quote:Op vrijdag 8 januari 2016 15:03 schreef L-E het volgende:
[..]
Van mijn man mogen we ook zijn Greatest 90's-Hits lenen![]()
Wist niet dat je ook zou komen! Dat had echt wel leuk geweestquote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:24 schreef Clubsoda het volgende:
Wij komen niet, want mijn kind is dan jarig, maar ik zag vandaag in de stad een aankondiging voor het winterfestival wat die dag in Park Transwijk is. Is misschien handig om te weten ivm drukte? http://www.sneeuwbalfestival.nl/informatie/
Ik had het topic pas gezien toen de datum al bekend was, dus dat ging 'm sowieso niet worden helaasquote:Op maandag 11 januari 2016 21:53 schreef Susie het volgende:
[..]
Wist niet dat je ook zou komen! Dat had echt wel leuk geweest![]()
Maar met zo'n festival, parkeer gedoe, zie ik het niet zitten hoor. Maar ik denk niemand niet?
Misschien een van de soortgelijke locaties van waar je 't nu wilde organiseren?quote:Op dinsdag 12 januari 2016 12:11 schreef Cassandra87 het volgende:
Andere locatie geen probleem, maar ik heb echt geen idee waar..
En gratis parkeren en een ballenbak voor de peuters!quote:Op vrijdag 15 januari 2016 03:26 schreef pinquit het volgende:
Zeg Lamb, hoe groot is jullie huis?
Offff IKEA?daar heb je tegenwoordig van die gezellige zithoeken in t restaurant
Je hebt het nou over de meet, toch?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 08:28 schreef Mineola het volgende:
En op zaterdag een horrorhoeveelheid mensen die voor een euro komt ontbijten en de hele dag blijft hangen.
wat is nou een zaterdag op een mensen levenquote:Op zaterdag 16 januari 2016 17:07 schreef lunapuella het volgende:
Poeh, dan moet ik wel even kijken of ik op tijd uit bed weet te komen.In het weekend zijn wij luuuiiii.
hij wilde graag mee, maar ik heb al begrepen dat ik de enige met man zou zijnquote:Op zaterdag 16 januari 2016 17:10 schreef Mariposas het volgende:
Vindt hij dat niet vervelend met al die vrouwen Cassandra?![]()
Mijn man gaat sowieso niet mee. Hij vindt de vrouwen op OUD allemaal van die mensen die over hun man lopen te klagen en die zich dan niet kunnen verdedigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |