quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:24 schreef Dekatria het volgende:
Gisteren gezien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
Dat heb ik ook wel een beetje. Waar bij star trek de boel uitgediept wordt in vele afleveringen moet je het hier hebben van 7 films. Ben wel blij dat ze dat goedje dat de force zou veroorzaken (zoiets staat me bij) kwijt zijn... Het blijft toch voornamelijk good vs evil.. en daartussen een beetje schuiven met enkele personages die switchen... Het nadeel dat je daardoor krijgt is dat het nogal emotieloos is. Maar dat hoort inderdaad bij een actiefilm...quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:08 schreef VacaLoca het volgende:
De OT is ook voornamelijk actie trouwens. Ik snap soms niet hoe mensen zo diep into star wars kunnen zijn pratende over een heel universum waar ze zich in wanen bij tijd. Want zo'n uitgebreid beeld van het universum krijg je geeneens in die films.
Desondanks gewoon goede en vermakelijke films en dat vind ik ook van ep7
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:14 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel een beetje. Waar bij star trek de boel uitgediept wordt in vele afleveringen moet je het hier hebben van 7 films. Ben wel blij dat ze dat goedje dat de force zou veroorzaken (zoiets staat me bij) kwijt zijn... Het blijft toch voornamelijk good vs evil.. en daartussen een beetje schuiven met enkele personages die switchen... Het nadeel dat je daardoor krijgt is dat het nogal emotieloos is. Maar dat hoort inderdaad bij een actiefilm...Tja. Jij zou ook huilen als er een familielid dood gaat. Maar bij weer zoveel doden ergens in Afrika of Syrie doet je ook weinig meer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus dat is niet zo gek.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:23 schreef Ludachrist het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:14 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel een beetje. Waar bij star trek de boel uitgediept wordt in vele afleveringen moet je het hier hebben van 7 films. Ben wel blij dat ze dat goedje dat de force zou veroorzaken (zoiets staat me bij) kwijt zijn... Het blijft toch voornamelijk good vs evil.. en daartussen een beetje schuiven met enkele personages die switchen... Het nadeel dat je daardoor krijgt is dat het nogal emotieloos is. Maar dat hoort inderdaad bij een actiefilm...Dat staat of valt met opbouw - tot op het punt dat die planeten verrot worden geschoten wordt er bar weinig verteld over wat de republiek nu precies is. Pas als die planeten worden opgeblazen weten we er meer over, maar dan is het natuurlijk al te laat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een stuk minder indrukwekkend als je geen band hebt kunnen opbouwen met hetgeen er vernietigd wordt, en dat merkte je dus ook in de film.
Ik vond sowieso het eerste deel van de film sterker dan het laatste deel maar dat heb ik wel vaker met actiefilms...quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:17 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat staat of valt met opbouw - tot op het punt dat die planeten verrot worden geschoten wordt er bar weinig verteld over wat de republiek nu precies is. Pas als die planeten worden opgeblazen weten we er meer over, maar dan is het natuurlijk al te laat.
Plus natuurlijk het gegeven dat 1 dode een tragedie is en een miljoen doden een statistiek.quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:17 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat staat of valt met opbouw - tot op het punt dat die planeten verrot worden geschoten wordt er bar weinig verteld over wat de republiek nu precies is. Pas als die planeten worden opgeblazen weten we er meer over, maar dan is het natuurlijk al te laat.
Het is een stuk minder indrukwekkend als je geen band hebt kunnen opbouwen met hetgeen er vernietigd wordt, en dat merkte je dus ook in de film.
Er had best wat duidelijker gemaakt kunnen worden hoe erg dat was. Want het kwam nu niet echt over vond ik. Ik vraag me ook af welke techniek ze gebruikenquote:Op dinsdag 22 december 2015 11:25 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Plus natuurlijk het gegeven dat 1 dode een tragedie is en een miljoen doden een statistiek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
De enige reden waarom het in IV wel over kwam is Leia. Die kwam van Alderaan en was live aanwezig om de vernietiging mee te maken.quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:29 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Er had best wat duidelijker gemaakt kunnen worden hoe erg dat was. Want het kwam nu niet echt over vond ik.
quote:Ik vraag me ook af welke techniek ze gebruikenKijk dan Star Trek... In Star Wars wordt niets uitgelegd. Niet in de films iig. Officieel weten we niet eens hoe lightsabers gemaakt worden (EU bestaat niet meerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.)
Doe ik ookquote:
Niet zielloos imo, maar andere insteekquote:Op dinsdag 22 december 2015 11:35 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Doe ik ook![]()
Ik vind star wars ook wel leuk hoor maar soms een beetje te rechtlijnig en daardoor zielloos, maar dat maakt het geen slechtere films. De laatste star trek films waren een aanfluiting....
Nouja als je je nooit afvraagt of stormtroopers vermoorden die er niet voor gekozen hebben stormtrooper te zijn met als doel de grote leider aan te pakken. Terwijl je heel vaak in de situatie komt waar je de grote leider 1 op 1 ziet... dan kun je dat prima zielloos noemen.quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:38 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Niet zielloos imo, maar andere insteek. SW is puur fantasie en vermaak. ST heeft/had een maatschappelijk doel.
Als ze op je schieten boeit het vrij weinig of ze ervoor gekozen hebben toch?quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Nouja als je je nooit afvraagt of stormtroopers vermoorden die er niet voor gekozen hebben stormtrooper te zijn met als doel de grote leider aan te pakken. Terwijl je heel vaak in de situatie komt waar je de grote leider 1 op 1 ziet... dan kun je dat prima zielloos noemen.
Een briljante analyse:quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Nouja als je je nooit afvraagt of stormtroopers vermoorden die er niet voor gekozen hebben stormtrooper te zijn met als doel de grote leider aan te pakken. Terwijl je heel vaak in de situatie komt waar je de grote leider 1 op 1 ziet... dan kun je dat prima zielloos noemen.
Niet dat dat erg is het is heel holywood. En een film waarin de badguy gevangen gezet wordt en vervolgens mij zijn volegingen een diplomatiek process aangegaan wordt om een vorm te vinden waarin er vreedzaam samengeleefd kan worden lijkt me ook geen spannende film
Heb een zwaar zwak voor LotR, maar het grootste probleem daar is de volledig anonieme bad guy.quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:54 schreef RvLaak het volgende:
Oh... En een analyse waarom SW beter is dan LOTR:
Speciale kristallen die je met behulp van de Force in een frame zet, waarbij iedere leerling het frame kiest dat het meeste tot haar spreekt.quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:31 schreef RvLaak het volgende:
Officieel weten we niet eens hoe lightsabers gemaakt worden (EU bestaat niet meer)
Damn... Vergetenquote:Op dinsdag 22 december 2015 12:22 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Speciale kristallen die je met behulp van de Force in een frame zet, waarbij iedere leerling het frame kiest dat het meeste tot haar spreekt.
Zit gewoon in Clone Wars.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:35 schreef 6star6lord6 het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat eerste shot is iig niet Snoke uit de film.quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:40 schreef 6star6lord6 het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk dit is snoke
[ afbeelding ]
En dit is plagius.
Zien jullie de verschillen? Ik haast niet.
Plagueis is nog nooit verschenen in SW. We weten niet of het een ET, Wookie, Yoda, Mens, of een hoopje stront is...quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:40 schreef 6star6lord6 het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk dit is snoke
[ afbeelding ]
En dit is plagius.
Zien jullie de verschillen? Ik haast niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |