Omdat ze 1 meter 30 is en anders van de leuning afflikkertquote:Op maandag 21 december 2015 23:24 schreef Paul het volgende:
Waarom zit iemand met z'n hand in haar rug
Oh gelukkig. Ik was al bang dat ik meer Oranje TV moest gaan kijken. Doe ik af en toe wel trouwens, voor de lol.quote:
Deze moet effe gedraaid wordenquote:
Beter draaien ze die op het feestje.quote:Op maandag 21 december 2015 23:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Deze moet effe gedraaid worden
niet te veel veren er in steken hoor, dan kan ze niet meer zitten straks.quote:
Vastelaovesnummerquote:Op maandag 21 december 2015 23:25 schreef Nizno het volgende:
Het plein kende het nummer in elk geval wel.
Ik kom gelukkig van boven de rivieren.quote:
You know me too well.quote:Op maandag 21 december 2015 23:26 schreef Nizno het volgende:
[..]
niet te veel veren er in steken hoor, dan kan ze niet meer zitten straks.
Zal wel vooral volstaan met Limburgers, de rest van Nederland heeft de trein/auto naar huis allang gepakt.quote:Op maandag 21 december 2015 23:25 schreef Nizno het volgende:
Het plein kende het nummer in elk geval wel.
Dat mag van mij ook.quote:Op maandag 21 december 2015 23:26 schreef heloef het volgende:
[..]
Beter draaien ze die op het feestje.
Raar ook, dit is ook een dampende kneiter.quote:
Limburg moet je leten kennenquote:Op maandag 21 december 2015 23:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat mag van mij ook.
[..]
Raar ook, dit is ook een dampende kneiter.
Heb het de afgelopen 36 uur niet veel gekeken, maar heb het idee dat het sobere er nu wel vanaf is.quote:Op maandag 21 december 2015 23:28 schreef Poison-Ivy het volgende:
Je merkt dat de DJ's er meer energie insteken nu.
En wat je geeft krijg je terug dus dan loopt het als een trein
quote:
We krijgen nog 1 uur lang een partyquote:Op maandag 21 december 2015 23:28 schreef heloef het volgende:
[..]
Zal wel vooral volstaan met Limburgers, de rest van Nederland heeft de trein/auto naar huis allang gepakt.
Dat klopt wel jaquote:Op maandag 21 december 2015 23:28 schreef Poison-Ivy het volgende:
Je merkt dat de DJ's er meer energie insteken nu.
En wat je geeft krijg je terug dus dan loopt het als een trein
Het wordt wel weer wat leuker nu ja vind ikquote:Op maandag 21 december 2015 23:28 schreef Poison-Ivy het volgende:
Je merkt dat de DJ's er meer energie insteken nu.
En wat je geeft krijg je terug dus dan loopt het als een trein
Ik vind het eigenlijk een leukere editie dan de afgelopen 2 jaar, behoudens Gary Fomdeck bleef dat een matte boel terwijl het dit jaar toch wel aardig lijkt los te komen nu.quote:Op maandag 21 december 2015 23:28 schreef Poison-Ivy het volgende:
Je merkt dat de DJ's er meer energie insteken nu.
En wat je geeft krijg je terug dus dan loopt het als een trein
Draaiden ze ook al die cover van Whitney?quote:
Nee hoor, het is leuk inmiddelsquote:Op maandag 21 december 2015 23:29 schreef Franktastic1984 het volgende:
[..]
Heb het de afgelopen 36 uur niet veel gekeken, maar heb het idee dat het sobere er nu wel vanaf is.
Of heb ik het mis?
Nee. 9 to 5quote:Op maandag 21 december 2015 23:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Draaiden ze ook al die cover van Whitney?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |