quote:Op vrijdag 25 december 2015 14:05 schreef Fred0w het volgende:
Waar is de tijd gebleven dat je met linnen tasjes vol knalvuurwerk door het dorp liep.
Of de drie sloffen die je aan het eind over had in het vreugdevuur flikkeren.quote:Op vrijdag 25 december 2015 14:49 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Matjes leggen van 3 sloffen rotjes
heksenkringenquote:Op vrijdag 25 december 2015 14:49 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Matjes leggen van 3 sloffen rotjes
Nee hoor, geen zorgen. Er is meer dan zat. Of het moet wel heel hard storm lopen om dat product.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:45 schreef Gruj0 het volgende:
Prettige Kerstdagen iedereen.
Vraagje; als ik vandaag of morgen iets bestel, wordt dat gewoon uitgeleverd of bestaat de kans dat ik iets bestel dat reeds is uitverkocht maar niet doorgevoerd in het systeem i.v.m. de Kerstdagen?
http://www.viscolontkopen.nlquote:Op vrijdag 25 december 2015 17:40 schreef MrBanaan1 het volgende:
Dusss ik moet nog visco hebben. Vergeten dat het op was. Of ik ben het kwijt, kan ook. Welke site halen jullie dat? Liefst beetje op tijd in huis hahaha.
Dit jaar wat knutselen uit DLD en dan vind ik het goed. Misschien de 31e even langs de NL vuurwerkboer, weet nog niet eens waar/hoe/wat ik doorvier dus.
Tevens verheug ik me op de pallet pics haha!
Gibby bro, dank.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:48 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Nee hoor, geen zorgen. Er is meer dan zat. Of het moet wel heel hard storm lopen om dat product.
Thanks maat. Betrouwbaar? Heb ooit eens bij koop je gadget gekocht bedenk ik net, maar jouw site kende ik niet.quote:
De 27ste gewoon effe langs de winkel gaan en een bestelformulier invullen. Dan zit het wel snor.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:49 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Gibby bro, dank.
Ik zie op VWT bijv. dat heel wat dingen (o.a. cakeboxen) zijn uitverkocht.
Is 100% betrouwbaar.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:51 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Thanks maat. Betrouwbaar? Heb ooit eens bij koop je gadget gekocht bedenk ik net, maar jouw site kende ik niet.
Ja al twee keer besteld.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:51 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Thanks maat. Betrouwbaar? Heb ooit eens bij koop je gadget gekocht bedenk ik net, maar jouw site kende ik niet.
quote:Op vrijdag 25 december 2015 18:46 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Is 100% betrouwbaar.
Anders is bariumbuizen ook wel een goeie, daar haal ik altijd mijn timefuse.
Top top top. Ga meteen bestellen.quote:
Wanneer besteld?quote:Op vrijdag 25 december 2015 22:47 schreef zlotka het volgende:
Besteld en betaald
1x Kungfu
1x Valk Big 19(karton)
1x Lights of heaven 2.0
2x Silver Salute
1x Freestyle double fury
1x Zena Triumph
1x Willow time
1x Double gold box
1x Light year
4x Delicious thunder
1x Immortal gold
* zlotka = tevreden
Normaal besproken wel, maar heb wel eens een karton met 3/4 dezelfde potten gehad.quote:Op vrijdag 25 december 2015 23:27 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Die Valk Big 19 is toch een 2 x 6 assortiment?
Lekkerquote:Op vrijdag 25 december 2015 22:47 schreef zlotka het volgende:
Besteld en betaald
1x Kungfu
1x Valk Big 19(karton)
1x Lights of heaven 2.0
2x Silver Salute
1x Freestyle double fury
1x Zena Triumph
1x Willow time
1x Double gold box
1x Light year
4x Delicious thunder
1x Immortal gold
* zlotka = tevreden
Gewoon gaan en kijken wat er ligt...quote:Op vrijdag 25 december 2015 23:44 schreef MrBanaan1 het volgende:
Zoals gezegd, laat dit jaar. Nog geen folder gezien. Normaal blijft DLD bijna hetzelfde jaarlijks, maar soms toch enkele dingen nieuw of eruit. Iemand die er in thuis is en tips heeft, of kan zeggen wat nieuw is? Ga zeker folders door kijken, maar even een andere mening is altijd tof![]()
* MrBanaan1 beseft dat volgend jaar beter moet
Haha geinig jahquote:Op zaterdag 26 december 2015 10:08 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Zoals beloofd: Het stelt niet heel veel voor maar ik vond 'm toch wel effe leuk.
Ik ga binnenkort nog een maken die hopelijk wat langer duurt maar ook wat meer kleurtjes heeftquote:
Heb 3 bestellingen gedaan, bij valk ergens begin november al dacht ik, eentje begin deze maand en een gisterquote:Op vrijdag 25 december 2015 23:27 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Wanneer besteld?
Die Valk Big 19 is toch een 2 x 6 assortiment?
quote:
Krijg je geen problemen als je dit met de post laat komen?quote:Op vrijdag 25 december 2015 18:46 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Is 100% betrouwbaar.
Anders is bariumbuizen ook wel een goeie, daar haal ik altijd mijn timefuse.
De lonten worden goed ingepakt en ook al zou het aan gaan (waar is vuur met post sorteren?) dan brand er alleen een lont op dus kan niet veel kwaad.quote:Op zaterdag 26 december 2015 10:53 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
[..]
Krijg je geen problemen als je dit met de post laat komen?
Het is toch immers pyrotechniek?
Sowieso. Kartonnetje Reno en kartonnetje Aligator vaste prikquote:Op zaterdag 26 december 2015 09:17 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Gewoon gaan en kijken wat er ligt...
Want a) het is leuk om vuurwerk te shoppen.
En b) het is gewoon leuk om vuurwerk te shoppen.
hoeveel pallets heb jij al staanquote:Op zaterdag 26 december 2015 10:30 schreef smegmanus het volgende:
Morgen vast een palletje knopen met spul van vorig jaar.
Vuurwerk is natuurlijk ook een luxe productquote:Op vrijdag 25 december 2015 18:43 schreef Baas_bas het volgende:
Vinden jullie het ook altijd zo jammer hoe snel zo'n cake weer ophoudt? Ik heb ze inmiddels wel allemaal gekeken op youtube, echt van die moeilijk vette cakes van 100 euro en dan na een minuutje is het gedaan. Wat is nou nog meer 100 euro per minuut? vuurwerk is zo'n beetje het duurste wat een mens kan hebben volgens mij
Ik wil echt mn eigen shows kunnen maken. Gewoon 2000 verschillende shocks/thunderkings en dan helemaal met visco en met schietlont je eigen show in elkaar flanzen.
Het moet gewoon meeren harder
en mooier
en groter
en hoger
![]()
Naja luxe product, eerder voor de elite met die prijzenquote:Op zaterdag 26 december 2015 14:44 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
Vuurwerk is natuurlijk ook een luxe product
Hier ben ik ook benieuwd naar, wil dit jaar voor t eerst een projectje op een pallet maken.quote:Op zaterdag 26 december 2015 14:38 schreef Baas_bas het volgende:
ik wil ook pallets
waar halen jullie die dingen vandaan trouwens? en hoe maken jullie lonten aan elkaar? gewoon knoopje of een speciale techniek?
ja ik dacht gewoon van bouwterrein of zo. Ik denk gewoon een strakke knoop maar het lijkt me dat je dan het risico loopt dat het niet overspringt, dus misschien een druppel van een brandbaar iets erop of zo? Vaak hebben de beginnetjes van lontjes ook zo'n grijze plek van iets wat extra goed brand, een luciferkopje of zo. Fosfor misschien. I dont knowquote:Op zaterdag 26 december 2015 14:45 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
Hier ben ik ook benieuwd naar, wil dit jaar voor t eerst een projectje op een pallet maken.
Maar heb ten eerste geen flauw idee waar ik een pallet moet vinden en weet ik ook niet precies hoe je moet doorlonten
Schilderstape of tierips/kabelbinders gebruiken, en dan minimaal ~1 cm laten overlappen. Dan springt het wel over. Niet gaan knopen, dan kan het kapot gaan.quote:Op zaterdag 26 december 2015 14:48 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
ja ik dacht gewoon van bouwterrein of zo. Ik denk gewoon een strakke knoop maar het lijkt me dat je dan het risico loopt dat het niet overspringt, dus misschien een druppel van een brandbaar iets erop of zo? Vaak hebben de beginnetjes van lontjes ook zo'n grijze plek van iets wat extra goed brand, een luciferkopje of zo. Fosfor misschien. I dont know
Ik heb ook niet echt genoeg vuurwerk om een pallet mee te maken dus misschien is het beter om ze gewoon los af te steken in mijn situatie
Wat me wel vet lijkt als je allemaal van die single shot mortieren hebt zoals shocks en thunderkings om dan echt met schietlont en zo helemaal te gaan timen op de halve seconde en ze zo af te steken, maar dan moet je echt die lontjes vervangen die er ook al in zitten dus dan wordt het wel een beetje stunten. Dat is wel meer dan alleen doorlinken
ok dus echt gewoon strak tegen elkaar doen, tairips is idd wel goed idee, tnx ik zal dit volgend jaar eens gaan proberen *zeg ik nu*quote:Op zaterdag 26 december 2015 15:01 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Schilderstape of tierips/kabelbinders gebruiken, en dan minimaal ~1 cm laten overlappen. Dan springt het wel over. Niet gaan knopen, dan kan het kapot gaan.
Als je iets dicht bij elkaar hebt lopen dat nog niet mag overspringen, inpakken in aluminiumfolie
Lijkt me ook tof om allemaal single shots aan elkaar vast te knopen iddquote:Op zaterdag 26 december 2015 14:48 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
ja ik dacht gewoon van bouwterrein of zo. Ik denk gewoon een strakke knoop maar het lijkt me dat je dan het risico loopt dat het niet overspringt, dus misschien een druppel van een brandbaar iets erop of zo? Vaak hebben de beginnetjes van lontjes ook zo'n grijze plek van iets wat extra goed brand, een luciferkopje of zo. Fosfor misschien. I dont know
Ik heb ook niet echt genoeg vuurwerk om een pallet mee te maken dus misschien is het beter om ze gewoon los af te steken in mijn situatie
Wat me wel vet lijkt als je allemaal van die single shot mortieren hebt zoals shocks en thunderkings om dan echt met schietlont en zo helemaal te gaan timen op de halve seconde en ze zo af te steken, maar dan moet je echt die lontjes vervangen die er ook al in zitten dus dan wordt het wel een beetje stunten. Dat is wel meer dan alleen doorlinken
ja en zie dan nog maar eens met je vage kop de oorzaak te achterhalen en te fixen zonder in het afschiet traject te komenquote:Op zaterdag 26 december 2015 15:11 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
Lijkt me ook tof om allemaal single shots aan elkaar vast te knopen idd
En ik ben ook bang dat de lont de andere lont niet aansteekt, en de helft van de pallet niet aangaat om 12 uur
Hahaha ja dat opstijg effect in salvo's krijg je echt zo'n ''kick'' vanquote:Op zaterdag 26 december 2015 15:13 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
ja en zie dan nog maar eens met je vage kop de oorzaak te achterhalen en te fixen zonder in het afschiet traject te komen![]()
Maar met shocks zou je echt lonten kunnen meten en dan echt vette effecten creëren. Wanneer krijgen we eens een 'create your own show' waar je het effect en de tijd kan kiezen![]()
dat is allemaal makkelijker gezegd dan gedaan
maar ik hou bijv echt van, 5 shots achter elkaar en dan heel snel en dan 2 seconden stil.
dus zegmaar
DOEFDOEFDOEFDOEFDOEF *1sec wacht* PANGPANGPANGPANGPANG
en dan weer opnieuwecht dat brute geluid en die lancering daar geil ik ook rete hard op hey. niet eens die knal in de lucht maar ook gelijk dat geluid dat het maakt als het omhoog schiet, dat is zo mooi hey
ja ik wil dat dus zelf kunnen creëren met schietlont, dat je echt dagen ermee bezig bent en op de millimeter nauwkeurig zit uit te meten om de timing goed te krijgen.quote:Op zaterdag 26 december 2015 15:16 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
Hahaha ja dat opstijg effect in salvo's krijg je echt zo'n ''kick'' van
Shit hey, je hebt me op ideeen gebracht
Verklaar je naderquote:Op zaterdag 26 december 2015 15:21 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Effe inspiratie opdoen met Bengaals vuur voor een nieuw projectje
quote:
mja bijna 200 euro, dat moet goedkoper kunnen toch? Als je 1000 van die single shot mortieren hebt, dan nog een manier vinden om het te linken en te timen. Dat wordt een heleboel gepriegel met lontjes en schietlont en een pincet denk ik zoquote:
Deze zijn trouwens misschien leuk om mee te beginnen als je de eerste keer doorlont:quote:Op zaterdag 26 december 2015 15:29 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
mja bijna 200 euro, dat moet goedkoper kunnen toch? Als je 1000 van die single shot mortieren hebt, dan nog een manier vinden om het te linken en te timen. Dat wordt een heleboel gepriegel met lontjes en schietlont en een pincet denk ik zo
nog een vette salvo cake
Ik zit te denken aan deze https://groningen.vuurwer(...)bull-thunderbox.html, 30 stuks doorlonten en dan aantal dat tegelijk afgaat laten oplopen, 2-4-6-8-10. En dan aan het einde 3 secret salvo's in W-shape.quote:Op zaterdag 26 december 2015 15:38 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
Deze zijn trouwens misschien leuk om mee te beginnen als je de eerste keer doorlont:
http://www.vuurwerklandoutlet.nl/product/secret-salvo/
Ik denk dat ik hier mee begin dit jaar om het uit te proberen, en als het bevalt volgend jaar grotere en meerdere dingen doorlonten.
Edit:http://www.vuurwerklandoutlet.nl/product/giant-shock/
deze erbij en dan om en om laten afgaan
Hmmm ook tof iddquote:Op zaterdag 26 december 2015 15:47 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ik zit te denken aan deze https://groningen.vuurwer(...)bull-thunderbox.html, 30 stuks doorlonten en dan aantal dat tegelijk afgaat laten oplopen, 2-4-6-8-10. En dan aan het einde 3 secret salvo's in W-shape.
Mooi als 18.00 projectje
Dat moet ik nog even bedenkenquote:Op zaterdag 26 december 2015 15:51 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
Hmmm ook tof idd
Hoe wil je dat precies gaan doen met doorlonten ?
Kijk dat filmpje wat ik geplaatst heb. Dat fonteintje had ik zelf gemaakt. Nou ga ik nog wat groters maken wat langer duurt, met kleur heeft en iets meer knetters.quote:
Denk dat het ook lastig gaat worden, Tankiejquote:Op zaterdag 26 december 2015 15:57 schreef Baas_bas het volgende:
het doorlonten zelf is niet moeilijk maar de timing is vooral lastig, die groene velcro of hoe dat ook heet lont moet eruit en er moet schietlont in de plaats voor gaan komen, komt echt op 0.1seconde aan al wil je het mooi hebben.
4.quote:Op zaterdag 26 december 2015 13:37 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
hoeveel pallets heb jij al staan?
Jup.quote:
pics van je palletsquote:
Zal er dit jaar foto's van maken.quote:
Zijn het die FP3 nitraatjes ? Die knallen wel lekker inderdaad.quote:Op zaterdag 26 december 2015 21:50 schreef Bowny het volgende:
Ik moest vandaag toevallig tanken in Belgie en had al 15 jaar ofzo geen vuurwerk meer gekocht, maar dacht nu "fuck it, ben er nu toch, kijken hoe dat spul is"......Voor een paar tientjes wat knallers gehaald en tering, wat gaan die dingen hardNiets gewend....kwam nooit verder dan die kanonslagen van hier, die plopjes
Die widowmaker strijkers gaan al aardig hard en zijn erg goedkoop t.o.v. die nitraten wat rond de 70-90 cent per stuk ligt. Heb van alles wat.
Ik denk niet dat je FP3 nitraatjes in de winkel in Belgie op de kop kunt tikken.quote:Op zaterdag 26 december 2015 21:55 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Zijn het die FP3 nitraatjes ? Die knallen wel lekker inderdaad.
quote:Op zaterdag 26 december 2015 21:50 schreef Bowny het volgende:
Ik moest vandaag toevallig tanken in Belgie en had al 15 jaar ofzo geen vuurwerk meer gekocht, maar dacht nu "fuck it, ben er nu toch, kijken hoe dat spul is"......Voor een paar tientjes wat knallers gehaald en tering, wat gaan die dingen hardNiets gewend....kwam nooit verder dan die kanonslagen van hier, die plopjes
Die widowmaker strijkers gaan al aardig hard en zijn erg goedkoop t.o.v. die nitraten wat rond de 70-90 cent per stuk ligt. Heb van alles wat.
Heb je mij ook afgestoken?
En heb je het bija Zena gehaald?
Geen idee wat FP3 is, ik heb de nitraten met de text Spanish Cracker erop....sodeju lol. En dat waren niet eens de grootste/duurstequote:Op zaterdag 26 december 2015 21:55 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Zijn het die FP3 nitraatjes ? Die knallen wel lekker inderdaad.
Oh nice ! Ach zolang het lekker knalt is het goedquote:Op zaterdag 26 december 2015 22:00 schreef Bowny het volgende:
[..]
Geen idee wat FP3 is, ik heb de nitraten met de text Spanish Cracker erop....sodeju lol. En dat waren niet eens de grootste/duurste
Vlinderbom, heb ze in Poppel gehaald.
Zelfde artikel, indrukwekkendere opnamequote:
Zijn redelijke knallers (voor Belgische begrippen) 0,9 gram flash als ik me niet vergis.quote:Op zaterdag 26 december 2015 22:27 schreef Bowny het volgende:
Even in m'n zakje gekeken. Het zijn de Big Spanish Crackers 808 van Bonbridge....zegt jullie dat wat?
1.2 gram staat er op, tegenover 1,12 gram van de Widowmaker strijkers.quote:Op zaterdag 26 december 2015 22:36 schreef tja77 het volgende:
[..]
Zijn redelijke knallers (voor Belgische begrippen) 0,9 gram flash als ik me niet vergis.
Cobra 6 heeft 26-28 gram flash volgens verschillende sites. Flink wat meer dusquote:Op zaterdag 26 december 2015 22:38 schreef Bowny het volgende:
[..]
1.2 gram staat er op, tegenover 1,12 gram van de Widowmaker strijkers.
Hoeveel gram doet t echt gruwelijke spul?
Big boy, little joe etc zitten op 100-120 gram.quote:Op zaterdag 26 december 2015 22:38 schreef Bowny het volgende:
[..]
1.2 gram staat er op, tegenover 1,12 gram van de Widowmaker strijkers.
Hoeveel gram doet t echt gruwelijke spul?
Lijkt mij ook nietquote:Op zaterdag 26 december 2015 21:59 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je FP3 nitraatjes in de winkel in Belgie op de kop kunt tikken.
Ik kom ook serieus tijd te kort...quote:Op zondag 27 december 2015 01:14 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
Drukke dagen..
Maandag nacht de eerste bestelling ophalen tijdens een nachtopening, dan waarschijnlijk s'ochtends vroeg naar Duitsland om s'middags weer in Nederland bestellingen ophalen. Dan moet er ook nog lont besteld worden, dat moet er dinsdag echt zijn...
Vorige jaar nog zo gezegd dat ik eerder moest beginnen... Maar de laatste 3 weken zijn echt omgevlogen.
Kruitstress..
Precies, verantwoord mee omgaan en niet met je dronken harses gaan gooien met die meuk.quote:Op zondag 27 december 2015 06:45 schreef tja77 het volgende:
[..]
Big boy, little joe etc zitten op 100-120 gram.
Cobra 7 op 50 gram. En dan heb je de Italiaanse bommen in verschillende groottes.
Legaal in Belgie is 2 gram flash het maximum als ik me niet vergis, en dat gaat al behoorlijk hard hoor. En heel veel harder dan het Nederlandse spul. Nederlands knalvuurwerk mag geen flash (zilverkruit) bevatten.
Dit is overigens allemaal goed afgewerkt en kwalitatief hoogwaardig vuurwerk. Ga er verantwoord mee om, en er kan niks gebeuren. Maar probeer nooit een weigeraar opnieuw aan te steken. En hou het kreng nooit vast tijdens het afsteken.
De voorspelling wijzigt elke paar uur, dus ik zie het wel aan wat er gaat gebeuren. Op de 31e maar kijken wat het wordtquote:Op zondag 27 december 2015 12:54 schreef Infection het volgende:
Het weer: natte jaarwisseling verwacht
http://www.volkskrant.nl/(...)g-verwacht~a4214567/
Hap dan ook gewoon nietquote:Op zondag 27 december 2015 13:57 schreef Maniac-Mort het volgende:
[..]
Deze reactie![]()
Speciaal even in het topic gekomen om dit te zeggen zeker?
Deze 4 jaar geleden gehad, wat een ding is dit in de straat zegquote:Op zaterdag 26 december 2015 22:08 schreef tja77 het volgende:
[..]
Zelfde artikel, indrukwekkendere opname
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |