Ik ben niet onbekend want ik zat vorig jaar in precies ditzelfde topicquote:Op vrijdag 18 december 2015 20:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Wat doen al die onbekenden in ons topic?
Wil iedereen zich even voorstellen?
quote:
Ik heb echt een jaar onder een 3FM steen gelegenquote:
Mijn geheugen is aangetast door wijn.quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik ben niet onbekend want ik zat vorig jaar in precies ditzelfde topic
Wijnand ook.quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:56 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Nee, die doet het niet meer, das nu Paul Rabbering himself.
De Kaak > Wijnandquote:
Ik ookquote:Op vrijdag 18 december 2015 20:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik ben niet onbekend want ik zat vorig jaar in precies ditzelfde topic
Nooit tussen zoveel mannelijke FOK!kers melden dat je dronken bent, dat is vragen om problemen!quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:57 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Mijn geheugen is aangetast door wijn.
Die doet toch niet meer mee? Geen reizen meerquote:
Fixed.quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Nooit tussen zoveel mannelijke FOK!kers melden dat je dronken bent, dat is vragen om problemen! (zie DM)
Hoiquote:Op vrijdag 18 december 2015 20:57 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Mijn geheugen is aangetast door wijn.
quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:55 schreef Uccie het volgende:
Iemand in de aanloop Eric Corton eigenlijk ergens gezien?
Las ik straks op Twittertwitter:EricCorton twitterde op vrijdag 18-12-2015 om 20:16:04Na mijn vertrek bij @3FM heb ik het maken van reportages voor @SeriousRequest overgedragen aan @paul3fm Ik wens de hele zender veel succes!! reageer retweet
Moeten we concluderen dat we geen leven hebben, of dat we die in de overige 51 weken van het jaar wel hebben?quote:
Ohja twitter, die zal ik ook weer eens afstoffen.quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:58 schreef InFrA-WiZ het volgende:
[..]Las ik straks op Twittertwitter:EricCorton twitterde op vrijdag 18-12-2015 om 20:16:04Na mijn vertrek bij @3FM heb ik het maken van reportages voor @SeriousRequest overgedragen aan @paul3fm Ik wens de hele zender veel succes!! reageer retweet
Je bedoelt de artiest die alleen hits in Nederland scoortquote:Op vrijdag 18 december 2015 20:57 schreef Merode32 het volgende:
Die ilse is wel een aanstelster met haar verschrikkelijke engels, alles willen regelen, en popi jopi doen met james.
In het nederlands een vraag krijgen en in het engels antwoorden omdat meneer de ik ben niet geintreseerd, help waar ben ik terecht gekomen superster het anders niet verstaat.
Lees je fb wel eens, die balenceerd op het randje van failliet.quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:58 schreef Burner82 het volgende:
Wij, als FOK! SR15 topic, willen niks doen? Gezamenlijk... Misschien met hulp van Danny?
Ik wil idd niets doenquote:Op vrijdag 18 december 2015 20:58 schreef Burner82 het volgende:
Wij, als FOK! SR15 topic, willen niks doen? Gezamenlijk... Misschien met hulp van Danny?
James scoort alleen in nederland?quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je bedoelt de artiest die alleen hits in Nederland scoort
Wereldartiest hoorde ik net.quote:Op vrijdag 18 december 2015 20:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je bedoelt de artiest die alleen hits in Nederland scoort
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |