Gentiaan Violet!!quote:Op dinsdag 22 december 2015 17:33 schreef Cassandra87 het volgende:
Mijlpaal bloesem! (autocorrect maakt van jouw naam voeden)
Witte aanslag op G zijn tongetje laat zich niet weg vegen. Vermoedelijk toch spruw![]()
Lk raadde aan zijn tongetje en mondje schoon te maken met een beetje citroen. Ik ben meer voor zoiets dan gelijk iets medisch/chemisch. Maandag heb ik een afspraak met mijn ha,zou ik het met huis tuin en keuken middel kunnen proberen en inderdaad citroensap gebruiken, of morgen naar de huisarts al?
Volgens mij wel. Maar het werkt echt meer dan perfect. ik smeerde één keer per dag m'n tepels in en liet Geert daarna meteen drinken. Ik behandeld, hij behandeld. binnen twee dagen was ik van de ellende af.quote:Op dinsdag 22 december 2015 19:31 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
is dit alleen online te verkrijgen?
de druppels of de zalf?quote:Op dinsdag 22 december 2015 19:35 schreef DJMO het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Maar het werkt echt meer dan perfect. ik smeerde één keer per dag m'n tepels in en liet Geert daarna meteen drinken. Ik behandeld, hij behandeld. binnen twee dagen was ik van de ellende af.
Het flesje waar ik naar linkte, niet de zalf. Ik weet niet waar je woont, maar misschien kun je haar op twitter/facebook vragen of je de bestelling mag ophalen? ?quote:Op dinsdag 22 december 2015 20:10 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
de druppels of de zalf?
Ik krijg het alleen pas dinsdag binnen ivm de feestdagen
ze zitten in Helmond, dacht ik. Ik woon in Almerequote:Op dinsdag 22 december 2015 20:28 schreef DJMO het volgende:
[..]
Het flesje waar ik naar linkte, niet de zalf. Ik weet niet waar je woont, maar misschien kun je haar op twitter/facebook vragen of je de bestelling mag ophalen? ?
zie FB chat. als je bij aiduac bestelt, heb je 't donderdag binnenquote:Op dinsdag 22 december 2015 20:32 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
ze zitten in Helmond, dacht ik. Ik woon in Almere
je bent een topper! Hopelijk zijn we snel van de problemen af. Ik baal echt als een stekker, we hebben al consulten vanaf vier weken oud, er is nooit een borst onderzoek gedaan, of echt over spruw nagedacht. Puur omdat ik geen pijnklachten had. De verstoppingen waren redelijk serieus, links een hele plakkaat,en ik ging echt door de grond heen van de pijn toen ze die wegmasseerde. En wie weet hoelang G al met pijn van de spruw drinktquote:Op dinsdag 22 december 2015 20:48 schreef DJMO het volgende:
[..]
zie FB chat. als je bij aiduac bestelt, heb je 't donderdag binnen
Ik geef nu alweer bijna 9 maanden borstvoeding en weet ook pas sinds een week dat dit kan. Dankzij selvaria.quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:59 schreef Phaidra het volgende:
Haha hier laatst ook, ik had het met collega over kolven en dat ik er niet veel zin meer in had. Dat ik nog doorging tot hij een jaar is en dat ik er dan wel klaar mee ben. Collega: "oh ja, dat hoor ik wel meer in mijn omgeving, dat moeders tot een jaar bv geven". Eeeh, bv wil ik nog wel blijven geven hoor, alleen stop ik dan met kolven.
Maar veel mensen weten niet dat dat überhaupt kan. Toen zij stopten met kolven (tussen 3 en 6 maanden) liep direct de productie terug.
denk erom dat je de behandeling wel helemaal afmaakt, ook al zijn de klachten weg!quote:Op dinsdag 22 december 2015 21:07 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
je bent een topper! Hopelijk zijn we snel van de problemen af. Ik baal echt als een stekker, we hebben al consulten vanaf vier weken oud, er is nooit een borst onderzoek gedaan, of echt over spruw nagedacht. Puur omdat ik geen pijnklachten had. De verstoppingen waren redelijk serieus, links een hele plakkaat,en ik ging echt door de grond heen van de pijn toen ze die wegmasseerde. En wie weet hoelang G al met pijn van de spruw drinkt
Valsspelen? Nee joh. Je geeft toch bv, dan is dat toch de basis van waaruit Ro ook andere dingen kan eten en drinken?quote:Op dinsdag 22 december 2015 21:15 schreef faptist het volgende:
Ik hoop het jaar vol te kunnen maken, maar weet niet of ik het ga redden met kolven. Hoogstwaarschijnlijk zal er dus ergens een beetje vals gespeeld (zo voelt het) gaan worden met kV.
dentiknox smeren voor je gaat voeden! Verdooft zijn pijn waardoor hij rustig zal drinken ipv jou te bijtenquote:Op dinsdag 22 december 2015 21:28 schreef Hupje het volgende:
[..]
Valsspelen? Nee joh. Je geeft toch bv, dan is dat toch de basis van waaruit Ro ook andere dingen kan eten en drinken?
J heeft last van zijn doorkomende tandjes en reageerde dat op mij af door tot 3 keer toe in mijn tepel te bijten. Au!
Daar dacht ik pas laat aan en er wordt aangeraden om na het aanbrengen 45 min niet te eten of te drinken. Dus dat doe ik de volgende keer inderdaad!quote:Op dinsdag 22 december 2015 21:30 schreef DJMO het volgende:
[..]
dentiknox smeren voor je gaat voeden! Verdooft zijn pijn waardoor hij rustig zal drinken ipv jou te bijten
Dat doen we nu ook al idd. Met 9 maanden ben ik overgegaan van 2x naar 1x kolven op een werkdag. En ik kolf exact 1 voeding met 1x kolven. Dus krijgt A nu ook een flesje kv op het kdv. Maar omdat hij nu al genoeg andere dingen eet, vind ik dat geen probleem.quote:Op dinsdag 22 december 2015 21:15 schreef faptist het volgende:
[..]
Ik geef nu alweer bijna 9 maanden borstvoeding en weet ook pas sinds een week dat dit kan. Dankzij selvaria.
Ik hoop het jaar vol te kunnen maken, maar weet niet of ik het ga redden met kolven. Hoogstwaarschijnlijk zal er dus ergens een beetje vals gespeeld (zo voelt het) gaan worden met kV.
R krijgt 2 flessen van zo'n 150. Precies wat ook kolf op een dag (ik kolf op mn werk één keer, dus 150 per borst). Omdat ze het altijd helemaal opdrinkt, had ik bedacht om eens wat extra mee te geven omdat ze misschien wel wat meer wilde, maar precies dat had ze laten staan. Ik kolf dus precíes even veel als ze drinkt.quote:Op dinsdag 22 december 2015 22:17 schreef faptist het volgende:
Fijn dat je een voeding per keer kolft. Lijkt me al een hele geruststelling.
Ik red het dus niet altijd. Vaak is het 100 ml. Soms veel minder en soms 130. Waar dat nou aan ligt?
Ro drinkt 130 dus het is wel aanpoten.
Op het kdv geven ze 2 keer de fles. 2 x 180 ml (!)
Is dat normaal? Krijgen jullie baby's ook zulke grote flessen?
De eerste keren dat J flesvoeding kreeg, gaven ze hem op mijn verzoek 150+5 en kreeg ik de opmerking dat hij misschien wel meer lustte. Niet dus, maak je 180+6 dan stopt hij nog steeds bij de 170.quote:Op dinsdag 22 december 2015 22:25 schreef -Spring het volgende:
[..]
R krijgt 2 flessen van zo'n 150. Precies wat ook kolf op een dag (ik kolf op mn werk één keer, dus 150 per borst). Omdat ze het altijd helemaal opdrinkt, had ik bedacht om eens wat extra mee te geven omdat ze misschien wel wat meer wilde, maar precies dat had ze laten staan. Ik kolf dus precíes even veel als ze drinkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |