Die kant drijft het wel op.quote:Op dinsdag 15 december 2015 10:43 schreef Heilwasser het volgende:
Dankzij de falende uitwerking van mooie plannen heft de EU zichzelf op.
Grensbewaking is dan ook absoluut geen taak van de EU, maar valt onder de soeveriniteit van de Lidstaten.quote:Op dinsdag 15 december 2015 10:43 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
En laat ik ook niet beginnen over de huidige "grensbewaking" van de EU, gepaard met het Schengengebied. Ze laten continu dermate grote steken vallen dat ik grote twijfels heb bij de EU als geheel. Dit terwijl de ideeën zonder meer voordelig zijn.
Ja maar die vluchtelingen lopen eerst door andere veilige landenquote:Op dinsdag 15 december 2015 10:50 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Grensbewaking is dan ook absoluut geen taak van de EU, maar valt onder de soeveriniteit van de Lidstaten.
Als je daarmee een probleem hebt, moet je een ruzie aangaan met al die mensen die weigerden soevereine taken over te laten aan de EU omdat 'het eigen land dat toch best wel zelf kon regelen'.. en die vinden dat de EU gewoon enkel een economisch verdragsorganisatie is en moet blijven.
probleem is dat bepaalde types als het misgaat opeens met hun vinger naar de EU gaan wijzen, terwijl als Overheid deze eigenlijk een stuk minder machtig is dan de regeringen vand e Lidstaten...
bv Merkel en Hollande, zelfs Rutte hebben meer te zeggen in europa dan Juncker of Tusk, die laatste zijn niet meer de spreekpoppen van de nationale regeringen
Waarom heeft Frankrijk een geboortecijfer van 2,1 en Nederland 1,7? Omdat Frankrijk een betere kinderopvangregeling, langere schooldagen en een ruime kinderbijslag heeft. Kortom, een geboortecijfer is gewoon te beïnvloeden. Er zijn genoeg hogeropgeleiden die zich op hun carrière storten en geen kinderen nemen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 10:09 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Emigratie is belangrijk, maar je moet het op een goede manier inzetten.
Kanslozen binnen halen is vragen om problemen. Het is onbegrijpelijk dat mensen op de bonnefooi naar Europa/Nederland komen, om daar in kampen gestopt te worden, waar ze hun asielaanvraag af moeten wachten. Regel zoiets op z'n 2015s, laat mensen zich netjes aanmelden via internet. Gevlucht maar momenteel in Turkije, Libanon of Jordanie? U maakt geen kans.
Andersom is het prima om mensen die wel een bijdrage kunnen leven aan onze samenleving op te nemen. Erkend C++ programmeur? U bent welkom. Er worden ten slotte te weinig kinderen geboren.
Dat is een fout van het systeem. Je kunt niet van een land als Griekenland (dat naast Turkije en bijbehorende regio ligt) verwachten dat het de grenzen van de Unie acceptabel gaat beschermen. Helemaal niet als iemand vanuit Griekenland zonder controles naar Groningen kan reizen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 10:50 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Grensbewaking is dan ook absoluut geen taak van de EU, maar valt onder de soeveriniteit van de Lidstaten.
Als je daarmee een probleem hebt, moet je een ruzie aangaan met al die mensen die weigerden soevereine taken over te laten aan de EU omdat 'het eigen land dat toch best wel zelf kon regelen'.. en die vinden dat de EU gewoon enkel een economisch verdragsorganisatie is en moet blijven.
Tja, dat klinkt meer als een semantische kwestie. Of de EU of lidstaten nou verantwoordelijk zijn voor grensbewaking, uiteindelijk zijn het bepaalde burgers uit bepaalde lidstaten die het daadwerkelijk uit moeten voeren.quote:probleem is dat bepaalde types als het misgaat opeens met hun vinger naar de EU gaan wijzen, terwijl als Overheid deze eigenlijk een stuk minder machtig is dan de regeringen vand e Lidstaten...
bv Merkel en Hollande, zelfs Rutte hebben meer te zeggen in europa dan Juncker of Tusk, die laatste zijn niet meer de spreekpoppen van de nationale regeringen
Ok, al eens in Staphorst geweest op zondag?quote:Op dinsdag 15 december 2015 10:54 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Een welvarend en geëmancipeerd Nederland.
Ja, ligt een flink bedrijventerrein zag ik. Twee zelfs.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:04 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ok, al eens in Staphorst geweest op zondag?
Ok, ik probeer het uit te leggen, je raakt er nietsvermoedend terecht in je cabrio met luide muziek en paar schaars geklede dames erbij.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:15 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Ja, ligt een flink bedrijventerrein zag ik. Twee zelfs.
Geen idee wat voor punt je probeert te maken maar licht dat vooral toe.
Wat heeft dat met de dreiging voor de Nederlandse welvaartsstaat te maken?quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:33 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ok, ik probeer het uit te leggen, je raakt er nietsvermoedend terecht in je cabrio met luide muziek en paar schaars geklede dames erbij.
Nou dan heb je feest in Staphorst op zondag
Christelijke dreiging van binnenuit, onderschat dat nietquote:Op dinsdag 15 december 2015 11:37 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Wat heeft dat met de dreiging voor de Nederlandse welvaartsstaat te maken?
quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:38 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Christelijke dreiging van binnenuit, onderschat dat niet
De PvdA draagt vooral de immigranten in Nederland een warm hart toe, omdat ze willen dat die integreren en niet gediscrimineerd worden. VVD en CDA laat dat koud en onverschillig, maar die dragen de werkloosheid, het aanbod van goedkope arbeidskrachten, een warm hart toe. Het is dan ook een fabeltje dat VVD en CDA meer doen om de massa-immigratie te beperken, ze doen er alleen stoerder over.quote:Op maandag 14 december 2015 23:33 schreef LXIV het volgende:
Volkskrant/hoogleraar financiën, etc..
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)-ten-einde~a4207437/
Spuit 11 geeft water, want zo moeilijk was dit ook allemaal niet te voorzien. Dat in Nederland uiteindelijk de vermogende klasse (tenminste op de middellange termijn) profiteert van een grote toevloed aan goedkope, halfgeschoolde arbeiders en het vooral de arbeiderklasse is die op alle vlakken met hen moet concurreren (woonruimte, sociale voorzieningen, banenmarkt) wordt hier op het forum al jaren geroepen. Dat uitgerekend de PvdA massamigratie zo'n warm hart toedraagt mag ook wel het Verraad van Links genoemd worden.
Dat is dus het verraad aan hun eigen, traditionele achterban waar ze uit voort gekomen zijn.
Lul niet zo dom man. Dat is geen enkel probleem, je wil er een probleem van maken.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:38 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Christelijke dreiging van binnenuit, onderschat dat niet
De tijd zal het leren.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:47 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Lul niet zo dom man. Dat is geen enkel probleem, je wil er een probleem van maken.
Achterlijke atheïsten vormen het probleem in deze.
Kijk maar uit met dit soort teksten, voor je het weet staat de politie voor je deur.quote:Op dinsdag 15 december 2015 08:45 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ik ben 43, ik hoop juist dat als het de komende decennia komt, het komt terwijl ik fysiek nog fit en goed genoeg om zelf nog wat nekken om te draaien. Dat het gaat komen daar ben ik van overtuigt.
Wist niet dat de politie in Zwitserland meeleest op Fok!quote:Op dinsdag 15 december 2015 12:16 schreef BertV het volgende:
[..]
Kijk maar uit met dit soort teksten, voor je het weet staat de politie voor je deur.
Zolderkamer-preppers bereiden zich voor met blikken bonen en zonnecellen terwijl ze zich eigenlijk moeten verdiepen in vechtsport, overlevings- en conditietraining.
Maarjah, dat is vermoeid hoor.
ja die nuance was wel belangrijk.quote:Op dinsdag 15 december 2015 12:18 schreef hottentot het volgende:
[..]
Wist niet dat de politie in Zwitserland meeleest op Fok!
En waarom zou je niet mogen zeggen dat je in tijden van oorlog de vijand de nek wil omdraaien?
Dan krijg je wat je nu in de VS ziet. Het wegvallen van een gezonde middenklasse.quote:Op maandag 14 december 2015 23:33 schreef LXIV het volgende:
Volkskrant/hoogleraar financiën, etc..
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)-ten-einde~a4207437/
Spuit 11 geeft water, want zo moeilijk was dit ook allemaal niet te voorzien. Dat in Nederland uiteindelijk de vermogende klasse (tenminste op de middellange termijn) profiteert van een grote toevloed aan goedkope, halfgeschoolde arbeiders en het vooral de arbeiderklasse is die op alle vlakken met hen moet concurreren (woonruimte, sociale voorzieningen, banenmarkt) wordt hier op het forum al jaren geroepen. Dat uitgerekend de PvdA massamigratie zo'n warm hart toedraagt mag ook wel het Verraad van Links genoemd worden.
Dat is dus het verraad aan hun eigen, traditionele achterban waar ze uit voort gekomen zijn.
Daar kan idd wel het een en ander aan gebeuren. Je zou kunnen overwegen om de kinderbijslag opleidingsgevoelig te maken. Naar mate de ouders hoger opgeleid zijn (en dus een groter offer moeten brengen om of in deeltijd te gaan werken of om thuis te blijven) krijgen ze meer kinderbijslag of hoeven ze minder belasting af te dragen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 10:53 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Waarom heeft Frankrijk een geboortecijfer van 2,1 en Nederland 1,7? Omdat Frankrijk een betere kinderopvangregeling, langere schooldagen en een ruime kinderbijslag heeft. Kortom, een geboortecijfer is gewoon te beïnvloeden. Er zijn genoeg hogeropgeleiden die zich op hun carrière storten en geen kinderen nemen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |