quote:Op zaterdag 12 december 2015 15:32 schreef Scorpie het volgende:
Eraus met dat incompetente falende kutwijf.
Het zal toch niet?twitter:AlptekinAkdogan twitterde op zaterdag 12-12-2015 om 16:24:04Plaatsvervanger van Van Miltenburg is Khadija Arib! Ja, die met dubbele loyaliteit. reageer retweet
Dat zien ze bij de VVD anders. Let ook op het commentaar van de VVD nadat commissie Oosting met dit rapport kwam. Dat was: dat deze mensen uitstekend werk verrichten tegen de georganiseerde misdaad. Dat was het officiële eerste commentaar van de VVD.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Mwah. Het is alsnog de Teeven-deal. Hij werd ook wel min of meer gedwongen. Zou gek zijn als hij niet opgestapt was naar aanleiding van zijn eigen zaakjes met de onderwereld. Dat zo iemand nu weer in de Tweede Kamer zit is naar mijn mening dan ook erg vreemd. Het vertrouwen in de regering is er voor mij niet meer in ieder geval.
1ste ondervoorzitter die neemt de boel waar tot nieuwe verkiezingen voor voorzitterschap.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:27 schreef Infection het volgende:
Het zal toch niet?twitter:AlptekinAkdogan twitterde op zaterdag 12-12-2015 om 16:24:04Plaatsvervanger van Van Miltenburg is Khadija Arib! Ja, die met dubbele loyaliteit. reageer retweet
Fred, zo'n figuur heb je nodig.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:28 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat zien ze bij de VVD anders. Let ook op het commentaar van de VVD nadat commissie Oosting met dit rapport kwam. Dat was: dat deze mensen uitstekend werk verrichten tegen de georganiseerde misdaad. Dat was het officiële eerste commentaar van de VVD.
Wanneer zouden die verkiezingen plaats moeten vinden dan? Ik ben niet zo bekend met het hele gedoe rond voorzitters van de Tweede Kamer.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
1ste ondervoorzitter die neemt de boel waar tot nieuwe verkiezingen voor voorzitterschap.
Tja, iig na het kerstreces. Het is maar hoe lang het duurt om dat te organiseren en hoeveel vaart ze erachter zetten, denk ik.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:30 schreef Infection het volgende:
[..]
Wanneer zouden die verkiezingen plaats moeten vinden dan? Ik ben niet zo bekend met het hele gedoe rond voorzitters van de Tweede Kamer.
Inderdaad, types van veel geschreeuw en stoere praatjes en weinig wol daar vallen VVD-ers voor.quote:
Terwijl het beleid is om klokkenluiders aan te moedigen bij de overheid inmiddels.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:37 schreef raptorix het volgende:
Van nu.nl:
"Dat komt omdat anonieme brieven die binnenkomen volgens de standaard procedure door de versnipperaar gaan nadat die door medewerkers worden gescand op de inhoud. "
Goed om te horen dat onze volksvertegenwoordigers serieus omgaan met klokkenluiders!
Over een kwartier bij NPO1 en -2.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:43 schreef Watdoeteenvulploegleider het volgende:
Iemand een live linkje van de verklaring?
Thanksquote:Op zaterdag 12 december 2015 16:54 schreef Infection het volgende:
[..]
http://www.npo.nl/live/npo-politiek
Hier ook trouwens:quote:
Ik ben absoluut geen PVV- of Martin Bosma-fan, maar ik moet zeggen: als hij (als lid van het presidium) een kamerdebat voorzit, dan doet hij dat prima. Hij zou best kamervoorzitter kunnen zijn.quote:Op zaterdag 12 december 2015 16:07 schreef Falco het volgende:
Martin Bosma:
Jongens, dit moet toch geen kamervoorzitter worden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |