SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
quote:
quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Voor de doorgewinterde quizzers onder ons:
Wat is de connectie tussen Earth en Nirvana?Ik begrijp Kurt wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:56 schreef Cee het volgende:
Mexi, klopt het dat Earth 2 1 uur en 13 minuten duurt?
lijkt me wel, beetje intiem ookquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:56 schreef ieniminimuis het volgende:
Als ze dit in de club hadden gedraaid, was ik in slaap gevallen. Hier valt toch niet op te dansen?
Geen bier meer voor mij vanavond. Heb al een beetje koppijn van die 2e van eerder vanavondquote:
kreeg je die van 10%?quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:58 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Geen bier meer voor mij vanavond. Heb al een beetje koppijn van die 2e van eerder vanavond![]()
Met mezelf? Gezellig.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:57 schreef rubbereend het volgende:
[..]
lijkt me wel, beetje intiem ook
Het zat nog onder 10% zeiden ze, maar veel zal het niet hebben gescheeld. Ik weet alleen niet welke van de 16 of 18 bieren het was, want lekker was hij wel.quote:
Dit is toch geen muziek meer? Een banketbakker kakt toch ook niet heel z'n vitrine vol en zegt "vreet dit, want ik ben banketbakker dus het moet wel goed zijn?"quote:
Deze is van hetzelfde album, misschien net wat leuker voor in de club. Toffe clip ook welquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:56 schreef ieniminimuis het volgende:
Als ze dit in de club hadden gedraaid, was ik in slaap gevallen. Hier valt toch niet op te dansen?
quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:59 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Het zat nog onder 10% zeiden ze, maar veel zal het niet hebben gescheeld. Ik weet alleen niet welke van de 16 of 18 bieren het was, want lekker was hij wel.
Ceequote:Op vrijdag 11 december 2015 23:59 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit is toch geen muziek meer? Een banketbakker kakt toch ook niet heel z'n vitrine vol en zegt "vreet dit, want ik ben banketbakker dus het moet wel goed zijn?"
Ik ben hier wellicht te commercieel en oppervlakkig voor.
Ik denk deze: http://www.kaapsebrouwers.nl/nl/onze-bieren/gozerquote:Op zaterdag 12 december 2015 00:00 schreef rubbereend het volgende:
[..]nu ben ik alleen wel nieuwsgierig welke
klinktquote:Op zaterdag 12 december 2015 00:01 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ik denk deze: http://www.kaapsebrouwers.nl/nl/onze-bieren/gozer
Inderdaad. Het is dat m'n pa niet zo veel bier meer drinkt anders had ik het perfecte kerstcadeau gevonden.quote:Op zaterdag 12 december 2015 00:03 schreef rubbereend het volgende:
[..]
klinktik ben dol op dat soort bieren. Even bookmarken
volgende meet in Rotterdamquote:Op zaterdag 12 december 2015 00:06 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Inderdaad. Het is dat m'n pa niet zo veel bier meer drinkt anders had ik het perfecte kerstcadeau gevonden.
Ik wilde eigenlijk het bierplankje doen met iemand, maar om in m'n eentje nou 6 bier weg te drinken is ook weer zowat natuurlijk
Ik begrijp je punt.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:59 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit is toch geen muziek meer? Een banketbakker kakt toch ook niet heel z'n vitrine vol en zegt "vreet dit, want ik ben banketbakker dus het moet wel goed zijn?"
Ik ben hier wellicht te commercieel en oppervlakkig voor.
Sinds wanneer is dat een probleem dan?quote:Op zaterdag 12 december 2015 00:06 schreef ChatGirl het volgende:
Ik wilde eigenlijk het bierplankje doen met iemand, maar om in m'n eentje nou 6 bier weg te drinken is ook weer zowat natuurlijk
Goed plan.quote:
Ik drink niet zo snel en de rest dronk alleen maar frisdrank. Dus dan vind ik het een beetje apart om daarbij bier te gaan zitten drinken.quote:Op zaterdag 12 december 2015 00:07 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Sinds wanneer is dat een probleem dan?
inclusief rondleiding?quote:
Rechtstreeks vanaf CS naar de kroeg.quote:
quote:Op zaterdag 12 december 2015 00:14 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Rechtstreeks vanaf CS naar de kroeg.
Ik word niet gek van je tirades hoor, ik vind het reuze interessant om te lezen hoe jij muziek beleeft en waarom je iets goed of mooi of boeiend vindt.quote:Op zaterdag 12 december 2015 00:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik weet al dat je gek wordt met mijn tirades over shoegazing, dan is dit nog een stapje verder.
Maar ik kan dus wel zeggen dat bij dit soort muziek het kwartje vaak pas valt als je de ontwikkeling ervan snapt. En als je de hele sound in de ontwikkeling al niks vindt (wat jij zonder meer vindt), dan zal je dit nooit mooi vinden. Logisch ook.
quote:Op zaterdag 12 december 2015 08:51 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik word niet gek van je tirades hoor, ik vind het reuze interessant om te lezen hoe jij muziek beleeft en waarom je iets goed of mooi of boeiend vindt.Dat komt soms wat snobistisch op me over maar het is allemaal vanuit een grote passie en meer dan brede interesse voor muziek. Daar kan ik alleen bewondering voor hebben.
Wat betreft lijstjesluisteren ben ik wel enigszins snobistisch, ik kan onbegrijpelijke noteringen wat slecht verwerkenquote:Op zaterdag 12 december 2015 08:51 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik word niet gek van je tirades hoor, ik vind het reuze interessant om te lezen hoe jij muziek beleeft en waarom je iets goed of mooi of boeiend vindt.Dat komt soms wat snobistisch op me over maar het is allemaal vanuit een grote passie en meer dan brede interesse voor muziek. Daar kan ik alleen bewondering voor hebben.
Ik vind het refrein goed. Het couplet 'klopt' voor mijn gevoel nog steeds niet.quote:Op zaterdag 12 december 2015 09:57 schreef Cee het volgende:
Trouwens tot de conclusie gekomen dat ik het SR lied van Typhoon echt heel goed vind, na een paar keer luisteren.
Nou inderdaad. Ik vind het bijzonder raar hoe negatief men in dit topic over dit nummer is. Ik hoorde hem gisteren pas voor het eerst, en na twee keer horen vind ik het echt wel een geslaagd themanummer.quote:Op zaterdag 12 december 2015 09:57 schreef Cee het volgende:
Trouwens tot de conclusie gekomen dat ik het SR lied van Typhoon echt heel goed vind, na een paar keer luisteren.
Ik vind het voor Typhoonbegrippen een matig nummer, het blijft wel gewoon 1 van de 2 beste themanummers (Waiting So Long als enige concurrent)quote:Op zaterdag 12 december 2015 11:42 schreef Bronson het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Ik vind het bijzonder raar hoe negatief men in dit topic over dit nummer is. Ik hoorde hem gisteren pas voor het eerst, en na twee keer horen vind ik het echt wel een geslaagd themanummer.
Leek mij ook al onwaarschijnlijk dat Typhoon een gedrocht zou afleveren.
Tuurlijk heeft Typhoon veel beter gemaakt maar inderdaad, dit is samen met Novastar het beste themanummer.quote:Op zaterdag 12 december 2015 11:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind het voor Typhoonbegrippen een matig nummer, het blijft wel gewoon 1 van de 2 beste themanummers (Waiting So Long als enige concurrent)
In eerste instantie vond ik het heel monotoon en kwam ik niet echt in het ritme maar nu lijkt de puzzel in elkaar te vallen en het Graceland-achtige neuriën met de trommels maakt het compleet. Tekst is ook mooi en het is integer en opzwepend tegelijk.quote:Op zaterdag 12 december 2015 11:42 schreef Bronson het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Ik vind het bijzonder raar hoe negatief men in dit topic over dit nummer is. Ik hoorde hem gisteren pas voor het eerst, en na twee keer horen vind ik het echt wel een geslaagd themanummer.
Leek mij ook al onwaarschijnlijk dat Typhoon een gedrocht zou afleveren.
Wijd open vind ik, en dat mag ik zeggen, nog een best redelijk liedje.quote:Op zaterdag 12 december 2015 11:54 schreef Cee het volgende:
[..]
In eerste instantie vond ik het heel monotoon en kwam ik niet echt in het ritme maar nu lijkt de puzzel in elkaar te vallen en het Graceland-achtige neuriën met de trommels maakt het compleet. Tekst is ook mooi en het is integer en opzwepend tegelijk.
Ik vond Shoes of lightning ook een mooi themanummer.
En Wijd open voor de LOLZ tijdens het topic.
Ben je bekeerd Cee?quote:Op zaterdag 12 december 2015 12:47 schreef Cee het volgende:
Ik zit het Tame Impala album te spofittieën, fyi.
Ik begin het een beetje te snappen geloof ik. Wel jammer dat de zanger zo'n zeikstem heeft en er die eeuwige galm in zit, wat dat betreft verstopt Chris Martin zich niet achter effectjes.quote:
Eigenlijk moet daar ook een verkiezing voor komen, mijn stem voor Mispeer van 2015 gaat uit naar Easy Love, Show me love of Lush life.quote:Op zaterdag 12 december 2015 12:56 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Grootste aidsnummer in maanden.
klopt, jammer dat hij zijn microfoon nog aan heeftquote:Op zaterdag 12 december 2015 12:59 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik begin het een beetje te snappen geloof ik. Wel jammer dat de zanger zo'n zeikstem heeft en er die eeuwige galm in zit, wat dat betreft verstopt Chris Martin zich niet achter effectjes.
Ik denk dat het een combinatie is van de kin vs de bult van haar kapsel.quote:Op zaterdag 12 december 2015 14:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ik vind het een wat raar hoofd
Komt door haar kapsel.quote:Op zaterdag 12 december 2015 14:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ik vind het een wat raar hoofd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |