het blijft meat and bonesquote:Op vrijdag 11 december 2015 11:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Totdat je ertussen staat vriend.
Wat een ongelofelijk dom wicht.quote:
bizar filmpjequote:
Het is voor mij helemaal niet verrassend meer dat VS imperialisten en islamitische jihadisten zoals jij elkaar wel mogen. Deze liefde voor elkaar is niet van de ene op de andere dag ontstaan.quote:
Schijnvrijheid.quote:
Wow nice. Hebben ze ook luchtafweersystemen om die gekke russen de lucht uit te knallen?quote:
Waarom zijn assadisten vaak aluhoedje achtig? De VS vecht juist bijvoorbeeld tegen al nusra khorasan. Waarom weer zo'n zogenaamde cia samenwerking met hun verzinnen?quote:Op vrijdag 11 december 2015 11:56 schreef Koskesh het volgende:
[..]
Het is voor mij helemaal niet verrassend meer dat VS imperialisten en islamitische jihadisten zoals jij elkaar wel mogen. Deze liefde voor elkaar is niet van de ene op de andere dag ontstaan.
CIA-Islamic Jihadist Alliance Against Russia is 63 Years’ Old
https://syria360.wordpres(...)sia-is-63-years-old/
twitter:RT_com twitterde op vrijdag 11-12-2015 om 08:19:07Triple terror: 15 killed, 100 wounded, 3 car bombs explode in Syrian Christian town https://t.co/mzniv74Mqb https://t.co/Wgj21cTyag reageer retweet
twitter:RT_com twitterde op vrijdag 11-12-2015 om 12:46:50URGENT: Death toll up to 60 in triple car bomb attack in north-eastern Syria - Kurdish milita rep https://t.co/mzniv7mnOL reageer retweet
Nu nog wat durven doen tegen IS. Ze grenzen gewoon aan Turkije en Turkije durft niets.quote:
Het is beter als ze wachten totdat ISIS is verzwakt.quote:Op vrijdag 11 december 2015 12:56 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Nu nog wat durven doen tegen IS. Ze grenzen gewoon aan Turkije en Turkije durft niets.
De propaganda machine van Putin en de generatie die onder zijn politieke indoctrinatie is opgegroeid v.s. de Amerikaanse diplomaten. Surkov toestanden op het wereldtoneel en de VS heeft geen idee wat ze er mee aan moeten.quote:
Zolang er olie uit de pijplijnen van die achterlijke cultuur blijft stromen zijn de Amerikanen nog bereid om de wahabitische reet van koning Salman te likken.quote:Op vrijdag 11 december 2015 13:06 schreef Heilwasser het volgende:
Ach man, de Saudiers zijn doodsbang voor Iran, Turkije, Rusland en inmiddels ook voor Amerika.
Het is dan ook een bijzonder weerloos volkje. Duur wapentuig gecombineerd met een falende cultuur is niet echt waardevol. Ze overleven bij gratie van hun bondgenoten en Amerika heeft niet zoveel zin meer in die cultureel achtergestelde nomaden.
twitter:JulianRoepcke twitterde op vrijdag 11-12-2015 om 15:18:17#Choice for #SyrianChildren, facing #RussianAirstrikes: Dead, injured or traumatisedhttps://t.co/nBhIrSmFve#Syria https://t.co/DZMYtzvDoR reageer retweet
Sinds de deal met Iran, het laten vallen van Moebarak en Gadaffi en de bezigheiden in Syri kan dat niet echt meer zo genoemd worden. De Saudi's staan er alleen voor.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:21 schreef Pielemenneke het volgende:
[..]
Zolang er olie uit de pijplijnen van die achterlijke cultuur blijft stromen zijn de Amerikanen nog bereid om de wahabitische reet van koning Salman te likken.
Het bizarre is dat de beste man op een hele dwaze wijze onder wat kritische vragen probeerd uit te komen,want zoals we allemaal weten: er mag geen kritiek wordden geuit op het almachtige Amerika!! (en anders ben je zo journalist af)quote:
Misschien is de warme relatie wat bekoeld maar er worden miljoenen verdiend in die zandbak.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:39 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Sinds de deal met Iran, het laten vallen van Moebarak en Gadaffi en de bezigheiden in Syri kan dat niet echt meer zo genoemd worden. De Saudi's staan er alleen voor.
Reporter van de Duitse Telegraaf ....quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:32 schreef Atak het volgende:
twitter:JulianRoepcke twitterde op vrijdag 11-12-2015 om 15:18:17#Choice for #SyrianChildren, facing #RussianAirstrikes: Dead, injured or traumatisedhttps://t.co/nBhIrSmFve#Syria https://t.co/DZMYtzvDoR reageer retweet
Als Rusland en Turkije de oorlog uit gaan vechten d.m.v. indrukwekkende filmpjes vol met non-informatie dan wint Rusland het ook op dit terrein makkelijk van Turkije.quote:
http://www.theguardian.co(...)sures-to-pay-for-warquote:When the uprising against President Bashar al-Assad’s regime began the governor of the central bank announced the country had reserves of some $18bn. Experts say much of that has been used up, though it is impossible to know how much remains.
“The regime has less and less foreign currency, revenues have dried up, the war effort is becoming more taxing and its two main donors, Russia and Iran, have their own financial problems,” said Yazigi.
The 2016 budget projects a 31% deficit, similar to that of 2015, prompting the government to rein in spending and impose new taxes.
quote:Op vrijdag 11 december 2015 12:34 schreef firefly3 het volgende:
Ahh weer wat nieuws geleerd hier. Blijkbaar hoef je je alleen in te graven zodat de vele gigantische clusterbommen van rusland jou niet raken. Dan ben je immuun voor vallend puin en de megakracht dat vrij komt tijdens de explosies.
quote:Islamic State militants used prisoners to help to build a network of concealed tunnels under the town of Sinjar as they prepared defences against an attack by western-backed Kurdish forces.
After the town fell to the Kurds two weeks ago, soldiers found dozens of interconnected tunnels, many hundreds of metres long. They were designed to protect Isis forces from airstrikes and to draw attackers into an underground battle where technical superiority would count for little.
http://www.thetimes.co.uk(...)t/article4623734.ece
In Rusland heb je niets. Niet voor niets komen er zelfs Russen naar Nederland omdat je daar niets hebtquote:Op vrijdag 11 december 2015 16:37 schreef Atak het volgende:
Poetin fanboys die denken dat ze van NAVO kunnen winnen.Als Rusland zo goed is waarom ga je dan niet terug naar Rusland in plaats van een derde colonne te zijn?
Ik was vergeten dat rusland zodanig achtergesteld is dat ze nog geen bunker busters hebben.quote:
Rusland is idd militair gezien niet sterk genoeg, al is het alleen maar omdat de VS een NAVO deelnemer is.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:37 schreef Atak het volgende:
Poetin fanboys die denken dat ze van NAVO kunnen winnen.Als Rusland zo goed is waarom ga je dan niet terug naar Rusland in plaats van een derde colonne te zijn?
Als je geen echte argumenten hebt, kun je beter niets zeggen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:48 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik was vergeten dat rusland zodanig achtergesteld is dat ze nog geen bunker busters hebben.
Comments bij die video tonen wel aan hoe effectief de Russische propaganda is.quote:
Je hebt zelf geen argument om de bunker buster argument te stoppen. Waarom gebruiken ze die niet?quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:50 schreef KennisIsMacht het volgende:
[..]
Als je geen echte argumenten hebt, kun je beter niets zeggen.
Omdat je niet heel Syri kan bombarderen met bunker busters als het gaat om zulke tunnels. Je weet ten eerste niet eens waar deze tunnels liggen. Daarnaast gaat het waarschijnlijk om tientallen, misschien wel honderden kilometers complexe gangen in een gebied van 100.000+ vierkante kilometer.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je hebt zelf geen argument om de bunker buster argument te stoppen. Waarom gebruiken ze die niet?
Maar palmyra is maar een paar kilometer breedt en hoog.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:14 schreef KennisIsMacht het volgende:
[..]
Omdat je niet heel Syri kan bombarderen met bunker busters als het gaat om zulke tunnels. Je weet ten eerste niet eens waar deze tunnels liggen. Daarnaast gaat het waarschijnlijk om tientallen, misschien wel honderden kilometers complexe gangen in een gebied van 100.000+ vierkante kilometer.
das de grootste onzin en dat weet je zelf ook. misschien ben je in de war met putin rusland? maar hij wel in de emotie reageren, niet handigquote:Op vrijdag 11 december 2015 15:41 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Het bizarre is dat de beste man op een hele dwaze wijze onder wat kritische vragen probeerd uit te komen,want zoals we allemaal weten: er mag geen kritiek wordden geuit op het almachtige Amerika!! (en anders ben je zo journalist af)
populistisch onderbuik retoriek, zoals van de russen, gaat altijd als warme broodjes bij de hersenloze massaquote:Op vrijdag 11 december 2015 16:54 schreef YazooW het volgende:
[..]
Comments bij die video tonen wel aan hoe effectief de Russische propaganda is.
Het is de luidruchtige minderheid. De stille meerderheid heeft geen behoefte om een comment te laten. Is het niet waard.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:35 schreef Slayage het volgende:
[..]
populistisch onderbuik retoriek, zoals van de russen, gaat altijd als warme broodjes bij de hersenloze massa
Wat een ongelofelijk stierenstront dat artikelquote:Op vrijdag 11 december 2015 11:56 schreef Koskesh het volgende:
[..]
Het is voor mij helemaal niet verrassend meer dat VS imperialisten en islamitische jihadisten zoals jij elkaar wel mogen. Deze liefde voor elkaar is niet van de ene op de andere dag ontstaan.
CIA-Islamic Jihadist Alliance Against Russia is 63 Years’ Old
https://syria360.wordpres(...)sia-is-63-years-old/
Laat maar weer eens zien hoe onwetend je eigenlijk bent. Iemand die hoogstwaarschijnlijk niet verder is gekomen dan de middelbare school.quote:Op vrijdag 11 december 2015 07:20 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Iran en assad zijn zo zwak dat ze duizenden luchtaanvallen nodig hebben om wat dorpjes in te nemen. Als inplaats hiervan de rebellen zo'n luchtmacht hadden was assad al in 1 dag weg. Het laat weer zien hoe incompetent deze legers zijn.
Oh mijn grootste excuses dat het artikel niet aan je hoge eisen voldoet/ niet zegt wat je wilt horen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 18:00 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Wat een ongelofelijk stierenstront dat artikel
quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:59 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als Rusland en Turkije de oorlog uit gaan vechten d.m.v. indrukwekkende filmpjes vol met non-informatie dan wint Rusland het ook op dit terrein makkelijk van Turkije.
Excuses geaccepteerd.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:09 schreef Koskesh het volgende:
[..]
Oh mijn grootste excuses dat het artikel niet aan je hoge eisen voldoet
The Guardian spreekt je eerste artikel nogal tegen en wat die bisschop betreft, tsja de Paus zegt ook weleens wat. Ging me vooral om de bewering dat de CIA direct al-Qaida jihadisten zou trainen en bewapenen, wat gewoon absurd is.quote:Zijn deze beter?
David Petraeus' bright idea: give terrorists weapons to beat terrorists
http://www.theguardian.co(...)weapons-to-beat-isis
Syrian archbishop says US 'supporting Al Qaeda' to remove Assad
http://m.ibtimes.co.in/sy(...)-remove-assad-649466
Daarom hebben de Amerikanen Trump nodig, die gaat straks net zo tieren en schelden tegen de Putin club als tegen zijn partijgenoten.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:54 schreef YazooW het volgende:
[..]
Comments bij die video tonen wel aan hoe effectief de Russische propaganda is.
https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Cyclonequote:Op vrijdag 11 december 2015 20:40 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Ging me vooral om de bewering dat de CIA direct al-Qaida jihadisten zou trainen en bewapenen, wat gewoon absurd is.
En nu doen enkele Al Qaeda eenheden vaak alsof ze nette FSA zijn, krijgen zo legaal wapens die ze dan gebruiken tegen de vijanden van de VS; Eerst USSR, nu Putin, Assad etc etc. Al qaeda is erg evil, totdat ze wel handig ingezet kunnen worden door de strategen van de VS.quote:Operation Cyclone was the code name for the United States Central Intelligence Agency (CIA) program to arm and finance the Afghan mujahideen prior to and during the Soviet war in Afghanistan, from 1979 to 1989. The program leaned heavily towards supporting militant Islamic groups,...., rather than other, less ideological Afghan resistance groups
quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:41 schreef Nintex het volgende:
[..]
Daarom hebben de Amerikanen Trump nodig, die gaat straks net zo tieren en schelden tegen de Putin club als tegen zijn partijgenoten.
Die 2e video werkt niet meerquote:Op vrijdag 11 december 2015 15:59 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Als Rusland en Turkije de oorlog uit gaan vechten d.m.v. indrukwekkende filmpjes vol met non-informatie dan wint Rusland het ook op dit terrein makkelijk van Turkije.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |