Ben ook van mening dat je het probleem daar moet uitroeien. Daarvoor ontbreekt het echter (helaas) aan politieke moed.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:09 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hmm ja dat weer wel, je kan het van verschillende kanten benaderen. Eerder in de regio beginnen was ook wel handig geweest. Of Assad afzetten wanneer dat nog kon.
Dat zal dan wel snel veranderen, Zweden is aan het overstromen, die zitten 100% aan hun maximale capaciteit.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:10 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik geloof het wel, sowieso gaan er naar Zweden en Duitsland veel meer vluchtelingen...
Tsjechie heeft er nog geen paar honderd opgevangen dit jaar. Zweden, Duitsland, Oostenrijk en Nederland. Dat zijn de grote jongens.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:12 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Daar wil ik dan feiten van zien. En Zweden en Tsjechië zijn dan ook de enige landen die aanzienlijk meer vluchtelingen opvangen.
al die oorlogsgebieden. Marokko, Pakistan, Bangladesh, Nepal. Schande dat wij ze niet per vliegtuig ophalenquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:10 schreef Confetti het volgende:
Ze denkt echt oprecht dat deze mensen rechtstreeks uit een oorlogsgebied komen. Dat ze in de 'vluchtmodus' zitten. Paar dagen geleden aan de dood ontsnapt.
Best ernstig dit.
Veel mensen in die landen die slechter af zijn dan deze vluchtelingen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:13 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
al die oorlogsgebieden. Marokko, Pakistan, Bangladesh, Nepal. Schande dat wij ze niet per vliegtuig ophalen
De Christenpartijen zijn wat afwachtend in die situaties, maar het escaleert vaak omdat vooral Roemer en Pechtold als boze meisjes tegen de krabpaal opklimmen.quote:
Miljarden mensen zijn slechter afquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Veel mensen in die landen die slechter af zijn dan deze vluchtelingen.
Klaver kan er ook wat vanquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De Christenpartijen zijn wat afwachtend in die situaties, maar het escaleert vaak omdat vooral Roemer en Pechtold als boze meisjes tegen de krabpaal opklimmen.
Ja lastig, ik Libië ontstaat nu ook een IS.. ze kwamen al uit Irak natuurlijk.. maar dan hadden ze wel de grenzen beter kunnen beschermen, wellicht een stevig VN ingrijpen.. Assad heeft natuurlijk weinig gedaan aan ISquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:10 schreef Szura het volgende:
[..]
En dan? Een Libië 2.0 waar net zo goed iedereen wegvlucht voor die salafistische mafketels?
Lol je hebt geen flauw benul van de situatie in Syrië hè.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:16 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ja lastig, ik Libië ontstaat nu ook een IS.. ze kwamen al uit Irak natuurlijk.. maar dan hadden ze wel de grenzen beter kunnen beschermen, wellicht een stevig VN ingrijpen.. Assad heeft natuurlijk weinig gedaan aan IS
Als vluchteling bedoel ik he, dat is voor een kind misschien minder erg, geef m een step en dan is ie weer blijquote:Op vrijdag 11 december 2015 23:11 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Snap ik ook niet. Dat kind kan net zo goed voor zich zelf zorgen en opkomen. Geldt ook voor die vrouwen die zichzelf maar de zwakkere vinden als het hen uitkomt.
Jij wel natuurlijk, jij volgt de media, tis ook maar net wat je leest. Ik baseer het op een boek van Jan Jaap Melissen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:17 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Lol je hebt geen flauw benul van de situatie in Syrië hè.
Komt net uit havo 5 toch?quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:19 schreef Martinello het volgende:
Die Gijs ziet er voor zijn 37 jaar best jong uit.
Men prikt vanzelf door de goedkope retoriek van Wilders.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:18 schreef Mani89 het volgende:
Wilders blijft stijgen zolang de Linkse dromen achterhaald blijven worden.
Eg nie.quote:Op vrijdag 11 december 2015 23:20 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Men prikt vanzelf door de goedkope retoriek van Wilders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |