nee, maar kust daar is t heel gemakkelijk om gewoon niet te liken. Je kiest toch alleen de echt leuk uitziende mensen uit dan, waarom zou je iemand kiezen die je niet leuk vindt als je m toch nooit irl zal spreken?quote:Op maandag 14 december 2015 17:09 schreef Deezertje het volgende:
[..]
In real life misschien ja, maar geen succes op al die apps? Je kan vanuit een paar foto's of medeklinkers niet opmaken hoe iemand in het echt is toch?
Verschilt per persoon natuurlijk, maar ik denk dat iedereen het er wel over eens is dat het veel leuker is om een foto te zien waarin iemand aan het wakeboarden is of iets anders onderneemt, in plaats van een extra selfie uit een net iets andere hoek.quote:
dat is totaal niet wat er gezegd wordt..quote:Op maandag 14 december 2015 17:14 schreef syndroom het volgende:
[..]
Wat is een saaie foto?
[..]
Wat is er mis om niet direct op berichtjes te reageren? Er zijn genoeg mensen die pas na 10 of 20 minuten op een berichtje reageren.
Even wachten. Begrijp ik nou goed dat je wacht op de kans om inderdaad te kunnen vertellen hoe zielig je bent?quote:Op maandag 14 december 2015 17:11 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daarvoor moet je eerst de kans krijgen maar ik benader de zaken altijd positief. Niet vanuit slachtofferrol want dat werkt in het echt niet.
Misschien komt dat dan toch meer over alsof er nog enige moeite wordt gedaan om er iets van te maken..quote:Op maandag 14 december 2015 17:12 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hoe dan? Je hebt ook mensen die alles bij elkaar liegen op internet en die zijn zogenaamd allemaal lekker sociaal en extreme hobby's..
Niet alleen de foto zelf kan weinig uitstralen, het kan ook nogal haaks staan op wat je schrijft. Een soort death row mug shot gaat je ik ben een lieve, spontane jongemantekst niet echt kracht bij zetten of zelfs te niet doen om even een voorbeeld te noemen..quote:
Inhoudelijk, alsof je op twee sporen zit met een verschillend tempo..quote:[..]
Wat is er mis om niet direct op berichtjes te reageren? Er zijn genoeg mensen die pas na 10 of 20 minuten op een berichtje reageren.
Nee was gewoon een meet. Was nieuwsgierig naar hoe hij in het echt was, omdat hij in DM en app anders deed dan hier op het forum.quote:Op maandag 14 december 2015 16:39 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Don't I know it....
Was jij nou laatst op date met hem?!
Zal dat echt het verschil maken? Ik zou juist liever een neutrale foto, simpele selfie of zo al voldoende vinden. Ik ga niet op basis van een foto een date bij voorbaat beoordelen.quote:Op maandag 14 december 2015 17:17 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Verschilt per persoon natuurlijk, maar ik denk dat iedereen het er wel over eens is dat het veel leuker is om een foto te zien waarin iemand aan het wakeboarden is of iets anders onderneemt, in plaats van een extra selfie uit een net iets andere hoek.
Jaquote:Op maandag 14 december 2015 17:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Verschilt weinig van online dus
Het maakt niet het verschil, het maakt EEN verschil. Als jij uit je foto's kan laten zien dat jij een veelzijdig en interessant persoon bent met hobby's, vrienden en een leven, maak je natuurlijk meer kans dan wanneer jij je fotoboek vol hebt staan met slecht geposeerde foto's gemaakt door je moeder in een donkere kamer.quote:Op maandag 14 december 2015 17:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zal dat echt het verschil maken? Ik zou juist liever een neutrale foto, simpele selfie of zo al voldoende vinden. Ik ga niet op basis van een foto een date bij voorbaat beoordelen.
Ja, dat maakt verschil want niet iedereen denkt zoals jij. Daarnaast beoordeel je wel degelijk die foto natuurlijk..quote:Op maandag 14 december 2015 17:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zal dat echt het verschil maken? Ik zou juist liever een neutrale foto, simpele selfie of zo al voldoende vinden. Ik ga niet op basis van een foto een date bij voorbaat beoordelen.
Jawel, want jij zegt zelf al dat je alleen een echt mooie meid wil, want je wil de krenten uit de pap, een meisje om trots op te zijn dat ze jouw vangst is.quote:Op maandag 14 december 2015 17:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zal dat echt het verschil maken? Ik zou juist liever een neutrale foto, simpele selfie of zo al voldoende vinden. Ik ga niet op basis van een foto een date bij voorbaat beoordelen.
Grappig dat je het aanhaalt het is wel zo, alleen vergeet altijd een camera mee te nemen en/of een gsm.quote:Op maandag 14 december 2015 17:26 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Het maakt niet het verschil, het maakt EEN verschil. Als jij uit je foto's kan laten zien dat jij een veelzijdig en interessant persoon bent met hobby's, vrienden en een leven, maak je natuurlijk meer kans dan wanneer jij je fotoboek vol hebt staan met slecht geposeerde foto's gemaakt door je moeder in een donkere kamer.
Het grote verschil is dat Deezer zich primair richt op online dating en dat ik juist afstand neem van die datingsites en apps. Ik ben daar een beetje klaar mee.quote:Op maandag 14 december 2015 17:19 schreef JaniesBrownie het volgende:
Maar deezer, werkt het voor jou, wat je nu doet? Hetzelfde geldt voor syndroom.
Zo niet, dan moet je iets anders proberen, en miss werkt dat ook wel niet, dan probeer je weer wat anders...
Was jij succesvol in het contact leggen op een site of app?quote:Op maandag 14 december 2015 17:29 schreef syndroom het volgende:
[..]
Het grote verschil is dat Deezer zich primair richt op online dating en dat ik juist afstand neem van die datingsites en apps. Ik ben daar een beetje klaar mee.
Dat je succesvol bent in het leggen van contact via een site of app hoeft nog helemaal niet te betekenen dat je ook goed bent in daten. Dat zijn echt twee verschillende werelden.
In hoeverre kun je spreken van contact als je niet eens een reactie krijgt.quote:Op maandag 14 december 2015 17:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Was jij succesvol in het contact leggen op een site of app?
Geen idee, ik googlde gewoon even voor 'n plaatjequote:Op maandag 14 december 2015 18:02 schreef Boca_Raton het volgende:
Is dat 'dummies' boek uit de OP, een aanrader? Welk goedgeschreven boek is een aanrader voor het leggen van contacten met de andere sexe, hoe je het gesprek gaande houdt etc. en hoe je de signalen moet interpreteren?
Ohwwwquote:Op maandag 14 december 2015 18:03 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Geen idee, ik googlde gewoon even voor 'n plaatje
ik vroeg of wat je nu doet werkt, dit is daar geen antwoord op.quote:Op maandag 14 december 2015 17:29 schreef syndroom het volgende:
[..]
Het grote verschil is dat Deezer zich primair richt op online dating en dat ik juist afstand neem van die datingsites en apps. Ik ben daar een beetje klaar mee.
Dat je succesvol bent in het leggen van contact via een site of app hoeft nog helemaal niet te betekenen dat je ook goed bent in daten. Dat zijn echt twee verschillende werelden.
Om antwoord op je vraag te geven heeft tot nu toe nog niets gewerkt. Wel ben ik van mening dat online daten ondanks dat het lekker makkelijk is vanuit je luie stoel dat het minder snel succesvol werkt dan offline daten.quote:Op maandag 14 december 2015 18:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik vroeg of wat je nu doet werkt, dit is daar geen antwoord op.
http://www.bol.com/nl/p/models/1001004011648211/quote:Op maandag 14 december 2015 18:02 schreef Boca_Raton het volgende:
Is dat 'dummies' boek uit de OP, een aanrader? Welk goedgeschreven boek is een aanrader voor het leggen van contacten met de andere sexe, hoe je het gesprek gaande houdt etc. en hoe je de signalen moet interpreteren?
en ik denk dat dat voor iedereen anders is.quote:Op maandag 14 december 2015 18:13 schreef syndroom het volgende:
[..]
Om antwoord op je vraag te geven heeft tot nu toe nog niets gewerkt. Wel ben ik van mening dat online daten ondanks dat het lekker makkelijk is vanuit je luie stoel dat het minder snel succesvol werkt dan offline daten.
Dat t per persoon verschilt wat beter zal werken.quote:Op maandag 14 december 2015 18:16 schreef syndroom het volgende:
Hoe denken jullie erover, offline vs online daten? (lees contact leggen met vrouwen)
Daten is altijd offline, contact maken kan eventueel online.quote:Op maandag 14 december 2015 18:16 schreef syndroom het volgende:
Hoe denken jullie erover, offline vs online daten? (lees contact leggen met vrouwen)
Dat lijkt mij een hele goede tip. Dank je wel!quote:Op maandag 14 december 2015 18:14 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
http://www.bol.com/nl/p/models/1001004011648211/
Dit is een aanrader.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |