Echt 0 keer voorbij zien komen?quote:Op maandag 7 december 2015 10:32 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Mijn hemel, wat een Calimero-reactie. Er is genoeg gezegd en geschreven over de woorden van Weghorst tijdens dat akkefietje met Kramer.
En ook over het constante gezuig van Fledderus trouwens, al is dat inmiddels toch wel bij iedereen bekend. Behalve bij Gustafson dan, kennelijk.
Zal er wel aan liggen wat de eis is. Als het 2 + 1 voorwaardelijk is, zal de schorsing wel geaccepteerd worden, als hij 4 onvoorwaardelijk is niet. Probleem met eerdere eisen was o.a. dat deze relatief hoog waren.quote:Op maandag 7 december 2015 10:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar als Gustafson iemand een doodschop had verkocht vond jij het nog lachwekkend.
Lekker serieus te nemen. Gewoon achterlijke actie en 3 wedstrijden zitten.
Zou het ook erg ongeloofwaardig vinden als Feyenoord weer in beroep gaat maargoed.
Denk niet dat het 4 wordt hoor. Heeft ook met voorgaande akkefietjes te maken waardoor de eis hoger wordt toch?quote:Op maandag 7 december 2015 10:37 schreef H.FR het volgende:
[..]
Zal er wel aan liggen wat de eis is. Als het 2 + 1 voorwaardelijk is, zal de schorsing wel geaccepteerd worden, als hij 4 onvoorwaardelijk is niet. Probleem met eerdere eisen was o.a. dat deze relatief hoog waren.
Wees dan eens zo aardig om een linkje te doen.quote:Op maandag 7 december 2015 10:39 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dan zie je dus echt alles door je Calimero-bril.
Het zou Feyenoord sieren om een keer een terechte schorsing te accepterenquote:Op maandag 7 december 2015 10:37 schreef H.FR het volgende:
[..]
Zal er wel aan liggen wat de eis is. Als het 2 + 1 voorwaardelijk is, zal de schorsing wel geaccepteerd worden, als hij 4 onvoorwaardelijk is niet. Probleem met eerdere eisen was o.a. dat deze relatief hoog waren.
Een schorsing is ook zeker op zijn plaats. Hoe hoog wordt de eis, dat is de vraag.quote:Op maandag 7 december 2015 10:42 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Het zou Feyenoord sieren om een keer een terechte schorsing te accepteren. Maar goed, ik hoop ook dat het geen gevolgen heeft voor tegen PSV...
Nou, het verhaal van Borst op de vorige pagina, om te beginnen. Genoeg over de praktijken van Fledderus, of lees je daar overheen?quote:Op maandag 7 december 2015 10:41 schreef H.FR het volgende:
[..]
Wees dan eens zo aardig om een linkje te doen.
Kan ik die bril tenminste af doen.
Pi-air zei het gisteren bij Studio Voetbal nog, in Engeland zouden ze deze beelden (van Kramer) niet ens uitzenden.quote:Op maandag 7 december 2015 10:19 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik vind het overdreven zoeken. Niks mis met fysiek spel.
1. Ja, precies 1 iemand. Wel gelezen inderdaad.quote:Op maandag 7 december 2015 10:48 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nou, het verhaal van Borst op de vorige pagina, om te beginnen. Genoeg over de praktijken van Fledderus, of lees je daar overheen?
En in de TC Tubantia wordt Weghorst aan de tand gevoeld. Zeker, hij deelt daar een sneer uit naar Kramer, maar zijn misstap is de aanleiding van het artikel.
Ook bij Studio Sport was alles gewoon te zien en werd het benoemd. Jij hoort en ziet kennelijk alleen dat wat anti-Feyenoord is. Complexje, denk ik.
Net ff gezocht en ook alleen maar gejank van Zomer kunnen vinden... "Ja maar, hunnie deden niet liefquote:Op maandag 7 december 2015 10:55 schreef H.FR het volgende:
[..]
1. Ja, precies 1 iemand. Wel gelezen inderdaad.
2. TC Tubantia is nou niet echt een landelijke krant, hoe kan je van iemand verwachten dat hij dat leest?
3. Ik kijk geen studio sport, dus dat heb ik niet gezien inderdaad.
Als ik deze pagina bijvoorbeeld open: http://www.telegraaf.nl/telesport/tag/eredivisie zie ik alleen maar berichten die gaan over Kramer en Gustafson en dat het 'toch rood was' volgens Nijhuis.
Bij VI lees ik ook alleen dat Fledderus geen adem meer kreeg en zo in paniek was.
Het is dus gewoon goed zoeken naar andere 'geluiden'.
Bij (bijna) ieder ander had ik het geloofd.quote:Op maandag 7 december 2015 10:56 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Net ff gezocht en ook alleen maar gejank van Zomer kunnen vinden... "Ja maar, hunnie deden niet lief"...
Overigens kan ik me de paniek van Fledderus heel goed voorstellen... Even geen adem kunnen halen is best heel erg eng.
4e keer.quote:Op maandag 7 december 2015 10:55 schreef RvLaak het volgende:
Ik zie dat Dominee Dirk weer speler van de week gaat worden
3e keer toch?
Terwijl hij er werkelijk helemaal niks van baktequote:Op maandag 7 december 2015 10:55 schreef RvLaak het volgende:
Ik zie dat Dominee Dirk weer speler van de week gaat worden
3e keer toch?
Detailquote:Op maandag 7 december 2015 10:58 schreef H.FR het volgende:
[..]
Terwijl hij er werkelijk helemaal niks van bakte
Ik zou zeggen, probeer het eens... Ga eens duiken en vraag je buddy om je cilinder dicht te draaien, zonder dat jij weet wanneer het gebeurt.quote:Op maandag 7 december 2015 10:58 schreef H.FR het volgende:
[..]
Bij (bijna) ieder ander had ik het geloofd.
Ik zou ook in paniek zijn hoor, maar ik geloof die Fledderus eerlijk gezegd gewoon niet.quote:Op maandag 7 december 2015 11:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, probeer het eens... Ga eens duiken en vraag je buddy om je cilinder dicht te draaien, zonder dat jij weet wanneer het gebeurt.
hahahaha mooi vergelijk..quote:Op maandag 7 december 2015 11:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, probeer het eens... Ga eens duiken en vraag je buddy om je cilinder dicht te draaien, zonder dat jij weet wanneer het gebeurt.
quote:Op maandag 7 december 2015 11:40 schreef DonRaja het volgende:
begin ik steeds meer te begrijpen waarom de eredivisie clubs geen moer meer klaarspelen in Europa: de tegenstand in de eredivisie is lachwekkend.
Stevig schot inderdaad. Gelukkig had Gustafson door dat hij moest inhouden. Hadden elkaar lelijk in de weg kunnen zitten.quote:Op maandag 7 december 2015 12:02 schreef inslagenreuring het volgende:
Wel een mooie goal van Kramer moet ik zeggen. Grgr
Het gevoel van geen adem kunnen halen is wat anders dan het daadwerkelijk niet kunnen. Daarbij is het waarschijnlijk dat hij maar heel even geen adem kon halen en toen in paniek schoot (heb je maar een paar seconden voor nodig). Je lichaam reageert dan acuut met het aanmaken van adrenaline. Wat vervolgens weer zorgt voor een versnelde ademhaling om het idee van zuurstoftekort op te lossen.quote:Op maandag 7 december 2015 11:24 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
hahahaha mooi vergelijk..
voor iemand die geen adem kon halen ging zijn buik anders aardig snel op een neer toen ie een aangespoelde walvis nadeed..
lulverhaal eerste klas , neemt niet weg dat het gewoon rood zou zijn geweest als het gezien was door de scheids..
Mwah, het waren echt wel iets meer dan 2 kansen. Ik telde nog 2 schoten van Bel Hassani (wel relatief ongevaarlijk) en een heel goed schot van Tannane vlak over de kruising. In die fase hing de 1-1 toch zeker in de lucht. Daarna ontspoorde het een beetje en wist Feyenoord de kalmte voor het doel te houden. Maar een gelijkspel was echt geen gekke uitslag geweest.quote:Op maandag 7 december 2015 11:31 schreef Caland het volgende:
Gezeik om niks, schorsing van Gustafson accepteren en klaar.
Ik vond het dan weer eerder hilarisch dat de zogenaamde kenners Heracles allemaal zo goed vonden spelen. Die hadden recht op een puntje gehad. Op 2 kansen na zijn ze nauwelijks voor Vermeer geweest. Het was eerder gewoon een bizar slechte wedstrijd waarin Feyenoord net iets minder slecht was.
Tot een minuut of 70 misschien wel ja. Daarna absoluut niet meer.quote:Op maandag 7 december 2015 12:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Mwah, het waren echt wel iets meer dan 2 kansen. Ik telde nog 2 schoten van Bel Hassani (wel relatief ongevaarlijk) en een heel goed schot van Tannane vlak over de kruising. In die fase hing de 1-1 toch zeker in de lucht. Daarna ontspoorde het een beetje en wist Feyenoord de kalmte voor het doel te houden. Maar een gelijkspel was echt geen gekke uitslag geweest.
Toen hadden er ook zomaar nog maar 9 Feyenoorders op het veld kunnen staan, maar goed. Over de hele wedstrijd wel een terechte overwinning inderdaad.quote:Op maandag 7 december 2015 12:05 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Tot een minuut of 70 misschien wel ja. Daarna absoluut niet meer.
Die Kramer heeft wel wat. Goede spits. Had jullie liever nog een jaartje met die gekke Turk in de punt gezienquote:Op maandag 7 december 2015 12:04 schreef H.FR het volgende:
[..]
Stevig schot inderdaad. Gelukkig had Gustafson door dat hij moest inhouden. Hadden elkaar lelijk in de weg kunnen zitten.
De 1-1 hing misschien wel in de lucht. Al had het ook makkelijk 2-0 voor rust kunnen staan met die bal op de lat. Ging er mij meer om dat Heracles al helemaal niks voorstelde, maar oh oh wat maakten ze het Feyenoord moeilijk zegquote:Op maandag 7 december 2015 12:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Mwah, het waren echt wel iets meer dan 2 kansen. Ik telde nog 2 schoten van Bel Hassani (wel relatief ongevaarlijk) en een heel goed schot van Tannane vlak over de kruising. In die fase hing de 1-1 toch zeker in de lucht. Daarna ontspoorde het een beetje en wist Feyenoord de kalmte voor het doel te houden. Maar een gelijkspel was echt geen gekke uitslag geweest.
9? Wie nog meer dan, behalve Gustafson?quote:Op maandag 7 december 2015 12:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Toen hadden er ook zomaar nog maar 9 Feyenoorders op het veld kunnen staan, maar goed. Over de hele wedstrijd wel een terechte overwinning inderdaad.
Kramer was niet doorgebroken joh.quote:Op maandag 7 december 2015 12:09 schreef H.FR het volgende:
[..]
9? Wie nog meer dan, behalve Gustafson?
En dan had Heracles ook met een man minder kunnen staan voor het neerhalen van de doorgebroken Kramer. Kregen ze echter geel voor.
2 gele kaartjes voor Kramer (provoceren en z'n zwaaiende armen bijvoorbeeld), Blom zou ertoe in staat zijn. Maar het zou niet terecht zijn geweest, dus een beetje overbodig speculeren.quote:
Hm, toch nog maar een keertje kijken dan. Voor mijn idee had hij hem er zo in kunnen prikken als hij niet was vastgehouden op die plek.quote:
Precies, onterecht. 10 man zou terecht geweest zijnquote:Op maandag 7 december 2015 12:16 schreef hhh38 het volgende:
[..]
2 gele kaartjes voor Kramer (provoceren en z'n zwaaiende armen bijvoorbeeld), Blom zou ertoe in staat zijn. Maar het zou niet terecht zijn geweest, dus een beetje overbodig speculeren.
Gedeeltelijk. Ik denk dat de overwinning gedeeltelijk ook een verdienste is van Feyenoord. Ze hebben het hoofd koel gehouden en zijn doorgegaan met aanvallen. Vorig seizoen hadden ze deze wedstrijd gewoon verloren. Puur op instelling.quote:Feit is dat het geen goede wedstrijd was en we geluk hebben dat het maar Heracles thuis was en ze zich lieten provoceren.
Blom, daar noem je er ook eentje.quote:Op maandag 7 december 2015 12:16 schreef hhh38 het volgende:
[..]
2 gele kaartjes voor Kramer (provoceren en z'n zwaaiende armen bijvoorbeeld), Blom zou ertoe in staat zijn. Maar het zou niet terecht zijn geweest, dus een beetje overbodig speculeren.
Feit is dat het geen goede wedstrijd was en we geluk hebben dat het maar Heracles thuis was en ze zich lieten provoceren.
2 klote uitwedstrijden voor de boeg. Vooral Groningen uit wordt een zware dobber vrees ik.quote:Op maandag 7 december 2015 12:25 schreef onlogisch het volgende:
Kutwedstrijd. Snel vergeten. Op naar het noorden.
Het spel was vorig jaar rond deze tijd inderdaad een stuk beter, maar wie weet groeien we nog naar een vergelijkbaar niveau toe. Stel je toch eens voor; als we met behoorlijk slecht spel al zoveel punten halen...quote:Op maandag 7 december 2015 12:44 schreef Slobeend het volgende:
Op de één of andere manier had ik meer met het team en spel van vorig jaar. Het doet me dit jaar heel weinig. Slecht voetbal, veel gezeik, weinig leuke spelers, te weinig talent, maar wel punten. Tsja.
Ja. Een half seizoenquote:Op maandag 7 december 2015 12:48 schreef H.FR het volgende:
[..]
Het spel was vorig jaar inderdaad een stuk beter
Ja, paste hem al aan jaquote:
Toen stond ImmersGod nog in de basis natuurlijk.quote:Op maandag 7 december 2015 12:53 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, paste hem al aan ja
Maar voetballend was het wel een paar potjes lang echt genieten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |