Ergens lunchen, of een wijntje doen, of een boswandeling, of naar een stad die je beide leuk vind, of high tea'en. Schaatsen ^^ Of gewoon wat drinken ergens, dat doe ik meestalquote:Op zondag 6 december 2015 17:38 schreef eefje801 het volgende:
In ander nieuws, wat stel ik voor als eerdere date? We gaan over twee weken naar de bioscoop. Zit te denken aan een pré screening van een eerder deel (ja, we gaan naar Star Wars) maar dan krijg je weer dat "netflix en chill" dilemma en dat gevoos op de bank wil ik eigenlijk nog even uitstellen.
quote:Op zondag 6 december 2015 17:50 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ergens lunchen, of een wijntje doen, of een boswandeling, of naar een stad die je beide leuk vind, of high tea'en. Schaatsen ^^ Of gewoon wat drinken ergens, dat doe ik meestal
als je me meeneemt op een high tea gaan we daarna wel hard vozen hoorquote:Op zondag 6 december 2015 17:53 schreef Fotolijstjes het volgende:
High tea is leuk jaaaa maar denk meer voor meisjes
Hey rhubarbje, zin om eens naar een high tea te gaan?quote:Op zondag 6 december 2015 17:55 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
als je me meeneemt op een high tea gaan we daarna wel hard vozen hoor
Als je er een voor me maakt mag je zelfs doen wat je wil
quote:Op zondag 6 december 2015 17:56 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Hey rhubarbje, zin om eens naar een high tea te gaan?
Nee, dat is zeker niet altijd zo. Ik heb zowel meegemaakt dat ik die vonk wel voelde en de ander niet als andersom. Beide zijn niet fijn om mee te maken Maar horen helaas bij daten.quote:Op zondag 6 december 2015 15:33 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Dan heeft zij die vonk denk ik ook (nog) niet. Althans dat is volgens mij altijd zo, heb eigenlijk nooit meegemaakt dat iemand de vonk wel heeft en de ander niet.
Ik ben bang dat ik die vonk nooit meer ga ervaren
Heb helemaal niks tegen vozen maar na zo lang anticiperen doe ik het liever even rustig aan. Dit is niet van het kaliber scharrel maar meer au serieux, zeg maar.quote:Op zondag 6 december 2015 17:42 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Wat heb je tegen vozen (gewoon nieuwsgierig)?
hoe weet je dan al dat het voor serieus is? Oprechte vraagquote:
Ja mij net zo. Hoe leuk.quote:Op zondag 6 december 2015 17:55 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
als je me meeneemt op een high tea gaan we daarna wel hard vozen hoor
Als je er een voor me maakt mag je zelfs doen wat je wil
Heb het over mijn eigen interesse.quote:Op zondag 6 december 2015 18:06 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
hoe weet je dan al dat het voor serieus is? Oprechte vraag
Gister tegen een meisje gezegd waarmee ik al een tijdje aan het praten was dat ik nu aan het daten was en dat als het niets word ik weer contact met haar opneem.quote:Op zondag 6 december 2015 16:03 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Hahahah ik swipe oook als ik date met mensenvind ok leuk
De eerste man die zelf bedenkt om te gaan high tea'en met me is echt een eindbaasquote:Op zondag 6 december 2015 18:09 schreef Moro het volgende:
Ik zie wel dat ik nog een keer high tea moet gaan doen.
Tja ik zou echt denken 'kans gemist'quote:Op zondag 6 december 2015 18:31 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Gister tegen een meisje gezegd waarmee ik al een tijdje aan het praten was dat ik nu aan het daten was en dat als het niets word ik weer contact met haar opneem.
Is dat iets wat jullie zouden doen en hoe zouden jullie reageren als iemand zoiets tegen je zegt?
Heb jij niet dat sommige gesprekken echt 100x vanzelf gaan en je maar niet kan stoppen met praten? Als ik dat heb, zit het meestal wel in de juiste richting ^^quote:Op zondag 6 december 2015 18:28 schreef rhubarbje het volgende:
Ja dat bedoelde ik juist. Hoe weet je dat je 'voor serieus' in iemand geïnteresseerd bent voor een eerste date?
Maar zou je sowieso iemand daten die dan zelf monogaam wil zijn door alleen jou te zien?quote:Op zondag 6 december 2015 18:33 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Tja ik zou echt denken 'kans gemist'
Vooral als ik je toch nog niet ontmoet heb
Er zijn zoveel vissen in de zee. Ik hou er niet van om weg gelegd en weer op gepakt te worden wanneer een man dat blieft
Maar tegen jou zou ik zeggen 'jammer, veel succes!' etc
Maar als je me dan na 3 weken gaat appen 'heeeey hoe is het' dan zou ik zeggen 'val dood lamlul' Of iets van gelijke strekking
Ja, maar ik heb ondertussen genoeg gedate om te weten dat het helemaal niets zegtquote:Op zondag 6 december 2015 18:34 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Heb jij niet dat sommige gesprekken echt 100x vanzelf gaan en je maar niet kan stoppen met praten? Als ik dat heb, zit het meestal wel in de juiste richting ^^
Waarom niet? Dat is de keus van die ander. Het lijkt me niet praktisch omdat ik denk dat de ander dan misschien wat sneller vereenzaamt maar dat kan die ander zelf prima inschatten lijkt me. Ik ken genoeg monopoly relaties die prima werken (en alleen voor de term zou ik het al doenquote:Op zondag 6 december 2015 18:35 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Maar zou je sowieso iemand daten die dan zelf monogaam wil zijn door alleen jou te zien?
Ik weet het niet, ik snap zelf niet zo goed waarom je daarvoor zou kiezen dus vandaar dat het me tegenhoud denk ik.quote:Op zondag 6 december 2015 18:36 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Waarom niet? Dat is de keus van die ander. Het lijkt me niet praktisch omdat ik denk dat de ander dan misschien wat sneller vereenzaamt maar dat kan die ander zelf prima inschatten lijkt me. Ik ken genoeg monopoly relaties die prima werken (en alleen voor de term zou ik het al doen)
Oh daar zou ik ook weinig moeite mee hebben. aan de andere kant vind ik het ook lullig vinden om iemand aan het lijntje te houdenquote:Op zondag 6 december 2015 18:33 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Tja ik zou echt denken 'kans gemist'
Vooral als ik je toch nog niet ontmoet heb
Er zijn zoveel vissen in de zee. Ik hou er niet van om weg gelegd en weer op gepakt te worden wanneer een man dat blieft
Maar tegen jou zou ik zeggen 'jammer, veel succes!' etc
Maar als je me dan na 3 weken gaat appen 'heeeey hoe is het' dan zou ik zeggen 'val dood lamlul' Of iets van gelijke strekking
Nouja dat is echt iets waar ik dus nog nooit aan gedacht had om te doen, dus die ga ik nog wel een keer voorstellen.quote:Op zondag 6 december 2015 18:33 schreef Fripsel het volgende:
[..]
De eerste man die zelf bedenkt om te gaan high tea'en met me is echt een eindbaas
Maar als de ander het snapt en wil dan is het toch prima? Je date toch een volwassen iemand die daarin zijn eigen beslissingen kan maken?quote:Op zondag 6 december 2015 18:38 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ik snap zelf niet zo goed waarom je daarvoor zou kiezen dus vandaar dat het me tegenhoud denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |