Niet alleen redderssyndroom, maar ook de wanhoop van patiënten en hun familie die zich aan iedere strohalm willen vastklampen.quote:Op zondag 13 december 2015 09:31 schreef MevrouwPuff het volgende:
Had hem ook gelezen. Die man had flink last van zn redderssyndroom en vindt nog steeds dat ie niets fout deed. Vindt het best heftig dat ie nog werkt als arts ondanks die financiele vergoeding, dan is het nederlandse tuchtrechtsysteem toch beter denk ik.
Leg je nog even uit hoe tumoren door chemotherapie immuun worden voor natriumbicarbonaat? Die vraag staat nog steeds open namelijk en ik ben heel benieuwd hoe dat mechanisme werkt.quote:Op zondag 13 december 2015 10:45 schreef Lambiekje het volgende:
Pas als collectief actie wordt ondernomen door patiënten gaat men overstag. Zolang dat niet gebeurt zullen er veel slachtoffers vallen
Klopt. Wel is het min of meer op hetzelfde idee gestoeld als immunotherapie, dat wordt nu grootschalig toegepast. Waarom hij voor deze bacterie koos, lijkt inderdaad ook niet uitgelegd.quote:Op zondag 13 december 2015 10:46 schreef Fixers het volgende:
[..]
Niet alleen redderssyndroom, maar ook de wanhoop van patiënten en hun familie die zich aan iedere strohalm willen vastklampen.
Als ik het artikel zo lees zit er best wel iets in om bewust veroorzaakte infecties in te zetten tegen tumoren. Maar vergt dat nog veel onderzoek en in elk geval méér begrip van het werkingsmechanisme voordat je zoiets op mensen gaat testen, ook al zijn ze terminaal en vrijwillig proefpersoon. Zoals in het voorbeeld over poliovirussen dat ook aangehaald wordt. Ja, dan kan je mensen die nu zo'n hersentumor hebben nog niet helpen, en hen die het over 5 jaar krijgen ook nog niet. Maar over 10 jaar mogelijk wel. Met een bacterie die optimaal de juiste effecten veroorzaakt, al dan niet genetisch gemodificeerd.
Het leest nu een beetje (op basis van het artikel) dat de bacteriestam min of meer lukraak gekozen is. Ik kan ook al niet opmaken of de gevallen waar er per ongeluk een infectie ontstond dit ook echt de tumor verdreef, of dat er nog andere factoren meespeelden.
Ik vind het een moeilijke situatie, aan de ene kant ben ik het helemaal met je eens (vooral ij patient 3) aan de andere kant, vooral bij patient 1 kan ik me voorstellen dat je denkt: niets doen betekent sowieso de dood, theoretisch zou dit moeten kunnen werken, laten we het maar proberen...quote:Op zondag 13 december 2015 09:31 schreef MevrouwPuff het volgende:
Had hem ook gelezen. Die man had flink last van zn redderssyndroom en vindt nog steeds dat ie niets fout deed. Vindt het best heftig dat ie nog werkt als arts ondanks die financiele vergoeding, dan is het nederlandse tuchtrechtsysteem toch beter denk ik.
1. Waarom maakt chemotherapie kanker immuun voor bakpoeder?quote:Op zondag 13 december 2015 10:45 schreef Lambiekje het volgende:
Pas als collectief actie wordt ondernomen door patiënten gaat men overstag. Zolang dat niet gebeurt zullen er veel slachtoffers vallen
De vraag is of patienten ook zo duidelijk inzien dat het 'proberen' is in zo'n situatie, zeker als de arts enthousiast zegt dat ie het zn moeder ook zou aandoen. Wat dat betreft is het niet kies en ik weet ook niet of het een betere dood opgeleverd heeftquote:Op zondag 13 december 2015 12:50 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik vind het een moeilijke situatie, aan de ene kant ben ik het helemaal met je eens (vooral ij patient 3) aan de andere kant, vooral bij patient 1 kan ik me voorstellen dat je denkt: niets doen betekent sowieso de dood, theoretisch zou dit moeten kunnen werken, laten we het maar proberen...
Waarom worden tumoren door chemo immuun voor bicarbonaat?quote:Op zondag 13 december 2015 21:44 schreef Lambiekje het volgende:
Drugging toddlers becoming big business for Big Pharma with over a million kids under 5 on brain-damaging psych meds
http://www.naturalnews.co(...)_mass_shootings.html
Wat moet het toch prachtig zijn om kinderen en babies vernieling in te helpen.
Wat maakt het verschil met andere concurrenten die gewoon op de bijsluiter zeggen dat het niet werkt.quote:Op zondag 13 december 2015 12:54 schreef .SP. het volgende:
[..]
2. Kom je nog eens langs op het lab om uit eerste hand te kunnen waarnemen dat dat vaccinatie tegen influenza werkt?
Waarom worden tumoren door chemo immuun voor bicarbonaat?quote:Op zondag 13 december 2015 22:24 schreef Lambiekje het volgende:
Goed om te horen nu op nieuwsuur dat kankermedicatie niet vergoed gaat worden. Dat Nederland niet eens is met buitensporig hoge tarieven
Tis maar wat je goed nieuws noemtquote:Op zondag 13 december 2015 22:24 schreef Lambiekje het volgende:
Goed om te horen nu op nieuwsuur dat kankermedicatie niet vergoed gaat worden. Dat Nederland niet eens is met buitensporig hoge tarieven
Zwak zwak zwak, ik zeg toch dat ik je kan laten zien met je eigen ogen dat vaccineren werkt!quote:Op zondag 13 december 2015 22:03 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wat maakt het verschil met andere concurrenten die gewoon op de bijsluiter zeggen dat het niet werkt.
http://www.truthwiki.org/flu-shot-influenza-vaccine/
je gelooft toch niet echt dat het werkt waar aan je werkt. Toch. Ik mag het hopen.
Griepvaccin is sowieso bullshit.
Goh, anti-epileptica... Juist zonder, krijg je hersenschade... Net of epilepsie beter onbehandeld kan blijven...quote:Op zondag 13 december 2015 21:44 schreef Lambiekje het volgende:
Drugging toddlers becoming big business for Big Pharma with over a million kids under 5 on brain-damaging psych meds
http://www.naturalnews.co(...)_mass_shootings.html
nee hoor die kaart juist met bronnen aan dat zorg en bigpharma corrupte bende is.quote:Op maandag 14 december 2015 07:35 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Goh, anti-epileptica... Juist zonder, krijg je hersenschade... Net of epilepsie beter onbehandeld kan blijven...
Verder lees ik over een kind dat of speelt, of daadwerkelijk hallucinaties heeft. Ik moet bekennen dat ik niet blij zou zijn als ze m'n kind aan de risperdal willen zetten, maar je leest geen idee over de gehele situatie.
Walgelijke website.
Het probleem met Naturalnews is dat ze steevast de bronnen die ze gebruiken (waar soms al zaken in staan die erg genoeg zijn) nog even 2 tot 5 keer zo erg maken en het probleem uitvergroten tot het onzin is waar ze makkelijk op afgerekend kunnen worden (omdat onzin). Het is een beetje omgekeerd evenredig als het geloven van alle reclamepraatjes van één van de grote Farmaceutische bedrijven. Naturalnews heeft vaak best leuk bronmateriaal maar wat ze er van maken is vaak onherkenbaar als iets van waarheidsgetrouw.quote:Op maandag 14 december 2015 09:48 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee hoor die kaart juist met bronnen aan dat zorg en bigpharma corrupte bende is.
Men vind die site walgelijke omdat hun eigen misdadig handelen boven tafel komt.
Patiënten helpen is absoluut geen optie voor bigpharma.
Heb je het onder je ctrl-V zitten of zo? Maar dit is wel een typisch voorbeeld van een vernaturalnewest bericht. Het is niet onwaar, je hebt het linkje van cancer.org zelf gepost maar de vervolgtrekking en eindconclusie zijn weer lekker wild. Zoals BosBeetle al zei, het komt omdat de mensen de eerste keer kanker dus vaker overleven.quote:Op maandag 14 december 2015 11:33 schreef Lambiekje het volgende:
American Cancer Society admits conventional cancer treatment causes more cancer
Wat is de reguliere behandeling toch prachtig. Nog meer kankerpatienten creeen. 100 miljard moet natuurlijk wel gehandhaafd blijven.
Ik zou zeggen maak een facebook evenement aan.quote:Op zondag 13 december 2015 10:45 schreef Lambiekje het volgende:
Pas als collectief actie wordt ondernomen door patiënten gaat men overstag. Zolang dat niet gebeurt zullen er veel slachtoffers vallen
men moet echt die paradigma shift maken.quote:Op maandag 14 december 2015 11:44 schreef jogy het volgende:
[..]
Heb je het onder je ctrl-V zitten of zo? Maar dit is wel een typisch voorbeeld van een vernaturalnewest bericht. Het is niet onwaar, je hebt het linkje van cancer.org zelf gepost maar de vervolgtrekking en eindconclusie zijn weer lekker wild. Zoals BosBeetle al zei, het komt omdat de mensen de eerste keer kanker dus vaker overleven.
Het blijft wel kut, dat wel.
Dat is zeker waar en het artikel lijkt vooral op basis met gesprekken met de arts geschreven dus het kan nogal biased zijn.quote:Op zondag 13 december 2015 14:27 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
De vraag is of patienten ook zo duidelijk inzien dat het 'proberen' is in zo'n situatie, zeker als de arts enthousiast zegt dat ie het zn moeder ook zou aandoen. Wat dat betreft is het niet kies en ik weet ook niet of het een betere dood opgeleverd heeft
1. Kom je nog langs, ik heb de opzet van het experiment al neergezet hierboven.quote:Op maandag 14 december 2015 12:14 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
men moet echt die paradigma shift maken.
En als je de cijfers bestudeerd komt er ook een heel ander beeld naar voren, het is dus duidelijk stemmingmakerij.quote:Op maandag 14 december 2015 07:35 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Goh, anti-epileptica... Juist zonder, krijg je hersenschade... Net of epilepsie beter onbehandeld kan blijven...
Verder lees ik over een kind dat of speelt, of daadwerkelijk hallucinaties heeft. Ik moet bekennen dat ik niet blij zou zijn als ze m'n kind aan de risperdal willen zetten, maar je leest geen idee over de gehele situatie.
Walgelijke website.
ritalin is natuurlijk geen medicijn. Maar gewoon harddrug cocaïne.quote:Op maandag 14 december 2015 14:40 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
En als je de cijfers bestudeerd komt er ook een heel ander beeld naar voren, het is dus duidelijk stemmingmakerij.
In andere grafieken komt naar voren dat er geen toename is van medicatie onder toddlers.
Bij onjuist gebruik.quote:Op maandag 14 december 2015 16:05 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ritalin is natuurlijk geen medicijn. Maar gewoon harddrug cocaïne.
Ik gebruik het regelmatig onjuist en wordt daar heel blij vanquote:
Maar jij bent ook geen kind en ik neem aan, nee ik weet uit nabije omgeving dat de ouders de medicijnen in beheer hebben en hun kind dat geven op de manier zoals de arts het voorgeschreven heeft.quote:Op maandag 14 december 2015 16:09 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik gebruik het regelmatig onjuist en wordt daar heel blij van
That said, van de cocaine gebruikers is ook slechts een extreem klein gedeelte probleemgebruiker...
Dat staat er helemaal niet?quote:Op maandag 14 december 2015 16:31 schreef Lambiekje het volgende:
The New York Times deed overigens toentertijd wel verslag van de bevindingen van de FDA studie dat "onlangs gevaccineerde mensen de infectie gewoon verspreiden zonder zelf ziek te worden.” Het verslag citeerde de hoofdauteur van de studie: "Als je onlangs gevaccineerd bent, je een asymptomatische drager wordt. Dat is goed voor u, maar niet voor de bevolking."
Dat is precies het tegenovergestelde van wat ouders meestal wordt verteld over de noodzaak van inentingen, namelijk dat de "kudde" moet worden gevaccineerd om diegene die te jong zijn om het vaccin te ontvangen te beschermen: de zuigelingen.
In feite is de logische conclusie van deze bevindingen dat ouders van een zuigeling die een broer/zus vaccineren die zuigeling in gevaar brengen.
...
Het onontkoombare gevolg nu is dat – ironisch genoeg – dankzij het vaccinbeleid het vaccineren van kinderen tegen kinkhoest niet alleen alle kinderen in het gezin het risico op het krijgen van de ziekte met zich meebrengt, maar ook een groter risico betekend voor de gevaccineerde kinderen zelf.
http://zaplog.nl/zaplog/a(...)khoestvaccinatie#rss
---------
Mooi. Wat feest moest het geweest zijn. Meer ziektegevallen. Nog meer kinderen ziek zwak. Nieuwe afzetmarkt.
Nu het misdadig bedrog boven tafel komt. Gaan de schoften en dus nog erger maken. We gaan zwangere vrouwen vaccineren tegen kinkhoest
Wanner dringt het godverdomme eens door dat vaccins NIET werken.
Ga weg met die onzin van je, vaccins werken wel en redden levens!quote:Op maandag 14 december 2015 16:31 schreef Lambiekje het volgende:
The New York Times deed overigens toentertijd wel verslag van de bevindingen van de FDA studie dat "onlangs gevaccineerde mensen de infectie gewoon verspreiden zonder zelf ziek te worden.” Het verslag citeerde de hoofdauteur van de studie: "Als je onlangs gevaccineerd bent, je een asymptomatische drager wordt. Dat is goed voor u, maar niet voor de bevolking."
Dat is precies het tegenovergestelde van wat ouders meestal wordt verteld over de noodzaak van inentingen, namelijk dat de "kudde" moet worden gevaccineerd om diegene die te jong zijn om het vaccin te ontvangen te beschermen: de zuigelingen.
In feite is de logische conclusie van deze bevindingen dat ouders van een zuigeling die een broer/zus vaccineren die zuigeling in gevaar brengen.
...
Het onontkoombare gevolg nu is dat – ironisch genoeg – dankzij het vaccinbeleid het vaccineren van kinderen tegen kinkhoest niet alleen alle kinderen in het gezin het risico op het krijgen van de ziekte met zich meebrengt, maar ook een groter risico betekend voor de gevaccineerde kinderen zelf.
http://zaplog.nl/zaplog/a(...)khoestvaccinatie#rss
---------
Mooi. Wat feest moest het geweest zijn. Meer ziektegevallen. Nog meer kinderen ziek zwak. Nieuwe afzetmarkt.
Nu het misdadig bedrog boven tafel komt. Gaan de schoften en dus nog erger maken. We gaan zwangere vrouwen vaccineren tegen kinkhoest
Wanner dringt het godverdomme eens door dat vaccins NIET werken.
er is alleen maar onjuist gebruik. ADHD is een bigpharma, dsm verzinsel.quote:
Oh ja, vanzelfsprekend.quote:Op maandag 14 december 2015 16:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
er is alleen maar onjuist gebruik. ADHD is een bigpharma, dsm verzinsel.
Verzinsel? Maar wacht even, ik dacht dat je het van vaccins kreeg? Maar nu bestaat het niet? Hoe moet ik deze wending zien?quote:Op maandag 14 december 2015 16:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
er is alleen maar onjuist gebruik. ADHD is een bigpharma, dsm verzinsel.
autisme is iets anders dan ADHDquote:Op maandag 14 december 2015 19:17 schreef .SP. het volgende:
[..]
Verzinsel? Maar wacht even, ik dacht dat je het van vaccins kreeg? Maar nu bestaat het niet? Hoe moet ik deze wending zien?
Vaccins cause autism ! ( en kanker en je gaat er dood aan)quote:Op maandag 14 december 2015 19:17 schreef .SP. het volgende:
[..]
Verzinsel? Maar wacht even, ik dacht dat je het van vaccins kreeg? Maar nu bestaat het niet? Hoe moet ik deze wending zien?
Maar beide gelinkt aan vaccinsquote:Op maandag 14 december 2015 19:30 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
autisme is iets anders dan ADHD
dank, scheelt me weer werk. En nu Lambiekje?quote:Op maandag 14 december 2015 20:09 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Maar beide gelinkt aan vaccins
http://vaccinechoicecanad(...)nts-and-autism-adhd/
Het is wel selectief gekozen he.quote:Op maandag 14 december 2015 20:13 schreef .SP. het volgende:
[..]
dank, scheelt me weer werk. En nu Lambiekje?
Dat geldt voor alles, tiep het in google en je vindt een link! Maar ben benieuw naar Lambiekjes mening en oplossing (bakpoeder...)quote:Op maandag 14 december 2015 20:15 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Het is wel selectief gekozen he.![]()
(als in ask the google guy)
Simpel , gewoon niet vaccinerenquote:Op maandag 14 december 2015 20:17 schreef .SP. het volgende:
[..]
Dat geldt voor alles, tiep het in google en je vindt een link! Maar ben benieuw naar Lambiekjes mening en oplossing (bakpoeder...)
Te makkelijkquote:Op maandag 14 december 2015 20:18 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Simpel , gewoon niet vaccineren
Niet als hersenafwijking is de mening,quote:Op maandag 14 december 2015 20:19 schreef .SP. het volgende:
[..]
Te makkelijkEn ADHD bestaat schijnbaar niet.
Wat is het dan wel vraag ik me af.quote:Op maandag 14 december 2015 20:21 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Niet als hersenafwijking is de mening,
http://www.zielenknijper.(...)hersenziekte-is.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |