Xtc is geen tripmiddel zoals paddo's ofzo.quote:Op zaterdag 5 december 2015 09:47 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Hoe kan je controle houden dan als je zulke shit in je mik stopt.. het hele idee is juist dat je leip wordt.
Tja dan moet je van verruimende en/of hallucinerende zooi afblijven, kun je nog steeds prima een keertje Coke proberen, want bij normale dosering doet het namelijk niets met je hersenen.quote:Op zaterdag 5 december 2015 09:56 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Ben niet stabiel, dus ja... Daar bedoel ik mee dat ik wekelijks een filosofisch moment heb dat het leven geen zin heeft. Dus snap je..
Dan zou ik het risico gewoon niet nemen. Of je vindt het HEEL leuk.....en dan wil je het vaker doen. Of het wordt een fiasco. Ik had best een keer heroine willen proberen (schijnt zonder problemen te kunnen) maar heb dat ook maar niet gedaan.quote:Op zaterdag 5 december 2015 09:56 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Ben niet stabiel, dus ja... Daar bedoel ik mee dat ik wekelijks een filosofisch moment heb dat het leven geen zin heeft. Dus snap je..
Hij had het over coke volgens mij.quote:Op zaterdag 5 december 2015 09:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Xtc is geen tripmiddel zoals paddo's ofzo.
Ik heb de eigenschap om als iets geweldig is het nog maar een keer weer te proberen. Dan beter van sommige dingen afblijvenquote:Op zaterdag 5 december 2015 09:58 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dan zou ik het risico gewoon niet nemen. Of je vindt het HEEL leuk.....en dan wil je het vaker doen. Of het wordt een fiasco. Ik had best een keer heroine willen proberen (schijnt zonder problemen te kunnen) maar heb dat ook maar niet gedaan.
Bijna iedereen heeft dat lijkt mij. En bij o.a. coke is het gevaar dat je het steeds vaker gaat gebruiken. Dat zag ik ook in mijn omgeving. Ik deed het alleen soms als ik uitging en moe was.quote:Op zaterdag 5 december 2015 09:59 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ik heb de eigenschap om als iets geweldig is het nog maar een keer weer te proberen. Dan beter van sommige dingen afblijven
Ja. Maar die weten vaak ook totaal geen maat te houden. Bij wiet al niet.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:02 schreef Fer het volgende:
Hier in Amsterdzm springt er ieder zomer wel een tourist onder invloed uit zijn hotelraam of in de gracht, kan soms gewoon verkeerd gaan.
Maar Coké is gemakkelijk minderen of stoppen (in mijn beleving), na een heel weekend gebruik even een paar weken niet, is een keuze die bij veel drugssoorten niet zo simpel te maken is.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:01 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Bijna iedereen heeft dat lijkt mij. En bij o.a. coke is het gevaar dat je het steeds vaker gaat gebruiken. Dat zag ik ook in mijn omgeving. Ik deed het alleen soms als ik uitging en moe was.
Dan heb je het over weekend gebruik. Ik heb het gewoon over in het bedrijfsleven. reclamewereld als vb.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:05 schreef hottentot het volgende:
[..]
Maar Coké is gemakkelijk minderen of stoppen (in mijn beleving), na een heel weekend gebruik even een paar weken niet, is een keuze die bij veel drugssoorten niet zo simpel te maken is.
ook dit is een voorbarige conclusie. Misschien heeft de drugs er nauwelijks iets mee van doen en heeft Dascha al maanden te kampen met zelfmoordneigingenquote:Op zaterdag 5 december 2015 09:47 schreef livelink het volgende:
Het probleem is dat er logica wordt gezocht in het gedrag van Dascha, terwijl die logica er volgens mij niet is als iemand onder invloed van drugs in een soort psychose beland.
Komt omdat het niet met de hersenen kloot maar je gewoon een lekkere fysieke upper geeftquote:Op zaterdag 5 december 2015 10:06 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dan heb je het over weekend gebruik. Ik heb het gewoon over in het bedrijfsleven. reclamewereld als vb.
Dit topic is vanaf post 1 op de 1e dag al een groot speculatief gebeuren waarbij blijkt dat veel gebruikers hier alleen maar dingen roepen en herhalen zonder zich enige zorgen om de feiten te maken. Mij stoort een tussendiscussie een stuk minder dan dat iemand voor de zoveelste keer beweerd dat het te koud was om te overleven, er geen treinen rijden in de nacht en het onverklaarbaar is waarom zij naar een station zou gaan wat uren lopen wasquote:Op zaterdag 5 december 2015 10:13 schreef Leandra het volgende:
Niet om het een of ander, maar is er geen drugssubforum ergens waar de hoeveelheden cokegebruik bij het stappen of tijdens het werk, en de effecten daarvan, besproken kunnen worden?
Vooralsnog is niet bekend welke middelen in haar bloed zijn aangetroffen, dus dat hele cokegedoe lijkt me niet van belang?
Voor we over 2 topics weer de "conclusie" hebben getrokken dat het kind aan de coke was omdat het 30 posts lang over cokegebruik ging, want zo lijkt dit topic te rollen
Als je dan maar weer even linkt naar deze discussie als er halverwege het volgende topic beweerd wordt dat ze aan de coke was omdat dat "ergens stond".quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:18 schreef hottentot het volgende:
[..]
Dit topic is vanaf post 1 op de 1e dag al een groot speculatief gebeuren waarbij blijkt dat veel gebruikers hier alleen maar dingen roepen en herhalen zonder zich enige zorgen om de feiten te maken. Mij stoort een tussendiscussie een stuk minder dan dat iemand voor de zoveelste keer beweerd dat het te koud was om te overleven, er geen treinen rijden in de nacht en het onverklaarbaar is waarom zij naar een station zou gaan wat uren lopen was
Wil je dit topic in goede banen leiden dan zou mijn inziens dat soort bagger er ook uit moeten want het verstoort veel meer.
Zal ik doenquote:Op zaterdag 5 december 2015 10:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je dan maar weer even linkt naar deze discussie als er halverwege het volgende topic beweerd wordt dat ze aan de coke was omdat dat "ergens stond".
Het is gewoon verslavend uiteindelijk.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:15 schreef hottentot het volgende:
[..]
Komt omdat het niet met de hersenen kloot maar je gewoon een lekkere fysieke upper geeft
Het kan want Frank heeft nog steeds niet verteld over welke stoffen of drugs het zou gaan.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je dan maar weer even linkt naar deze discussie als er halverwege het volgende topic beweerd wordt dat ze aan de coke was omdat dat "ergens stond".
Het kan, maar goede Coke is voor de doorsnee 16 jarige wel duurquote:Op zaterdag 5 december 2015 10:22 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het kan want Frank heeft nog steeds niet verteld over welke stoffen of drugs het zou gaan.
Ik heb geen idee wat bijv. XTC of GHB kosten.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:36 schreef hottentot het volgende:
[..]
Het kan, maar goede Coke is voor de doorsnee 16 jarige wel duur
Coke is verslavender dan dingen als alcohol, speed, benzo's en zeker XTC. Coke heeft ook over het algemeen niet zo'n groot effect op iemand, alsin dat je nog vrij helder blijft tijdens gebruik. Echter, in sommige specifieke gevallen (aanleg?) of langdurig gebruik kan er opeens een soort kortsluiting ontstaan.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:05 schreef hottentot het volgende:
[..]
Maar Coké is gemakkelijk minderen of stoppen (in mijn beleving), na een heel weekend gebruik even een paar weken niet, is een keuze die bij veel drugssoorten niet zo simpel te maken is.
1 dosis XTC en GHB zo'n 5euro. (Als je het per stuk koopt dan he)quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:37 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat bijv. XTC of GHB kosten.
Ik heb juist de ervaring dat je van veel xtc in korte tijd letterlijk volledig van het pad kan raken. De wereld totaal niet begrijpen, niet uit je woorden komen en dingen zien die er echt niet zijn. Bij het naar huis gaan herinner ik me nog hoe aan het einde van de straat een hele groep mensen stond met motoren, fietsen, van alles.. Ik loop door.. Niemand!quote:Op zaterdag 5 december 2015 02:35 schreef agter het volgende:
In elk geval is GHB of XTC normaliter niet de drugs waardoor mensen gek worden of voor een trein springen.
Daar zou ik wel eens een onderzoek over willen zien. Ik denk dat alcohol veel gevaarlijker is.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:37 schreef Physsic het volgende:
[..]
Coke is verslavender dan dingen als alcohol, speed, benzo's en zeker XTC. Coke heeft ook over het algemeen niet zo'n groot effect op iemand, alsin dat je nog vrij helder blijft tijdens gebruik. Echter, in sommige specifieke gevallen (aanleg?) of langdurig gebruik kan er opeens een soort kortsluiting ontstaan.
In de afgelopen maanden is meerdere keren iemand veroordeeld voor doodslag/moord (ook jongeren) waarbij de dader op dat moment coke had gebruikt (vaak icm alcohol of wiet). De daders verklaarde vaak dat ze niet kunnen verklaren wat er nou precies gebeurde.
[Een jongen zat bijv. gewoon op zijn kamer en merkte dat zijn pc niet wilde opstarten. Toen heeft hij een lijn coke gepakt, is naar de deur van de benedenbuurman gelopen (studentenhuis) en heeft op de deur geklopt. Meteen toen de huisgenoot zijn kamerdeur opende werd hij neergestoken door de dader. De dader verklaarde geen ruzie oid te hebben gehad.]
Coke icm met alcohol is sowieso best zinloos, toch? Als je aangeschoten/dronken bent en je pakt wen lijn, dan voel je je weer bijna nuchter.
Maar misschien was het ook wel haar eerste keer? Dat zou een reden kunnen zijn voor een ruzie -als die er uberhaupt al was-.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |