gehehequote:Op donderdag 17 december 2015 09:42 schreef GotC het volgende:
Ik kreeg nog een reclame van 'Doos op maat' erboven.
Thanks.... *kwijl*quote:Op woensdag 16 december 2015 22:45 schreef Moppert het volgende:
[..]
Ik heb je in de 2 grootste groepen gegooid, all things woven wings en dutch winglets
Knopen met meerdere lagen. Ruck is bv enkellaags, maar DH heeft meerdere lagen.quote:Op donderdag 17 december 2015 12:13 schreef faptist het volgende:
even een vraagje over de Ww.
ik lees bij sommige comments over de Greenwich park dat ze erg uitzakken, maar dat je daar minder last van hebt met multipasses.
What the heck zijn multipasses?
SPOILER: draagspam!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een heerlijke doek![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 17 december 2015 15:23 schreef Malteser het volgende:
Boh, hier krijg ik spijt van hè...
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
quote:Op donderdag 17 december 2015 16:24 schreef Moppert het volgende:
Mooi!!SPOILER: draagspam!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een heerlijke doek![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
Enne, misschien toch maar met man overleggen dan... Draagt 'ie net zo lekker als mijn (jouw) Didymos?
Oh ik denk er toch nog even over!!
Straks toch nog even met man overleggen... Ik zoek nog een doek naast de Didymos Fishes (van Moppert overgenomen). Maar mijn budget was eigenlijk rond de ¤125,- en dit is weer wat meer.quote:
En vrij koel voor in de zomer. Verder redelijk makkelijk in onderhoud (wassen, in de droger tot bijna droog en dan strijken met een stoomstrijkijzer).quote:Op donderdag 17 december 2015 17:14 schreef pinquit het volgende:
+ draagkrrachtig
- niet zo snel zacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |