Dat weet ik, maar vannacht was niet anders dan hoe het thuis is al vijf maandenquote:Op donderdag 3 december 2015 09:22 schreef Burdie het volgende:
@Chanty, vakanties zijn voor een jong kindje altijd redelijk heftig he. Kuiken doet op vakantie altijd een stapje terug qua slapen en voedingen. Slaapt hij overdag 1x, op vakantie 2x. Komt bij thuis 1x per nacht, op vakantie 2x. Ze krijgen ook veel indrukken he.
En eenmaal thuis moet kuiken ook altijd nog weer bijna een week wennen aan het thuis zijn, dus dat calculeren we er tegenwoordig ook altijd bij in.
Ik hoop voor je dat het snel beter wordt.
Hier had ik om 5 uur een verdrietig jongetje die in zijn bed hard: "bosje! Bosje!" stond te roepen. Dus die heb ik lekker aan de borst genomen, hij heeft zo'n last van zijn kiezen, echt heel sneu....
Ik bedoelde vooral te zeggen dat het niet vreemd is dat het op vakantie niet 'beter' gaat dan thuis.quote:Op donderdag 3 december 2015 09:36 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar vannacht was niet anders dan hoe het thuis is al vijf maanden
Dat had ik ook niet verwachtquote:Op donderdag 3 december 2015 09:44 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik bedoelde vooral te zeggen dat het niet vreemd is dat het op vakantie niet 'beter' gaat dan thuis.
Ik vind het bewonderenswaardig hoe je dit doet.quote:Op donderdag 3 december 2015 09:03 schreef Chanty het volgende:
Wij zitten ook steeds meer op het punt om hem te laten huilen (wel gecontroleerd door er steeds hem te gaan). Tot nu toe trek ik dat echter niet een zeg altijd na een poosje dat man Lucas maar naar mij moet brengen en dan leg ik m maar weer aan de borst. Vannacht was weer net als de nachten thuis. Elke 1,5 a 2 uur aan de borst en de ene keer is hij na 20 minuten klaar en slaapt weer, de andere keer echter duurt het 45 minuten en koppel ik m los met een hoop gebrul waarna mijn man hem in slaap probeert te wiegen en als dat niet werkt gaat hij weer aan de borst en uiteindelijk kan ik dan nog 45 minuten slapen voor hij weer wakker wordthet is dat we nog zo goed functioneren somehow en geen ruzie hebben dat we nog niet door gezet hebben qua laten huilen. Ik ga na de vakantie eerst een LK bellen en hoop dat die nog tips heeft.
Kuiken zat vanmorgen in het winkelwagentje te gillen, telt dat ook?quote:Op donderdag 3 december 2015 13:39 schreef exode het volgende:
Gaan de 'gillen op de grond van de supermarkt' momenten nu ook komen?
Dat is met saar gelukkig ook zo, Gisteren was ze zo op mij gericht en mopperig en kroelerig enz, dat kende ik helemaal niet van dr... t is vast weer een sprong of fase..quote:Op donderdag 3 december 2015 13:54 schreef exode het volgende:
Ik moet wel even aanmerken dat het bij B uitzonderingen zijn hoor. Het zijn echt buien, 99% van de tijd is hij enorm relaxt en makkelijk. Daarom vallen die buien ook zo op....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Skittles ook al zo'n leuk dansfilmpje! Shake that booty!
Burd, kuiken kan inderdaad echt al veeel!
Zoë ik vind het zo tof dat E en S zo verschillend zijnZijn ze alweer een beetje opgeknapt?
Hilmo verhalenboekjes zijn hier ook nog niet boeiend. Hier is het zoek-achter-flapjes-boekje wel favoriet. Hij weet precies wat hij om moet flappenEn ook het boekje met dierengeluiden vind hij heel tof!
I is boos awwwWel goed opgelost
En knoflookteen?? Wehhh hahaha
Ik heb zelf helemaal geen probleem met luidruchtig speelgoed zoals V-tech. Ben fan van V-techEr staat hier al een verzameling toetoet en zoefzoef en hij heeft ook de treinbaan van ons gehad met zijn verjaardag. Gelukkig zit er vaak ook een uit-knop op en kunnen desnoods de batterijen eruit mochten we er toch kriegel van worden in de toekomst.
Als tegenhanger voor de elektronische muziekjes krijgt hij deze set op 5 december
Alleen zit hier geen uitknop op
Kwak wat schattig van de kusjessssHier wordt ik ook ondergelebberd als ik het lief vraag 'krijgt mama een kusje?'.
Butter spannend van de amandelen. Bij mijn neefje zijn ze ook geknipt en dat heeft wel geholpen tegen het gesnotter en steeds ziek zijn.
Och Razz klinkt zwaar allemaal. Sterkte en.. nog even en dan is het kerstvakantie toch! Al heb je daar op dit moment nog niet veel aan
Soesa heel veel beterschap voor jullie!
KnuffelBoaz
GM wat leuk een hobbelpaard. Het hobbelschaap wat V voor zijn verjaardag kreeg vindt hij ook heel leuk.. hij zit er ook al zelf op heen en weer te 'wiebelen'
Chanty Veel plezier nog op vakantie! Zitten jullie ver weg?
Away hier ook nog ff: Besterschap! Hopelijk kan je snel weer alles doen. En Yay voor geen-gal-buikpijn-meer
Boze dreumesjes(en extra
als dan erna weer blij zijn).
Dyre wat jammer van het slechte slapen. Hopelijk is het tijdelijk
Eigenlijkall around voor de slechte slaaps
Sleep All Day, Party All Night, Its Great To Be Radyhyn!
Vv (nov '14) & Aa (nov '16)
Helemaal mee eens. Dat dwingende wat hij nu doet vind ik ook niet fijn maar ik ben ook een weekdier dat te snel toegeeft. Maar er moet wel iets veranderen. Stoppen hoeft niet perse maar minder in de nacht. Vanaf januari werk ik vier dagen bij mijn nieuwe baan en ben toch bang dat ik het dan niet meer ga trekken icm veel nieuwe dingen leren en zwanger.quote:Op donderdag 3 december 2015 12:57 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ik vind het bewonderenswaardig hoe je dit doet.
Ben zelf heel blij dat ik bv heb gegeven en nog steeds geef, maar naar mijn idee als een kind al meer dan een jaar is en nog zo vaak om een voeding komt 's nachts dan is er sprake van een verkeerd patroon dat je inderdaad moet proberen te doorbreken. Hoe mooi en soms ook 'relatief makkelijk' het ook is om je zo dienstbaar op te stellen naar je kind... Het is voor jullie allemaal belangrijk dat er goed geslapen kan worden. Ik hoop dat het lukt om een manier te vinden dit af te bouwen.. Veel plezier nog op vakantie!!
Ah, Fazz, ook een 'temperamentvol' kind.. Grappig hoe laconiek ze zelf ook weer over zoiets heen stappen.
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |