Ok. Wist niet dat je op je teentjes getrapt zou zijn door zoiets.quote:Op zondag 29 november 2015 18:12 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Verander dit in : Hier ben ik het niet mee eens Ali. En je zal zien dat er van voorkeursbehandelingen geen sprake is
Scheelt een hoop notes bovendien
De rest van de post is nog behoorlijk netjes voor jou doen maar door zo te openen verliest je boodschap zijn waarde
Nee hoor wat mij betreft niet maar wel interesse hebben om meer te weten over. Ik vind het een vreemde gewoonte om dag in dag uit het tegendeel te blijven beweren en onderuit halen terwijl het forum voor het bespreken van BNW zaken is bedoeld. Lijkt mij dat je enige feeling moet hebben met de materie en niet alleen maar aanwezig zijn om er tegen in te gaan. Waarom dan niet naar Nieuws vraag ik me dan af?quote:Op zondag 29 november 2015 18:09 schreef kalinhos het volgende:
Is kennis van een complot een vereiste om hier te mogen komen?
Iedereen die zich misdraagt hoort aangepakt te worden. Ongeacht welke user het is of tot welke groepje die behoortquote:Op zondag 29 november 2015 18:14 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Maar hier zeg je dan niets over? Iemand uitmaken voor leugenaar en zuiger?
BNW / BNW feedback, rumble maar een eind weg
Het zou een hoop schelen als je een beetje let hoe je je verwoord maar ik was heel even vergeten met wie ik aan het praten wasquote:Op zondag 29 november 2015 18:14 schreef Divje het volgende:
[..]
Ok. Wist niet dat je op je teentjes getrapt zou zijn door zoiets.
Verder laat je weer eens zien dat jij ook behoorlijk partijdig bent in deze
Hoezo zou dat filmpje reacties uitlokken? Het lokte een reactie uit van jou ja, maar of jij nou de maat der dingen en redelijkheid bent... Volgens mij ligt het probleem bij jezelf hoor. Waarom roept dat filmpje eigenlijk zoveel irritatie bij je op dat je er zelfs bij voorbaat al vanuit gaat dat de boodschapper van dat filmpje post er kwade bedoelingen mee heeft?quote:Op zondag 29 november 2015 18:47 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Goh ga je nu de slachtofferrol proberen? Ik heb je al erg duidelijk uitgelegd dat jij imo dat filmpje mbt de aanslagen in Parijs bewust heb gepost om reacties uit te lokken wat duid op zuigen. Als je een beetje intelligent bent, en zo schat ik je wel in, kan je weten dat dat reacties uit gaat lokken en dat het niet gepast is om dat in het Feel Good topic te posten.
Ik vind dat je nu wel een aanname maakt die niet echt te staven valt eerlijk gezegd. ChrisCarter is zeker een welkome toevoeging aan BNW en users (zelfs mods) hebben geen enkel recht om mensen te bestempelen als wel en geen BNW materiaal. Punt. Nu ga ik dit topic ff schonen van het gesteggel die hier niet thuis hoort en jij stapt van je persoonlijke vete van ChrisCarter af. Bedankt.quote:Op zondag 29 november 2015 17:36 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Er zitten hier tal van mensen die niks met complotten hebben. Kijk maar hoe vaak de term "aluhoedjes" valt. Dat zegt genoeg. Mensen die wel iets met complottheorieen hebben zouden anderen niet zo noemen. Je loopt hier gewoon keihard te liegen. Net zoals dat je liegt dat je zonder bijbedoelingen een filmpje post in het Feel Good topic mbt de aanslagen in Parijs. Puur zuigen is het.
Dat soort onzinposts hebben ook onze aandacht, de echte huilieposts of de (bijna altijd misplaatste) posts met een soort superioriteitsgevoel erin worden dan ook wegge-edit en regelmatig genote. Zelfs nu kunnen we die dingen wel eens over het hoofd zien dus report het en ga er verder niet op in. Met de bijl er op springen tot het niet meer beweegt is verleden tijd, dat werkt niet en het vernacheld de sfeer.quote:Op zondag 29 november 2015 17:44 schreef Divje het volgende:
[..]
Dat weet ik, heb het al vaker gelezen hier idd
Vroeg me alleen wel even af hoe je tegen uitlokkende/doordrammende posts aankijkt, laat ik even een voorbeeld noemen.. Uhh. Iets als:
"Doe geen moeite om het uit te leggen, die mensen komen hier alleen om je de grond in te trappen en in het standaard MSM-verhaaltje geloven. Moeten zij weten, maar is dat dom of niet?"
Zie vaak posts in die strekking, terwijl er gewoon om een bewijs / argument / eigen woorden ipv filmpjes word gevraagd of als er iets gepost wordt wat het BNW-verhaal tegenspreekt.
Door die ergernis knalt er wel eens een belediging uit.
Imo is iedereen die hier komt geïnteresseerd in complotten, rare verhalen en andere dingen die niet in NWS passen. Maar als je ook maar 1 post plaatst waarin je twijfelt aan het complot wordt je weggezet als troll, dat vind ik persoonlijk erg jammer want elke discussie wordt zo dood gegooid.
quote:Op zaterdag 28 november 2015 11:09 schreef ChrisCarter het volgende:
Ok ik weet niet wat de hype rond "Mata" is en waarom dat relevant kan zijn voor de discussie dus alvast excuses daarvoor.
Wat ik wel zie is het volgende. Elk topic verzandt in een welles-nietes discussie van epische proporties. Waar de mensen die het complot geloven zeggen dat ze elk bewijsstuk klakkeloos accepteren en een tegenargument niet eens het kijken waard vinden, doen de 'debunkers' dat eigenlijk ook. Ik betrap mezelf daar in elk geval wel op in het satanisme topic.
Nou snap ik dat dit goed is voor de discussie. Het houdt de motor draaiend omdat iedereen zijn zegje wil doen en er komen van beide kanten hele interessante zaken langs (ongeacht wat je gelooft of niet).
Maar ik vind wel dat het op de man spelen wel erg droevige vormen toont in deze afgelopen dagen dat ik hier rondkijk. En het komt vooral uit de hoek van de complottheoristen. De debunkhoek is vaak wat meer passief agressief dus dan valt het wat minder op maar ik vind echt dat beiden hier hand in eigen boezem moeten steken. Voornamelijk het laatste gedeelte van het 911topic van Lichtkogel, daar komen de "gompie" verwijten en andere "haha jij bent dom" achtige opmerkingen zo recht je scherm uit.
Ook heb ik eerder al op een post "rapporteren" gedrukt omdat iemand artsen voor gehandicapten uitmaakt.
Laten we aub gewoon normaal met elkaar discussiëren. Ik snap wel dat de onderwerpen vaak controversieel zijn maar dat maakt ze juist zo leuk.
einde rant over dit onderwerp van mij
Dit zijn trouwens twee hele goede posts. Dat wil ik even kwijt.quote:Op zaterdag 28 november 2015 12:04 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou, eigenlijk denk ik dat het probleem wat fundamenteler is. Welk BNW-topic je ook doorneemt, overal blijkt dat complottisten en sceptici niet samen door een deur kunnen. Essentieel voor BNW-complotten is namelijk dat ze per definitie niet te bewijzen zijn, want anders stonden ze wel gewoon in NWS. Sceptici willen die bewijzen wel zien, maar die zullen ze dus nooit krijgen.
Volgens mij was het Controlaltdelete die heel recent voorstelde om van BNW een tegenspraakloos subforum te maken. In eerste instantie leek dat me nogal een raar idee, maar na daar nog even over nagedacht te hebben denk ik dat dat juist wel een goed plan is. Want om even een extreem voorbeeld te noemen: je kunt moeilijk een topic hebben over dat Obama een reptiel zou zijn als mensen zich gaan afvragen of dat eigenlijk wel waar is. Dergelijke theorieën worden alleen wat als je de redelijkheid buiten de deur houdt.
Anderzijds vind ik dat wel een beetje link. Zie bijvoorbeeld wat het veronderstelde complot inhoudt in het 'satanisme'-topic. Dat is niets meer dan een combinatie van matig verdekt antisemitisme en openlijke laster. Moet dat echt zonder tegenspraak blijven?
Vreemd genoeg denk ik dat het voor BNW beter is als het antwoord daarop 'ja' is. Complotdenken en scepticisme gaan simpelweg niet samen. Waar geposte theorieën echt te ver gaan moeten mods dan maar ingrijpen.
Nou ja, ik ga dat nog even laten bezinken allemaal.
Dus jij bent van mening dat complotdenken en scepticisme niet samen gaan?quote:Op zondag 29 november 2015 20:50 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat soort onzinposts hebben ook onze aandacht, de echte huilieposts of de (bijna altijd misplaatste) posts met een soort superioriteitsgevoel erin worden dan ook wegge-edit en regelmatig genote. Zelfs nu kunnen we die dingen wel eens over het hoofd zien dus report het en ga er verder niet op in. Met de bijl er op springen tot het niet meer beweegt is verleden tijd, dat werkt niet en het vernacheld de sfeer.
En de laatste dagen moet ik wel zeggen dat het opgemerkt werd dat de sfeer erop vooruit is gegaan net na de kleine ban golf, 10% van de vaste users was er dan wel niet kort afgemieterd maar toch werd het drukker met een veel lagere post / mod-actie ratio. Dat zegt mij wel dat de strengere lijn een goede is. Juist ook als je de modjes hun ding laat doen en vanuit een wens om BNW interessant te houden helpt om het gezeur in de perken te houden (of je op zijn minst afzijdig te houden als er weer een opstootje is) maakt dat er weer meer ruimte is om zelf een onderwerp aan te snijden van iets wat jou interessant lijkt op het niveau dat jij wil. Het is al een tijdje een ding dat de topic opener zeker een zegje heeft in de richting van het topic wat hij aanmaakt en dan wordt er ook op gelet. Uiteraard altijd binnen het billijke en enkel als het een topic uit oprechte interesse is en niet om iets of iemand een hak te zetten of grappig te doen.
BNW is nog steeds geen forum waar je alstublieft en dank u wel wel hoeft te gebruiken maar bekritiseer het onderwerp en niet de user, hou het constructief en denk een beetje mee. BNW is niet alleen maar voor de diepe en vage onderwerpen, BNW 'light' achtige dingen zijn ook geen probleem en ook best gewenst. Kleine en grote complotten, allemaal interessant.
En het aller belangrijkste blijft dat we het allemaal samen moeten rooien hier en dan is meewerken met elkaar een betere optie dan elkaar tegenwerken, ik heb totaal geen zin om als een halve tiran mensen op te geven voor een ban, maakt niet uit wie. Maar voor een modje die dus ook niet het achterste van zijn tong kan laten zien (voorbeeldfunctie, andere politieke onzin) die tegenover users staat die echt totale lak hebben aan degenen die juist sturing moeten geven aan een forum en (zo lijkt het wel eens) actief zand in de raderen willen gooien omdat [redenen] is een ban de enige overgebleven optie.
[..]
[..]
Dit zijn trouwens twee hele goede posts. Dat wil ik even kwijt.
Ik doe in elk geval mee, we gaan anders te ver van het pharma gedeelte af inderdaadquote:Op zondag 29 november 2015 21:24 schreef Izzy73 het volgende:
Is het misschien een goed idee om een "BigFood" topic te maken. We hebben nu een topic over kaas (maar dat loopt niet echt) en in BigPharma wordt ook regelmatig over voedsel "gesproken". Maar dat is een beetje off-topic lijkt me. Ik heb helaas niet genoeg kennis daarover om er een topic over aan te maken. Maar het is wel reuze interessant natuurlijk, en we hebben er allemaal dagelijks mee te maken. Vrijwilligers om een mooi "BigFood" topic te maken?
In de kluis staat er wel een mooie docu over , gepost door lichtkogel ( en nee geen anti-zionisten docu)quote:Op zondag 29 november 2015 21:24 schreef Izzy73 het volgende:
Is het misschien een goed idee om een "BigFood" topic te maken. We hebben nu een topic over kaas (maar dat loopt niet echt) en in BigPharma wordt ook regelmatig over voedsel "gesproken". Maar dat is een beetje off-topic lijkt me. Ik heb helaas niet genoeg kennis daarover om er een topic over aan te maken. Maar het is wel reuze interessant natuurlijk, en we hebben er allemaal dagelijks mee te maken. Vrijwilligers om een mooi "BigFood" topic te maken?
Oké ik heb maar een aanzetje gegeven mat dat filmpje erin. Kan altijd nog aangepast worden.quote:Op zondag 29 november 2015 21:28 schreef Dance99Vv het volgende:
In de kluis staat er wel een mooie docu over , gepost door lichtkogel ( en nee geen anti-zionisten docu)
Gaat wel over de amerikaanse food-industrie maar zeker de moeite waard om erin mee te nemen.
Nee hoor, dat denk ik niet. Ik denk dat er hier een probleem is met die combinatie. En daar moeten we toch echt ff overheen stappen om daadwerkelijk erachter te komen wat wel en niet waar is etc. En een paar dingetjes zijn natuurlijk wel waar. BNW is een forum waar je zonder daadwerkelijk als zodanig erkend bewijs alsnog de aannames moet kunnen maken om erachter te komen of het ergens uit komt terwijl er soms inderdaad om bewijs gevraagd wordt die er dan dus niet is, op een niveau die gevraagd wordt dan. Bij een complot een officieel ondertekend document krijgen waarin het wordt toegegeven, lijkt me nogal onwaarschijnlijk op zich (niet overal en altijd maar vaak welquote:Op zondag 29 november 2015 21:22 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dus jij bent van mening dat complotdenken en scepticisme niet samen gaan?
Daar denk ik toch anders over....
Je ging gewoon even 10 (vooruit, misschien 5) stappen te ver daarmee, accepteer het nou en ga verder met je leven.quote:Verder is je aanname dat ik een hetze tegen Carter zou hebben nogal apart maar goed ben er wel klaar mee om de onderbouwing die ik gaf weer te posten aangezien hij weg gehaald is.
Cowspiracy?quote:Op zondag 29 november 2015 21:28 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
In de kluis staat er wel een mooie docu over , gepost door lichtkogel ( en nee geen anti-zionisten docu)
Gaat wel over de amerikaanse food-industrie maar zeker de moeite waard om erin mee te nemen.
De facade van alledag en wat er werkelijk achter schuil gaat .quote:
Er is eigenlijk nergens echt bewijs voor. Zelf een ondertekend document kan nep zijn. Zelfs materie is op het diepste niveau voornamelijk niks. En wetenschap past zich voortdurend aan. Bewijs is overrated.quote:Op zondag 29 november 2015 21:38 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee hoor, dat denk ik niet. Ik denk dat er hier een probleem is met die combinatie. En daar moeten we toch echt ff overheen stappen om daadwerkelijk erachter te komen wat wel en niet waar is etc. En een paar dingetjes zijn natuurlijk wel waar. BNW is een forum waar je zonder daadwerkelijk als zodanig erkend bewijs alsnog de aannames moet kunnen maken om erachter te komen of het ergens uit komt terwijl er soms inderdaad om bewijs gevraagd wordt die er dan dus niet is, op een niveau die gevraagd wordt dan. Bij een complot een officieel ondertekend document krijgen waarin het wordt toegegeven, lijkt me nogal onwaarschijnlijk op zich (niet overal en altijd maar vaak wel)
[..]
Je ging gewoon even 10 (vooruit, misschien 5) stappen te ver daarmee, accepteer het nou en ga verder met je leven.
Food inc bedoel je dus.quote:Op zondag 29 november 2015 22:03 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
De facade van alledag en wat er werkelijk achter schuil gaat .
Ook goed? en anders bekijk je hem eens.
Niet overrated, wel moeilijk te verkrijgen voor ons normale stervelingen en ook al heb je onontkenbaar bewijs zo hard als staal zullen er altijd mensen blijven die het niet geloven en andersom precies hetzelfde. Mensen zijn soms best stom wat dat betreft (ongeacht de kant van de conspiracy die ze kiezen )quote:Op zondag 29 november 2015 22:05 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Er is eigenlijk nergens echt bewijs voor. Zelf een ondertekend document kan nep zijn. Zelfs materie is op het diepste niveau voornamelijk niks. En wetenschap past zich voortdurend aan. Bewijs is overrated.
Wat is dan onontkenbaar bewijs?quote:Op zondag 29 november 2015 22:22 schreef jogy het volgende:
[..]
Niet overrated, wel moeilijk te verkrijgen voor ons normale stervelingen en ook al heb je onontkenbaar bewijs zo hard als staal zullen er altijd mensen blijven die het niet geloven en andersom precies hetzelfde. Mensen zijn soms best stom wat dat betreft (ongeacht de kant van de conspiracy die ze kiezen )
Jet fuel eroverheen gooien.quote:Op zondag 29 november 2015 22:22 schreef jogy het volgende:
[..]
Niet overrated, wel moeilijk te verkrijgen voor ons normale stervelingen en ook al heb je onontkenbaar bewijs zo hard als staal
Verzin iets leuks maar dat is het punt van de post nietquote:
Mijn stelling was dat dat niet bestaat.quote:Op zondag 29 november 2015 22:34 schreef jogy het volgende:
[..]
Verzin iets leuks maar dat is het punt van de post niet.
ems. ATuin-hek, Terecht,.SP. en in zekere zin Lavenderr. Zijn stug volhardend in t officiële.quote:Op zondag 29 november 2015 17:36 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Er zitten hier tal van mensen die niks met complotten hebben. Kijk maar hoe vaak de term "aluhoedjes" valt. Dat zegt genoeg. Mensen die wel iets met complottheorieen hebben zouden anderen niet zo noemen.
Hoho. Alles wat ik opgooi is gedekt met een artikel met bronnen.quote:Op zondag 29 november 2015 21:38 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee hoor, dat denk ik niet. Ik denk dat er hier een probleem is met die combinatie. En daar moeten we toch echt ff overheen stappen om daadwerkelijk erachter te komen wat wel en niet waar is etc. En een paar dingetjes zijn natuurlijk wel waar. BNW is een forum waar je zonder daadwerkelijk als zodanig erkend bewijs alsnog de aannames moet kunnen maken om erachter te komen of het ergens uit komt terwijl er soms inderdaad om bewijs gevraagd wordt die er dan dus niet is, op een niveau die gevraagd wordt dan. Bij een complot een officieel ondertekend document krijgen waarin het wordt toegegeven, lijkt me nogal onwaarschijnlijk op zich (niet overal en altijd maar vaak wel)
[..]
Je ging gewoon even 10 (vooruit, misschien 5) stappen te ver daarmee, accepteer het nou en ga verder met je leven.
Het staat zelfs in de originele OP!quote:Op maandag 30 november 2015 07:25 schreef Chewie het volgende:
Waarom is het nodig dat Lichtkogel onderwerpen herhaald terwijl er prima lopende reeksen over zijn?
BNW / Chemtrails
BNW / 9/11: An Inside Job
Zie in beide topics niks staan wat een nieuw topic waard is en/of wat al niet besproken is in de bestaande reeksen.
Dan lijkt me de al bestaande reeks toch de beste plek, wat lichtkogel doet is domweg een herhaling van zetten (er staat ook helemaal niks nieuws in).quote:Op maandag 30 november 2015 08:31 schreef theguyver het volgende:
[..]
Het staat zelfs in de originele OP!
Nou de OP van het origineel mag wel een opfris beurt krijgen.quote:Op maandag 30 november 2015 08:43 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dan lijkt me de al bestaande reeks toch de beste plek, wat lichtkogel doet is domweg een herhaling van zetten (er staat ook helemaal niks nieuws in).
Dat lichtkogel de huidige reeks onoverzichtelijk vind is dan toch echt zijn eigen probleem, ik heb zelf meer moeite met de el_mata achtige linkdump OP van zijn topic.
Die inside job is nog wel populair genoeg om het even apart te houden (nieuwe topics over oude onderwerpen zijn op één of andere manier altijd wat populairder dan de bestaande reeksen), wat de chemtrails betreft kan het hoogstwaarschijnlijk wel gemerged worden, ff kijken hoe het loopt.quote:Op maandag 30 november 2015 07:25 schreef Chewie het volgende:
Waarom is het nodig dat Lichtkogel onderwerpen herhaald terwijl er prima lopende reeksen over zijn?
BNW / Chemtrails
BNW / 9/11: An Inside Job
Zie in beide topics niks staan wat een nieuw topic waard is en/of wat al niet besproken is in de bestaande reeksen.
Oh dat is wel jammer dat reeksen minder goed lopen.quote:Op maandag 30 november 2015 09:17 schreef jogy het volgende:
[..]
Die inside job is nog wel populair genoeg om het even apart te houden (nieuwe topics over oude onderwerpen zijn op één of andere manier altijd wat populairder dan de bestaande reeksen), wat de chemtrails betreft kan het hoogstwaarschijnlijk wel gemerged worden, ff kijken hoe het loopt.
Edit: nee. Er is bij de complotdenkers nog zat geloof in chemtrails. Bij mij in ieder geval wel.quote:Op maandag 30 november 2015 09:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Oh dat is wel jammer dat reeksen minder goed lopen.
De chemtrails reeks heeft trouwens ook al een tijdje geen OP meer, dus daar zou je de OP van lichtkogel voor kunnen gebruiken. Al denk ik dat over chemtrails het meeste ook wel gezegd is en er bij de complotdenkers hier ook weinig geloof meer in is.
lees de chemtrails reeks er nog eens op na, o.a. Tingo denkt dat het een "afleiding" is.quote:Op maandag 30 november 2015 10:14 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Er is bij de complotdenkers nog zat geloof in chemtrails. Bij mij in ieder geval wel.
Welk bewijs dan japie?quote:Er komt notabene steeds meer bewijs voor chemtrails en fyi een goeie vriendin van me gaat persoonlijk onderzoek doen naar de levels van alluminium in de grond.
Huh? heb ik teveel weggehaald? zal effe checkenquote:Op maandag 30 november 2015 14:23 schreef Divje het volgende:
BNW / PC van jou, PC van mij. PC van de overheid
Het rolluiken-gedoe was idd off-topic. Maar wat was er off-topic aan een Russische VPN ? Als je daarmee bv die wet kan omzeilen ?
Nouja, wb steam games was het ook wel off-topicquote:Op maandag 30 november 2015 14:26 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Huh? heb ik teveel weggehaald? zal effe checken
Heb het zo goed mogelijk hersteld, alleen het quote-blokje wilde niet naar wens,sorryquote:Op maandag 30 november 2015 14:29 schreef Divje het volgende:
[..]
Nouja, wb steam games was het ook wel off-topic
Maar ik hoopte eigenlijk dat iemand me kon vertellen dat zo'n Russische VPN veilig is wat betreft logging en delen van info met de EU
No problemquote:Op maandag 30 november 2015 14:32 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Heb het zo goed mogelijk hersteld, alleen het quote-blokje wilde niet naar wens,sorry
Een beetje mosterd na de maaltijd.quote:Op maandag 30 november 2015 17:54 schreef Vance het volgende:
Hallo,
Wat mij betreft mag er hard worden ingegrepen op het vele natrappen wat aanwezig is in meerdere topics ten opzichte van de mod periode van mede forumgenoot Lavenderr.
Ik heb me al een aantal malen bont en blauw geergerd aan postings met directe aanvallen, verholen onderwatersteken en veroordelingen over haar functioneren als moderator.
Als ik me het goed herinner was de afspraak gemaakt hier dat natrappen en beledigen van een ex mod niet toegestaan wordt.
Ik wil de mods nog niet echt passeren maar ik stond/sta wel op het punt een mailtje met quoote's naar het FA team te sturen.
(Zal het nog niet doen want ik ga er vanuit dat het alsnog wordt bekeken.)
Ik moet nu weg en kan 2 a 3 dagen niet online zijn.
Take Care.
Gevoelsmatig zeg ik dat er idd meer gepost word alleen heb de data niet om dit te bewijzen .quote:Op zondag 29 november 2015 20:50 schreef jogy het volgende:
[..]
En de laatste dagen moet ik wel zeggen dat het opgemerkt werd dat de sfeer erop vooruit is gegaan net na de kleine ban golf, 10% van de vaste users was er dan wel niet kort afgemieterd maar toch werd het drukker met een veel lagere post / mod-actie ratio. Dat zegt mij wel dat de strengere lijn een goede is.
[..]
Dank! Ik vergeet die url altijd zo hard en dan ben ik weer 10 minuten aan het zoekenquote:Op maandag 30 november 2015 23:45 schreef Blaadjes het volgende:
Beetje lomp deze bedoelde ik
[ afbeelding ] Aantal posts per maand voor forum "Brave New World" van 01-01-2014 t/m 30-11-2014
datum (per maand) / aantal posts
01-2014 08560
02-2014 04855
03-2014 07038
04-2014 05162
05-2014 05456
06-2014 06299
07-2014 05488
08-2014 11875
09-2014 14501
10-2014 11975
11-2014 06458
totaal 87667
klik hier voor meer stats
[ afbeelding ] Aantal posts per maand voor forum "Brave New World" van 01-01-2015 t/m 30-11-2015
datum (per maand) / aantal posts
01-2015 13686
02-2015 13755
03-2015 16266
04-2015 12080
05-2015 12621
06-2015 08829
07-2015 05373
08-2015 05503
09-2015 07113
10-2015 04299
11-2015 10962
totaal 110487
klik hier voor meer stats
fok stats in google doet wonderenquote:Op maandag 30 november 2015 23:49 schreef jogy het volgende:
[..]
Dank! Ik vergeet die url altijd zo hard en dan ben ik weer 10 minuten aan het zoeken.
Ik zeg ook niet dat ik goed ben in zoekenquote:Op maandag 30 november 2015 23:50 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
fok stats in google doet wonderen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |