Ik had een sexy plaatje van George Michael voor je.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:18 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik deed een Fokker89'je, sorry.
Had je een leuke OP klaarstaan dan?
Zat ik toch nog vrij dichtbij met mijn OP.... (ik neem aan dat je deze meneer wel herkent)quote:Op donderdag 26 november 2015 01:18 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ik had een sexy plaatje van George Michael voor je.
Dan doe ik het wel weer.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:19 schreef moemoe het volgende:
Zonder nummering hang ik geen slingers op hoor.
Ik moest even knipperen, maar jaquote:Op donderdag 26 november 2015 01:19 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Zat ik toch nog vrij dichtbij met mijn OP.... (ik neem aan dat je deze meneer wel herkent)
Als je fanatiek doorchat, is dit topic vanzelf een keer vol. En dan mag jij de volgende aanmaken.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:21 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ik moest even knipperen, maar ja.
Laat maar horen hoor.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:15 schreef moemoe het volgende:
Daarna mag jij je beste deuntje opzetten.
Vroeger (tussen 1997 en 2004 of zo) had ik een wekelijkse hitparade. Als ik die nu nog steeds had, was deze plaat deze week op #1 binnengekomen:quote:
Hmmm hmmm. Ze produceren ook voor Aurora zie ik, een andere Noorweegse artieste. Heeft ook wel een beetje dezelfde sound ergens.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:27 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Vroeger (tussen 1997 en 2004 of zo) had ik een wekelijkse hitparade. Als ik die nu nog steeds had, was deze plaat deze week op #1 binnengekomen:
Ik hou sowieso erg van Scandinavische muziek. Ik zoek het niet eens bewust op. Maar als ik nieuwe muziek luister (wat ik vaak doe), dan is het vaak zo dat nummers uit Scandinavië er gewoon uit springen.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:30 schreef moemoe het volgende:
[..]
Hmmm hmmm. Ze produceren ook voor Aurora zie ik, een andere Noorweegse artieste. Heeft ook wel een beetje dezelfde sound ergens.
Nee, nog nooit van gehoord, maar dat gaat nu veranderen.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:38 schreef moemoe het volgende:
Scandinavische muziek spreekt mij ook wel aan.
Ken je Galimatias uit Denemarken?
Ja, vocals voegen soms net even dat beetje extra toe.quote:Op donderdag 26 november 2015 01:44 schreef moemoe het volgende:
De versie met zangeres vind ik persoonlijk mooier.
Volgens mij kan ik mijn heil daar wel vindenquote:Op donderdag 26 november 2015 01:45 schreef Elfletterig het volgende:
Klinkt fijn, dat Galimatias.
In MUZ hebben een paar maanden geleden topics gehad over muziek uit Noorwegen en Zweden:
MUZ / Noorse popmuziek
MUZ / Zweedse popmuziek
quote:Op donderdag 26 november 2015 01:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ja, vocals voegen soms net even dat beetje extra toe.
Dat vind ik ook gelden voor deze (niet-Scandinavische) track:
En nu met vocals:
Aparte overgang op 1:22quote:Op donderdag 26 november 2015 01:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ja, vocals voegen soms net even dat beetje extra toe.
Dat vind ik ook gelden voor deze (niet-Scandinavische) track:
Beter te behappen nu met vocalen, maar toch weer afgezet. Te veel gebonkquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |