abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157775686
Welkom nieuwe zwangeren :W

Nog geen babynoeuws van bloes, maar die zal vast heerlijk aan het babyknuffelen zijn O+

Wij gingen vandaag voor een pretecho, maar zoonlief lag met de placenta te zoenen :') Hebben alleen wat handjes, voetjes en beentjes kunnen zien haha. Wel nog een keer duidelijk in beeld dat zoonlief echt een zoon is, dat was toch ook wel fijn. En mijn placenta ligt gelukkig ook niet meer voor de uitgang. We hoefden deze echo nu niet te betalen en omdat we 14 december weer een afspraak bij haar hebben voor de officiële placentalocalisatie echo en groei echo, maar ze nu al zag dat de placenta goed omhoog gegaan is, gaat ze dan nog een keer kijken of we wel wat mooie foto's van zijn hoofdje kunnen maken :).
Verder zag alles er prima uit, dus ik ben toch blij dat we geweest zijn vandaag!
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_157777400
Door jou begin ik me steeds meer te verheugen op m'n eerste echo! :D
Hoewel ik 't ook wel spannend vind..
pi_157778497
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 november 2015 00:28 schreef Suikertante het volgende:
Door jou begin ik me steeds meer te verheugen op m'n eerste echo! :D
Hoewel ik 't ook wel spannend vind..
Dat is ook gewoon super spannend! Wanneer mag je?
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_157779057
Bloesem, je hebt de mijlpaal der mijlpalen gehaald *O*
Het moment dat je jullie meisje gaat ontmoeten komt steeds dichterbij.

Ben benieuwd hoe het bij Bloes is, hopelijk ben je al lekker aan het knuffelen met je kleine mannetje.

Sicilia fijn dat de echo goed was, ik hoop dat hij zich de volgende keer, niet verstopt in de placenta.

Zoë_hart spannend morgen.
  dinsdag 24 november 2015 @ 09:51:49 #155
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_157779790
Weer aan het werk vandaag.

Gisteren wel heel erg enthousiast door de bergen gewandeld en geklauterd, voel nu mijn bekken wel een beetje :')
Eigen schuld natuurlijk, phehehe :+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_157780113
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 november 2015 08:49 schreef Sethiwe het volgende:
Bloesem, je hebt de mijlpaal der mijlpalen gehaald *O*
Het moment dat je jullie meisje gaat ontmoeten komt steeds dichterbij.
Jaaaa 40 weken *O* O+

Gevierd door de hele nacht kotsend boven de wasbak te hangen :') Zullen we gewoon afspreken dat dat erbij hoort? Vandaag blijf ik in bed, ik ga er alleen even uit om naar de vk te gaan voor m'n (misschien wel laatste) sticker en dan hooguit eventueel nog voor de bevalling ;)
pi_157780155
Haha Sicilia, zoenen met de placenta O+ Nu al een knuffelkontje! Was 'ie 'm niet gewoon voor de uitgang weg aan 't trekken? ;)

Molo, succes vandaag dan :*
  dinsdag 24 november 2015 @ 10:19:03 #158
56471 pinquit
oh my lama!
pi_157780190
Kotsen op je UD *O* voel je je al anders?
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157780319
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 november 2015 10:14 schreef Bloesem. het volgende:

[..]

Jaaaa 40 weken *O* O+

Gevierd door de hele nacht kotsend boven de wasbak te hangen :') Zullen we gewoon afspreken dat dat erbij hoort? Vandaag blijf ik in bed, ik ga er alleen even uit om naar de vk te gaan voor m'n (misschien wel laatste) sticker en dan hooguit eventueel nog voor de bevalling ;)
Nachtelijk kotsen op je ud, zo heb ik het ook gevierd bij de jongste :') Voel je je verder ok?
pi_157780458
Sicilia, haha placenta kussertje! Ik las ergens op een website dat de foetusjes ook al dingen likken in de baarmoeder, dat idee vind ik ook zo grappig.

Molo, rustig aan vandaag!

Bloesem, wat een mijlpaal! Controleert de verloskundige nu ook of de baarmoedermond verandert?
pi_157780671
Ja was echt een feestje, kan het iedereen aanraden ;) Ik denk dat ik vandaag alleen maar puddinkjes e.d. ga eten, dat spuugt iets prettiger dan kaaskroketjes en tomaat :')

Ik voel me nog niet anders eigenlijk.. Een beetje belabberd van vannacht en extreem moe. M'n darmen zijn druk in de weer en mijn buik komt steeds meer op spanning te staan, ook krijg ik steeds meer weeiige krampen, dus er is wel veel gaande (maar ja, dat is ook al een tijd zo, haha)

Ik weet eigenlijk niet of de vk gaat voelen :o Aan de ene kant ben ik wel benieuwd, aan de andere kant ook heel gerust op hoe het gaat. En zo trots op mini O+

Mini voelt trouwens wel anders! Tot eergisteren was ze druk aan het schuiven en trappen en wurmen en doen, gisteren werd ze steeds rustiger en vannacht/vandaag beweegt ze eigenlijk alleen als ik m'n hand op m'n buik leg. Is zich vast klaar aan het maken voor de 'task at hand' :) Gekke gedachte misschien, maar 't moet voor haar toch ook spannend zijn, de 'overgang' naar buiten. Gelukkig zijn wij er helemaal klaar voor hier O+

Madivi, dat de foetus dingetjes likt :o Hahaha wat grappig en schattig O+
pi_157780692
UD voor Bloesem! Kotsen hoort bij 3 en 8 cm toch? O-)

Mijn vk's komen bij me thuis vanaf de 40 weken, zo handig. Vond het ook al gek dat een vriendin die overtijd liep naar de vk moest, want ze kwamen dat toch bij je thuis :D

Wij hebben net de brieven doorgenomen voor mijn vervanging en het lijkt er toch op dat het krap gaat worden met de overgang. Ik ga de laatste week van januari met verlof en iemand aannemen per 1 januari gaat hem al niet meer worden :{
pi_157780778
Ik lieg trouwens een beetje. Ik voel me heel gek, maar ik weet niet goed of dat komt door de zware nacht en het 40 weken zwanger (en dus retehormonaal) zijn, of door de naderende bevalling (of door een combinatie van factoren) Ik wil niks doen en in bed blijven en niet naar buiten en niet zoveel prikkels, geen whatsappjes van ongeduldige mensen (laat me!) en geen nieuws en moeilijke dingen, gewoon lekker onder de deken met mini en m'n katjes een beetje lachen en huilen tegelijk :@

Dot, 3cm zou wel een cadeautje zijn hoot :o :D & doe mij ook zo'n vk aan huis. Wel lastig op je werk, maar goed, ook niet jouw probleem, dat scheelt misschien? ;)
  dinsdag 24 november 2015 @ 10:56:51 #164
333591 kniftyhooker
creatief tot op het bot
pi_157780799
Ohhh wat een berg nieuwe zwangeren! *O*
Zo leuk! haha

Word spannend morgen Zoe, hopelijk is alles goed. Hoe laat moet je?

Is dat niet een voorbode bloesem? Hopelijk komt je beeb snel.

Hier even wat minder nu, ben op het werk en sinds een dik uur echt vette kramp in mijn bovenbuik. Ik denk dat het mijn darmen zijn, maar van mij mag het wel ophouden nu. :'(
Iemand bekend hier mee?
Pijn zit net bij de ribben en straalt soms wat uit naar achter zeg maar.
En naar de wc schiet helaas niet op als er niets komt. :N

Edit: zo ineens als het kwam zo plots was het weer weg. Wat een verademing!!! Duurde wel dik 2 uur. pffff

[ Bericht 6% gewijzigd door kniftyhooker op 24-11-2015 12:08:13 (zie edit) ]
pi_157781801
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 november 2015 10:48 schreef Bloesem. het volgende:
Mini voelt trouwens wel anders! Tot eergisteren was ze druk aan het schuiven en trappen en wurmen en doen, gisteren werd ze steeds rustiger en vannacht/vandaag beweegt ze eigenlijk alleen als ik m'n hand op m'n buik leg. Is zich vast klaar aan het maken voor de 'task at hand' :) Gekke gedachte misschien, maar 't moet voor haar toch ook spannend zijn, de 'overgang' naar buiten. Gelukkig zijn wij er helemaal klaar voor hier O+
Wat beschrijf je dat mooi O+

Verder klinkt het allemaal heel begrijpelijk wat je schrijft, lekker cocoonen met mini en katjes en de rest komt wel weer. Hoera voor je UD in elk geval! *O* Nog maar max een week of twee ;)

Dot, he bah, dat wordt wel krap zo allemaal ja :{

Hier heb ik een groeispurtje gehad denk ik, m'n huid deed de afgelopen dagen gewoon pijn ervan (ik dacht serieus dat ik de striae erin voelde springen, maar niks te zien :?), al m'n kleding voelde onprettig.. Nu weer minder gelukkig. En ik vind het zo gezellig om steeds meer beweging te voelen, druktemaker O+
pi_157782360
Spannend Bloesem!
pi_157783838
Ben benieuwd naar Bloes! En spannend Bloesem. Kots en zware nacht klinkt niet prettig maar je beschrijving van hoe jij je anders voelt en beweging van mini ook, echt heel bijzonder. Hoop dat tegen die tijd ook zo mooi en bewust mee te maken!

Gisteren 20wk echo gehad. Alles was tiptop in orde. Placenta ook niet onderin, zoals bij pretecho gezegd werd, dus erg opgelucht.
Vanmorgen eerste sessie bij Fysio gehad want sinds vorige week een plek op m'n been waar m'n huid gevoelloos is, en bij veel belasting die plek gaat steken en branden. Zenuwbeknelling en bekkenpijn. Dus strippenkaart volmaken bij Fysio, helaas.
Voel gup wel echt met grote regelmaat. Wat is dat ontzettend gezellig! Ben ineens nooit meer alleen. Zo'n gek maar mooi idee!
pi_157784851
Bloesem :* Je UD gehaald! Verder klinkt het spannend en verwachtingsvol O+ Het zal niet lang meer duren :*

Leonietje, wat fijn dat de echo goed was. En wat gezellig he, zo met z'n tweetjes O+
pi_157787107
Kniftyhooker, ik herken je buikpijn helaas maar al te goed. Ik had hier al jaren af en toe last van, maar nu tijdens zwangerschap iets vaker. Ik vind een warme kruik altijd goed helpen, maar dat is niet praktisch op je werk...

Spannend bloesem, en ik ben ook benieuwd naar bloes!
pi_157790692
Update! Gisteren rond 13.00u bevallen van onze zoon M.ax. Bevalling verliep goed maar daarna flink bloedverlies gehad, inmiddels gaat het allemaal weer wat beter en mag ik morgen waarschijnlijk naar huis. Onze zoon doet het perfect en was ondanks nog geen 38 weken ruim 3200 gram.
  dinsdag 24 november 2015 @ 18:12:58 #171
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157790791
Goede naam bloes ;) !

Gefeliciteerd en wat een mooi gewicht! Knuffel ze
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157790820
Bloes *O* Wat een kanjers! Zowel jij als zoon, 3200 gram :o Nu bijkomen en lekker van elkaar gaan genieten O+ :*
pi_157791075
Gefeliciteerd Bloes!
pi_157791236
Gefeliciteerd Bloes!!!! Geniet van elkaar :)
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157791437
Gefeliciteerd Bloes!! *O*
Balen van het bloedverlies. Neem goed de tijd om daar van bij te komen.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')