Dan nog is dus de vraag gewoon of is voldaan aan de aanzegplicht en moet jij niet de suggestie wekken dat met het gesprek aan die plicht zou zijn voldaan. Jouw reactie "Das dat wat TO vermoedelijk het contractgesprek noemt in de OP." is dus gewoon fout.quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:32 schreef philips.voltaire het volgende:
[..]
Meestal (verplicht) is bij een functioneringsgesprek een verslagje geschreven dat wordt ondertekend door werknemer en werkgever. Maar ik was er uiteraard niet bij mocht je het je nogmaals afvragen.
Ik hoop van wel. Leert ze het wel af om zo dom te zijn.quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:43 schreef philips.voltaire het volgende:
Hopelijk komt ze niet in de financiële problemen door de situatie
Het is een tijdelijk contract. Dat eindigt per definitie en daar heeft de rechter niks over te zeggen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:43 schreef philips.voltaire het volgende:
Misschien kan je iets met tijdsbestek tussen afgeven intentieverklaring en het uiteindelijk aanzeggen van de beëindiging van het contract.
Als afgeven intentieverklaring - vertellen zwangerschap - beëindiging arbeidscontract binnen bepaald tijdsbestek is (3 week?) kan ik mij voorstellen dat een rechter niet akkoord gaat met de beëindiging van het contract
quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:07 schreef brulaap112 het volgende:
Wachten tot je t vast contract hebt volgende keer
quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:43 schreef philips.voltaire het volgende:
kan ik mij voorstellen dat een rechter niet akkoord gaat met de beëindiging van het contract
Hoe kan een rechter niet akkoord gaan met iets wat van rechtswege eindigt?quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:43 schreef philips.voltaire het volgende:
kan ik mij voorstellen dat een rechter niet akkoord gaat met de beëindiging van het contract
Dan zullen er beduidend minder kinderen geboren gaan worden in NL.quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:10 schreef janspj het volgende:
Ook niet echt slim om zwanger te raken met een tijdelijk contract.
Goeie bijdragequote:
Ik kan mij voorstellen dat als vriendin van TO naar de rechter gaat (wel een investering die het vermoedelijk niet waard gaat zijn), deze als dusdanig kort tijdsbestek is tussen de gebeurtenissen, de werkgever moet bewijzen dat in het relatief korte tijdsbestek iets veranderd is.quote:Op vrijdag 20 november 2015 17:07 schreef Platina het volgende:
[..]
Het is een tijdelijk contract. Dat eindigt per definitie en daar heeft de rechter niks over te zeggen.
Dat zou wel een positieve ontwikkeling zijn!quote:Op vrijdag 20 november 2015 17:59 schreef r_one het volgende:
[..]
Dan zullen er beduidend minder kinderen geboren gaan worden in NL.
Goeie bijdragequote:Op vrijdag 20 november 2015 18:03 schreef philips.voltaire het volgende:
Ik kan mij voorstellen dat als vriendin van TO naar de rechter gaat (wel een investering die het vermoedelijk niet waard gaat zijn), deze als dusdanig kort tijdsbestek is tussen de gebeurtenissen, de werkgever moet bewijzen dat in het relatief korte tijdsbestek iets veranderd is.
Uiteraard is die kans wel klein want blijft intentieverklaring. Een werknemer kan er dus geen directe rechten aan ontlenen. Maar als de werkgever niet iets aanwijsbaars kan voorleggen dat daadwerkelijk in het korte tijdsbestek iets veranderd is in de bedrijfssituatie dan zegt ie eigenlijk dat ie een valse intentieverklaring heeft afgegeven. Dat kan consequenties hebben. (wellicht zal dat slechts resulteren in een klein bedrag dat aan vriendin wordt meegegeven.)
Of werkgever moet toegeven dat het door de zwangerschap komt dat hij geen nieuw contract aanbied. (Lijkt mij wel een mogelijkheid die uitgesloten kan worden.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
huh? je kan toch gewoon niet n**ken?quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:21 schreef Nizno het volgende:
[..]
De zwangerschap kan ook ongepland zijn natuurlijk.
Wacht maar tot je de aow-gerechtigde leeftijd bereikt of met geriatrische klachten aangewezen bent op zorg.quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:04 schreef philips.voltaire het volgende:
[..]
Dat zou wel een positieve ontwikkeling zijn!
Ik wil graag een klinker kopen, de 'o' ...quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:13 schreef Coritchando het volgende:
[..]
huh? je kan toch gewoon niet n**ken?
Ik ben 20. Ik ga er niet van uit dat tegen dan nog zoiets bestaat als AOW. En zowel zal dat nog een minder substantieel deel van het pensioen uitmaken.quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:14 schreef r_one het volgende:
[..]
Wacht maar tot je de aow-gerechtigde leeftijd bereikt of met geriatrische klachten aangewezen bent op zorg.
Positief toekomstbeeld heb jequote:Op vrijdag 20 november 2015 18:23 schreef philips.voltaire het volgende:
[..]
Ik ben 20. Ik ga er niet van uit dat tegen dan nog zoiets bestaat als AOW. En zowel zal dat nog een minder substantieel deel van het pensioen uitmaken.
Neuh, ik vertrouw nog wel op ons sociaal zekersheidsstelsel.quote:Als ik jouw was zou ik ook maar beetje gaan sparen.
Maar wie gaat dan wel je kont afvegen als je het zelf niet meer kunt?quote:Ik vind dat geriatrische zorg niet iets is om in te investeren. Ik vind dat lijden uiteraard verlicht moet worden maar zoals in Nederland met leven en zorg wordt omgegaan heeft niet mijn voorkeur.
quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:22 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik wil graag een klinker kopen, de 'o' ...
AOW stelt nu al bijna niks voor en dat gaat niet verbeteren. (de ouderen die enkel rondkomen van AOW hebben het niet een beetje kut maar gewoon zwaar)quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:29 schreef r_one het volgende:
[..]
Positief toekomstbeeld heb je
[..]
Neuh, ik vertrouw nog wel op ons sociaal zekersheidsstelsel.
[..]
Maar wie gaat dan wel je kont afvegen als je het zelf niet meer kunt?
quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:33 schreef philips.voltaire het volgende:
je komt in ieder geval al wat verzuurd over,
Was bij gebrek aan repliekquote:Op vrijdag 20 november 2015 18:36 schreef Nizno het volgende:
Kap eens met al die posts met alleen maar 1 smilie!
en dan heb je over 10 jaar een bedrijfsongeval of iets dergelijks. zit je daar opeens in je eigen poep omdat je geen geld hebtquote:Op vrijdag 20 november 2015 18:33 schreef philips.voltaire het volgende:
[..]
AOW stelt nu al bijna niks voor en dat gaat niet verbeteren. (de ouderen die enkel rondkomen van AOW hebben het niet een beetje kut maar gewoon zwaar)
Waarschijnlijk vertrouw je op het stelsel omdat je wat ouder bent, je komt in ieder geval al wat verzuurd over, en inderdaad hebben de babyboomers het voor de babyboomers wel goed geregeld.Fijn voor je!
Voor jongeren gaat het heel anders zijn, als je beetje inleest in die materie zal dat ook al heel vlot de enigste conclusie zijn die je kan trekken.
Ik zal prima in staat zijn om iemand in te huren om mijn kont af te poetsen. Mocht je willen solliciteren kan je je motivatie en CV opsturen.
quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:22 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik wil graag een klinker kopen, de 'o' ...
Over 10 jaar poepen we wellicht niet meer.quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:38 schreef Coritchando het volgende:
[..]
en dan heb je over 10 jaar een bedrijfsongeval of iets dergelijks. zit je daar opeens in je eigen poep omdat je geen geld hebt
leven we op shakes, dat zou goed kunnenquote:Op vrijdag 20 november 2015 18:43 schreef r_one het volgende:
[..]
Over 10 jaar poepen we wellicht niet meer.
Ik kan mij voorstellen dat mijn werkgever daar wel een verzekering voor heeft mocht ik onverhoopt een bedrijfsongeval hebbenquote:Op vrijdag 20 november 2015 18:38 schreef Coritchando het volgende:
[..]
en dan heb je over 10 jaar een bedrijfsongeval of iets dergelijks. zit je daar opeens in je eigen poep omdat je geen geld hebt
vooral blijven voorstellen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:44 schreef philips.voltaire het volgende:
[..]
Ik kan mij voorstellen dat mijn werkgever daar wel een verzekering voor heeft mocht ik onverhoopt een bedrijfsongeval hebben.
quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:43 schreef r_one het volgende:
[..]
Over 10 jaar poepen we wellicht niet meer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |