Ik moet zeggen dat zijn argumentatie meer hout snijdt dan alle argumenten die ik hier langs zie komen. Maar je hoeft het er niet mee eens te zijn, je hoeft het niet te geloven natuurlijk. Tis een vrij land. Doe waar je je goed bij voelt.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:35 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ah, dus dat zeggen ze zelf, dat is wel handig en betrouwbaar.
Actie reactie..quote:Op donderdag 19 november 2015 19:41 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Ah, dus ik zie dingen verkeerd volgens jou? Even voor de duidelijkheid; de punten zie ik opnoemde waren algemeen. Dingen die in de maatschapppij rondgaan. Niet meteen mijn mening. Anders had ik dat ok wel duidelijk gemaakt. Ik geef alleen een tendens aan. Die jij door te antwoorden met:
"Nee hoor, het is maar hoe jij het wil zien. En ik zie al hoe jij het ziet." meteen persoonlijk maakt. Het enige persoonlijke statement in die post was over de vriendelijke buurvrouw, die stopte met vriendelijk zijn otoen ze hoorde dat er een paar druppels joods bloed door mij stromen...en dus vooroordeelbevestigend werkt. Net als jij dat nu doet. Kritiek? Dan heb je de verkeerde mening. Nou, okee, dan stoppen we er toch mee? Aangezien ik volgens jou 'verkeerd' ben voel ik niet echt meer de drang om op een normale manier met jou te praten.
De ander uitmaken? Ik schrijf alleen dat ik niet panisch word. Dat jij dit op jezelf betrekt is jouw keuze. Wel een eigenaardige.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:44 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
En de ander voor bang uitmaken, de volgende reflex. Bijna bingo!
twitter:AFP twitterde op donderdag 19-11-2015 om 19:42:45#BREAKING Hollande orders 'intensification' of anti-IS strikes in Iraq as well as Syria: presidency reageer retweet
Zozo wat een extreme maatregelen allemaal van die zwakkelingquote:Op donderdag 19 november 2015 19:46 schreef Infection het volgende:
twitter:AFP twitterde op donderdag 19-11-2015 om 19:42:45#BREAKING Hollande orders 'intensification' of anti-IS strikes in Iraq as well as Syria: presidency reageer retweet
De oorlog veroorzaakt aanslagen? Dan meer oorlog.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zozo wat een extreme maatregelen allemaal van die zwakkeling
Weet jij betere maatregelen dan?quote:Op donderdag 19 november 2015 19:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zozo wat een extreme maatregelen allemaal van die zwakkeling
Als jij in een reactie stelt 'niet panisch te worden van de moslimgemeenschap' dan impliceer je die paniek bij de andere partij. En laat dat nou net een stokpaardje zijn van een aantal figuren, zoals je ongetwijfeld weet. Vandaar mijn reactie. Als je dat niet zo bedoelde, dan was mijn lontje wat te kort (gebeurt me vaker, weet ik) en dan bied ik je bij deze daarvoor mijn verontschuldigingen aanquote:Op donderdag 19 november 2015 19:45 schreef Toefjes het volgende:
[..]
De ander uitmaken? Ik schrijf alleen dat ik niet panisch wordt. Dat jij dit op jezelf betrekt is jouw keuze. Wel een eigenaardige.
Het is je vergeven, zo zie je maar, haten heeft geen zin.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:54 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Als jij in een reactie stelt 'niet panisch te worden van de moslimgemeenschap' dan impliceer je die paniek bij de andere partij. En laat dat nou net een stokpaardje zijn van een aantal figuren, zoals je ongetwijfeld weet, vandaar mijn reactie. Als je dat niet zo bedoelde, dan was mijn lontje wat te kort (gebeurt me vaker, weet ik) en dan bied ik je bij deze daarvoor mijn verontschuldigingen aan![]()
Oh en als je het wel zo bedoelde ben je een eikel
Het zal best dat het de strategie is van IS, dat weet ik niet, en niemand volgens mij. Maar mijn punt is dat het helemaal niet interessant is wat hun strategie is.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:44 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat zijn argumentatie meer hout snijdt dan alle argumenten die ik hier langs zie komen. Maar je hoeft het er niet mee eens te zijn, je hoeft het niet te geloven natuurlijk. Tis een vrij land. Doe waar je je goed bij voelt.
Het is Fok! hier wordt altijd gehaatquote:Op donderdag 19 november 2015 19:56 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Het is je vergeven, zo zie je maar, haten heeft geen zin.
De strategie van de vijand is altijd interessant.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:59 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Het zal best dat het de strategie is van IS, dat weet ik niet, en niemand volgens mij. Maar mijn punt is dat het helemaal niet interessant is wat hun strategie is.
Tuurlijk wel. Know your enemy.quote:Op donderdag 19 november 2015 19:59 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Het zal best dat het de strategie is van IS, dat weet ik niet, en niemand volgens mij. Maar mijn punt is dat het helemaal niet interessant is wat hun strategie is.
quote:Op donderdag 19 november 2015 20:00 schreef Toefjes het volgende:
De strategie van de vijand is altijd interessant.
Daar hebben jullie gelijk in, maar je moet wel je eigen plan trekken.quote:
Wat is precies het nut van dit soort specifieke waarschuwingen. Beetje extra propaganda gaan voeren voor daesh. Sowieso is het onmogelijk om iets exact te voorspellen. Dus er komen mogelijk aanslagen.. waar? wanneer? Niemand weet het exact en we mogen hopen dat men dit weet te verijdelen. Ook al ben je gewaarschuwd, je hebt er nog weinig aan. Je kunt emigreren of je kunt 't hele jaar binnenzitten, maar dat is niks.quote:Op donderdag 19 november 2015 10:36 schreef NoXia het volgende:
[..]twitter:BBCBreaking twitterde op donderdag 19-11-2015 om 10:04:15French Prime Minister Manuel Valls warns that France could face chemical or biological attack from terror groups https://t.co/TXWevM4J3O reageer retweet
[..]twitter:BBCBreaking twitterde op donderdag 19-11-2015 om 10:13:44Belgium authorities launch six raids in Brussels region linked to #ParisAttacks suspect Bilal Hadfi https://t.co/U4yMeNNXUY reageer retweet
quote:Donald Trump, misschien wel de volgende republikeinse president van de Verenigde Staten, staat open voor een database waarin alle moslims geregistreerd staan.
Volgens mij staat heel de wereld al in Amerikaanse databases. Maar wat hoopt hij daarmee te bereiken?quote:Op donderdag 19 november 2015 20:50 schreef Stimorol- het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)_moslimdatabase.html
Heeft iemand dit al gelezen?
[..]
Ik heb Donald Trump ook in mn database.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:50 schreef Stimorol- het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)_moslimdatabase.html
Heeft iemand dit al gelezen?
[..]
Ik denk stemmen van bezorgde VS burgers..quote:Op donderdag 19 november 2015 20:55 schreef Perrin het volgende:
[..]
Volgens mij staat heel de wereld al in Amerikaanse databases. Maar wat hoopt hij daarmee te bereiken?
Snap ik, maar dan zou ik me meer zorgen maken om de stemming in je naaste omgeving dan wat zo'n flapdrol als Trump bazelt.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:57 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ik denk stemmen van bezorgde VS burgers..
Ik voel mij serieus steeds meer bedreigd als gewoon relaxte moslima
Wil niet vervallen in een slachtofferrol dus zal niet janken. In mijn omgeving merk ik het nietquote:Op donderdag 19 november 2015 20:59 schreef Perrin het volgende:
[..]
Snap ik, maar dan zou ik me meer zorgen maken om de stemming in je naaste omgeving dan wat zo'n flapdrol als Trump bazelt.
Niets van aantrekken johquote:Op donderdag 19 november 2015 20:57 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ik denk stemmen van bezorgde VS burgers..
Ik voel mij serieus steeds meer bedreigd als gewoon relaxte moslima
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |