dat vind ik niet eerlijk. Hoe moet zij nou ruiken dat het voor haar zo werkt? Ik vind dat je niets kunt verwachten dat je iet besproken hebtquote:Op donderdag 19 november 2015 08:35 schreef JAOC het volgende:
Ik hanteer in principe dezelfde regel als moro. Voor de seks kun je met meerdere daten, na de seks is het wat mij betreft exclusief. Kom ik daarna erachter dat ze nog met andere date of iets dergelijks dan is het meteen afgelopen. Wat voor bullshit excuus ze dan ook hebben.
+1quote:Op donderdag 19 november 2015 08:39 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat vind ik niet eerlijk. Hoe moet zij nou ruiken dat het voor haar zo werkt? Ik vind dat je niets kunt verwachten dat je iet besproken hebt
Daar heb je inderdaad gelijk in, maar dan ben ik er tenminste meteen achter dat we zeer verschillende normen en waarden hebben. Ervan uitgaande natuurlijk dat we niet direct op de eerste date/ontmoeting seks hebben en dus al 3-6 dates verder zijn.quote:Op donderdag 19 november 2015 08:39 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat vind ik niet eerlijk. Hoe moet zij nou ruiken dat het voor haar zo werkt? Ik vind dat je niets kunt verwachten dat je iet besproken hebt
She is just not that into you.quote:Op donderdag 19 november 2015 09:50 schreef kanovinnie het volgende:
Meisje die niet wilt daten omdat ze bang is onderuit te gaan
WAAROM ZIT JE DAN OP EEN DATINGAPP![]()
Zeg dat dan gewoonquote:Op donderdag 19 november 2015 09:52 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
She is just not that into you.
Misschien inderdaad, maar ik zou het niet doen. Als dit soort gedrag al begint voor je elkaar gezien hebt...quote:Op donderdag 19 november 2015 09:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zeg dat dan gewoon
Of wilt ze dat ik d'r nu ga overhalen om toch een keer wat te drinken? Want aan dat soort spelletjes heb ik een hekel![]()
Daarom gewoon over praten als je het graag zo wil. Zelfde geld denkt zij na 4 dates, hij maakt nog die stap niet, hij zal me wel niet zien zitten.quote:Op donderdag 19 november 2015 09:20 schreef JAOC het volgende:
[..]
Daar heb je inderdaad gelijk in, maar dan ben ik er tenminste meteen achter dat we zeer verschillende normen en waarden hebben. Ervan uitgaande natuurlijk dat we niet direct op de eerste date/ontmoeting seks hebben en dus al 3-6 dates verder zijn.
Ik heb in het verleden al gemerkt dat ik iemand die ik leuk vind of/en seks mee heb niet kan delen. Als zij dat wel kan, dan is het meteen duidelijk. Net zo makkelijk, no hard feelings
Klopt, dat is ook meer dan eens gebeurd. Ik moet 'opener' zijn over mijn gevoelens, maar dat vind ik moeilijk.quote:Op donderdag 19 november 2015 10:14 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Daarom gewoon over praten als je het graag zo wil. Zelfde geld denkt zij na 4 dates, hij maakt nog die stap niet, hij zal me wel niet zien zitten.
quote:Op donderdag 19 november 2015 11:52 schreef sanger het volgende:
Zoals het er nu naar uitziet heb ik zaterdag mijn eerste date ooit![]()
Ben zelf ook benieuwdquote:
Nee, eigenlijk totaal niet. Zie het allemaal wel zeg maar. Ging ook heel relaxed met afspreken.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:54 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Spannend, hoor! Ben je zenuwachtig?
Wat ga je doen?quote:Op donderdag 19 november 2015 15:13 schreef sanger het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk totaal niet. Zie het allemaal wel zeg maar. Ging ook heel relaxed met afspreken.
Aandacht, kijken hoe ze (nog) in de markt liggen. Serieus ik hoor het steeds vaker.. geen glap.quote:Op donderdag 19 november 2015 09:50 schreef kanovinnie het volgende:
Meisje die niet wilt daten omdat ze bang is onderuit te gaan
WAAROM ZIT JE DAN OP EEN DATINGAPP![]()
Ja wellicht. Al zou ik dat niet achter haar zoekenquote:Op donderdag 19 november 2015 18:16 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Aandacht, kijken hoe ze (nog) in de markt liggen. Serieus ik hoor het steeds vaker.. geen glap.
Wel kansloos
LinkedIn als datingsitequote:Op donderdag 19 november 2015 18:15 schreef kanovinnie het volgende:
Hmmm. Een meisje waar ik eind vorig jaar best voor gevallen ben en een tijdje mee gerommeld heb voegt me opeens toe op linkedin nadat we het op haar initiatief afgekapt hadden.
Maar eens accepteren en een berichtje sturen denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |