Ik wat meer op de tulbanden.quote:Op dinsdag 17 november 2015 21:46 schreef sonnyspek het volgende:
Volgende week vrijdag met school naar de kerstmarkt van Keulen...Ik weet dat het zo'n cliché is maar je bent toch iets meer op je hoeden.
Het lijkt nu wel erg op een potje paniekvoetbal. Maar de media doen in dit geval toch echt vooral verslag. De veiligheidsdiensten en de overheid waren hier de actoren.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:03 schreef Vallon het volgende:
Der media slaan door en op één of andere wijze is dit voorspelbaar als (shell) Shock-therapie waarmee we bepaalde ondenkbare maatregelen zullen accepteren.
[..]
Ik heb weinig op met inperking van vrijheden maar voor deze politiecontacten zou ik nog wel wat privacy willen opgeven. Het vlees is nu eenmaal zwak.....
Weapons of mass destruction.....quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:07 schreef sonnyspek het volgende:
Lijkt me sterk dat zo'n bericht over explosieven zomaar wordt verzonnen.
SBS6 mogen ze houdenquote:Op dinsdag 17 november 2015 22:07 schreef spijkerbroek het volgende:
De uitzendwagens (of hoe noem je die dingen) van de ZDF en van SBS6 zijn in beslag genomen door de Polizei
Nou, liever niet.quote:
Nee, tuurlijk niet, maar je snapt de strekking wel.quote:
Ach, over een weekje gaat alles terug z'n gangetje en is iedereen dit alweer vergeten (Parijs enzo).quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:11 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk niet, maar je snapt de strekking wel.
Tja erg veel connectie met onze communistische broeders hebben die lui van IS hè. Als je een omelet wil maken moet je een ei breken. Doel heililgt de middelen. We knallen gewoon ook sporadische moslims dood.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:10 schreef Szikha2 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.tuniscope.com/(...)nisie/tunisie-431815quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tja erg veel connectie met onze communistische broeders hebben die lui van IS hè. Als je een omelet wil maken moet je een ei breken. Doel heililgt de middelen. We knallen gewoon ook sporadische moslims dood.
Toendertijd was het ook niet helemaal duidelijk wie de bad-guys waren met als verschil dat de bevolking hun leiders volledig geloofden en die vervolgens - eigenlijk net als nu - hun vrijelijk gang konden gaan.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:06 schreef Ryan3 het volgende:
Godver, wat een heerlijke oorlog was WO2 toch eigenlijk hè. Iedereen wist wie de bad guys waren. Was ook geen discussie over mogelijk. Als toen internet had bestaan had je er niet topics over vol hoeven te spammen iig.
Wat ik bedoel is wat goed en fout was, was toen natuurlijk heel duidelijk. Tegenwoordig kunnen we er myriaden van topics over openen, wat ook daad werkelijk gebeurt, en nog het ontglipt ons kennelijk.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:16 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
http://www.tuniscope.com/(...)nisie/tunisie-431815
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)-te-hebben-verijdeld
Tunesië claimt grote aanslag op hotels te hebben verijdeld
De aanslag zou het plan zijn geweest van een groep jihadisten, van wie enkele training in Libië en Syrië hebben gehad.
Het gaat de hele wereld nu aan. Handen ineen slaan
Ja, heb je ook gelijk in, in het begin, en totdat ze landen gingen bezetten, en later aan het eind duidelijk werd wat ze gedaan hadden. Maar toen die serie Dad's Army op tv was, ik was een koter, nou ja rond de 10 jaar, mijn ouders hadden het meegemaakt.... toen wist iedereen het wel. Het sehensucht naar een tijd waarin alles moreel gesproken, voor mij, heel duidelijk was iig.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:19 schreef Vallon het volgende:
[..]
Toendertijd was het ook niet helemaal duidelijk wie de bad-guys waren met als verschil dat de bevolking hun leiders volledige geloofde en die - eigenlijk net als nu - hun vrijelijk gang konden gaan.
twitter:NDRnds twitterde op dinsdag 17-11-2015 om 22:22:33#GERNED Bundespolizei: Sprengstoff-Spürhund hat in IC auf Hbf Hannover angeschlagen. Zzt. Spezialisten im Zug. https://t.co/phZ670ktJn … reageer retweet
Speurhondquote:Op dinsdag 17 november 2015 22:33 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:NDRnds twitterde op dinsdag 17-11-2015 om 22:22:33#GERNED Bundespolizei: Sprengstoff-Spürhund hat in IC auf Hbf Hannover angeschlagen. Zzt. Spezialisten im Zug. https://t.co/phZ670ktJn … reageer retweet
Die beesten zijn verdomd goed getraind hoor. Vergis je niet.quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:45 schreef Godshand het volgende:
[..]
Speurhond
straks vond die alleen maar hash. Of een worst
En eentje die getraind is om te overmeesteren zal zijn baasje niet bijten he!quote:Op dinsdag 17 november 2015 22:47 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Die beesten zijn verdomd goed getraind hoor. Vergis je niet.
En een explosievenspeurhond zal niet aanslaan om hash.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |