Beetje ongelukkig dat ze Dafne Usain Blonde hebben genoemd. Kan me zo voorstellen dat iemand op haar wil stemmen en haar dan zo gauw niet kan vinden en dan wat anders stemt.quote:Op zondag 15 november 2015 19:44 schreef borisz het volgende:
Nominaties Sport in beeld-prijs 2015. http://nos.nl/artikel/2068652-kies-het-sportbeeld-van-2015.html
[..]
Kimmann aubquote:Op vrijdag 20 november 2015 10:35 schreef borisz het volgende:
Qua nominaties heb je dan nog
Mannen: Niek Kimmann, Dubbeldam (ondanks 'slechts' EK is dat in de springsport gewoon enorm knap), Kramer, Bergsma, Sjinkie, vd Poel
Dames: Daphne zal wel winnen. Qua nominaties verder dan toch Kirsten Wild en Sharon van Rouwendaal.
Tom is onze held en daar blijf je met je poten vanaf hij heeft gewoon de beste wielrenner van dit moment het snot voor de ogen gereden als nooit te voren in een bergetappe en dat voor een tijdrijder.quote:Op vrijdag 20 november 2015 13:05 schreef heywoodu het volgende:
Tom staat op zou ik jammer vinden, vooral omdat die prestatie volgens mij enorm overschat is.
Dat een hakje in de Eredivisie genomineerd is vind ik sowieso onzin.
Die prijs is ook niet voor de beste prestatie of het mooiste resultaat.quote:Op vrijdag 20 november 2015 13:05 schreef heywoodu het volgende:
Tom staat op zou ik jammer vinden, vooral omdat die prestatie volgens mij enorm overschat is.
Dat een hakje in de Eredivisie genomineerd is vind ik sowieso onzin.
Ik verklaar me met alle plezier even nader.quote:
Te veel in het gewisquote:Op vrijdag 20 november 2015 17:45 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ik verklaar me met alle plezier even nader.Waar gaat het mis, volgens jou?
quote:Op vrijdag 20 november 2015 13:59 schreef Nober het volgende:
[..]
Tom is onze held en daar blijf je met je poten vanaf hij heeft gewoon de beste wielrenner van dit moment het snot voor de ogen gereden als nooit te voren in een bergetappe en dat voor een tijdrijder.
Klopt, maar ik vind het daarom ook niet het beste "tv-moment". Een goede, dat zeker, maar ik vind het niet bijzonder genoeg om die prijs ervoor te geven.quote:Op vrijdag 20 november 2015 16:20 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die prijs is ook niet voor de beste prestatie of het mooiste resultaat.
Froome is van nature ook geen klimmer dus je moet die prestatie wel in perspectief zien.quote:Op vrijdag 20 november 2015 13:59 schreef Nober het volgende:
[..]
Tom is onze held en daar blijf je met je poten vanaf hij heeft gewoon de beste wielrenner van dit moment het snot voor de ogen gereden als nooit te voren in een bergetappe en dat voor een tijdrijder.
Enige die er nog ontbreekt, is Rojer. Maar verder....quote:Op zondag 29 november 2015 15:13 schreef Evertjan het volgende:
Max Verstappen bij de genomineerden van sportman van het jaar zou belachelijk zijn. Die jongen heeft niks gewonnen dit jaar
En dan wel paardensport.:')quote:Op zondag 29 november 2015 15:15 schreef Evertjan het volgende:
Geen Tom Dumoulin wat zijn dat voor juryleden
Wat heeft Dumoulin gewonnen dan, behalve twee etappes in de Vuelta?quote:Op zondag 29 november 2015 15:15 schreef Evertjan het volgende:
Geen Tom Dumoulin wat zijn dat voor juryleden
Tellen allemaal niet mee ofzoquote:Op zondag 29 november 2015 18:35 schreef Nober het volgende:
Michael van Gerwen?
Mathieu van der Poel?
Nieky Holzken?
Rico Verhoeven?
Robin van Roosmalen?
Brabantquote:Op zondag 29 november 2015 18:35 schreef Nober het volgende:
Michael van Gerwen?
Mathieu van der Poel?
Nieky Holzken?
Rico Verhoeven?
Robin van Roosmalen?
NOS heeft de rechten niet van darts en kickboksen is crimineel. Of is er een andere uitleg?quote:
Verrek! Zo had ik het nog niet bekeken. We hebben ook nog Herlings, Wüst en Vos.quote:
Maar ja, waar zou je de hockeyheren dan voor inwisselen? Misschien de springruiters, maar die zijn ook 'maar' Europees kampioen geworden.quote:Op zondag 29 november 2015 15:54 schreef Riofan83 het volgende:
[..]
Wat heeft Dumoulin gewonnen dan, behalve twee etappes in de Vuelta?
Er valt dit jaar heel weinig aan te merken op de nominaties. De enige die ik mis zijn Rojer en bij de ploegen de hockeyheren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |