abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157562702
Welkom in het babytopic!

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen.

pi_157562724
Had niet door dat ik de laatste had:

Hier doet onze Minion gewoon lekker mee met Sinterklaas hoor, leuk juist! :D
Al was het er een beetje bij in geschoten :@ dus ze mag morgen d'r schoentje zetten. Ik snap dat ze er nu nog weinig van mee krijgt :+ maar lijkt me vooral leuk voor de foto's later (eerste Sinterklaas, eerste kerst, enz.).

Mensen die niet mee doen aan de "leugen" snap ik niet zo goed eigenlijk... Lijkt me zonde om die magie te missen als kind en ken persoonlijk ergere "leugens" die verteld worden..

Maar heb wel het idee dat er steeds meer ouders zijn die hun kinderen al op jonge leeftijd uitleggen hoe het zit, en die kinderen vertellen dat uiteraard weer aan hun vriendjes :N
pi_157562837
Als het echt een chique bende is dan zou ik me wel even afzonderen denk ik, vooral voor mezelf qua comfort. Verder ben ik voorstander van gewoon live voeden in het openbaar.

Mijn schoonmoeder vroeg gisteren nog of ik niet even in een apart kamertje wilde gaan zitten (denk omdat de oom en tante van mijn man erbij waren). Ik heb vriendelijk bedankt en gezegd dat het zo prima ging. Je went er (ik wende er...) snel genoeg aan, voeden met andere mensen erbij. Plus, als er zo krampachtig over gedaan wordt dan helpt dat niet mee voor de normalisering van borstvoeding.

Fijn vond ik ook dat mijn man voor me in de bres sprong met een 'nee hoor, dat gaat prima zo!'. Hij was eerst nogal anti borstvoeden in het openbaar. Hij ziet zelf nu ook dat het met die voedingsshirtjes zo onopvallend is dat er niks te zien valt.
pi_157562868
Ja, wel eens twist. Wij gaan ook nog lang onze baby voorliegen hoor, over Sinterklaas. :P

Ik vind het een gezellig kinderfeest en ik kan me niet herinneren dat ik er nou helemaal van ondersteboven was en me verraden voelde ofzo toen ik erachter kwam van Sinterklaas.
pi_157562929
Ik vind het ook niet voelen als liegen. Het is ook niet zo dat hij nu de hele tijd vraagt of Sinterklaas wel bestaat. Dan zou ik het moeilijker vinden. Dan zou je echt moeten gaan ontkennen of zo. Voor onze oudste bestaat hij gewoon, geen twijfel mogelijk. Zo aandoenlijk eigenlijk.
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157563088
Whehe, Wolk lag bij mijn man op zijn borst. Begint ze ineens te zoeken en op zijn tepel te zuigen. Heb nog nooit zo snel een baby in mijn armen gedrukt gekregen. :')
pi_157563372
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 10:34 schreef LuDann het volgende:
Ik vind het een gezellig kinderfeest en ik kan me niet herinneren dat ik er nou helemaal van ondersteboven was en me verraden voelde ofzo toen ik erachter kwam van Sinterklaas.
Haha, dat had ik dus stom genoeg juist wel eigenlijk :')
Ik had op m'n 7e blijkbaar nogal gevoel voor drama ofzo...heb echt staan huilen dat m'n ouders me "m'n hele leven (ik was 7 :7 ) hadden voorgelogen!" :')

Maar goed, dat zie ik nu dus écht niet meer zo, en had het voor geen goud willen missen! ;)
pi_157563681
Waar ga je eten, Sillie? Mss ken ik het wel. :)
pi_157563756
Oh Estrys, ik lees nu over de actie van je man, ik zou ook boos zijn! Onredelijk uit m'n plaat gaan over iets wat goed bedoeld is, ik kan het. Relativeren lukt pas achteraf :@ stom! Maar wat krisc zegt: balen, knuffelen en goed maken :)

Voeden in het openbaar: ik doe het wel, maar voor baby, mezelf en andere mensen zoek ik meestal een rustig plekje op. Ga thuis ook liever boven zitten als er bezoek is. Dat hoeft natuurlijk niet in m'n eigen huis, maar ik vind het vervelend als
iemand zich gegeneerd voelt en ik zit zelf ook relaxter. Ligt er wel aan wie het is hoor.
pi_157563988
Ik vind het juist een erg aardige en meedenkende actie. O+ Maar ik ben dan ook erg rationeel lately. Daar heb ik pilletjes voor. O+ :+

Mijn ouders hebben me nooit expliciet verteld dat Sinterklaas bestaat. Als ik twijfelde zeiden ze : 'Als je erin gelooft, dan bestaat ie.' Toch kan ik me niet herinneren dat dit het voor mij minder spannend of magisch maakte. Ook kan ik me niet herinneren dat er een moment was waarop ik echt besefte dat ie niet bestond. Dat moet heel geleidelijk gegaan zijn.

Mijn moeder zelf kwam erachter dat ie niet bestond toen ze als kind met mijn oma in een museum was en bij een paar botjes achter glas een bordje las waarop stond: 'Beenderen van Sint Nicolaas.' :') :D
pi_157564030
Ik heb geen probleem met voeden in het openbaar, helaas vindt Frits op het moment alles interessant en laat hij twintig keer los per voedmoment. Het resultaat is dat iedereen vol zicht heeft op mijn borst en de daarbijbehorende melkstraal die er uit spuit. Ik voed op het moment dus meestal even apart. Afgelopen vrijdag in het opbaarkamertje van het crematorium. Er lag op dat moment niemand gelukkig. ;)

Mijn ouders hebben me op mijn vijfde het verhaal van Sinterklaas verteld. Ik ontmaskerde namelijk de ene na de andere zwarte piet en sinterklaas als buurman/collega/vader.
Ze vonden het niet prettig om te liegen daarover en ik heb er nooit problemen mee gehad. Mijn broertje en zusje hielden het iets langer vol.

[ Bericht 0% gewijzigd door Cholula op 15-11-2015 11:59:09 ]
pi_157564785
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 11:43 schreef -Spring het volgende:
Ik vind het juist een erg aardige en meedenkende actie. O+ Maar ik ben dan ook erg rationeel lately. Daar heb ik pilletjes voor. O+ :+

Mijn ouders hebben me nooit expliciet verteld dat Sinterklaas bestaat. Als ik twijfelde zeiden ze : 'Als je erin gelooft, dan bestaat ie.' Toch kan ik me niet herinneren dat dit het voor mij minder spannend of magisch maakte. Ook kan ik me niet herinneren dat er een moment was waarop ik echt besefte dat ie niet bestond. Dat moet heel geleidelijk gegaan zijn.
Oh, maar dat vind ik ook wel een goeie :Y dan laat je je kind gewoon zelf 'kiezen'

En als een kind er echt zelf achter komt (zoals bij Cholula), zou ik het denk ik ook wel uitleggen. Maar ik bedoel meer ouders die echt bewust vanaf het begin af aan zeggen dat het allemaal nep is. Hoorde laatst ook van een vriendin (geeft les op een basisschool) dat dat dus steeds meer gebeurd ;(

quote:
Mijn moeder zelf kwam erachter dat ie niet bestond toen ze als kind met mijn oma in een museum was en bij een paar botjes achter glas een bordje las waarop stond: 'Beenderen van Sint Nicolaas.' :') :D
:o Ja, leg dat maar eens uit ja!
pi_157566555
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 11:24 schreef -Spring het volgende:
Waar ga je eten, Sillie? Mss ken ik het wel. :)
Dat zou zomaar kunnen! In Kortgene, in het Veerhuis.
pi_157566775
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 11:43 schreef -Spring het volgende:

Mijn moeder zelf kwam erachter dat ie niet bestond toen ze als kind met mijn oma in een museum was en bij een paar botjes achter glas een bordje las waarop stond: 'Beenderen van Sint Nicolaas.' :') :D
:'D
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157566913
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 14:15 schreef silliegirl het volgende:

[..]

Dat zou zomaar kunnen! In Kortgene, in het Veerhuis.
Dat was een klant van mij toen ik nog bij Randstad werkte. Is niet zo sjiek, hoor. Gewoon leuk gezellig.
Met een barretje ook.
pi_157568412
De reis ging goed *O* Sjaak heeft gelukkig weinig last gehad van opstijgen en dalen, erg fijn. Heeft redelijk geslapen, goed gegeten en gedronken en gespeeld onderweg.
Reizen met een baby is wel ontzettend vermoeiend zeg... moeten we niet te vaak doen! Jetlag valt tot nu toe ook best mee gelukkig.

:* voor iedereen die het nodig heeft, *O* voor iedereen die wil :D

Mignonne, welkom thuis!
pi_157568500
Fijn MwC waar zit je nu in de vs?
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157569276
quote:
0s.gif Op zondag 15 november 2015 15:31 schreef Estrys het volgende:
Fijn MwC waar zit je nu in de vs?
We zitten nu 1,5 uur west van New York. Over een week vliegen we naar Minneapolis.
pi_157570176
Oh wat lekker. Even helemaal weg.
Ik ga denk ik als Y groot is met haar alleen ergens heen. Man houdt niet van vakantie, en om nou weer met sm te gaan..
pi_157570408
Wij gaan in de zomer met de caravan naar Italië. Ik O+ burgerlijkheid
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157572426
Gaaf, MevrouwCactus! Wij zitten zelfs te twijfelen of we het überhaupt aandurven om een weekend naar een vakantiepark in Nederland te gaan... haha, totaal het andere uiterste.
pi_157572682
Tof MwC, veel plezier verder! ^O^

Wij zijn in oktober al wel een midweekje weggeweest met de Minion (in NL), was heerlijk en ze deed het super goed O+

Nog geen plannen voor volgend jaar eigenlijk, maar man en ik zijn ook niet van die wereldreizigers (m.u.v. van een rondreis door de VS vorig jaar!) ;)
pi_157572754
Wij gaan over en maand naar Nederland, vind dat wel spannend, 6 uur in de auto. Alle dat goed gaat gaan we met kerst naar de Duutsers familie, hier 9 uur vandaan...
pi_157573315
Wij gaan volgende week voor het eerst 'op vakantie' met O. Een weekje centerparcs! En als dat goed gaat hopelijk in het voorjaar nog een echte reis, waarschijnlijk Canada. Maar wij houden ook van reizen, hebben de afgelopen jaren 2x VS, Canada en Japan gedaan, naast de jaarlijkse wintersport. Maar dat hebben we ook bewust gedaan omdat het er met kinderen voorlopig niet meer van zou komen, maar O is redelijk makkelijk dus we durven een grote reis nog wel aan nu hij nog niet weg kan rennen. Alleen iets dichterbij, met rustiger reistempo, kindvriendelijke activiteiten en een 'eigen' auto.

M'n broer heeft met een 2-jarige en een 1 jarige vier weken door de VS getrokken. Dat zou ik dan weer niet zo snel doen... En zij ook niet meer :')
pi_157574654
Wij zijn juist grote reizigers en N. gaat gewoon mee. Als het niet gaat passen we ons het jaar daarop wel aan. ^O^ Volgend jaar een rondreis door Schotland voor 2,5 week als het goed is. *O*

We zijn vandaag eerst met N. maar het museum geweest en toen hebben we nog een hapje gegeten. Ik hou ervan dat ze zo makkelijk is. O+ Ze heeft nog lekker een half uurtje getukt in de doek en lekker op wat komkommer gesabbeld in de lunchroom. :Y)
  zondag 15 november 2015 @ 19:51:57 #26
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_157576411
Hier staat de huisraad ingepakt voor een midweek in een bungalowpark. Behalve dan dat je enorm veel meesleept met 2 kleine kinderen, heb ik er zin in! We zitten in een kinderbungalow, dus ledikant, commode, box en kinderstoel zijn aanwezig ^O^
pi_157576423
Leuke vakantieplannen allemaal! Wij zouden ook best vanalles willen, maar onze baby is dus níet makkelijk. Thuis gaat het meestal redelijk (al heb ik er nu 2 dramanachten op zitten en is meneer nu ook al wakker sinds half 4), maar ergens anders slaapt hij amper. Voor een dagje gaat dat wel, maar langer... We hebben zojuist dan ook besloten dat we voorlopig toch nog maar geen weekend weggaan. Dat wordt eerder stressvol dan ontspannend, want dan moet je ook nog rekening houden met andere vakantiegangers (nu alleen met de buren en die hebben ook een baby).
pi_157577312
Wij gaan in januari een weekje naar Portugal, om N.'s overgrootmoeder en andere Portugese familie te ontmoeten. N. slaapt meestal wel goed als ik haar in slaap voedt, dus vast in een vreemd bed ook wel.
Als ik er niet ben is het drama, en volgende maand moet ik zelf een nacht weg.,. Arme N. en arme man...
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157578211
De jetlag valt nu alweer mee gelukkig. En de reden voor de koorts is gevonden: tandje 3 is doorgekomen.
  zondag 15 november 2015 @ 20:49:57 #30
409579 LuDann
All the way
pi_157579807
Ik zou ook graag op vakantie gaan maar mijn studie staat dat niet toe, helaas. Ik ben een beetje jaloers op mijn studiegenoten die zich verspreiden in alle windhoeken om exotisch onderzoek te gaan doen in Afrika of Azië. Ik kan natuurlijk de regio niet eens uit. :P

Hopelijk hebben we na mijn afstuderen de tijd en het geld om een weekje weg te gaan. Lekker kamperen ergens waar het zonnig is, lijkt me heerlijk. O+

Wolk kan niet slapen, ze is zo vreselijk verkouden. Heel sneu. Drinken gaat ook heel lastig. Ze is al sinds 13 uur wakker, ook in de doek wil het slapen slecht lukken. Korte dutjes van een minuut of 10, daarna is het weer huilen. ;(
  zondag 15 november 2015 @ 20:50:30 #31
409579 LuDann
All the way
pi_157579843
Fijn dat jullie achter de oorzaak van de koorts zijn, MC!

Pinq, hoe gaat het met de pepti?
pi_157579851
geen idee of we op vakantie gaan komend jaar :D

mwc fijne vakantie :*

oh jongens had ik al gezegd hoe verliefd ik ben? :+ O+
:)
pi_157580100
Wij hebben ons eerste weekend zonder M overleefd! Twee nachten weg! Maar het ging goed en ze was bij opa en oma ook heel blij. Maar nu is het wel weer even goed :D

En vakantie.. Gezien de verbouwing en M zijn we dit jaar niet geweest, volgend jaar vast wel! Wij zijn kampeerders, wat mij betreft gaan we dat dan ook weer doen, ze is dan 1. Denk in Frankrijk of Oostenrijk.
pi_157580562
Iemand tips bij jeuk/eczeem bij baby's?
Onze Minion had al een paar dagen een plekje aan de zijkant van d'r voorhoofd, wat een beetje droog en rood was, maar ze leek er weinig last van te hebben. Alleen nu zat ze er vandaag heel te tijd aan te krabben en krabde het net zelfs tot bloedens toe open ;(

Gelukkig is ze wel in slaap gevallen en slaapt ze in een lange mouwen slaapzak waarvan de mouwen te lang zijn (en ze er dus met haar handjes niet uitkomt)
  zondag 15 november 2015 @ 21:07:40 #35
327807 Mariposas
יה&#14
pi_157580955
Wij hebben mooie backpack-reizen gemaakt door Azië en citytrips gedaan. Nu met kind wil ik Eliza-was-here achtige vakanties in Europa. Portugal staat in de planning voor volgend jaar.

MwC, fijn dat de reis goed is gegaan!

Slapen gaat hier steeds beter. Tot mijn grote verbazing soms af en toe! Dat ik denk: over 5 minuten is het hysterisch krijsen. Maar dan is het stil! :o De slaapttraining lijkt dus z'n vruchten af te werpen.

Fijn, een weekendje weg IMA! En wat leuk dat ze het bij opa en oma zo fijn heeft gehad!
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157580956
ah gos :{ misschien een sokje over een handje ofzo zodat ze het niet open kan krabben? En wellicht iets van vaseline lanette van de apotheek?
:)
pi_157581434
Ah, mijn favo onderwerp! O+

quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 21:07 schreef Mariposas het volgende:
Wij hebben mooie backpack-reizen gemaakt door Azië en citytrips gedaan. Nu met kind wil ik Eliza-was-here achtige vakanties in Europa. Portugal staat in de planning voor volgend jaar.
Ben jij mij! :o
Portugal met Eliza is een aanrader O+ Zonder ook trouwens!

Onze plannen voor volgend jaar liggen nog open. Misschien naar de bergen, anders denk ik noord-Italie. Met de auto in elk geval. Maar eerst skiën, eens kijken of de grote het al wil proberen O+

Wat super trouwens dat het slapen beter gaat, echt fijn voor jullie!
pi_157581519
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 20:50 schreef LuDann het volgende:

Pinq, hoe gaat het met de pepti?
Gisteren leek alles erger te worden, vooral het schreeuwen (->krijsen en gillen) net na de voeding. Of ik mn kind gif te eten gaf ;(
Nu nog steeds flinke gilhuils net na de voeding, maarrrrr er zijn ook tevreden momentjes, en dat is verbetering! Ook lijken zijn wangetjes rustiger en zijn de schilfers op zn voorhoofd zo goed als weg *O*
En het spugen is ook een stuk minder, alleen wat mondjes, maar geen totale klonten maaginhoud meer :D
Nog steeds krampen en stinkscheten, maar ik ben positief! :)
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157581615
Hij was in bad geweest en erna heeft ie nog een flinke tijd op t aankleedkussen in de badkamer tevreden om zich geen liggen lijken en luisteren O+ dat is nieuw *O* zo gezellig O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157581755
@$%&!@# :(

We zijn bezig met N. in haar grote bed leggen 's avonds omdat ze binnenkort echt niet meer in de co-sleeper past en dat gaat zo ontzettend lastig. Eerder ging ze om 7 uur op bed en wordt ze voor de volgende ochtend 7 uur nog een keer of 5 wakker, maar kon ik haar elke keer zo weer slapend in de co-sleeper terugschuiven.

Nu zijn we al vanaf 7 uur bezig en heeft ze 1. nog maar een half uur geslapen en 2. net gedronken en sinds ik haar terug probeerde te leggen alleen nog maar gehuild. Ik had zo gehoopt op een wat vloeiendere overgang, aangezien ze al maanden overdag wel gewoon in haar ledikant slaapt. Ik hoop toch echt dat dit beter wordt, ik was net weer gewend aan de avonden voor onszelf. -O-

Ik trek het heel slecht. Ik ben al twee keer boos weggelopen en man zit nu dus weer bij haar. :@

Klinkt heerlijk mignonne! O+

Twist, wat zielig! Geen tips verder. ;(
pi_157581866
Pfoe zwaar Sel ;( :{ kwestie van volhouden ben ik bang :*
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157582420
Irritatie-boks, Selvaria. Heel herkenbaar. Hier is het nu net stil geworden (sinds half 4 vanmiddag), dus ik duik gauw mijn bed in. Niet met de illusie om morgenochtend pas weer wakker te worden, trouwens.

Pinquit: fijn dat je meer rust ziet bij A!
  zondag 15 november 2015 @ 21:38:21 #43
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157582545
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 21:23 schreef Selvaria het volgende:
@$%&!@# :(

We zijn bezig met N. in haar grote bed leggen 's avonds omdat ze binnenkort echt niet meer in de co-sleeper past en dat gaat zo ontzettend lastig. Eerder ging ze om 7 uur op bed en wordt ze voor de volgende ochtend 7 uur nog een keer of 5 wakker, maar kon ik haar elke keer zo weer slapend in de co-sleeper terugschuiven.

Nu zijn we al vanaf 7 uur bezig en heeft ze 1. nog maar een half uur geslapen en 2. net gedronken en sinds ik haar terug probeerde te leggen alleen nog maar gehuild. Ik had zo gehoopt op een wat vloeiendere overgang, aangezien ze al maanden overdag wel gewoon in haar ledikant slaapt. Ik hoop toch echt dat dit beter wordt, ik was net weer gewend aan de avonden voor onszelf. -O-

Ik trek het heel slecht. Ik ben al twee keer boos weggelopen en man zit nu dus weer bij haar. :@

Klinkt heerlijk mignonne! O+

Twist, wat zielig! Geen tips verder. ;(
Cosleeper van de ikea kopen? Hebben wij ook. Ligt nu wel een peuter in maar soit :') .
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157582730
quote:
0s.gif Op zondag 15 november 2015 21:07 schreef mignonne het volgende:
ah gos :{ misschien een sokje over een handje ofzo zodat ze het niet open kan krabben? En wellicht iets van vaseline lanette van de apotheek?
Ja, 's nachts kan ze door de lange mouwen gelukkig niet krabben, maar morgen misschien maar even goed in de gaten houden ja. Thanks voor de vaseline tip (kreeg ik net toevallig ook al van iemand anders)! ^O^

Pinq, hopelijk zet die verbetering nu door!

Selvaria en Hupje, veel sterkte! :* heb helaas niet echt tips...
pi_157582901
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 21:38 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Cosleeper van de ikea kopen? Hebben wij ook. Ligt nu wel een peuter in maar soit :') .
Ik heb die serieus net aan man laten zien. :') Volhouden is misschien het beste als je iets wilt bereiken, maar ik ben zelf wat liever als ik ook aan mijn nachtrust toekom. :P

Hebben jullie hem dan verlaagd naast je bed staan of op jullie bedhoogte? Hoog laten staan lijkt me eng met een kind dat er misschien wel elk moment uit kan gaan klimmen, maar zo laag heb je ook niks aan lijkt me. We hebben zelf een boxspring van 65 cm hoog.
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 15 november 2015 @ 21:44:14 #46
147316 crew  DJMO
#trut
pi_157582962
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 20:49 schreef LuDann het volgende:
Ik zou ook graag op vakantie gaan maar mijn studie staat dat niet toe, helaas. Ik ben een beetje jaloers op mijn studiegenoten die zich verspreiden in alle windhoeken om exotisch onderzoek te gaan doen in Afrika of Azië. Ik kan natuurlijk de regio niet eens uit. :P

Hopelijk hebben we na mijn afstuderen de tijd en het geld om een weekje weg te gaan. Lekker kamperen ergens waar het zonnig is, lijkt me heerlijk. O+

Wolk kan niet slapen, ze is zo vreselijk verkouden. Heel sneu. Drinken gaat ook heel lastig. Ze is al sinds 13 uur wakker, ook in de doek wil het slapen slecht lukken. Korte dutjes van een minuut of 10, daarna is het weer huilen. ;(
neusspray, snotzuiger, ui naast het bed, bedje omhoog, stomen in de badkamer ... beterschap :*
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_157583008
Hoeveel hek is er dan nog over?
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  zondag 15 november 2015 @ 21:48:19 #48
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157583209
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 21:43 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Ik heb die serieus net aan man laten zien. :') Volhouden is misschien het beste als je iets wilt bereiken, maar ik ben zelf wat liever als ik ook aan mijn nachtrust toekom. :P

Hebben jullie hem dan verlaagd naast je bed staan of op jullie bedhoogte? Hoog laten staan lijkt me eng met een kind dat er misschien wel elk moment uit kan gaan klimmen, maar zo laag heb je ook niks aan lijkt me. We hebben zelf een boxspring van 65 cm hoog.
Ik heb er een peuter in.. Gewoon op bedhoogte dus. Frans er in durf ik niet aan inderdaad.

Wat wij bij V hebben gedaan is zijn ledikant eerst een maand op onze kamer gehad en toen pas het ledikant naar zijn eigen kamer gedaan. Misschien is dat nog een optie?
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157583318
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 21:48 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Ik heb er een peuter in.. Gewoon op bedhoogte dus. Frans er in durf ik niet aan inderdaad.

Wat wij bij V hebben gedaan is zijn ledikant eerst een maand op onze kamer gehad en toen pas het ledikant naar zijn eigen kamer gedaan. Misschien is dat nog een optie?
Zouden we kunnen proberen. We hebben een vrij smalle slaapkamer dus ik hoop dat het past.

Ze ligt as we speak nog te kirren naar man. :')

Pinq, het gaat om deze: http://m.ikea.com/nl/nl/catalog/products/art/10248519/
  zondag 15 november 2015 @ 21:55:00 #50
335643 faptist
Maakt fouten
pi_157583616
Ikea cosleeper?
Welke is dat dan?

Ik heb de Hensvik met een te duur matras, maar ze ligt heerlijk.
Aankomende week halen we er toch 1 zijkant af+ balkje terug, bedje omlaag en dan met lijmklemmen tegen ons bed aan.
Ik vind het nog te gezellig met ro in onze kamer, maar mis het wel enorm om normaal m'n bed in en uit te komen. :D
Nu klim ik er elke keer vanaf het voeteneind in.

Hier gaat alles rustig.
Ro is naar cb geweest.
8750 gram bij 70,5 cm. Hoofdje 44 cm.
Complimenten voor de borstvoeding en dat ze zo goed at.
Onze ro.. <3
  zondag 15 november 2015 @ 21:58:51 #51
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157583795
Oh wat vervelend selvaria! ;( L had ook moeite met zijn nieuwe bedje (toevallig ook dat Gulliver ledikant). Nu ligt hij in een voedingskussen zodat hij wat meer geborgen ligt.
Ik hoop dat het snel beter gaat en anders idd een grotere co-sleeper..

Faptist, ik klim al 7 jaar vanaf het voeteneinde in- en uit bed. Was best klote in de kraamtijd en hoogzwanger. :') So much voor een bredere slaapkamer.

[ Bericht 13% gewijzigd door Mariposas op 15-11-2015 22:06:50 ]
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157584064
Oh herkenbaar fap, ik wil mijn baby absoluut nog op onze kamer maar ik mis idd het normaal in bed kunnen stappen. Hier ook de gulliver trouwens, op de hoogste stand en vastgezet met tie-wraps. Maar mijne is ook pas twee maanden en rolt niet.

Fijne complimenten van het cb!

Pinq een voorzichtige yay voor de goede reactie op de pepti! Hoe gaat km-vrij eten, lukt dat een beetje?
pi_157584356
quote:
0s.gif Op zondag 15 november 2015 20:50 schreef mignonne het volgende:
oh jongens had ik al gezegd hoe verliefd ik ben? :+ O+
O+ O+
Life is what happens while you are busy making other plans...
  zondag 15 november 2015 @ 22:11:42 #54
409579 LuDann
All the way
pi_157584427
Wat goed dat er verbetering in lijkt te zitten Pinq! Die foto, wat een droppie is het. O+

Ach Sel, wat een slaapdrama. Daar kijk ik ook niet naar uit, dat moment dat ze niet meer in de co-sleeper past. Mijn man wil haar met 6 maanden over hebben naar haar eigen slaapkamer en ik vind dat prima maar alleen als ze daar goed slaapt en hoogstens 1 a 2 keer een nachtvoeding nodig heeft. Het lijkt me slopend om 4/5/6 keer per nacht echt helemaal mijn bed uit te moeten voor een voeding.
  zondag 15 november 2015 @ 22:17:58 #55
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157584721
Ik leg L altijd tussen onze kussens in na de voeding. Veel te lui on terug te gaan naar z'n kamer. En ik vind het ook wel gezellig. O+
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
  zondag 15 november 2015 @ 22:18:58 #56
335643 faptist
Maakt fouten
pi_157584778
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 22:17 schreef Mariposas het volgende:
Ik leg L altijd tussen onze kussens in na de voeding. Veel te lui on terug te gaan naar z'n kamer. En ik vind het ook wel gezellig. O+
Same here O+
Alleen ligt ze niet in een eigen kamer, maar in haar bedje naast ons bed.
pi_157584970
Ik ❤ van onze cosleeper. We moeten wel op zoek naar een oplossing voor onze kruipende dodo die bij voorkeur head first van het bed aflazert. :')
Dus heeft iemand daar tips voor? Het liefst met plaatjes anders snap ik het niet. ;)
  zondag 15 november 2015 @ 22:30:02 #58
409579 LuDann
All the way
pi_157585284
quote:
0s.gif Op zondag 15 november 2015 21:44 schreef DJMO het volgende:

[..]

neusspray, snotzuiger, ui naast het bed, bedje omhoog, stomen in de badkamer ... beterschap :*
Ja, thanks, we kennen de drill inmiddels. ;) Maar het blijft lastig want echt helpen doet niks als het helemaal dicht zit.
pi_157585374
Goede stats Faptist!

Hier een co-sleeper op wieltjes, dus ik schuif m pas tegen m'n bed aan als ik erin lig. Ideaal is dat ding, de zijkant kan heel makkelijk omhoog/omlaag geschoven worden en wij hebben een gelijkvloerse woning dus de eerste tijd heeft O gewoon in de woonkamer geslapen, in zijn eigen bedje. Alleen de matras die erbij hoort is bagger, die vouwt dubbel als er een passende hoes of molton om gaat. Daar zit dus de hoes van z'n ledikantje omheen gevouwen.
  zondag 15 november 2015 @ 22:36:16 #60
409579 LuDann
All the way
pi_157585566
quote:
0s.gif Op zondag 15 november 2015 22:22 schreef Cholula het volgende:
Ik ❤ van onze cosleeper. We moeten wel op zoek naar een oplossing voor onze kruipende dodo die bij voorkeur head first van het bed aflazert. :')
Dus heeft iemand daar tips voor? Het liefst met plaatjes anders snap ik het niet. ;)
Touwtje vastmaken aan enkeltje en dan vastbinden aan haar cosleeper? :P

Ik heb geen idee, sorry. Ik kan onze cosleeper dichtritsen, dat helpt voor nu met haar gewriemel. Ik vond haar laatst half in haar cosleeper en half in ons bed. Geen ramp verder want het ding zit met spanbanden vast dus ze kan er niet tussen vallen, maar ik heb toch liever dat ze in haar eigen bedje blijft. :+ Wriemelbaby. O+
pi_157585715
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 22:36 schreef LuDann het volgende:

[..]

Touwtje vastmaken aan enkeltje en dan vastbinden aan haar cosleeper? :P

Ik heb geen idee, sorry. Ik kan onze cosleeper dichtritsen, dat helpt voor nu met haar gewriemel. Ik vond haar laatst half in haar cosleeper en half in ons bed. Geen ramp verder want het ding zit met spanbanden vast dus ze kan er niet tussen vallen, maar ik heb toch liever dat ze in haar eigen bedje blijft. :+ Wriemelbaby. O+
Touwtje om zijn ballen en dan eerst er een meisje van maken. ;)
Leert hij het ook wel af denk ik.
  zondag 15 november 2015 @ 22:41:15 #62
409579 LuDann
All the way
pi_157585787
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 22:39 schreef Cholula het volgende:

[..]

Touwtje om zijn ballen en dan eerst er een meisje van maken. ;)
Leert hij het ook wel af denk ik.
Oeps. Zit helemaal in de meisjes-modus vrees ik. :P
pi_157586610
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 22:39 schreef Cholula het volgende:

[..]

Touwtje om zijn ballen en dan eerst er een meisje van maken. ;)
Leert hij het ook wel af denk ik.
Visual :X :'( :D :(
pi_157588811
Domme vraag misschien, maar wij gaan volgende week voor het eerst met O zwemmen. Wat trek ik hem daarvoor aan? Een zwemluier met daaroverheen een zwembroek, alleen een zwembroek of alleen een zwemluier? En we zitten in zo'n tropisch zwemparadijs van centerparcs, dus het is waarschijnlijk niet zwemmen en dan gelijk weer weg, maar daar wat langer rondhangen als hij dat redt. Kan hij zo'n zwemluier dan ook nog aanhouden voor een eventuele tweede duik, of is die dan 'vol' of te nat/koud? Nog andere handige tips? Een zwemband is besteld!
pi_157589823
quote:
1s.gif Op zondag 15 november 2015 21:55 schreef faptist het volgende:
Ikea cosleeper?
Welke is dat dan?

Ik heb de Hensvik met een te duur matras, maar ze ligt heerlijk.
Aankomende week halen we er toch 1 zijkant af+ balkje terug, bedje omlaag en dan met lijmklemmen tegen ons bed aan.
Ik vind het nog te gezellig met ro in onze kamer, maar mis het wel enorm om normaal m'n bed in en uit te komen. :D
Nu klim ik er elke keer vanaf het voeteneind in.

Hier gaat alles rustig.
Ro is naar cb geweest.
8750 gram bij 70,5 cm. Hoofdje 44 cm.
Complimenten voor de borstvoeding en dat ze zo goed at.
Onze ro.. <3
De gulliver hebben wij. :)
Hij staat bij ons los tegen ons bed. Maar we hebben vloerbedekking en mijn nachtkastje tegen de andere kant dus het schuift niet.
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157592414
Argh, zo'n goede nacht, voedingen in 2 en om 6,en hij ging gelijk verder slapen na de voeding van 2. Kon ik niet slapen en heb ik tot 4.30 wakker gelegen..
  maandag 16 november 2015 @ 07:15:19 #67
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_157592534
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 00:11 schreef FlyingFish het volgende:
Domme vraag misschien, maar wij gaan volgende week voor het eerst met O zwemmen. Wat trek ik hem daarvoor aan? Een zwemluier met daaroverheen een zwembroek, alleen een zwembroek of alleen een zwemluier? En we zitten in zo'n tropisch zwemparadijs van centerparcs, dus het is waarschijnlijk niet zwemmen en dan gelijk weer weg, maar daar wat langer rondhangen als hij dat redt. Kan hij zo'n zwemluier dan ook nog aanhouden voor een eventuele tweede duik, of is die dan 'vol' of te nat/koud? Nog andere handige tips? Een zwemband is besteld!
Ik heb een wasbare zwemluier. Ik denk dat een gewone zwemluier idd tekoud word, maar geen ervaring mee.
Wasbare zwemluier voelt net als een gewone zwembroek. Het houdt vaste poep wel tegen vermoed ik maar iets dunner gaat er wel dwars doorheen denk ik.
pi_157592669
Zwemluier kan wel even maar als hij er langer in zit zou ik hem uit doen. Hij blijft soppen namelijk :P Dan is zo'n wasbare denk ik prettiger. Hoewel ik denk als je met hem een uur aan de kant gaat zitten je waarschijnlijk een gewone luier om zal doen.
Ik doe bij zwemmen een zwembroek over de zwemluier. Maar echt nodig is dat niet. Maar is gewoon zo schattig he zo'n klein zwembroekje
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157592752
Dat laatste inderdaad. Wij hebben een minizwempakje voor N. O+

Na proberen tot 23.00 heb ik N. toen weer meegenomen naar onze kamer, waar ze om 23.01 in slaap viel. :') Ze sliep tot 4 en toen tot 7. ^O^ Ik denk dat we komend weekend maar even naar de IKEA rijden. :P

Hoe belangrijk is het eigenlijk dat haar tandje ( *) ) na de laatste voeding (bv dus) gepoetst wordt? Ze is meestal heel loom na die voeding en ik heb het idee dat tandenpoetsen haar weer heel wakker maakt. }:| Misschien ook wel reden voor het fiasco gisteravond. Ze heeft nog wel 3x gedronken na het tandenpoetsen achteraf, zit je dan met je goede bedoelingen om na de laatste voeding te poetsen. :')
  maandag 16 november 2015 @ 08:45:00 #70
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_157592951
Jeej, L heeft haar vooruit gevonden. Na al een tijdje achteruit te schuiven, ging ze vanmorgen ineens vooruit! N zal denk ik niet lang op zich laten wachten. Die zit al regelmatig op haar knieën en dan wiebelt ze zo grappig heen en weer.
pi_157593202
*O* Never nooit meer een moment rust voor Shop! *O*

Oh wacht. ;(

Maar *O* voor je meisjes!
pi_157593394
Hee Shop, wat goed!

Wolk heeft gelukkig wel kunnen slapen vannacht. Maar pff, elke uur een beetje willen drinken... Mijn concentratie, wat doe je. ;( Duurt nu al een week ongeveer dat er niet langer dan 2 uur tussen zit. Is echt funest voor mijn concentratievermogen (sorry nog dat ik Frits een meisje noemde, Cholula :@ ). Heb weer amper wat voorbereid voor de les zometeen. Heb maar een grote bak koffie gehaald!
pi_157593396
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 09:13 schreef Selvaria het volgende:
*O* Never nooit meer een moment rust voor Shop! *O*

Oh wacht. ;(

Maar *O* voor je meisjes!
:')

Goodmorning!

Wij hadden gister visite. Schoonvader, bonusoma en L.'s oom waren hier. L.'s oom is het halfbroertje van man en nog een broekie van 18. Zo ontzettend leuk om zo'n knul met dat kleine meisje door de kamer te zien hupsen terwijl hij hele verhalen tegen haar vertelt. L. viel om half 8 uitgeput in slaap, 't is ook erg vermoeiend om de hele middag naar iedereen te lachen. O+

Nacht was iets minder voor ons doen. Voeding om 3 en een voeding om 6. Na de laatste voeding wilde ze niet meer slapen. Man is met d'r naar beneden gegaan en ik mocht uitslapen. :o Ik gok dat doordat ze tegenwoordig overdag genoeg slaapt ze de energie heeft om 's nachts te spoken. Oh well. Mijn moeder denkt echter zonder haar te zien dat ze weet dat het door tandjes komt. Tuurlijk mam, ik ben blij dat jij dat via de app zo zeker kan weten. }:|
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_157593465
Selvaria dat tandje poetsen is idd nu nog meer voor het wennen aan het concept poetsen dan iets anders, althans dat dacht ik. Over een paar maanden heeft ze er meer, en heeft het wel zin om dat te doen na de laatste voeding, en dan is ze al gewend! Op N's leeftijd was ik al blij met 1 aanraking van de borstel :7 bonuspunten voor tandpasta.
pi_157593504
Kaknacht! Maarrrrr gele poep z0mg! *O* nog wel gigantisch meurend, maar yeeaaaahh!
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157593527
Dat klinkt heel gezellig Kris! O+

Pinq, wat voor kleur was de poep eerst dan? Groen? En wat ontzettend goed dat het aan lijkt te slaan!
pi_157593551
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 09:38 schreef LuDann het volgende:
Dat klinkt heel gezellig Kris! O+

Pinq, wat voor kleur was de poep eerst dan? Groen? En wat ontzettend goed dat het aan lijkt te slaan!
Jep, donkergroen. Beetje RAL6005 :P putluchtgroen zegmaar :P
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157593572
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 09:40 schreef pinquit het volgende:

[..]

Jep, donkergroen. Beetje RAL6005 :P putluchtgroen zegmaar :P
Ah, bah! Wolk heeft ook al bijna 2 weken groene poep. Yukkie.
pi_157593634
Wat fijn, pinquit! Hoe stad het met de krampjes?

Hier lag van been rustig te slapen, maar werd ineens met en hardere huil wakker. Ben er nog nooit zo snel heen gerend. Geen idee waar er aan de hand was, maar hij was zo zielig...
  maandag 16 november 2015 @ 09:48:05 #80
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157593642
L krijgt groene kleipoep van kv, zo ranzig. :r Ik ben er nooit 100% van overtuigd geweest dat hij een koemelkallergie heeft, want ik merkte na mijn koemelkvrije dieet niet echt veel verschil. De krampjes en putluchtscheten bleven. Maar als ik nu net iets teveel kaas eet (dat is het enige product met koemelk dat ik eet), wordt hij toch wel erg onrustig. Ik zou ook nog eens Pepti moeten proberen, maar hij krijgt zo weinig kunstvoeding dat het zonde van het geld is. Hij krijgt hooguit 3 flesjes kv per week.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157593661
Verder moet ik zo naar de gyn voor nacontrole. Lekker onhandig alleen met beeb in de doek, terwijl het niet bij alleen praten zal blijven. Nog niet echt een idee hoe we dat gaan aanpakken, maar dat zien we dan wel...
pi_157593692
Fijn, Pinquit!

Hier heeft tandenpoetsen ook weinig zin. Kan het beter 's ochtends doen, dan zit er meer tijd tussen tot de volgende voeding dan 's nachts.
Ik weet niet waardoor het slechte slapen komt; buikpijn door groente/fruit, buikpijn door de nieuwe fv, te verkouden, of nog wat anders. Een of twee nachtvoedingen kan ik best hebben, maar ik word nu elke keer al chagrijnig wakker als J. weer roept.

Voor de mensen die sporadisch koemelkvrije flesvoeding nodig hebben: mocht je bij mij in de buurt wonen (nbr/ge), ik heb over (dichte pakken Hero Allergy Care en een aangebroken bus Nutramigen lgg). En anders zijn er op MP ook veel dichte pakken te vinden, als je dat aandurft.
  maandag 16 november 2015 @ 09:55:01 #83
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157593718
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 09:49 schreef Jagärtrut het volgende:
Verder moet ik zo naar de gyn voor nacontrole. Lekker onhandig alleen met beeb in de doek, terwijl het niet bij alleen praten zal blijven. Nog niet echt een idee hoe we dat gaan aanpakken, maar dat zien we dan wel...
Bij mij was er ook nog een co aanwezig. Misschien is er daar ook wel wat personeel die even T kan vasthouden.
Hier trouwens wel alleen bij praten gebleven.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157593775
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 09:55 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Bij mij was er ook nog een co aanwezig. Misschien is er daar ook wel wat personeel die even T kan vasthouden.
Hier trouwens wel alleen bij praten gebleven.
nee, ze gaat sowieso en uitstrijkje doen en naar het litteken kijken. En er zijn altijd praktijk assistenten idd, die kunnen vast t vast houden. En anders leg ik hem op de grond of op en onderzoeksbank ofzo...
pi_157593866
Shit, nacontrole :X :') maar es bellen voor n afspraak
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157593928
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 09:34 schreef Crumpette het volgende:
Selvaria dat tandje poetsen is idd nu nog meer voor het wennen aan het concept poetsen dan iets anders, althans dat dacht ik. Over een paar maanden heeft ze er meer, en heeft het wel zin om dat te doen na de laatste voeding, en dan is ze al gewend! Op N's leeftijd was ik al blij met 1 aanraking van de borstel :7 bonuspunten voor tandpasta.
Top, doe ik het gewoon voor haar middagslaapje vandaag. ^O^

Ze vindt het heel leuk eigenlijk, vooral als ik het Poets Poets Poets Poets Pooooeeets-liedje in soort van Spongebobstem erbij 'zing'. :D
  maandag 16 november 2015 @ 10:15:56 #87
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_157593947
Mijn VK gaf aan dat de nacontrole niet verplicht was. Als ik me goed voelde, en geen vragen had kon ik m gewoon overslaan...
  maandag 16 november 2015 @ 10:22:04 #88
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_157594015
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 10:14 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Top, doe ik het gewoon voor haar middagslaapje vandaag. ^O^

Ze vindt het heel leuk eigenlijk, vooral als ik het Poets Poets Poets Poets Pooooeeets-liedje in soort van Spongebobstem erbij 'zing'. :D
Ik geloof trouwens dat borstvoeding na het tandenpoetsen niet zo slecht is hoor:

https://www.lalecheleague(...)/179-tandjes-poetsen

Overigens ging ik ook de tandjes van mijn flessenbaby na de nachtvoeding niet poetsen hoor ;)
pi_157594272
Sint vieren met 3 kinderen O+ B doet gewoon mee met schoen zetten. Dat is vooral omdat middelste hier heilig geloofd en die vond het niet kunnen dat Sint B zou overslaan. Dus B kreeg een pyjama in haar schoen slof. Ik vind het geen enkel probleem dat 'leugentje'. Oudste was ook niet boos toen ze erachter kwam. Mijn jongste zusje trouwens wel, die was echt woest omdat iedereen gelogen had.

MC, fijn dat de reis goed ging, fijne vakantie!

Op vakantie gaan met kinderen is mij altijd heel erg meegevallen. Toen middelste bijna 6 maanden was zijn we naar Italie gereden (venetie). Was goed te doen gelukkig. Tegenwoordig hebben we (ik win burgerlijkheid :'( ) een stacaravan in een dorp hier 20 minuten rijden vandaan. Was toen een tijdelijk iets, maar nu blijft 'ie nog wel even staan. Komend jaar dus denk ik geen buitenland, maar gewoon relaxed in de buurt. En de vrije weekendjes ook O+ Ik vind kamperen met een tent trouwens het allerleukst O+

Mariposas wat fijn! Welke slaaptraining doen jullie nu? Hopelijk brengt het rust :*

Pinq wat fijn dat er verbetering is! Die stinkscheten heeft B nog steeds. Echt walgelijk vies, geen lieve babypoepjes maar alsof je je hoofd in een riool hangt :@ Dat komt denk ik echt door de pepti en ging hier dus ook niet over :{

Selvaria, dat is ook zwaar, Hopelijk gaat het snel beter :*

Faptist fijn dat alles goed gaat ^O^

FF ik deed altijd een zwemluier, geen zwembroekje erover. Uit het bad: gewone luier aan. In het bad: nieuwe zwemluier aan.

Hier gaat het lekker maar de dagen vliegen voorbij. B groeit goed en we zijn nog steeds verwend met nachten van 19:00 tot 7. Heel enkel (zoals afgelopen nacht :P) wordt ze ergens tussen 3 en 5 wakker voor een voeding, maar dat is ook prima.
Ze wordt overladen met aandacht van haar zussen. Ze laat zich alles ook zo lekker aanleunen O+ En dat brabbelen O+
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_157594286
Vooruut L.! Wat goed :D

Gele poep voor pinquit *O* . Waar een mens al niet blij mee kan zijn...


Ik heb net ge-internetdoktert en gebeld met onze huisarts. Sjaak lijkt pseudokroep te hebben, hij wordt steeds huilend en gierend hoestend wakker. Zo ontzettend sneu, het manneke is zo moe en wil zo graag slapen, maar kan niet goed ademen met zijn duim in zijn mond. Snot blijft uit zijn neus lopen...
Huisarts zegt dat we het maar even aan moeten kijken. Vrouw wil hier graag naar de dokter, hier schrijven ze sneller iets van verlichtende medicatie voor. Ik twijfel nog. Wat zouden jullie doen?
pi_157594294
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 10:15 schreef mousemicky het volgende:
Mijn VK gaf aan dat de nacontrole niet verplicht was. Als ik me goed voelde, en geen vragen had kon ik m gewoon overslaan...
Het is hier meer baby showen en wat praten over de afgelopen periode dan nacontrole :D Ik moet volgende week maandag. Deze week nog even een bedankje in elkaar knutselen. (Ik maak een snoeppot met hun logo in het glas geëtst)

Wij hadden een goede nacht. Half 1 en half vijf maar vooral goed geslapen tussen de voedingen *O* Alleen om 5:30 had hij er moeite mee. Toen heb ik lief wakker gemaakt om het over te nemen. Die sliep al vanaf 21:30 dus die was lekker fit.

Ik ga dadelijk voor een gesprek op mijn werk. Echt iets waar mijn hoofd zin in heeft. :( uit de babybubbel en naar de echte wereld... Bluh maar goed, het moet even. Daarna weer heel snel de bubbel in :Y
ti amo pių di ieri ma meno di domani
  maandag 16 november 2015 @ 10:58:08 #92
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157594469
De nacontrole bij mij bestond uit een discussie met de gynaecoloog over een volgende zwangerschap. Was er snel klaar mee (zij ook met mij. Staat denk ik nu een rood uitroepteken in mijn dossier :') ).
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157594591
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 10:58 schreef Mariposas het volgende:
De nacontrole bij mij bestond uit een discussie met de gynaecoloog over een volgende zwangerschap. Was er snel klaar mee (zij ook met mij. Staat denk ik nu een rood uitroepteken in mijn dossier :') ).
Haha, wat dan?

Ik ben helemaal niet op nacontrole geweest. Bij L niet omdat echt nog heel boos en verdrietig was op de vk die me aan gort had geknipt en dat ontkende, en bij R heb ik er helemaal niet aan gedacht gewoon. Ook geen behoefte aan. Ik ben toch niet bij hun bevallen.
pi_157594610
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 10:43 schreef MevrouwCactus het volgende:
Vooruut L.! Wat goed :D

Gele poep voor pinquit *O* . Waar een mens al niet blij mee kan zijn...

Ik heb net ge-internetdoktert en gebeld met onze huisarts. Sjaak lijkt pseudokroep te hebben, hij wordt steeds huilend en gierend hoestend wakker. Zo ontzettend sneu, het manneke is zo moe en wil zo graag slapen, maar kan niet goed ademen met zijn duim in zijn mond. Snot blijft uit zijn neus lopen...
Huisarts zegt dat we het maar even aan moeten kijken. Vrouw wil hier graag naar de dokter, hier schrijven ze sneller iets van verlichtende medicatie voor. Ik twijfel nog. Wat zouden jullie doen?
Oudste had dat ook. Wij gingen op advies van de huisarts met haar stomen. Dus in de nacht (want dan had ze die aanvallen) in de badkamer staan met de douche op heet en stomen maar. Ook naar buiten en dan naar binnen hielp.
Ik zou niet te snel voor medicatie gaan ivm bijwerkingen. Wij kregen uiteindelijk ketotifen toen oudste 10 maanden was, maar het risico op bijv wiegendood werd daar hoger van.
Toen ze anderhalf was kregen we puffers omdat ze bronchitis bleek te hebben.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_157594693
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 00:11 schreef FlyingFish het volgende:
Domme vraag misschien, maar wij gaan volgende week voor het eerst met O zwemmen. Wat trek ik hem daarvoor aan? Een zwemluier met daaroverheen een zwembroek, alleen een zwembroek of alleen een zwemluier? En we zitten in zo'n tropisch zwemparadijs van centerparcs, dus het is waarschijnlijk niet zwemmen en dan gelijk weer weg, maar daar wat langer rondhangen als hij dat redt. Kan hij zo'n zwemluier dan ook nog aanhouden voor een eventuele tweede duik, of is die dan 'vol' of te nat/koud? Nog andere handige tips? Een zwemband is besteld!
Wij deden vorige maand ook een weekje CP en ik had voor Fedde inderdaad zwemluier met daar overheen een zwembroekje. Meestal was het effe zwemmen, kwartiertje/half uur, daarna flesje in een van de stoeltjes en dan viel meneer lekker dik ingepakt in badjas en handdoek in slaap aan de rand van het zwembad op schoot terwijl grote zus nog lekker spartelde... Ik heb er eigenlijk nooit overnagedacht zijn luier te wisselen tussendoor. 1 keer wel het hele zooitje eerder uit het zwembad getrommeld omdat de boel ontplofd was en de poep overal zat :+

MwC: sterkte met Sjaak :* Wat kut dat dat dan weer precies tijdens jullie vakantie is.
pi_157594945
Hier was de nacontrole ook kletsen en baby showen. Ik had speciaal kind in de wagen gedaan en niet in de doek maar mijn vk gaf aan dat ze bij geen klachten ook geen hechtingen ging checken. Maar dat zal vast overal anders zijn.

Pinq wat super van de pepti!

Estrys, hoe gaat het met A en de vermoede reflux? Moet de huisarts hem eigenlijk eerst zien om medicatie daartegen te krijgen of kun je zelf dat zelf zonder recept krijgen?

Fuente, wat goed om te lezen dat het zo lekker loopt bij jullie, na die pittige start. Heerlijk zulke nachten, lekker van genieten! En wat klinken de grote zussen lief O+

Beterschap voor Wolk en Sjaak! Zieke kindjes komen nooit op een geschikt moment, stom! En zo zielig altijd, die kleintjes. Pseudokroep, zag dat er nou heel eng uit? Met happen naar adem en die paniek? sterkte!

Mijn tweetal wisselt elkaar af 's nachts tegenwoordig. Best jammer aangezien de grote altijd probleemloos sliep en nooit bij ons kwam. Maar goed, broertje erbij die bij papa en mama slaapt, dat zal het wel zijn. Het is vast een fase :O
Ik heb daardoor wel het idee dat mijn nachten steeds meer drama zijn terwijl baby volgens mij juist langer slaapt. Ik geloof dat het vannacht bijvoorbeeld 22-3-7 was, en dan was die 22 een droomvoeding. Hij heeft wel iets nieuws: na een nachtvoeding blijft hij onrustig, wappert met z'n armpjes, hoofd draaien, maar wel met z'n ogen dicht. Ik weet niet goed of hij dan slaapt, maar ikzelf ernaast iig niet. Hij wil ook steeds z'n speen terughebben dan, driftig ernaar happen als ik m probeer terug te doen en zo.
pi_157595027
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 11:26 schreef Mineola het volgende:
: na een nachtvoeding blijft hij onrustig, wappert met z'n armpjes, hoofd draaien, maar wel met z'n ogen dicht. Ik weet niet goed of hij dan slaapt, maar ikzelf ernaast iig niet. Hij wil ook steeds z'n speen terughebben dan, driftig ernaar happen als ik m probeer terug te doen en zo.
Doet N. ook, in haar slaap. Vlak nadat ze in slaap valt, heel wild met dr hoofd heen en weer draaien. Maar ze slaapt dan vanzelf wel verder.

Nacontrole hier was wel hechtingen checken, dat wilde ik zelf graag, en praten over hoe we de bevalling vonden. En ik kreeg excuses voor de opmerking 'matige perstechniek', al had die dokter dat niet zelf geschreven.

Beterschap aan de zieken!
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157595124
Mijn spekkie heeft de apk weer overleefd! 7265 gr en 64,5 cm :Y) Maar of ik wel even wilde kijken of ze de nachten zonder voeding kon doen en alleen een speen kon geven. Anders gaat ze er aan wennen. Uhm, nope! Vannacht kwam ze alleen om 1.00 (speen) en 3.00 (voeding) dus ik was allang in de halleluja modus. CB vond 3.00 uur toch wel erg diep in de nacht, maarja de laatste voeding was om 21.00 uur dus ik vind hem prima! (Dat laatste was ik alleen vergeten te vertellen net.)

Die bijvoedingsadviezen snap ik ook geen hol meer van. Nu ineens is het advies toch met 4 maanden (of althans voor 6 maanden) beginnen, omdat bv-baby's die pas na 6 maanden gaan eten, slechter leren eten. Leek mij onzin eigenlijk :@ Heeft iemand daar al iets over gehoord? :? Ik had nog niks gezegd over Rapley, maar lijkt mij dat ze daar prima mee leert eten.

Het kwijlen is verder voorbereiding op het eten, dus de verpleegkundige was van mening dat ze al klaar is om te eten. Mja nou ik niet. En ik moest een beetje huilen toen ik net in de folder over de eerste hapjes las dat de beste vetten uit een kuipje margarine komen.

Maar goed, genoeg over mijn cb-gemiep..

Pinq: wat een leuke foto! Hopelijk gaat het steeds beter met je manneke!

Shop: wat goed! Niks is veilig meer in huis :D

LuDann: ach gos, zelfde drama als wat wij hadden. Hier is nu sinds dit weekend (na ongeveer 2 weken) over! Sterkte en beterschap!

MwC ook beterschap voor Sjaak. Wat sneu zeg. Eerst tandjes en nu dit weer.

Vakantie: wij wilden in Europa blijven maar nog geen idee hoe of wat! Midweekje Limburg ging al wel goed en smaakt naar meer :Y

De rest weet ik niet meer :*
pi_157595330
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 11:35 schreef kazy het volgende:
Mijn spekkie heeft de apk weer overleefd! 7265 gr en 64,5 cm :Y) Maar of ik wel even wilde kijken of ze de nachten zonder voeding kon doen en alleen een speen kon geven. Anders gaat ze er aan wennen. Uhm, nope! Vannacht kwam ze alleen om 1.00 (speen) en 3.00 (voeding) dus ik was allang in de halleluja modus. CB vond 3.00 uur toch wel erg diep in de nacht, maarja de laatste voeding was om 21.00 uur dus ik vind hem prima! (Dat laatste was ik alleen vergeten te vertellen net.)

Die bijvoedingsadviezen snap ik ook geen hol meer van. Nu ineens is het advies toch met 4 maanden (of althans voor 6 maanden) beginnen, omdat bv-baby's die pas na 6 maanden gaan eten, slechter leren eten. Leek mij onzin eigenlijk :@ Heeft iemand daar al iets over gehoord? :? Ik had nog niks gezegd over Rapley, maar lijkt mij dat ze daar prima mee leert eten.

Het kwijlen is verder voorbereiding op het eten, dus de verpleegkundige was van mening dat ze al klaar is om te eten. Mja nou ik niet. En ik moest een beetje huilen toen ik net in de folder over de eerste hapjes las dat de beste vetten uit een kuipje margarine komen.

yay spekkies! Hoe oud is de jouwe? N. is nu 14 weken en is al over de 7300 gram.... daar gaan we volgende keer wel wat van horen... Ze snapt de speen niet, ze likt eraan maar dan valt ie meteen uit. We zijn er te laat mee begonnen denk ik.

Het lijkt me best leuk om met eten te experimenteren, en N. vindt nieuwe dingen ook leuk, dus waarom niet? Met 4 mnd gaan we wel wat oefenen denk ik.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157595538
Dat advies komt wel steeds meer boven heb ik het idee, om met 4 mnd al met bijvoeding te starten... Wij zijn langszaam aan het beginnen (eens in de week of zo krijgt Fedde wat groente geprakt/pureerd) maar ik doe het nog echt rustig aan en ga niet meteen structureel elke avond mee laten eten. Dat vind ik echt nog te vroeg... En rapley is nu nog geen optie omdat ie nog niet kan zitten...
  maandag 16 november 2015 @ 11:56:47 #101
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157595549
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 11:05 schreef -Spring het volgende:

[..]

Haha, wat dan?

Ik ben helemaal niet op nacontrole geweest. Bij L niet omdat echt nog heel boos en verdrietig was op de vk die me aan gort had geknipt en dat ontkende, en bij R heb ik er helemaal niet aan gedacht gewoon. Ook geen behoefte aan. Ik ben toch niet bij hun bevallen.
Ik was en ben het gewoon totaal niet eens met hun beleid, en zij vond dat ik daarmee het eventueel toekomstige kind ernstig in gevaar breng. En dat ik de zorgverleners dan hun werk niet goed kan laten doen en hun voor het blok zet.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
  maandag 16 november 2015 @ 12:00:25 #102
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157595629
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 11:45 schreef SaskiaR het volgende:

[..]

yay spekkies! Hoe oud is de jouwe? N. is nu 14 weken en is al over de 7300 gram.... daar gaan we volgende keer wel wat van horen... Ze snapt de speen niet, ze likt eraan maar dan valt ie meteen uit. We zijn er te laat mee begonnen denk ik.

Het lijkt me best leuk om met eten te experimenteren, en N. vindt nieuwe dingen ook leuk, dus waarom niet? Met 4 mnd gaan we wel wat oefenen denk ik.
Denk het niet hoor, wij begonnen er al in de 1e week mee ivm de krampjes en zuigbehoefte, maar L heeft de 7 verschillende spenen nooit geaccepteerd.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157595681
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 11:35 schreef kazy het volgende:
Mijn spekkie heeft de apk weer overleefd! 7265 gr en 64,5 cm :Y) Maar of ik wel even wilde kijken of ze de nachten zonder voeding kon doen en alleen een speen kon geven. Anders gaat ze er aan wennen. Uhm, nope! Vannacht kwam ze alleen om 1.00 (speen) en 3.00 (voeding) dus ik was allang in de halleluja modus. CB vond 3.00 uur toch wel erg diep in de nacht, maarja de laatste voeding was om 21.00 uur dus ik vind hem prima! (Dat laatste was ik alleen vergeten te vertellen net.)

Die bijvoedingsadviezen snap ik ook geen hol meer van. Nu ineens is het advies toch met 4 maanden (of althans voor 6 maanden) beginnen, omdat bv-baby's die pas na 6 maanden gaan eten, slechter leren eten. Leek mij onzin eigenlijk :@ Heeft iemand daar al iets over gehoord? :? Ik had nog niks gezegd over Rapley, maar lijkt mij dat ze daar prima mee leert eten.

Het kwijlen is verder voorbereiding op het eten, dus de verpleegkundige was van mening dat ze al klaar is om te eten. Mja nou ik niet. En ik moest een beetje huilen toen ik net in de folder over de eerste hapjes las dat de beste vetten uit een kuipje margarine komen.

Maar goed, genoeg over mijn cb-gemiep..

Wij kregen hier ook het advies om met 4 maanden te beginnen, maar niet omdat ze dan beter leren eten. Wel omdat ze dan alvast kan wennen aan eten en daar allergieën mee kan voorkomen. En ja, ze had met 4 maanden volgens het CB echt niet meer voldoende aan alleen BV.

Wij zijn hier rustig begonnen met eten laten proeven. Echt bijvoeden is het nog niet te noemen. Ze sabbelt en likt aan stukjes eten die ik d'r voorhou. Zelf eten ala Rapley gaat uiteraard nog niet. Daar heeft ze ook het besef nog niet voor. Maar ik ben verbaasd over wat ze nog af weet te happen en daadwerkelijk doorslikt. De wortel gister viel erg in de smaak en zat vanochtend in d'r luier. :P

CB zei dat ze pas met 8 maanden echt wat met Rapley kunnen en vond dat ik maar gepureerd moest geven. Nou, daar zoek ik wel lekker m'n eigen manier in.
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_157595811
B heeft nooit een speen gewild. Op zich nu ideaal, ik hoef er 's nachts niet uit voor spenen etc.
Qua eten: onze cb-arts zegt dat het wijs is om te beginnen met 4 maanden ivm de vermoedelijke kma van B. Uit nieuw onderzoek zou blijken dat je daarmee allergieën voorkomt. Ook zou het goed zijn voor de mondmotoriek?
Geen idee, maar wij hebben besloten om wel te starten met 4 maanden. Geen bakken tegelijk, maar hapjes hier en daar.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_157595827
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 12:00 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Denk het niet hoor, wij begonnen er al in de 1e week mee ivm de krampjes en zuigbehoefte, maar L heeft de 7 verschillende spenen nooit geaccepteerd.
Nouja, het viel me 2 weken geleden op dat N. nu echt likt. Ook haar lepeltje vit D likt ze netjes leeg, ipv dat ik het erin giet. En ook knuffels likt ze nu aan. Maar als je aan een speen gaat likken, werkt ie natuurlijk niet... dus vandaar dat we dat maar gewoon laten zitten.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157596143
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 11:45 schreef SaskiaR het volgende:

[..]

yay spekkies! Hoe oud is de jouwe? N. is nu 14 weken en is al over de 7300 gram.... daar gaan we volgende keer wel wat van horen... Ze snapt de speen niet, ze likt eraan maar dan valt ie meteen uit. We zijn er te laat mee begonnen denk ik.

Het lijkt me best leuk om met eten te experimenteren, en N. vindt nieuwe dingen ook leuk, dus waarom niet? Met 4 mnd gaan we wel wat oefenen denk ik.
Mijn spekkie is vandaag precies 4 maanden *O*

Ah meer mensen dus die het advies krijgen om vast te beginnen. Ik heb zelf het idee dat M. op dit moment nog iets te klein is voor hapjes (zeker ā la Rapley). Ik vond het alleen zo typisch dat ze zei dat er baby's zijn die dan slechter gaan eten en dat dit *het* moment is om te starten. (Dat argument had ik nog niet eerder gehoord.) Ik weet het nog niet hoor.. Ik vind het voornamelijk erg verwarrend al die verschillende adviezen!

Dit doet overigens niet af aan het feit dat ik niet kan wachten tot ze d'r eerste wortel naar binnen schuift, maar tegelijkertijd ik wil ook weer niet te snel beginnen. Aargh :') Ik kijk het nog maar even aan.
pi_157596187
Vitamine D naar binnen likken? Die wordt hier dagelijks juist weer vakkundig naar buiten gewerkt haha. Speentjes snapt ze dan weer wel, hoewel een duim (of een vuist of een paar vingers) ook prima zijn. Aan het speentje likken doet ze als deze in de buurt ligt, maar ze hem niet in haar mond krijgt.
pi_157596233
Nee, ze likt het er echt af. Vandaar dat ik denk dat ze eten van een lepeltje likken ook wel tof zou vinden :) Maar nog effe wachten tot ze 4 maanden is.
N. zuigt idd ook aan haar vingers (hele vuist vaak ja), als ze wel wil zuigen maar niet drinken.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157596269
Oh wat grappig dat ze het zo naar binnen krijgt (en handig!) Hier vindt M. het volgens mij gewoon hartstikke vies. Ze kijkt er in ieder geval heel smerig bij. Misschien moet ik de volgende keer een ander merk proberen, bedenk ik me nu.
pi_157597518
4mnd/6mnd discussie is een lastige vind ik...

Sowieso is het een 'nieuwe' richtlijn waar nog lang niet alle instanties het over eens zijn (bijv. de WHO niet, maarja dat gaat dan weer niet specifiek over NL/ het Westen). En zoals al gezegd ben je met 4 mnd wel min of meer gebonden aan prakjes/pureetjes, aangezien Rapley 'm dan nog niet gaat worden...

Maar aan de andere kant zal het onderzoek ongetwijfeld wel ergens op gebaseerd zijn en wie weet is iedereen over een paar jaar wel over de streep...
Uit persoonlijke ervaring bijv.: m.b.t. de introductie van gluten is de richtlijn ook al meerdere malen veranderd, van 6mnd naar 4mnd naar tussen 4-7mnd etc. En nu blijkt dat het eigenlijk vrij weinig uitmaakt voor de kans op coeliakie.

Ik geloof wel dat er vooral vanuit de bv-hoek veel kritiek is op de nieuwe richtlijn.
pi_157597599
Ik denk dat het ook vooral belangrijk is naar je kindje te kijken. N. heeft nog nooit interesse getoond in ons eten en met 4 maanden vond ik haar nog zo klein. Nu met 6 maanden past ze in de kinderstoel en past ze ook echt goed bij ons aan tafel qua gevoel. En het is zo heerlijk om haar lekker te zien stoeien met eten. :D O+
pi_157597807
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 13:37 schreef Selvaria het volgende:
Ik denk dat het ook vooral belangrijk is naar je kindje te kijken. N. heeft nog nooit interesse getoond in ons eten en met 4 maanden vond ik haar nog zo klein. Nu met 6 maanden past ze in de kinderstoel en past ze ook echt goed bij ons aan tafel qua gevoel. En het is zo heerlijk om haar lekker te zien stoeien met eten. :D O+
Ja dit precies. Bij het CB zei ze dat ze vast al interesse toont in ons eten, maar die indruk heb ik nog niet echt. Daarnaast ligt ze alleen nog maar te wiebelen in de box en om te eten moet je toch enigszins kunnen zitten, vind ik.

Verder hebben we nog steeds geen kinderstoel en dat lijkt mij ook wel praktisch /detail.

Ik denk dat ik mijn verstand maar ga volgen en nog even wacht totdat we het idee hebben dat ze er meer aan toe is.
pi_157598085
Pff, herkent iemand dat het werken na 4/5 weken zwaarder valt dan direct na het verlof? Ben op 't moment echt moe en heb weinig motivatie om flink aan de slag te gaan..
pi_157598650
Speentjes; mogen BV baby's die? Mijn hummel heeft vaak ook nog zuigbehoefte na een voeding en sabbelt dan wel op zn handje, maar zn mond-handcoordinatie wil nog niet precies, dus huils.
pi_157598701
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 14:25 schreef silliegirl het volgende:
Speentjes; mogen BV baby's die? Mijn hummel heeft vaak ook nog zuigbehoefte na een voeding en sabbelt dan wel op zn handje, maar zn mond-handcoordinatie wil nog niet precies, dus huils.
Ja hoor die mag ie :)
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157598796
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:27 schreef Estrys het volgende:

[..]

Ja hoor die mag ie :)
Tips voor een goede speen? Je hebt zoveel verschillende dat ik door de bomen 't bos niet meer zie. :')
pi_157598829
Ik was dus even naar mijn werk. Ik had A in bad gedaan en gevoed op bed net voordat ik ging. Hij lag dus in zijn bed. Tijdens het bad was hij zo overstuur dat hij daarna wel sliep. Toen ik thuiskwam sliep hij nog. Mijn moeder was in huis. En ik wist het he dat het ging komen: 'zie je je moet hem gewoon in bed leggen. Voeden en dan in bed. Dan slaapt hij gewoon. Je verwent hem teveel.' :')
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157598856
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:32 schreef silliegirl het volgende:

[..]

Tips voor een goede speen? Je hebt zoveel verschillende dat ik door de bomen 't bos niet meer zie. :')
Ik had altijd difrax. Je hebt dental (is 1 kant afgeplat) of die ronde. Oudste wilde bij ons alleen de dental. Weet niet of ze een model aanraden speciaal bij borstvoeding? Iemand?
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157598970
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 13:37 schreef Selvaria het volgende:
Ik denk dat het ook vooral belangrijk is naar je kindje te kijken. N. heeft nog nooit interesse getoond in ons eten en met 4 maanden vond ik haar nog zo klein. Nu met 6 maanden past ze in de kinderstoel en past ze ook echt goed bij ons aan tafel qua gevoel. En het is zo heerlijk om haar lekker te zien stoeien met eten. :D O+
Dat laatste idd, zo half-liggend aan de rand van de tafel is gewoon geen optie. Hier wel heel veel interesse in eten... Moest gewoon gisteren stoeien met baby en kitten om mijn broodje ei... :D
pi_157599586
Tip voor als je huis nog niet smerig genoeg is na de komst van een baby: brood met geprakte banaan. Rip aan de nabestaanden van mijn parketvloer. :')
  maandag 16 november 2015 @ 15:14:21 #121
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157599718
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 15:09 schreef Selvaria het volgende:
Tip voor als je huis nog niet smerig genoeg is na de komst van een baby: brood met geprakte banaan. Rip aan de nabestaanden van mijn parketvloer. :')
Aardappels die je langer dan 1 minuut laat liggen zijn ook gaaf!
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  maandag 16 november 2015 @ 15:18:14 #122
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157599825
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 14:32 schreef silliegirl het volgende:

[..]

Tips voor een goede speen? Je hebt zoveel verschillende dat ik door de bomen 't bos niet meer zie. :')
Kwestie van uitproberen. Difrax is heul lelijk, maar wel goed verkrijgbaar. Avent ziet er al beter uit mi en heeft (had?) fijne opklipdingen die de speen schoon houden.

Hema lijkt op bibi, er zijn ook best wat kindjes die alleen bibi willen, maar er was wat met de ringen, dus bibi is minder goed beschikbaar. Hema wel goed te verkrijgen. Ook niet de mooiste.

Ik ben begonnen met Avent, vanwege de achterkant, toen difrax en daarna hema. Hier was het geen succes :( .

Dat kan ook.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157599963
Wij hadden spenen van Avent (zelf gekocht want Minke vond die het fijnst), Bibi (gratis doos) en Difrax (serieus request variant van vrienden gekregen) en uiteindelijk vind Fedde de avents het fijnste... dus daar een paar extra'svan gekocht.
pi_157599975
Inderdaad gewoon proberen. De oudste wilde alleen avent, daarom nu uit gewoonte weer avent gekocht. Baby vindt het best, de bibi die we nog hadden liggen wilde hij niet.
pi_157600037
Avent heb ik ook al liggen en volgens mij ook een bibi en difrax nog. Dan maar is proberen inderdaad.
pi_157600102
N. vindt alle spenen prima, maar Avent vind ik zelf de fijnste omdat je die 's nachts blind terug kan stoppen, beide kanten zijn precies hetzelfde namelijk. Helaas vanaf de 6 maand+ versie niet meer. :(
pi_157600134
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 15:18 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Kwestie van uitproberen. Difrax is heul lelijk, maar wel goed verkrijgbaar. Avent ziet er al beter uit mi en heeft (had?) fijne opklipdingen die de speen schoon houden.

Hema lijkt op bibi, er zijn ook best wat kindjes die alleen bibi willen, maar er was wat met de ringen, dus bibi is minder goed beschikbaar. Hema wel goed te verkrijgen. Ook niet de mooiste.

Ik ben begonnen met Avent, vanwege de achterkant, toen difrax en daarna hema. Hier was het geen succes :( .

Dat kan ook.
Even een oprechte vraag hoor: wat is er dan lelijker aan die van Difrax dan die van Avent?
Ik kan fopspenen serieus niet rangschikken op 'mooiheid' :D

Hooguit op basis van leuke kleurtjes/figuurtjes ofzo (maar daar heeft Difrax dan juist weer de meeste keuze in toch?)
  maandag 16 november 2015 @ 15:34:27 #128
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157600265
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 15:29 schreef twist02 het volgende:

[..]

Even een oprechte vraag hoor: wat is er dan lelijker aan die van Difrax dan die van Avent?
Ik kan fopspenen serieus niet rangschikken op 'mooiheid' :D

Hooguit op basis van leuke kleurtjes/figuurtjes ofzo (maar daar heeft Difrax dan juist weer de meeste keuze in toch?)
Ik kan dat echt wel sorteren. Ik vind doorschijnend met een kleurtje echt 1000x beter dan velen van difrax. Er zijn uitzonderingen hoor, maar hier in het dorp zijn de dierenprints glow in the dark, I love mommy, en verder erg lelijke prints, oververtegenwoordigd.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157600320
Weet je welke spenen lelijk zijn? Die met die tanden. Afschuwelijk. Ik vind difrax best leuke printjes erbij hebben zitten :Y
ti amo pių di ieri ma meno di domani
  maandag 16 november 2015 @ 15:38:14 #130
56471 pinquit
oh my lama!
pi_157600362
Ik vind difrax ook de leukste :D
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  maandag 16 november 2015 @ 15:40:54 #131
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157600435
Ik denk dat het assortiment hier in verband staat met mijn mening :P .
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157600509
Ik heb een hele leuke Difrax glow in the dark met schaapjes. O+ Tweede favoriet, want ook handig 's nachts. :D
pi_157601084
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 12:24 schreef kazy het volgende:
Vitamine D naar binnen likken? Die wordt hier dagelijks juist weer vakkundig naar buiten gewerkt haha. Speentjes snapt ze dan weer wel, hoewel een duim (of een vuist of een paar vingers) ook prima zijn. Aan het speentje likken doet ze als deze in de buurt ligt, maar ze hem niet in haar mond krijgt.
Is met sinaasappelsmaak (etos) misschien te proberen?, Die vind ze hier juist lekker.
pi_157601110
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 16:07 schreef JantinaGr het volgende:

[..]

Is met sinaasappelsmaak (etos) misschien te proberen?, Die vind ze hier juist lekker.
Die had ik juist niet genomen, omdat er suiker in zit... maar goed, beter dat dan alles uitspugen.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157601135
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 15:34 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Ik kan dat echt wel sorteren. Ik vind doorschijnend met een kleurtje echt 1000x beter dan velen van difrax. Er zijn uitzonderingen hoor, maar hier in het dorp zijn de dierenprints glow in the dark, I love mommy, en verder erg lelijke prints, oververtegenwoordigd.
Ja, op die manier (dacht dat je de vorm ofzo bedoelde ;) ).

Maar is dat dan ook niet het totaalplaatje? Want ik heb normaal gesproken juist een afkeer van dierenprintjes (bij voorbaat excuses aan alle mama's die dit in hun panterlegging lezen :* ), maar de Minion ligt as we speak met d'r giraffenspeen te spelen ;)

Oh en hier 's nachts ook groot fan van de glow-in-the-dark inderdaad :Y vooral toen ze 'm vorige week onder d'r bed gegooid had :')
  maandag 16 november 2015 @ 16:13:47 #136
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157601223
Ik heb jongens, ik kan de dierenprintjes net iets makkelijker voorkomen. Al vind ik giraffen wel iets minder erg dan panter, zebra, tijger ;) .

Och en toch, als ze blij zijn met de panterspeen, dan zou ik ook dat in doen.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157601598
Mijn spuugbaby gaat kokhalzen van vast voedsel en door het kokhalzen gaat hij spugen en dan leegt zijn hele maag zich :-( Hoe kan hij met dit spugen vast voedsel leren eten ... Gelukkig drinkt hij goed aan de borst, maar is wel lastig om zo te oefenen met hapjes aangezien we daarna elke keer moeten dweilen en hij weer opnieuw moet drinken. Gelukkig blijft hij zelf de blijheid zelve.
  maandag 16 november 2015 @ 16:35:52 #138
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157601820
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 16:28 schreef Minarosa het volgende:
Mijn spuugbaby gaat kokhalzen van vast voedsel en door het kokhalzen gaat hij spugen en dan leegt zijn hele maag zich :-( Hoe kan hij met dit spugen vast voedsel leren eten ... Gelukkig drinkt hij goed aan de borst, maar is wel lastig om zo te oefenen met hapjes aangezien we daarna elke keer moeten dweilen en hij weer opnieuw moet drinken. Gelukkig blijft hij zelf de blijheid zelve.
Spees had dit ook. Is uiteindelijk goed gekomen. Even wachten met aanbieden. Het is immers maar bijvoedsel.

Voor meer info verwijs ik door naar spees
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157602034
Mijn mini heeft een difrax speen met wolkjes. Ik vond em wel geinig en idd de enige okaye die er tussen zat qua print. Ik ben niet zo erg van de dierenprintjes nee.

deze :)



Wij hebben een ronde overigens, kan ook both ways teruggepropt worden. Dan zitten alleen wel die gaatjes van het schild boven of onder maar ik geloof niet dat A. daar mee zit. Overigens kan ik hier in t dorp nauwelijks meer van die bibi spenen kopen :? ze zijn iig uit alle supermarkten weg en etos heeft ze ook niet meer.
:)
  maandag 16 november 2015 @ 16:47:48 #140
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157602232
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 16:42 schreef mignonne het volgende:
Mijn mini heeft een difrax speen met wolkjes. Ik vond em wel geinig en idd de enige okaye die er tussen zat qua print. Ik ben niet zo erg van de dierenprintjes nee.

deze :)

[ afbeelding ]

Wij hebben een ronde overigens, kan ook both ways teruggepropt worden. Dan zitten alleen wel die gaatjes van het schild boven of onder maar ik geloof niet dat A. daar mee zit. Overigens kan ik hier in t dorp nauwelijks meer van die bibi spenen kopen :? ze zijn iig uit alle supermarkten weg en etos heeft ze ook niet meer.
http://kassa.vara.nl/actu(...)en-model-excellence/

Sinsdien troubles in bibi land
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157602351
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 15:43 schreef Selvaria het volgende:
Ik heb een hele leuke Difrax glow in the dark met schaapjes. O+ Tweede favoriet, want ook handig 's nachts. :D
Ik vraag me altijd af of dat licht van de speen dan niet in hun oogjes schijnt? Klinkt namelijk wel handig, ipv het halve bed afzoeken naar een speen als ie even huilt (leg er vaak een stuk of 2-3 klaar voor de nacht. Altijd wel 1 kwijt in het donker of uit z'n bed gegooid)

Q lijkt het niet te kunnen schelen welke speen hij heeft, als het maar de natural is en niet de dental, die werkt hij er meteen uit. Gebruik vooral Difrax, hier ook veel met een klein motiefje. Ben ook niet van de dierenprints :P Alhoewel giraffe nog wel leuk klinkt
pi_157602353
Minarosa, wij zijn nu een maand bezig met bijvoeding en het spugen (kokhalzen door het eten) begint nu af te nemen.

Wij hebben ook Difrax spenen. In het begin een newbornspeen met rond bolletje (0-6 maanden leek te lang voor J.), nu een 0-6 maanden dental speen. Met blauwe streepjes. De volgende die ik heb liggen heeft gele zigzagstrepen.
Is het eigenlijk een probleem dat J. nog de 0-6mnd speen heeft, ook al is hij 7 maanden? Het enige verschil wat ik kon ontdekken, is de lengte.

Hij heeft net op de grond rondjes gedraaid op zijn buik en zit nu naast me op de bank in een stoffen boekje te lezen en te kletsen <3
pi_157602442
Mijn mini sabbelt alleen op mijn pink. Zou ik een panterprint nagellakje moeten denken jullie? :P
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157602540
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 16:35 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Spees had dit ook. Is uiteindelijk goed gekomen. Even wachten met aanbieden. Het is immers maar bijvoedsel.

Voor meer info verwijs ik door naar spees
Oh gelukkig! We bieden het nu even niet aan omdat het zo contraproductief is :{
pi_157602754
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 16:47 schreef AwayTL het volgende:

[..]

http://kassa.vara.nl/actu(...)en-model-excellence/

Sinsdien troubles in bibi land
ah kijk! dat had ik niet meegekregen :) even goed lezen.

En hupje, maakt niets uit hoor. T idee is dat de mond van je kindje groter wordt en dus de speen ook. Volgens mij veranderd de hardheid van de speen ook nog. Ik persoonlijk vind dat wat apart, mijn tepel groeit ook niet inene enorm na de 6 maanden ofzo :P zuigkracht verandert natuurlijk wel maar zolang je kind gewoon tevreden met zn speentje is, is er niks mis mee volgens mij.
:)
pi_157603158
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 16:51 schreef Gevalletje het volgende:

[..]

Ik vraag me altijd af of dat licht van de speen dan niet in hun oogjes schijnt? Klinkt namelijk wel handig, ipv het halve bed afzoeken naar een speen als ie even huilt (leg er vaak een stuk of 2-3 klaar voor de nacht. Altijd wel 1 kwijt in het donker of uit z'n bed gegooid)
Het is echt een heel heel vaag lichtje, er schijnt echt niks. Lijkt me niet dat ze daar last van hebben. :)
pi_157603181
Wij zijn begonnen met bibi uit de blije doos. Maar die van etos eigen merk vind hij het fijnst. En die vind ik ook niet zo lelijk.

Ik moet plassen,ik krijg stuwing en ik moet koken. Maar mijn baby slaapt zo lief op mij.. Ga m toch maar even wegleggen denk ik :'(
pi_157603404
onze baby blieft eigenlijk helemaal geen speen.

De wandelwagen blijkt ook hel. Ik gebruik hem eigenlijjk nooit, want onhandig vanaf de derde verdieping zonder lift. Maar, nu moest ik een pakje ophalen op het postkantoor, dus het leek me wel handig. Man o man, hij heeft moord en brand geschreeuwd. Na een tijdje trok ik het niet meer, heb de duutser gebeld, ben omgedraaid, heb de kleine uit de bak gehaald en de wagen met 1 hand geduwd tot de duutser er was. Bij mij op de arm was alles goed...
pi_157603518
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 17:39 schreef Jagärtrut het volgende:
onze baby blieft eigenlijk helemaal geen speen.

De wandelwagen blijkt ook hel. Ik gebruik hem eigenlijjk nooit, want onhandig vanaf de derde verdieping zonder lift. Maar, nu moest ik een pakje ophalen op het postkantoor, dus het leek me wel handig. Man o man, hij heeft moord en brand geschreeuwd. Na een tijdje trok ik het niet meer, heb de duutser gebeld, ben omgedraaid, heb de kleine uit de bak gehaald en de wagen met 1 hand geduwd tot de duutser er was. Bij mij op de arm was alles goed...
ahw sneu is dat dan he ;( de oudste legden we op de buik in de wagen toen ze nog heel klein was. Advies van de fysio ivm voorkeurshouding, maar ze leek het ook gewoon erg fijn te vinden liggen :)

Wij zijn vandaag ook even naar buiten geweest met de wagen. B. trots als een pauw achter dat ding O+ en daarna allebei staan klooien om die cosi er weer afgeklikt te krijgen _O-
:)
pi_157603588
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 17:44 schreef mignonne het volgende:

[..]

ahw sneu is dat dan he ;( de oudste legden we op de buik in de wagen toen ze nog heel klein was. Advies van de fysio ivm voorkeurshouding, maar ze leek het ook gewoon erg fijn te vinden liggen :)

Wij zijn vandaag ook even naar buiten geweest met de wagen. B. trots als een pauw achter dat ding O+ en daarna allebei staan klooien om die cosi er weer afgeklikt te krijgen _O-
ik draag eigenlijk altijd. Vind dat ook veel knusser dan de wagen. Het is ook zo'n gedoe om weg te komen met de wagen. De bak met baby erin naar beneden sjouwen, het onderstel uit de auto halen, alles erop klikken, etc. Eigenlijk bijna niet te doen alleen, zeker als er nog iets mee moet..

Op de buik had ik nog helemaal niet over nagedacht, volgende keer proberen...
pi_157603618
Jägar, dat heeft onze uk ook een hele poos gehad, op een gegeven moment was dat opeens over en was het juist de beste plek ooit om lekker lang te slapen :D
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_157603738
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 17:44 schreef mignonne het volgende:

[..]

ahw sneu is dat dan he ;( de oudste legden we op de buik in de wagen toen ze nog heel klein was. Advies van de fysio ivm voorkeurshouding, maar ze leek het ook gewoon erg fijn te vinden liggen :)

Wij zijn vandaag ook even naar buiten geweest met de wagen. B. trots als een pauw achter dat ding O+ en daarna allebei staan klooien om die cosi er weer afgeklikt te krijgen _O-
is het niet gewoon de knopjes op de mc indrukken?

Onze A. wil ook niet in de kinderwagen. Dan huilt hij ook steeds. Op de buik heb ik nog niet geprobeerd maar dan moet hij echt wel al slapen. Anders is hij net zo'n hondje op de hoedenplank van een auto, met zo'n bewegend hoofdje :')
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157603763
Hier nog geen speen nodig gehad en werd hier afgeraden om te gebruiken voor de 4 weken i.v.m. verstoren van de vraag naar borstvoeding. (kraamzorg & cb)

2 hema winterslaapzakjes 50/62 gekocht. Past perfect en is lekker warm. Ik kan ze aanraden, want deze mogen wel in de droger. :D
pi_157604361
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 17:55 schreef JantinaGr het volgende:
Hier nog geen speen nodig gehad en werd hier afgeraden om te gebruiken voor de 4 weken i.v.m. verstoren van de vraag naar borstvoeding. (kraamzorg & cb)

2 hema winterslaapzakjes 50/62 gekocht. Past perfect en is lekker warm. Ik kan ze aanraden, want deze mogen wel in de droger. :D
Dat was toch weer achterhaald? Ja ik volg het ook allemaal niet meer hoor :P
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157604659
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 17:54 schreef Estrys het volgende:

[..]

is het niet gewoon de knopjes op de mc indrukken?

Onze A. wil ook niet in de kinderwagen. Dan huilt hij ook steeds. Op de buik heb ik nog niet geprobeerd maar dan moet hij echt wel al slapen. Anders is hij net zo'n hondje op de hoedenplank van een auto, met zo'n bewegend hoofdje :')
Klopt maar de cosi klemde :')

En die tepel/speen verwarring is achterhaald. Een baby die gewoon normaal aan de borst gaat hoef je echt niet bang te zijn dat hij het verleerd door een speen. Vraag/aanbod is wat mij betreft wel iets waar je op moet letten. Dat je geen honger gaat 'stillen' met een speentje. Maar op zich is dat niet zo'n rocket science. Gewoon in t achterhoofd houden dat t normaal is dat baby's de eerste weken elke 2 uur willen drinken en bij twijfel eerst aanleggen.
Die 4 weken grens is volledig uit de lucht gegrepen, ook daarna blijft het vraag/aanbod.
:)
pi_157604892
Mijn A'tje is niet meer tevreden sinds hij vier uur achter elkaar in zijn bed sliep vanochtend. Denk dat hij boos is dat ik hem niet verwend heb vandaag :P

Gesprek op het werk ging goed. Was maar 15 minuten maar daarna was ik wel afgedraaid zeg. Merk je toch dat 4 weken na de bevalling nog kort is. Vraagt ie: 'wat zijn de talenten die jij meebrengt?' Ik wilde zeggen: borstvoeding geven en poepluiers verschonen :P
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157604909
quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 16:07 schreef JantinaGr het volgende:

[..]

Is met sinaasappelsmaak (etos) misschien te proberen?, Die vind ze hier juist lekker.
Ik heb nu Kruidvatmerk en volgens mij is dat ook sinaasappelsmaak, maar bedankt voor het meedenken!

quote:
0s.gif Op maandag 16 november 2015 16:08 schreef SaskiaR het volgende:

[..]

Die had ik juist niet genomen, omdat er suiker in zit... maar goed, beter dat dan alles uitspugen.
Oh dan ben ik wel benieuwd welk merk jij hebt?
pi_157604968
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 18:40 schreef kazy het volgende:

[..]

Ik heb nu Kruidvatmerk en volgens mij is dat ook sinaasappelsmaak, maar bedankt voor het meedenken!

[..]

Oh dan ben ik wel benieuwd welk merk jij hebt?
Davitamon :)
Carpe diem, quam minimum credula postero.
  maandag 16 november 2015 @ 19:44:47 #159
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157606660
L wilde ook nooit in de kinderwagen. Op een gegeven moment durfde ik niet meer, want hij kon ineens hysterisch krijsen om daar niet mee op te houden tot hij aan de borst lag (dat deed ik maar niet op straat. ;) ). Nu gaat het beter als ik de kap omlaag doe en hij naar de bomen kan kijken. En ik neem altijd de draagzak mee zodat ik in case of emergency hem in de draagzak kan stoppen.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157606683
Ga ik die ook eens halen en kijken of het verschil uitmaakt!
  maandag 16 november 2015 @ 19:47:34 #161
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157606728
Ik geef direct na de vitaminedruppels de borst, dan kan hij het niet uitspugen. En in het gezicht een beetje blazen werkt ook wel.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157607079
Nou, het waren drie leuke avonden die we voor onszelf hadden, het is vandaag alweer drama bij het naar bed brengen. |:(

Ze slaapt sowieso alleen maar in als wij er bij zijn, ook overdag, hoe hard ik ook mijn best doe om er bij weg te lopen. Een baby van 6 maanden moet toch wel een keer zelf leren in slaap te vallen? :{

Eerder zei ik nog dat ik er niet krampachtig over deed, maar het wordt alleen maar erger en moeilijker. :{
pi_157607292
Hebben jullie eigenlijk een bedtijd-ritueel selvaria? Ik weet nog dat dat hier ook rond die leeftijd hielp met het naar bed gaan in de avond. Dan weet N al wat er komt. Overdag doe ik het niet overigens.

Hier is het:
Tanden poetsen
Verschonen/omkleden/slaapzak aan
Boekje lezen
Welterusten!
pi_157607571
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 20:07 schreef Crumpette het volgende:
Hebben jullie eigenlijk een bedtijd-ritueel selvaria? Ik weet nog dat dat hier ook rond die leeftijd hielp met het naar bed gaan in de avond. Dan weet N al wat er komt. Overdag doe ik het niet overigens.

Hier is het:
Tanden poetsen
Verschonen/omkleden/slaapzak aan
Boekje lezen
Welterusten!
Ja, wel ongeveer:
Beneden spelen, boekje lezen
Oogjes wrijven = naar boven
Verschonen, luier, pyjama
Voeding
Slaapzakje aan
Bed
Speentje in (ze trekt hem 100x uit, dus op een gegeven moment houden we haar handjes maar vast) en hopen dat ze in slaap valt. :')

Tanden poetsen zit daar nog ergens tussenin als we nog beneden zijn, is nog niet echt routine omdat haar tandje pas 3 dagen door is. :P

Ik zou boekje lezen nog wel later kunnen doen, maar ik vraag me af in hoeverre dat zou helpen.
  maandag 16 november 2015 @ 20:26:28 #165
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157607780
Ik zou sowieso eerst de slaapzak aandoen en dan de voeding. Dat is weer extra gefrummel namelijk. Ik zou het boekje als laatste overwegen.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
  maandag 16 november 2015 @ 20:27:33 #166
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_157607821
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 20:17 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Ja, wel ongeveer:
Beneden spelen, boekje lezen
Oogjes wrijven = naar boven
Verschonen, luier, pyjama
Voeding
Slaapzakje aan
Bed
Speentje in (ze trekt hem 100x uit, dus op een gegeven moment houden we haar handjes maar vast) en hopen dat ze in slaap valt. :')

Tanden poetsen zit daar nog ergens tussenin als we nog beneden zijn, is nog niet echt routine omdat haar tandje pas 3 dagen door is. :P

Ik zou boekje lezen nog wel later kunnen doen, maar ik vraag me af in hoeverre dat zou helpen.
Waarom doe je het slaapzakje na het voeden aan? Ik voed(de) juist altijd met slaapzak aan (nouja, m'n baby dan). Lekker warm dus worden ze lekker rozig :z
pi_157607933
Wat voor slaapzak heb je Selvaria?

Want onze Minion sliep eerst altijd met Sleepy Wings (en kon dan haar speentje dus niet vastpakken). Ik was ook bang toen ze die niet meer wilde, maar we zijn toen meteen overgegaan op een slaapzak met lange mouwen. En die mouwen zijn dus zo lang, dat haar handjes er niet uitsteken ;) dus ze kan d'r speen ook helemaal niet pakken nu.

Overigens doen wij de slaapzak ook pas na de fles aan. De slaapzak ligt al klaar in bed, we leggen haar erop, armpjes in de mouwtjes en dichtritsen. Dat maakt hier op zich niet uit. Maar het is natuurlijk het proberen waard.
pi_157608205
Niet om je bang te maken maar onze dochter van ruim 2,5 is nog nooit zonder onze aanwezigheid alleen in haar bed in slaap gevallen. Dat kan als ouders echt heel frustrerend zijn idd, zeker als je dan overal leest over kindjes die gewoon lekker kletsend alleen in slaap vallen. Mijn ervaring is dat daar gewoon niets aan te forceren valt, sommige kinderen hebben die geruststelling gewoon nodig. 6 maanden is ook echt nog wel heel erg klein he.. :*
pi_157608534
Selvaria, wat vervelend dat de avonden zo zwaar zijn! Ik heb echter een beetje dezelfde ervaring als L0t, al was O iets jonger. We kunnen gaar nu pas moe wegleggen en gelijk weglopen, 15 maanden is ze nu. Eerder viel ze in de cosleeper in slaap met een van ons ernaast (we gingen dan naar beneden als ze sliep). Later zaten we naast haar bedje. Ze huilde dan wel veel, maar we gingen nooit bij haar weg. Langzamerhand werd haar bedje een veilige plaats voor haar. We lieten haar ook regelmatig spelen in bed en in haar kamer, zodat ze de kamer goed leerde kennen.

Ik wil je absoluut de hoop niet ontnemen! Maar houd in je achterhoofd dat er veel kinderen zijn die de aanwezigheid van hun ouders lang nodig hebben bij het slapengaan. :*
pi_157610843
Goed om te horen dat N. niet de enige is. Ik lees hier vooral over kindjes die zelf in slaap vallen vanaf dat ze 3/4/5/6 maanden zijn, dus dat maakt me wat onzeker. Man is gelukkig geduldiger dan ik en heeft haar in slaap gekregen rond half 9. Net om kwart over 9 werd ze weer wakker omdat ze wilde drinken (speen is niet voldoende dan) en ze sliep daarna vrijwel direct weer verder. Ik moest wel even naast haar blijven zitten en haar handje vasthouden, maar dat blijf ik dan maar doen.

Bedankt voor jullie ervaringen, hier ventileren lucht even op. :)

Slaapzakje eerder aan kan idd prima, doe ik eigenlijk ook als ze op onze kamer ligt want dan voed ik haar liggend. Op haar kamer voed ik haar in de stoel en dan vind ik zelf zonder slaapzak makkelijker.

We zullen eens wat proberen aan te passen in het bedritueel. ^O^
pi_157612426
Zo.. We hebben twee categorieën luiers. Een mama luier (flinke poep) en een papa luier (hoogstens een natte scheet). Na twee dagen alleen plasluiers heeft mijn man zojuist een MAMAluier verschoond :') (daar is de term kakjepakje dus voor bedacht) en heeft G. Voor de derde keer vanaf schone kleding aan (vanochtend huttekase en vanmiddag een setje onder geplast)
Ik denk dat hij het niet eens is met mijn kleding keuze :')
  maandag 16 november 2015 @ 23:40:30 #172
335643 faptist
Maakt fouten
pi_157613917
Difrax speen: check.
Roze met arty ruitjes of iets dergelijks en een leuke blauwe met wolkjes.
Nooit een andere speen geprobeerd, want deze werken gewoon prima.
Glow in de dark is standaard uitverkocht dus geen idee.
Altijd de natural. Dental spuugt ze meteen uit.

Selvaria,
Hier is het na het avondeten al pyjama aan (zo lief!). Heerlijk spelen en kroelen. Boekje lezen en of zingen.
Als ze rustig is slaapzak aan. Voeden.
Oogjes wrijven is in ledikant leggen en zzzz.
lig er altijd naast en ga pas weg als ze echt slaapt. Vind dat prima. Zo werkt het voor ons dus waarom veranderen?

Eh what else.. Ik vergeet weer dingen
:{

Oja, Davitamon op waterbasis werkt hier perrrrrrrfect!
Olie was een ramp.
Wel zielig. Smorgens ligt er dan zo'n uber vrolijk lachend kindje op de commode, ziet vervolgens iets op een lepeltje gedaan worden dus nog meer enthousiast en dan de smaak. :')
Voel me altijd schuldig dus dan zing ik maar weer gauw een liedje die ze leuk vind.

Trusten Dames!
Hier ligt ze vanaf vandaag in de zelf omgebouwde co sleeper. Hadden we veel eerder moeten doen! :D :@
pi_157615039
Bedankt allemaal voor de zwemtips! Ik heb er zin in! O heeft vanmorgen in zijn badje al flink gespetterd en dat vindt hij iig geweldig dus dan moet echt zwemmen vast ook wel leuk zijn!

Geen speen wordt hier gewaardeerd, maar de duim des te meer. Sinds hij wat meer controle over z'n armen en handjes heeft slaapt hij daardoor ook veel beter in en door. Bij het consultatiebureau hier is wel een aantal keer gezegd (elke afspraak tot nu toe) dat we hem ook alleen moesten leren inslapen. Na de tweede afspraak (bij 2 maanden) hebben we dat ook geprobeerd en dat ging verrassend goed, met name overdag (dankzij duim en een tip hier dat ze niet te lang wakker horen te zijn waardoor ik slaapsignalen begon te herkennen). Alleen s nachts doorslapen doet hij sindsdien niet meer.

Slaapt ze overdag wel zelf in Selvaria? En als jullie er niet zijn? Misschien idd een ander slaapritueel proberen, of een ander slaapmoment? Wellicht duurt het slaapritueel net te lang waardoor ze over de ergste slaap heen is? Ik begrijp iig je frustratie, sterkte!
pi_157615226
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 17:26 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Het is echt een heel heel vaag lichtje, er schijnt echt niks. Lijkt me niet dat ze daar last van hebben. :)
Ah ok! Misschien toch maar eens proberen dan!


Als Q moe wordt S avonds neem ik hem soms nog even op schoot met een simpel boekje (als ie nog niet erg moe is). Dan naar z'n kamer, slaapzak aan, dan huilt ie vaak heel kort en wrijft in z'n ogen, heeft ie ineens goed door dat ie moe is. Neem hem op schoot op de schommelstoel naast z'n bedje en geef hem een flesje. Zo valt hij in slaap, of gaat hij wat tegenwerken en leg ik hem neer en last hem nog wat drinken. Dan fles eruit en speen erin. Vaak slaapt ie dan, zo niet, ga ik weg en wacht hij gaat piepen en het gepiep huilen wordt, dan terug om z'n speentje weer terug te stoppen. Hij is dan al moe en valt dan gelijk in slaap, soms moet z'n speentje een paar keer weer teruggestopt worden voor hij goed slaapt en af en toe valt ie vanzelf in slaap als ik wegga.
Moet eigenlijk zeggen dat ie toch wat vaker nachten heeft die best goed zijn, maar vorige keer dat ik dat zei was het de nacht erna uiteraard niks :P

Q vond de wagenbak altijd wel leuk, op het laatst wou ie meer zien en legden we hem op z'n buik. Zat een luikje in de kap zodat ie ietsje kon zien. Sinds ie bijna 6 maanden was zit ie in het buggygedeelte en dat vindt ie wel mooi :). Als ie moe is, is het wel drama, want in slaap vallen doet ie er bijna nooit in.
pi_157616388
Nou, al mijn voorzorgsmaatregelen hebben niets uitgehaald. Ik denk dat J. gewoon te verkouden is om te slapen nu. Neusspray, Luuf, voeden, ik ben al anderhalf uur met hem in de weer. En ik heb morgen (straks dus) een ouderavond waar ik me fris en fruitig moet laten zien aan de ouders. Fijn.
pi_157616663
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 00:34 schreef FlyingFish het volgende:
Slaapt ze overdag wel zelf in Selvaria? En als jullie er niet zijn? Misschien idd een ander slaapritueel proberen, of een ander slaapmoment? Wellicht duurt het slaapritueel net te lang waardoor ze over de ergste slaap heen is? Ik begrijp iig je frustratie, sterkte!
Nee, overdag ook niet. Uiteindelijk ging het gisteravond wel aardig, maar vannacht weer 3 nachtvoedingen. N. sliep van 21.30-23.30 en begon toen te kletsen en werd nog 3x wakker voor mijn wekker om 6 uur ging. -O-

Nu moet ik in de auto naar Utrecht voor een lange cursusdag en ik durf eigenlijk niet zo goed want ik ben nog zo vreselijk moe. :@
pi_157616796
quote:
1s.gif Op maandag 16 november 2015 19:59 schreef Selvaria het volgende:
Nou, het waren drie leuke avonden die we voor onszelf hadden, het is vandaag alweer drama bij het naar bed brengen. |:(

Ze slaapt sowieso alleen maar in als wij er bij zijn, ook overdag, hoe hard ik ook mijn best doe om er bij weg te lopen. Een baby van 6 maanden moet toch wel een keer zelf leren in slaap te vallen? :{

Eerder zei ik nog dat ik er niet krampachtig over deed, maar het wordt alleen maar erger en moeilijker. :{
Ja, dat is zwaar, wij hadden het ook. Vooral rond de tijd dat I zes maanden was. Daardoor ook wel nachten dat ik haar maar bij me nam in bed. Of heel lang bv zat te geven 's avonds totdat ze zo diep sliep dat ik haar weg kon leggen. Een ritueel doen is inderdaad wel belangrijk. Heel veel regelmaat, ook vertellen wat je gaat doen, het aankondigen, iedere avond hetzelfde doen, altijd dezelfde tijd etc..

Om je beetje hoop te geven: onze dochter had het op een gegeven moment (zo rond 8 maanden) heel goed door, en nu slaapt ze echt als een zonnetje.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_157618594
Zo, zit eens achter de laptop, even bijlezen..

@Sinterklaas, dat gaan wij ook gewoon doen hoor! Om dat al echt liegen tegen je kind te noemen.. Het heeft bij mij geen vertrouwensbreuk met mijn ouders opgeleverd in elk geval ;)

@voeden in het openbaar, heb ik ook geen probleem mee! Wat LuDann zei, hele chique-pique liever niet, maar verder.. met de juiste kleding zie je er echt niks van. Tijdens ons weekend weg ook geen rare blikken gehad.

MwCactus, Gaaf! Fijne reis!

Jagar, M wordt altijd wel heel rustig van de auto (tenzij honger, honger+rustig bestaat niet) en heeft onderweg naar ons weekend weg veel geslapen rustig naar buiten gekeken. Af en toe even stoppen en een beetje spelen en drinken, dan komt het vast goed!

Selvaria, Schotland, ook gaaf! En musea O+ Tijdens ons weekend ook geweest, M lag mooi om zich heen te kijken en af en toe wat te brabbelen (bij eentje was het heel stil en allerlei andere bezoekers waren stil aan het rondkijken, begint ze ineens keihard te brabbelen :') )
En lastig van het slapen!

MM nu dus op vakantie, fijne dagen!

@verkouden baby's, wat sneu! M is wel regelmatig iets snotterig, maar ze slaap er prima om tot nu toe.

Mariposas, fijn dat het slapen wat beter gaat!

Pinq, ook wat rustiger bij jullie? Helpt de pepti goed?

Faptist, fijn dat Ro het zo goed doet! En super ook dat de borstvoeding nog steeds lukt! Hier wordt het steeds lastiger. Deze week nog met de spray weer een poging doen, maar anders is het straks wel een keer klaar denk ik.. -O-

@zwemmen, dat wil ik met M ook nog wel een keer proberen ja :) Douchen vind ze echt heerlijk.

L on the move! Goed shop! En succes :D

Fuente, dat klinkt heerlijk zeg, een baby met lieve zussen!

Estrys, oh, uit je bubbel, vervelend! Zit je er weer lekker in inmiddels? ;)

Kazy, spekkie O+ M zit nog twee kilo onder haar :D Straks weer naar het bureau, hopelijk is ze dan wel aangekomen. En bijvoeding vind ik ook lastig! Er is inderdaad veel tegenstrijdige informatie. Ik wilde wel tot zes maanden wachten, maar als de borstvoeding zoveel minder wordt dan weet ik niet of we dat gaan doen. We zien het nog wel..

Speen hebben we hier niet, vingers zijn het helemaal. Liefst wijs- en middelvinger :+

Jagar, wandelwagen vond M eerst ook niet zo leuk. Inmiddels wel! Bomen kijken! Als je onder bomen doorloopt kijkt ze echt haar ogen uit :D En voor als we ergens eten of zo hangt er een skiphop-uil aan de veiligheidsbeugel, daar speelt ze dan mee.

Bedritueel, meestal doen we haar na het eten haar pyjama en slaapzak aan, dan lezen we op de bank nog een verhaaltje, beetje knuffelen en dan drinken en naar bed. Eigenlijk ligt ze altijd rustig en slaapt dan binnen 10 minuten wel. Gisteravond lag ze steeds te kreunen, nog even opgepakt en toen kwam er een flinke boer :D Ze sliep daarna in no-time! :+

Wij hebben echt een heerlijk blije baby O+ Vind het werken op het moment wel zwaar, ook nog wat avonden op het moment, dingen in het weekend. Kolven kost veel energie en tijd, borstvoeding gaat matig. 's ochtends krijgt ze nog een volledige voeding bij mij, en verder zijn alle voedingen minimaal half FV op het moment. Ik probeer genoeg te eten en te drinken, anders wordt ik ook echt gammel, lijkt me voor de BV niet helpen. Maar ik kom tegelijkertijd ook aan en ik was al veel te zwaar -O- We hebben nu voor thuis een fiets besteld, kan ik weer wat gaan doen, maar dat zal de BV ook wel weer niet helpen. Is een beetje een aflopende zaak ben ik bang.. Weet ook niet zo goed hoe ik de productie op moet krikken. Als ik 's avonds thuis ben zijn er twee opties 1. ze krijgt een fles, maar dan kan ik haar dus ook niet veel aanleggen want dan heeft ze wel genoeg. Of 2. ze krijgt voeding bij mij en ik probeer haar veel aan te leggen, maar daarvoor heb ik gewoon te weinig en dan wordt ze boos en krijgt ze alsnog de fles. Misschien lukt het met clusterkolven + neusspray, die kan ik morgen halen.
pi_157618661
lastig zeg, IMA dat de borstvoeding zo terugloopt. Heb je al met een LK gesproken? En lijkt me ook vermoeiend als werk zoveel tijd opslokt..

Ik ga straks voor het eerst alleen met T met de auto. Is gelijk de 2e keer in z'n leven dat hij met de auto gaat, de eerste keer was van het ziekenhuis naar huis. Ik vind het wel spannend!
pi_157618904
Gaat vast goed jager :Y

Hopelijk helpt de neusspray en het kolven IMA

Kan labello kwaad voor een babyhuidje? mijn dochter: 'kijk mama baby is saal, heb Obello op gedaan' :') En haar eigen benen waren ook 'saal' blijkbaar :D de Obello is in ieder geval op.
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157619233
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 10:46 schreef Estrys het volgende:
Gaat vast goed jager :Y

Hopelijk helpt de neusspray en het kolven IMA

Kan labello kwaad voor een babyhuidje? mijn dochter: 'kijk mama baby is saal, heb Obello op gedaan' :') En haar eigen benen waren ook 'saal' blijkbaar :D de Obello is in ieder geval op.
_O-
  dinsdag 17 november 2015 @ 11:18:50 #182
56471 pinquit
oh my lama!
pi_157619447
Haha wat lief van J. :D O+ leg r meteen even uit dat ze nooit aan de wasmachine en droger mag komen :P
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157619546
Estrys _O-

Vanochtend het contract met onze zieke gastouder opgezegd, zodat we bij de vervanger kunnen blijven. Voelt toch een beetje lullig, maar uiteindelijk beter voor iedereen.
pi_157620961
De wijkverpleegkundige is geweest en heeft W. gewogen. Hij is in een week tijd 300 gram aangekomen :o :D . En ik me maar druk maken of ik wel genoeg melk voor 'm had :') . Hij weegt nu precies 4 KG!
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:13:47 #185
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_157621914
Fijn Sillie, groeibaby!
Luna, fijn!
En Obello op de baby :D . Hier krijgt F ook altijd koekjes van J, maar dat zijn net-alsof-koekjes. Echte pepernoten geeft ie (gelukkig) niet weg.
En :* voor de slechtslapers. Wij hebben de afgelopen weken geluk gehad, dus ik geniet even extra van 2 doorslapend kinderen, wetend dat alles volgende week weer anders kan zijn.

En Jager, autorijden komt vast goed :Y. Wij hebben gisteren dus met F anderhalf uur gereden, en hij heeft geen kik gegeven. Grote broer heeft in die tijd de Nijntje DVD helemaal gekeken, dus misschien werkt dat wel rustgevend ;). Tja, en anders: het gaat voorbij, als je op bestemming bent.

Wij zijn dus nu op ons vakantieadres. Vanochtend lekker uitgewaaid op t strand met F in de doek en J in de bolderwagen, vanmiddag naar het zwembad, ik denk dat ik maar met F. in het bubbelbad ga zitten, terwijl papa met J van de glijbaan gaat ^O^
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:16:45 #186
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_157621980
Estrys _O- O+

Sillie je hoeft je idd geen zorgen te maken over genoeg melk

IMA hoop dat de neusspray helpt :*

En nog een :* voor alle slechte nachten

En O. Loopt los :o *O*
Ze liep zo hup naar papa toe
pi_157621988
Geniet ervan MM! Klinkt heel fijn O+
Sillie, dat doet ie goed! Nu lekker genieten dus en minder zorgen maken.

Ik geloof dat de interesse in eten hier echt wel aanwezig is :Y) :
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:26:14 #188
409579 LuDann
All the way
pi_157622185
Interesse in eten lijkt Wolk niet te hebben, maar ze is ook pas 3 maanden. Ze kijkt wel naar hoe wij dingen in onze mond stoppen en ze steekt alles wat ze te pakken krijgt in haar mond, maar dat interpreteer ik niet als nieuwsgierig zijn naar eten. Ik beschouw dat een beetje als onderdeel van het ontdekken van haar leefwereld. Ik vind het op dit moment een raar idee om haar iets anders te geven dan melk, ze is nog zo klein en kan nog zo weinig. Melklarf. O+ Wij gaan met 6 maanden starten met bijvoeding.

Ik ben gebeld door het KDV. Of ik mijn baby op wil halen want ze is niet lekker. -O- Last van haar buik, spuitluiers en niet blij.

Wanneer ga je met zoiets naar de dokter eigenlijk?
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:27:02 #189
409579 LuDann
All the way
pi_157622198
Wat een schattig filmpje, Lijnloos! Lekker grijpen. O+
pi_157622219
Ik zou vooral opletten of ze niet uitgedroogd raakt. evt een zetpilletje... dokter pas als ze inderdaad uitgedroogd of suf wordt.

Oh interesse in andere dingen is er ook en dat wordt ook in de mond gepropt maar de reactie die eten krijgt is wel heel veel sterker merk ik. Maar goed, zoveel krijgt ie nog niet... we doen rustig aan ook al zitten we nog niet aan de 6 maanden (of eigenlijk juist omdat)
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:29:49 #191
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_157622243
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 november 2015 13:26 schreef LuDann het volgende:
Interesse in eten lijkt Wolk niet te hebben, maar ze is ook pas 3 maanden. Ze kijkt wel naar hoe wij dingen in onze mond stoppen en ze steekt alles wat ze te pakken krijgt in haar mond, maar dat interpreteer ik niet als nieuwsgierig zijn naar eten. Ik beschouw dat een beetje als onderdeel van het ontdekken van haar leefwereld. Ik vind het op dit moment een raar idee om haar iets anders te geven dan melk, ze is nog zo klein en kan nog zo weinig. Melklarf. O+ Wij gaan met 6 maanden starten met bijvoeding.

Ik ben gebeld door het KDV. Of ik mijn baby op wil halen want ze is niet lekker. -O- Last van haar buik, spuitluiers en niet blij.

Wanneer ga je met zoiets naar de dokter eigenlijk?
Ik zou het goed in de gaten houden Ludann en eventueel gewoon al gelijk telefonisch overleggen met huisarts.

Vorige week had O. Ook een week diaree (maar ze is natuurlijk een stuk ouder al) en heb toen ook huisarts gebeld. Ik hoefde niet langs te komen omdat ze gewoon erg goed at en dronk en geen uitdrogingsverschijnselen vertoonde maar als ze er koorts bij kreeg moest ik wel langskomen.
pi_157622249
Snoenk je baby :o Hoe kan dat nou?
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:31:31 #193
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_157622276
quote:
17s.gif Op dinsdag 17 november 2015 13:30 schreef Lijnloos het volgende:
Snoenk je baby :o Hoe kan dat nou?
Baby is weg :'( ze is nu een lopende bijna dreumes :o
  dinsdag 17 november 2015 @ 13:51:16 #194
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157622581
IMA wat vervelend dat he productie zo is teruggelopen! Komt dat nu door die defecte kolf? Dat zou ook een sof zijn... Heb je er vrede mee als het klaar is?
Gelukkig heb je wel een blij meisje! O+

L ziet ons eigenlijk nooit echt eten. Dus volgens mij heeft hij geen idee wat het is. :+

Wat sneu voor Wolk, Lu!
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
  dinsdag 17 november 2015 @ 14:11:34 #195
409579 LuDann
All the way
pi_157622922
Ik heb net een half uur lang elke 2 minuten de huisarts geprobeerd te bellen. In gesprek. En nu is ze voor vandaag niet meer bereikbaar tenzij spoedgeval. Ik ben nog onderweg om Wolk op te halen dus ik weet nog niet hoe ze eraan toe is maar ben bereid om uit chagrijn gewoon voor de optie spoedgeval te kiezen straks.
pi_157623052
Balen, LuDann. Succes!

Is er hier toevallig iemand met ervaring met het moeizaam afbouwen van inbakeren? De geijkte (hoe schrijf je dat?) tips ken ik allemaal. J. is nu 7 maanden, maar we zijn nog steeds niet helemaal van het inbakeren af.
  dinsdag 17 november 2015 @ 14:19:51 #197
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_157623062
Dat is toch gewoon te bizar dat je na 2 uur de huisarts niet meer kan bereiken :(
pi_157623323
Ik kijk nu regelmatig hier, heb alleen een beetje moeite om alles bij te houden, al vind ik het reuze-interessant om alle avonturen te lezen... Zoveel herkenbare dingen! Gebroken nachten (als nachtdienster ben ik wel gewend om in etappes en op weirde tijden te slapen, dus dat gaat best goed al zeg ik het zelf!), twijfel over je productie, niet snappen wat je baby nou bedoelt... (Soms ben ik heel boos op mezelf als ik er sjacherijnig van word... Arme T. kan er ook niets aan doen, en is zo'n lief scheetje..)

Dus een algemene aai en virtuele bak koffie voor de vermoeide mammies (vooral als ze er nog meer hebben rondlopen, MY GOD), en een applaus voor de nieuwe kunstjes van de kleintjes, en een dikke "Yeah!" voor de stickers van het consultatiebureau!

Gisteren als een echte pro naar het consultatiebureau gelopen. Kind net niet lekker in de draagzak (want haast want lastminute kotspak :{ ), en ik kwam net te laat, met een lading verse brokkel over mijn borst en met mijn jurkje opgekropen tot mijn kont en ongekamde haren (vergeten...) binnenstormen. ^O^

Maar hij is goedgekeurd! Met 5 weken 4 cm en 1,1 kilo d'r bij, hoppaaa!
pi_157623374
Gisteravond toch met Sjaak naar het ziekenhuis geweest. Hij kon nauwelijks ademhalen en zijn borstkas bewoog zo ontzettend diep... ik vertrouwde het niet.
Eenmaal binnen werden we meteen gezien door een arts, ze vond het heel belangrijk dat Sjaak 'voordrong' (2 uur wachtrij). Zodra ze hem hoorde ademen en hoesten, drukte ze op een knopje en binnen 1 minuut stonden er 8 mensen in de kamer. Sjaak is verneveld en heeft adrenaline/steroīden toegediend gekregen. Toen die eenmaal werken, kon hij eindelijk ontspannen en viel hij uitgeput in slaap. We hebben 7 uur in het ziekenhuis gezeten. Nu gaat het weer een stuk beter gelukkig O+
pi_157623409
Ik moet nooit meer zeggen dat B zo'n rustige baby is. Sinds gisteren alleen maar huilen, gillen, krijsen. Slaapjes van max 30 minuten :(

Hupje, geen tips helaas. Inbakeren afbouwen ging bij mijn oudsten makkelijk. Bij B proberen we nog niet actief want die losse keren dat ik het probeer is drama.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_157623422
Oh, mevrouwcactus, wat schrikken...! Weten ze al wat het is? Beterschap!
pi_157623480
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 14:38 schreef MevrouwCactus het volgende:
Gisteravond toch met Sjaak naar het ziekenhuis geweest. Hij kon nauwelijks ademhalen en zijn borstkas bewoog zo ontzettend diep... ik vertrouwde het niet.
Eenmaal binnen werden we meteen gezien door een arts, ze vond het heel belangrijk dat Sjaak 'voordrong' (2 uur wachtrij). Zodra ze hem hoorde ademen en hoesten, drukte ze op een knopje en binnen 1 minuut stonden er 8 mensen in de kamer. Sjaak is verneveld en heeft adrenaline/steroīden toegediend gekregen. Toen die eenmaal werken, kon hij eindelijk ontspannen en viel hij uitgeput in slaap. We hebben 7 uur in het ziekenhuis gezeten. Nu gaat het weer een stuk beter gelukkig O+
Och jemig! En hoe nu verder dan? Weten ze ook waardoor het komt?
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  dinsdag 17 november 2015 @ 14:43:38 #203
56471 pinquit
oh my lama!
pi_157623483
Jemig wat eng mevrcac ;(
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157623504
Jeetje Cactus, dat is schrikken. Gelukkig gaat het nu weer beter. Wat was het nu dan?
Life is what happens while you are busy making other plans...
  dinsdag 17 november 2015 @ 14:59:00 #205
409579 LuDann
All the way
pi_157623805
Jeetje MC, wat heftig. :o

Nu alles weer oke dus?

quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 14:19 schreef snoenk het volgende:
Dat is toch gewoon te bizar dat je na 2 uur de huisarts niet meer kan bereiken :(
Ik zal het je nog sterker vertellen, heb net twee keer de optie "spoed" gekozen en er werd gewoon niet opgenomen en ben niet teruggebeld.

Maar goed, er lijkt gelukkig niks meer aan de hand te zijn. Toen ik aankwam op het KDV was ze net in slaap gevallen. Daarvoor was het ontroostbaar huilen, heel veel scheten, persen en poepluiers en niet willen drinken. Nu ik haar thuis heb lijkt ze gelukkig niet anders dan normaal, geen koorts. Krampaanval dus kennelijk.
pi_157623942
Oh sorry, dat had ik er niet bij gezegd. Hij heeft pseudokroep en gisteravond was een heel erge aanval blijkbaar. Op zich vonden we het hoesten niet zo heel erg, dat konden we wel aan, maar Sjaaks borstkas trok bij het ademen helemaal in, de ribbetjes helemaal naar binnen. Zo zielig, het kostte hem zoveel kracht. Maar goed, nu is hij vrolijk en moe, dus het komt weer helemaal goed O+

LuDann, wat slecht van de huisarts!!
pi_157624206
MevrouwCactus, dat is schrikken! Gaat dat in het algemeen snel over?

LuDann: echt heel slecht! Wordt er geen andere dienstdoende arts genoemd? Je moet er toch niet aan denken dat je echt een spoedgeval bent... (Zulke bereikbaarheid bij mijn tandarts heeft er (o.a.) voor gezorgd dat ik overgestapt ben)
  dinsdag 17 november 2015 @ 15:21:48 #208
409579 LuDann
All the way
pi_157624248
Nee, er wordt gewoon niet opgenomen en dat is het. Andere optie is de receptenlijn bellen maar dat is een bandje.

Ik ga hier morgen wel even over bellen en overleggen met man of we gaan overstappen naar de andere huisarts in het pand. Want dit kan natuurlijk niet.
  dinsdag 17 november 2015 @ 15:25:57 #209
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157624314
Ik zou gewoon een nummer opzoeken van een andere huisarts in de buurt als mij ha niet opneemt en het in mijn ogen spoed is :) .

Ontzettend stom van de ha LuDann!
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157624369
Oh gets wat naar en schrikken MwC... :* voor Sjaak en jullie!

LuDann, wat slecht van die spoedlijn... Hier kun je de ha ook alleen tussen 8 en 10 bellen om een afspraak te maken en voor de rest is het enkel voor spoed te bereiken... niet ideaal maar gelukkig nooit voorgekomen dat het nodig was om die spoed te bellen geloof ik. Ik zou inderdaad ook gaan rondkijken naar iets anders.
pi_157624473
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 15:21 schreef LuDann het volgende:
Nee, er wordt gewoon niet opgenomen en dat is het. Andere optie is de receptenlijn bellen maar dat is een bandje.

Ik ga hier morgen wel even over bellen en overleggen met man of we gaan overstappen naar de andere huisarts in het pand. Want dit kan natuurlijk niet.
Onze huisarts deed dat ook wel eens, de hele dag niet meer bereikbaar zijn. Ik durfde dan geen 'spoed' te toetsen, maar ging er dan gewoon naartoe en aan de assistente mijn vraag stellen. We wonen heel dichtbij. Tegenwoordig zijn ze beter bereikbaar gelukkig.
pi_157624535
MwCactus, wat een toestand! Maar fijn dat het nu beter gaat met Sjaak.

:( voor je huisarts LuDann. Inderdaad erg stom.

Ik heb net een vrolijk ventje opgehaald bij de GO. Lekker zitten kletsen (schreeuwen :') ) op de bank, en nu ligt hij aan de borst in slaap te vallen. Zo O+
pi_157624536
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 15:20 schreef Hupje het volgende:
MevrouwCactus, dat is schrikken! Gaat dat in het algemeen snel over?

LuDann: echt heel slecht! Wordt er geen andere dienstdoende arts genoemd? Je moet er toch niet aan denken dat je echt een spoedgeval bent... (Zulke bereikbaarheid bij mijn tandarts heeft er (o.a.) voor gezorgd dat ik overgestapt ben)
Normaal kan het twee tot drie dagen duren zeggen ze. Gister was voor Sjaak de derde dag en het werd alleen maar erger. De steroīden zouden 48 uur moeten werken en die zorgen ervoor dat de zwelling weggaat.

Waarschijnlijk zal Sjaak de komende jaren nog vaker last krijgen van pseudokroep, maar het wordt steeds minder erg omdat zijn luchtwegen steeds groter worden en de zwelling in verhouding kleiner.
  dinsdag 17 november 2015 @ 15:41:47 #214
409579 LuDann
All the way
pi_157624598
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 15:25 schreef AwayTL het volgende:
Ik zou gewoon een nummer opzoeken van een andere huisarts in de buurt als mij ha niet opneemt en het in mijn ogen spoed is :) .

Ontzettend stom van de ha LuDann!
Als het echt spoed was geweest dan bel ik de huisartsenpost of desnoods 112. Maar het irriteert me mateloos, die onbereikbaarheid van huisartsen hier in de regio. Alle huisartsen die ik ooit gehad heb zijn slecht bereikbaar maar dit slaat wel alles.
  dinsdag 17 november 2015 @ 15:52:33 #215
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157624869
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 november 2015 15:41 schreef LuDann het volgende:

[..]

Als het echt spoed was geweest dan bel ik de huisartsenpost of desnoods 112. Maar het irriteert me mateloos, die onbereikbaarheid van huisartsen hier in de regio. Alle huisartsen die ik ooit gehad heb zijn slecht bereikbaar maar dit slaat wel alles.
Ja snap ik dat het ronduit stom en vervelend is. Rondje hooivorken?
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  dinsdag 17 november 2015 @ 15:57:04 #216
409579 LuDann
All the way
pi_157624977
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 november 2015 15:52 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Ja snap ik dat het ronduit stom en vervelend is. Rondje hooivorken?
Morgen erheen met een emmertje pek en een pak veren. w/
  dinsdag 17 november 2015 @ 16:15:33 #217
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157625432
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 15:57 schreef LuDann het volgende:

[..]

Morgen erheen met een emmertje pek en een pak veren. w/
Ik draag de veren wel :Y
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  dinsdag 17 november 2015 @ 17:07:01 #218
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_157626492
:* voor Sjaak. Hopelijk voelt hij zich snel beter.

Wat stom van je huisarts LuDann. Vind dat echt raar. Vooral als je de optie 'spoed' kiest en er dan nog niet wordt opgenomen. Gelukkig zijn er dan ook andere manieren om geholpen te worden, zoals de HAP of 112 ;) , maar dat hoort natuurlijk niet zo!!!
pi_157626589
MwC jeetje wat schrikken joh! :o Wel fijn dat er meteen zo kordaat gereageerd werd! :* voor Sjaak!

LuDann pff aan die 'spoed'lijn heb je ook lekker veel dan! :(
Hopelijk gaat het snel beter! :*
pi_157627072
:o Mevr! Wat een schrik zeg, maar gelukkig snel gehandeld. Een dikke pakkerd voor je miniman en jullie een stevige knuffel tegen de schrik :* Lekker rustig aan doen en veel Starbucksen :9
pi_157627638
Wat schrikken, cactus!

Ons tripje naar de IKEA is half goed gegaan. De heenweg en alle tijd daar gingen prima. Nog gevoed voordat ik terug ging, maar hij heeft het hele half uur op de terug weg liggen krijsen. Zo stressvol. Kon ook niet makkelijk ergens stoppen om hen te troosten..
pi_157627949
Hč gets, wat schrikken MwCactus! Goed dat jullie met hem langs het ziekenhuis zijn geweest! Fijn dat de medicijnen werken! Waarom verwachten ze eigenlijk dat het nog vaker zal gebeuren?

LuDann, toen ik nog in de apotheek werkte, werd mij verteld dat de assistent de spoedlijn op moet nemen binnen 30 sec. Geloof dat ze dit zelfs verplicht zijn, erg slecht dat er tot 2 keer toe niet eens opgenomen wordt.. Huisartsen hier zijn vaak slecht bereikbaar ook. Irritant als he een vraag had over een recept en dan maar 10x achter elkaar op het wegdruk- en weer terugbellenknopje drukt. Met m'n eigen ha weer erg vaak het bericht dat ze op vakantie zijn. Heb een paar keer tijdens m'n werk toen de spoedlijn gebeld, een keer duurde het even voor ik iemand aan de lijn kreeg, maar heb al die keren wél iemand te pakken gekregen!
Er was toen trouwens ook een WK (of toch EK?) toen ik er werkte en we al best ver waren. Tijdens een belangrijke wedstrijd had 1 arts gewoon doodleuk een bandje erop met de mededeling dat ie tijdens de wedstrijd niet beschikbaar was! Wist niet zo goed of ik hier nou om moest lachen of huilen.. Vond het eigenlijk niet kunnen..

Q vandaag alweer 8 maanden :o . Hoesten trekt al weg, alleen nog wat snotterig, maar het lijkt hem weinig te doen. Verder eet hij goed, kleine stukjes zorgen niet meer voor een kokhalsreflex dus dat gaat steeds beter :) Zitten lukt best een tijdje, maar vaak ziet ie toch den leuk speeltje die naast em ligt en laat ie zich vallen om daarmee te kunnen spelen :P Speentjes pakt ie moeiteloos op en stopt ie zo in z'n mond, behalve S nachts dan, dan moeten wij em terugstoppen :P . Op de bank liggen is leuk, vooral omdat daar de afstandsbediening ligt, die weet ie altijd moeiteloos te vinden, net als m'n telefoon.. En zo leuk als ie "heuj" terugzegt als je "Hey!" tegen hem zegt! Zo'n leuk, vrolijk kereltje is het O+
pi_157629412
Wat schrikken Cactus!

LuDann, wat stom! Ik herken dat helemaal niet trouwens. De huisarts (nouja, de assistentes in de praktijk natuurlijk) is hier de hele dag bereikbaar tijdens de kantooruren.

Vanochtend weer bij het bureau geweest, mevrouw is een week tijd 300 gram gegroeid, nu 5430 bij 17 weken (omg, dat is bijna een halve zwangerschap). Ze zal ook wel wat aan het inhalen zijn ofzo. Nu zei ze in ieder geval dat 300 gram in een week wel weer vrij veel was, dus het mocht ook wel met een fles minder :+ Ik denk dat we nu maar de late voeding weer alleen de borst doen nog, ipv eerst aanleggen en vervolgens nog een flesje aanbieden. Gisteravond dronk ze uit het flesje ook maar 70cc op.
pi_157629425
Jeetje Cactus, wat enorm schrikken! Fijn dat het nu weer beter lijkt te gaan, maar wat lijkt me dat vervelend als je zo ver van huis bent.

LuDann, wat belachelijk! :( Ik ben wel eens door de assistente in de wacht gezet omdat ze de spoedlijn op moest nemen, niet meer dan logisch.

Ik deed er vanochtend 3,5 uur over om van Enschede naar Utrecht te komen, en dat na zo'n nacht. :') Niet nodig om te zeggen dat ik nu als een zombie op de bank zit, maar vrolijke N. maakt een heleboel goed. O+
pi_157630144
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 17:37 schreef MevrSanta het volgende:
:o Mevr! Wat een schrik zeg, maar gelukkig snel gehandeld. Een dikke pakkerd voor je miniman en jullie een stevige knuffel tegen de schrik :* Lekker rustig aan doen en veel Starbucksen :9
O+
  dinsdag 17 november 2015 @ 19:44:53 #226
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_157630565
MevrC, arme Sjaak, hopelijk knapt ie snel weer op, em komt t niet terug :*

F. is vandaag in het bubbelbad geweest O+ Hij vond t maar vreemd, lawaaierig. Daarna aan de rand van t zwembad een flesje gedronken en geslapen, terwijl grote broer rondspetterde in het peuterbadje.
pi_157632652
Och arme sjaak. Hij heeft wel veel pech hoor. :* hopelijk was dat her nou, en kunnen jullie lekker gaan genieten van de vakantie.

Y heeft vanavond netjes worteltjes op, maar blijkbaar niet genoeg, dus heeft ze de champignons uit mijn risotto naar binnen zitten werken. Alsof het snoepjes waren. En boos toen ik ze niet meer gaf. Ja zeg, mag ik ook nog wat misschien :')
Wel fijn dat ze zoveel lijkt te lusten O+

En ontdekken als een malle. Ze heeft het knopje van de ipad ontdekt. Had ik dat al verteld?
Ik zette van het weekend de ipad voor haar neus. Ze wil er altijd naar grijpen, dus ik laat haar dat doen in de hoop dat ze vanzelf de interesse verliest en ik een keer rustig iets kan bekijken zonder die vegende handjes. Maar goed, toen vond ze de home knop. En als je die indrukt, dan gaat het scherm aan! :o hey wat leuk, schaapjes. En toen waren de schaapjes weer weg, dus dat kleine handje weer naar die knop. Keer 10. Zo leuk om te zien.
Ik heb ook maar weer nieuw (oud) speelgoed in de box gezet, ze is nu weer extra lang zoet. Want deze nieuwe dingen moet ze ook even goed bekijken.

Oh en de box naar beneden was een goede zet, ze zit nu regelmatig op haar knietjes. Net op tijd dus.
Morgen doe ik haar bedje. Door de camera zie ik precies wat ze doet, maar toch kan ik nooit op tijd zijn als ze in bed ineens op haar knieen zit. Door haar slaapzakje lukt dat alleen nog niet.
Hopelijk wil ze dan nog steeds gewoon slapen. Iemand hier ervaring mee?
pi_157633571
Ik wilde net al vragen wanneer je een bedje of box omlaag zet. Q was onrustig met in slaap vallen. Piepte wat en toen ik ging kijken, lag hij dwars in bed, op z'n buik. Hij keek heel geīnteresseerd naar de bovenrand en legde z'n handje erop. Nou weet ik dat hij zich nog niet op kan trekken, maar vond het toch even wat engig. Straks probeert hij het wel ineens S nachts en zie ik het niet, omdat hij in z'n eigen kamertje ligt.
pi_157633753
*O* voor de goede cb stats!

Pff, wat balen die reistijd Selvaria, vooral als je al zo moe bent!

Haha, snap dat F al die bubbels maar vreemd vond :P

Knappe Ro! En wat eet ze goed! Knopje van m'n iPhone is hier nog niet gevonden, maar vraag me af voor hoe lang :P Het lukt hem wel prima om em te pakken en em in beide handjes voor zich te houden
pi_157633785
Zodra je kind zich enigszins omhoog kan trekken moet het bedje omlaag!

Arme Sjaak, en dat op vakantie. Hopelijk is het nu over!
pi_157634069
Arme Sjaak! Pseudokroep is echt naar om mee te maken. :*
Fijne vakantie!

Ik houd mijn iPad en telefoon bij Frits vandaan. Hij stopt alles in zijn mond en ik heb liever dat hij zijn eigen speeltjes voor gebruikt.

Vannacht is de eerste nacht dat ik niet naast Frits slaap en ik vind het zo vreemd! Morgenavond na mijn werk zie ik hem pas weer een dat duurt nog zo lang! ;(
pi_157634706
Bah, Y is wakker geworden en kan door de wind niet meer slapen. Lekker weer.
pi_157637006
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 november 2015 21:40 schreef Risu het volgende:
Bah, Y is wakker geworden en kan door de wind niet meer slapen. Lekker weer.
J. heeft sinds 16u nog niet geslapen :(. Ik had ouderavond op mijn werk en toen ik thuiskwam hoorde ik hem al huilen (bij mijn vriend op schoot). Zķ niet-leuk om op zo'n moment weg te moeten! Nu tankt hij even bij en ik hoop dat hij dadelijk toch in slaap valt en ook wat uren achter elkaar plakt. (Die kunnen wij namelijk ook wel gebruiken)
pi_157641064
Hoe is de nacht gegaan Hupje?
  woensdag 18 november 2015 @ 06:37:02 #235
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157641081
Away, gefeliciteerd met Frans!! *O*
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157641158
Frans is jarig!!! Gefeliciteerd Away en Frans en Awayfamilie! *O*
pi_157641217
Gefeliciteerd Away! *O*

Mijn baby wilde na de voeding gisteravond niet meer in zijn wieg, maar aan mama geplakt zitten. Maar toen sliepen we allebei niet. Uiteindelijk toch maar in de wieg gelegd en even laten huilen, binnen 5 minuten lag meneertje in coma. En sliep toen 5 uur aan een stuk :o . 1 nachtvoeding en W. Kwam zelf voor de standaardvoeding van 7 uur.
pi_157641370
Gefeliciteerd Away *O*

Daar knap je van op of niet Sillie? :)
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157641423
Gefeliciteerd met Frans Away! O+ *O*

Phew, ik heb mijn slaap ingehaald. N. en ik sliepen allebei om 21.30, om 01.30 en 05.00 kwam ze weer en nu zijn we beide wakker. O+ Nachtvoedingen zijn geen enkel probleem, als ze maar direct weer gaat slapen en dat deed ze. O+

Nu ben ik vrij en wil ik heerlijk knuffelen met haar maar dat kan niet want ik breng haar zo naar de GO ivm Mount Doom aan nakijkwerk hier. :'(
  woensdag 18 november 2015 @ 08:32:30 #240
409579 LuDann
All the way
pi_157641535
Van harte gefeliciteerd met Frans, Away! O+ *O* Wanneer is het feestje? En wat voor cadeautjes hebben jullie?

Hupje, hoe ging jullie nacht? Hopelijk wat beter!

Mijn nacht was prut. Wolk wilde weer elk uur drinken en was om 5 uur alweer klaar voor de dag. :') Zelf kon ik pas half 1 gaan slapen vanwege schoolwerk. Ik ben volkomen gesloopt. Ik heb zo ontzettend hard een uur of 3 aaneengesloten slaap nodig maar daar heb ik geen tijd voor. Ik ben straks om 14:00 klaar met college maar dan moet ik nog heel Amsterdam doorhinken (ontstoken teen }:| ) op jacht naar een ongepubliceerd artikel.
  woensdag 18 november 2015 @ 08:34:05 #241
449024 AwaySanta
Guess whoohoo...
pi_157641551
Hieperderpiep Hoera *O*

Frans is vandaag 1 jaar *O*
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met AwayTL
  woensdag 18 november 2015 @ 08:45:30 #242
409579 LuDann
All the way
pi_157641643
Huisarts gebeld, die kwamen met een vaag verhaal ''Ja, vol is vol he, dan heeft de dokter het druk. Als het echt spoed is dan moet je 112 bellen en anders kan het dus wel even wachten'' Er zit volgens hen dus geen optie tussen gewoon de huisarts spreken en 112 bellen. :')

Andere huisarts zoeken dus maar. Gedoe. -O-
pi_157641652
Ik sluit me aan bij de goede nachten! Ik ging om 23.30 slapen en om 4 uur werd ik even wakker.
Mijn man had drie nachtvoedingen. 8-)

LuDann als je die slaap zo hard nodig hebt dan moet je dat misschien ook gewoon doen. Je moet zo ontzettend veel van jezelf dat ik soms het idee heb dat je jezelf voorbij rent. :*
pi_157642025
Hier ook best een prima nacht! Ketel sliep om 21:00 uur, en kwam daarna nog (heel kort) om 00:30 en 2:30. Daarna sliep hij weer door tot 7:30. ^O^ Ik heb een theorie dat hij beter slaapt na een badje, en die is tot nu toe nog niet ontkracht. :)
pi_157642037
Oh ja, en....

*O* voor Frans!

:* voor LuDann. Pas wel op jezelf, he?

*O* voor de andere goede nachten!
  woensdag 18 november 2015 @ 09:22:38 #246
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_157642058
Bedankt voor de felicitaties!

Franske alweer 1 dat is snel gegaan :o .

Vriend en ik zijn vandaag beide thuis, dus vandaag vieren we het in ons gezin, zondag de kringverjaardag..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_157642224
Gefeliciteerd Away! O+
pi_157642286
Ooh wat mooi Away O+
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157642350
Gefeliciteerd met de kleine (grote) Frans! *O*

Y heeft inmiddels de nacht bij ons in bed doorgebracht. Deze 'altijd in eigen bed, geen enkel probleem' baby was zo overstuur, elke keer als ik weer wegliep, tranen. Dus uiteindelijk maar bij ons in bed. Ze sliep vrij snel en ik was de halve nacht wakker. Maar het meisje was weer happy. En dat vind ik ook wel belangrijk. Waarom ze zo huilde weet ik niet precies. Ik dacht door de wind, ze vind harde geluiden eng. Maar later liet ze een enorme scheet, misschien zat die dwars. :P even dacht ik een tandje, man stelde een zetpil voor, maar dat vond ik wat overdreven. Als ze niet was gaan slapen, had ik het misschien toch gedaan.
Volgens mij zit ze nu lekker te poepen in de box.. Is ook zo fijn met een schone luier om. :')
pi_157642367
Niks poept lekkerder dan een schone luier, Risu! ;)

Ik voelde vanochtend trouwens ook een scherp randje bij Ketel! Zou het dan toch, dat eerste tandje?
pi_157642678
Bleh het gaat hier wat minder. Ik heb geen blije tevreden baby. Hij strekt, kreunt, huilt. Na het voeden slaapt hij vijf minuten om daarna wakker te schrikken en dan begint het kreunen en wringen, spugen, wegslikken etc. Dat duurt zeker een uur voordat hij soms in slaap valt maar meestal duurt het tot ik hem weer ga voeden. En dan begint hetzelfde riedeltje weer opnieuw. :(

En de middelste heeft het moeilijk met aandacht delen. Ze heeft een speen gevonden in de kast en zit nu met een speen in haar mond op de bank. Ze heeft nooit een speen gehad :')
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157642786
Away. O+ Zo herkenbaar al die emoties, al ben ik pas op de helft. :') En wat een schitterende foto's, vooral die middelste in kleur! O+

Veel goede nachten! *O*

:* Voor de mindere nachten en verdrietige krampkindjes. ;(

Estrys, je middelste. O+ :')

Zo, N. gedumpt ( :'( ) en het nakijken kan beginnen. 45 boekverslagen, hier kom ik. :X
pi_157643125
AwayTL, gefeliciteerd met Frans!!! Wat een geweldig lief en leuk stukje heb je geschreven zo. O+

:* voor zij die een kaknacht hadden (al dan niet letterlijk...)

Estrys, wat naar dat het zo gaat... :*
LuDann, doe je niet te veel meis? Ik weet dat alles MOET en er geen rust mogelijk is maar zo doorploeteren is wachten tot de spreekwoordelijke bom barst. :*
pi_157643144
Eigenlijk moet ik echt even de huisarts bellen met deze duidelijke reflux klachten. Maar na mijn vorige ervaring heb ik er zo geen zin in, last van uitstel gedrag
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157643253
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 10:44 schreef Estrys het volgende:
Eigenlijk moet ik echt even de huisarts bellen met deze duidelijke reflux klachten. Maar na mijn vorige ervaring heb ik er zo geen zin in, last van uitstel gedrag
Dat was ook een beetje mijn gedachte maar durfde het niet neer te zetten... /betweterige-modus
pi_157643269
quote:
17s.gif Op woensdag 18 november 2015 10:50 schreef Lijnloos het volgende:

[..]

Dat was ook een beetje mijn gedachte maar durfde het niet neer te zetten... /betweterige-modus
Dat ik last heb van uitstelgedrag? :P

Ik ga nu bellen!
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157643318
'Wegens overleg is contact met onze assistente niet mogelijk. Probeert u het op een later tijdstip nog eens' :')
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157643454
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 09:22 schreef AwayTL het volgende:
Bedankt voor de felicitaties!

Franske alweer 1 dat is snel gegaan :o .

Vriend en ik zijn vandaag beide thuis, dus vandaag vieren we het in ons gezin, zondag de kringverjaardag..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd away! Mooie dag om jarig te zijn heeft jullie jongetje O-) ..
pi_157643547
Bah estrys, wat sneu. En wat stom van de huisarts...
pi_157643556
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 10:51 schreef Estrys het volgende:

[..]

Dat ik last heb van uitstelgedrag? :P

Ik ga nu bellen!
Ja dat! Ga es bellen dan :P

Oh wacht, jij zit bij dezelfde ha als LuDann zie ik :')
pi_157643640
quote:
17s.gif Op woensdag 18 november 2015 11:06 schreef Lijnloos het volgende:

[..]

Ja dat! Ga es bellen dan :P

Oh wacht, jij zit bij dezelfde ha als LuDann zie ik :')
Ik weet dat als ik op de optie spoed druk dat ze dan direct opnemen. Zo werken ze bij mijn ha dan wel. Maar met reflux op de spoedlijn bellen maak ik geen vrienden mee.
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157643921
Gefeliciteerd Jagär *O* *O* the big 30 toch? :o Huuu! :D ;)

Estrys, uitstelgedragboks! :P :') meh. Ik voel me zo'n kind soms. Ik heb ook nog eens een dikke vette hekel aan bellen. Moet dus nog een afspraak maken bij de kinderarts, maar ik wil elke keer nog even aankijken wat de pepti verder doet (die overigens KEIGOED werkt *O* )

Alex had wel iets engs vanmorgen ;( hij spuugde, maar alleen door zn neus, hij hield zn mond dicht en zat ook niks in eigenlijk. Maar hij bleef er bijna in ;( duurde zo lang voordat hij weer normaal ademde, ik had de neuspeersnotzuiger erbij gehaald om alle vocht uit zn neus te zuigen.
Toen hij weer normaal was kwam er nog allemaal slijm/speeksel uit zn mond, veeel. Wat is deze ;( mn kind, wat doe je :{
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157644020
He bah Pinq, kunnen ze soms toch rare dingen doen he.

Ik heb ook een hekel aan bellen. Maar morgenochtend om 8:50 kan ik terecht bij de HA :)
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157644117
ohja, ik had net nacontrole bij de vlos! Bos bloemen voor dr meegenomen, ze zet ze in een koffiekop :') met water, draait zich om, valt alles om :') :D zo typisch voor t schattige mens O+

Verders was alles ok! En raadde ze ons als anticonceptie natural family planning aan :o ik wist niet dat dat een erkende anticonceptiemanier was :P Maar blijkbaar moet je daar wel een cursus voor doen enzo. Ik ga het wel even Googlen, ben benieuwd :P

eerste hit op google, na zoeken op NFP: Nationale fiets projecten. okaaay
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_157644271
Away en Frans, heel heel heel erg gefeliciteerd! *O* eerste stapjes O+

LuDann, denk je ook aan jezelf alsjeblieft? Blijven rennen lukt niet altijd he!

Estrys, wat zielig voor je kleintje. Huisarts bellen ^O^

Luna, geef Keteltje een metalen lepel om op te kauwen, dan weet je het snel :D

Pinq, wat eng (en herkenbaar). Jij vermoedde toch ook reflux?

Euhm... dat was wat ik onthouden heb...

Ohnee, Risu met haar meisje in bed. Alles voor je kind he O+

Daarom lig ik nu op de grond naast het bed. Sjaak ligt ook op ons bed en de eerste helft van de nacht lag ik naast hem. Om 1.30u hebben we gewisseld.
Sjaak hoest nog heel veel, ademt als Darth Vader en jengelt nog redelijk wat, maar heeft weer meer energie dan een paar dagen geleden. Slaapt ook beter gelukkig. Gister heeft hij wel vijf dutjes gedaan, hij is zo moe van het ziek zijn.

[ Bericht 30% gewijzigd door MevrouwCactus op 18-11-2015 11:51:33 ]
pi_157644411
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 11:37 schreef pinquit het volgende:
ohja, ik had net nacontrole bij de vlos! Bos bloemen voor dr meegenomen, ze zet ze in een koffiekop :') met water, draait zich om, valt alles om :') :D zo typisch voor t schattige mens O+

Verders was alles ok! En raadde ze ons als anticonceptie natural family planning aan :o ik wist niet dat dat een erkende anticonceptiemanier was :P Maar blijkbaar moet je daar wel een cursus voor doen enzo. Ik ga het wel even Googlen, ben benieuwd :P

eerste hit op google, na zoeken op NFP: Nationale fiets projecten. okaaay
Fiets em d'r in Pinq :D

Ik kan me er iets bij voorstellen bij die methode maar het lijkt me met mijn planning skills nou niet heel betrouwbaar :')
ti amo pių di ieri ma meno di domani
  woensdag 18 november 2015 @ 11:53:15 #267
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157644421
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 11:37 schreef pinquit het volgende:
ohja, ik had net nacontrole bij de vlos! Bos bloemen voor dr meegenomen, ze zet ze in een koffiekop :') met water, draait zich om, valt alles om :') :D zo typisch voor t schattige mens O+

Verders was alles ok! En raadde ze ons als anticonceptie natural family planning aan :o ik wist niet dat dat een erkende anticonceptiemanier was :P Maar blijkbaar moet je daar wel een cursus voor doen enzo. Ik ga het wel even Googlen, ben benieuwd :P

eerste hit op google, na zoeken op NFP: Nationale fiets projecten. okaaay
Ik moet dan altijd denken aan Herman Finkers:

quote:
Periodieke onthouding als anticonceptie wil wel, mits men aan drie zeer strenge voorwaarden
voldoet:
1. De vrouw moet een zeer regelmatige cyclus hebben.
2. Je moet goed kunnen rekenen.
3. En je moet gek zijn met kinderen.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157644440
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 11:53 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Ik moet dan altijd denken aan Herman Finkers:

[..]

:D
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157644477
Nfp zou hier zo niet werken :') reden dat ik niet zwanger werd was eigenwijze eieren die zich niet volledig lieten opsporen met testen en zich niet aan gemiddeldes hielden :') hier komt trouwens geen tweede met die achterlijke werktijden van mijn man ;(
pi_157644490
Ik ga ondanks de wat mindere ervaring vorige keer denk ik toch nog maar een keer voor de mirena. Maar dan bij de gyn laten inbrengen. De huisarts laat ik dat niet mee doen.

Dan kan mijn man nog vijf jaar moed verzamelen om er een knoop in te leggen. :P en dan zeg ik als je dat niet binnen vijf jaar heb gedaan dan mag ik nog een kind ;)
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157644622
Gefeliciteerd Away en Jagar! *O*

En wat een gedoe bij jullie huisartsen. Ik vind het al vervelend dat je hier alleen s ochtends mag bellen voor een afspraak. Maar ik heb mijn huisarts nog nooit gezien, dus geen idee of het verder een fijne praktijk is :') En O en m'n man zitten aan de andere kant van de stad bij een praktijk. We twijfelen of we hen nog over laten schrijven naar 'mijn' praktijk die tegenover ons huis ligt, of dat we wachten tot we verhuisd zijn naar een andere wijk, hopelijk volgend jaar ergens.

O heeft zich vannacht om 12 uur, 1:30, 2:30, 4:00, 6:00 en 7:30 gemeld. En afgezien van de 12 en 6 uur voeding amper gedronken, alleen liggen sabbelen. Maar gelukkig heeft hij van 8:15 tot 11:30 nog liggen slapen net, met mij erbij! Ik werd gewoon vanzelf wakker zonder babygehuil! Dat kwam na vijf minuten wel weer, maar toch...
pi_157644692
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 11:56 schreef Estrys het volgende:
Ik ga ondanks de wat mindere ervaring vorige keer denk ik toch nog maar een keer voor de mirena. Maar dan bij de gyn laten inbrengen. De huisarts laat ik dat niet mee doen.

Dan kan mijn man nog vijf jaar moed verzamelen om er een knoop in te leggen. :P en dan zeg ik als je dat niet binnen vijf jaar heb gedaan dan mag ik nog een kind ;)
Ik begreep weer dat je de mirena pas kan laten zetten als je weer menstrueert. Leuk en aardig, maar als dat met borstvoeding een jaar kan duren schiet dat lekker op :X .
En die minipil heb ik ook mijn twijfels over.. Al die hormoonzut ben ik niet zo'n fan van.
Kortom; Zijn de huispakken van de zeeman er nog? :')

En jullie huisartsen! Die van mij is altijd prima bereikbaar en dezelfde dag vaak nog beschikbaar. Het enige is dat de praktijk om 17:00 sluit en de huisartsenpost om 18;00 met de dienst begint. Wie je dan in dat uur moet bellen weet ik niet (bij spoed 112 dan maar zeker!).
pi_157644732
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:05 schreef silliegirl het volgende:

[..]

Ik begreep weer dat je de mirena pas kan laten zetten als je weer menstrueert. Leuk en aardig, maar als dat met borstvoeding een jaar kan duren schiet dat lekker op :X .
En die minipil heb ik ook mijn twijfels over.. Al die hormoonzut ben ik niet zo'n fan van.

Kortom; Zijn de huispakken van de zeeman er nog? :')
Ik zag ze bij het kruidvat deze week :Y

Bij mij was de cyclus vorige keren vrij snel weer op gang. Ook met borstvoeding. Volgens mij heb ik het de vorige keer na 4 maanden laten doen.
Tot die tijd doet slaapgebrek zijn werk wel hier :P
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157644766
Zal ik in het kader van anticonceptie nog een keer mijn Implanon-jompel doen dan? *O* Implanon *O* Bevalt mij goed. :)

Een metalen lepel, MwCactus? Hoezo dat? De connectie ontgaat mij even.
pi_157644816
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:08 schreef lunapuella het volgende:
Zal ik in het kader van anticonceptie nog een keer mijn Implanon-jompel doen dan? *O* Implanon *O* Bevalt mij goed. :)

Een metalen lepel, MwCactus? Hoezo dat? De connectie ontgaat mij even.
He ja, dat kan ook nog. Zal het er morgen meteen eens over hebben.
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157644848
Werd bij mij ongeveer anderhalve maand na de bevalling gezet. Ik had er een week lang een spectaculair gekleurde blauwe plek van en menstrueerde een dag of 10. Sindsdien nergens meer last van. ^O^
pi_157644852
Ja ik moet dus die hormonen niet. Condooms is het hier
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  woensdag 18 november 2015 @ 12:13:18 #278
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157644860
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 11:55 schreef Cassandra87 het volgende:
Nfp zou hier zo niet werken :') reden dat ik niet zwanger werd was eigenwijze eieren die zich niet volledig lieten opsporen met testen en zich niet aan gemiddeldes hielden :') hier komt trouwens geen tweede met die achterlijke werktijden van mijn man ;(
Werkt vnl met temperaturen en het controleren van je vaginale afscheiding en baarmoedermond, en dat is (zeker temperaturen) een behoorlijk betrouwbare methode. En je moet een ruime tijd tussen je verwachte eisprong geen onbeschermde seks hebben. Het is in principe moeilijker om wel zwanger te worden dan het te voorkomen. :)
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157644905
Ik wil iets waar ik niet bij na hoef te denken. In principe is de afspraak dat meneer er iets aan gaat doen. Maar ja voordat die over zijn angst is hebben we al een gezin van 8 :')
ti amo pių di ieri ma meno di domani
  woensdag 18 november 2015 @ 12:16:00 #280
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_157644926
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:08 schreef lunapuella het volgende:
Zal ik in het kader van anticonceptie nog een keer mijn Implanon-jompel doen dan? *O* Implanon *O* Bevalt mij goed. :)

Een metalen lepel, MwCactus? Hoezo dat? De connectie ontgaat mij even.
Als je die in zijn mondje doet en je vervolgens tikken kun je er idd vanuit gaan dat het een tandje is .. :)
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_157644930
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:13 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Werkt vnl met temperaturen en het controleren van je vaginale afscheiding en baarmoedermond, en dat is (zeker temperaturen) een behoorlijk betrouwbare methode. En je moet een ruime tijd tussen je verwachte eisprong geen onbeschermde seks hebben. Het is in principe moeilijker om wel zwanger te worden dan het te voorkomen. :)
Dit idd.
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  woensdag 18 november 2015 @ 12:17:01 #282
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157644952
Minipil bevalt mij trouwens prima, ik ben totaal ongevoelig voor hormonen, is ook gebleken na de bevalling (kraamtranen? :? ). Slaapgebrek is trouwens wel een ander issue. :P
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157645007
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:13 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Werkt vnl met temperaturen en het controleren van je vaginale afscheiding en baarmoedermond, en dat is (zeker temperaturen) een behoorlijk betrouwbare methode. En je moet een ruime tijd tussen je verwachte eisprong geen onbeschermde seks hebben. Het is in principe moeilijker om wel zwanger te worden dan het te voorkomen. :)
Dat lijkt me wel een hoop gedoe voor een vrijpartij hoor, steeds je cyclus monitoren.

Al die hormonen wil ik ook niet Pinq. Het enige wat mij betreft in aanmerking komt is de Mirena en dan tot die tijd maar condooms. Of zoals de kraamhulp aanraadde "je onthoudt jezelf" .
pi_157645070
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:13 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Werkt vnl met temperaturen en het controleren van je vaginale afscheiding en baarmoedermond, en dat is (zeker temperaturen) een behoorlijk betrouwbare methode. En je moet een ruime tijd tussen je verwachte eisprong geen onbeschermde seks hebben. Het is in principe moeilijker om wel zwanger te worden dan het te voorkomen. :)
mijn ei is uiteindelijk dmv echo's opgespoord en week af van temperatuur en slijm etc. Aan de hand van slijm meting had de gyn m ook eerder verwacht. Weet niet of t toeval was maar verklaard wel eea. Heel gek. Hoe dan ook zou ik het er niet op durven wagen.

Ik ben nog in dubio over ac. Implanon is de laatste keer verkeerd geplaatst bij mij en moest vroegtijdig verwijderd worden. Nuvaring kreeg ik schimmel infecties van. Pil wil ik nog wel eens vergeten. We hebben het in het kader van ontpillen een jaar met condooms gedaan maar dat ziet mijn man niet zitten als definitieve oplossing haha. Spiraaltje heb ik echt horror verhalen over gehoord
pi_157645137
Ik wil straks naar het afscheid van een collega, er komt 70 man. Hopelijk heb ik een baby die denkt, wat nou prikkels. Ik gok dat ik niet stil in een hoekje kan zitten met hem :')
  woensdag 18 november 2015 @ 12:25:29 #286
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157645175
Ach, over alles is wel een horror verhaal te vinden. ;) Ik vond de Mirena spiraal ideaal, 4,5 jaar lang niet ongesteld geweest en nergens aan hoeven te denken. ^O^ Ook nooit last van gehad.
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157645198
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:21 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

mijn ei is uiteindelijk dmv echo's opgespoord en week af van temperatuur en slijm etc. Aan de hand van slijm meting had de gyn m ook eerder verwacht. Weet niet of t toeval was maar verklaard wel eea. Heel gek. Hoe dan ook zou ik het er niet op durven wagen.

Ik ben nog in dubio over ac. Implanon is de laatste keer verkeerd geplaatst bij mij en moest vroegtijdig verwijderd worden. Nuvaring kreeg ik schimmel infecties van. Pil wil ik nog wel eens vergeten. We hebben het in het kader van ontpillen een jaar met condooms gedaan maar dat ziet mijn man niet zitten als definitieve oplossing haha. Spiraaltje heb ik echt horror verhalen over gehoord
Prikpil?
pi_157645284
Ik heb de borstvoedingsvriendelijke pil waarvan ik even de naam kwijt ben :') Maar werkt prima :+ Al was ik gisterochtend opeens misselijk en toen dacht ik 'het zal toch niet :o ' maar dat bleek een gewoon maagprobleempje, vriend had er ook last van. Gisteravond was alleen baby fit en blij hier in huis :Y)
pi_157645303
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:26 schreef Skittles het volgende:

[..]

Prikpil?
Daarvan blijven de hormonen zo lang in je lichaam :{ Zeikerd ben ik he :P
Ik denk dat ik mij toch over mijn spiraalangst heen ga zetten..
pi_157645322
Oh mijn kleine baby O+ Ligt in de box zijn mobiel te volgen. Je ziet zijn oogjes echt heen en weer gaan, zo schattig O+ Echt geweldig vind hij het nog niet maar net voldoende zodat ik even een broodje kon smeren voor mijzelf
  woensdag 18 november 2015 @ 12:34:10 #291
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_157645329
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:31 schreef Minarosa het volgende:
Ik heb de borstvoedingsvriendelijke pil waarvan ik even de naam kwijt ben :') Maar werkt prima :+ Al was ik gisterochtend opeens misselijk en toen dacht ik 'het zal toch niet :o ' maar dat bleek een gewoon maagprobleempje, vriend had er ook last van. Gisteravond was alleen baby fit en blij hier in huis :Y)
desogestrel (merknaam Cerazette)
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
pi_157645482
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:34 schreef Mariposas het volgende:

[..]

desogestrel (merknaam Cerazette)
+1 geweldig spul :)
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_157645670
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:25 schreef Mariposas het volgende:
Ach, over alles is wel een horror verhaal te vinden. ;) Ik vond de Mirena spiraal ideaal, 4,5 jaar lang niet ongesteld geweest en nergens aan hoeven te denken. ^O^ Ook nooit last van gehad.
De mijne moest met een ruggenprik op de OK verwijderd worden. Maar die ik daarvoor had vond ik ook prima :Y
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157645682
Mirena mag je gewoon laten zetten zonder menstruatie na een bevalling hoor. 3 maanden na de bevalling mikken ze hem er gewoon in. Baarmoedermond is dan weker dan iemand die nog nooit bevallen is (en dan raden ze dus wel aan om het tijdens een menstruatie te laten doen). Overigens was mijn baarmoedermond zo week dat ik dat ding niet eens heb gevoeld toen ze hem plaatsten. :P

Vanochtend controle echo daarvoor gehad en ik blijf de komende 5 jaar weer kindvrij. :Y Vond het heel raar om een echo te krijgen zonder een minimensje in buik te zien. :P
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_157645702
hier gingen de afgelopen 4 jaar een combinatie van nfp en condooms prima dus dat wordt hem nu weer wat mij betreft. Gecombineerd met huispak :') :+
:)
pi_157645721
Wij gaan voorlopig gewoon voor condooms. Niet dat we die al nodig gehad hebben.. De gyn had het ook nog over een diaphragma, dat lijkt mee helemaal een gedoe..
pi_157645735
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:50 schreef mignonne het volgende:
hier gingen de afgelopen 4 jaar een combinatie van nfp en condooms prima dus dat wordt hem nu weer wat mij betreft. Gecombineerd met huispak :') :+
Voor de zekerheid kan je natuurlijk gevoerde crocs erbij doen. Hebben ze ook voor mannen, het hoeft toch niet allemaal van 1 kant te komen he :P
ti amo pių di ieri ma meno di domani
pi_157645762
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:51 schreef Estrys het volgende:

[..]

Voor de zekerheid kan je natuurlijk gevoerde crocs erbij doen. Hebben ze ook voor mannen, het hoeft toch niet allemaal van 1 kant te komen he :P
Nee psies. Ik het huispak hij de crocs. Goeie deal *O*
:)
pi_157645788
Hier condooms op het moment, geen zin in hormonen en we willen vrij snel voor baby 2 gaan. Niet nu al hoor, maar het is eerder een kwestie van maanden dan jaren.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_157645830
Mijn libido is nog ver te zoeken en daarbij hebben we zoveel moeite moeten doen voor F dat zelfs toen het wel de bedoeling was het niet wilde dat ik nu helemaal niks wil aan anti-conceptie. Mocht er toch een match zijn is dat een mooi welkom wondertje, dat hebben we al wel duidelijk gezegd tegen mekaar. O+
pi_157645838
Hier wacht ik ook nog even
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')