Ben je het dan niet met een deel van de mensen hier eens dat er teveel moslims zijn ( in eigen kring bij mij iig ) die het afkeuren maar tegelijk ook min of meer verdedigen? Telkens een argument waarom het gebeurde en dat er oorlog is daar etc... in plaats van gewoon duidelijk zeggen: dit is afschuwelijk en ik vind het verschrikkelijk dat mijn geloof hiervoor misbruikt wordt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als ze niets zeggen is het ook niet goed.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef HulkHeld het volgende:
Die zwarte van de NOS zit ze bijna te complementeren. 'Toch goed georganiseerd en goede acties'
Sta je daar voor de poort na een treinreis uit Nederland.quote:
Volgens mij was het de bedoeling dat ze zouden aanslag plegen in het stadion. Maar op de een of andere manier zit er toch iets van mens in hun die zegt dat ze dat beter niet zouden doen. Daarom hebben ze wss beslist om te ontploffen buiten het stadion waar geen volk is.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:48 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Trouwens, als het doel is om zoveel mogelijk doden te maken met een zelfmoordaanslag zoals IS wil. Waarom dan een bom af laten gaan buiten het stadion en er niet in of als het stadion leeg zou lopen.
Ook pakken ze een random cafe en stappen ze een of andere concertzaal binnen. Lijkt me niet opgezet en IS lult maar wat. Dan hadden ze de Eiffeltoren wel gepakt of de metro. Dit zijn gewoon lonewolfs.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:49 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Mensen die roepen dat ze er niks mee te maken hebben omdat ze geen vinger hebben uitgestoken zijn onderdeel van het probleem? Klinkt niet echt logisch.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ben je het dan niet met een deel van de mensen hier eens dat er teveel moslims zijn ( in eigen kring bij mij iig ) die het afkeuren maar tegelijk ook min of meer verdedigen? Telkens een argument waarom het gebeurde en dat er oorlog is daar etc... in plaats van gewoon duidelijk zeggen: dit is afschuwelijk en ik vind het verschrikkelijk dat mijn geloof hiervoor misbruikt wordt.
Ik hoor/lees te vaak ja het is wel erg maar ze krijgen ook minder kansen in de maatschappij, of het westen voert oorlog in het MO.
WTFquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:45 schreef ElviraKlapmuts het volgende:
twitter:fivewords12 twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 10:30:43ieder die nu nog #vluchteling @coanl @rodekruis #azcja steunt; @minpres #d66 stemt, pist over vermoorden #aanslagenparijs , #kominverzet reageer retweet
Ik zeg dan ook niet "afschaffen". Het is een feit dat de islam er NU wel degelijk een rol, zo niet de grootste rol in speelt. Het is mogelijk dat mensen in naam van een andere ideologie gekke dingen uithalen maar dat is volstrekt irrelevant wanneer we het over de aanslagen van NU hebben. Godallemachtig waarom heb jij steeds die behoefte om de schuld proberen te minimaliseren en/of te verleggen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
is er geen religie, dan is er wel ideologie. Religie 'afschaffen' verplaatst het probleem enkel naar een andere rechtvaardiging, lijkt me.
Nee, dit wordt de directe toekomst van Europa. Dit zal vaker gaan gebeuren en binnen verschillende lidstaten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:44 schreef Fokker101 het volgende:
Ben dan ook wel echt benieuwd als er meer aanslagen komen. Of dat het alleen dreiging is..
Unieke foto's van een leeg parkquote:
Eiffeltoren was ook een doel, maar dat is niet gelukt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:48 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Trouwens, als het doel is om zoveel mogelijk doden te maken met een zelfmoordaanslag zoals IS wil. Waarom dan een bom af laten gaan buiten het stadion en er niet in of als het stadion leeg zou lopen.
Ook pakken ze een random cafe en stappen ze een of andere concertzaal binnen. Lijkt me niet opgezet en IS lult maar wat. Dan hadden ze de Eiffeltoren wel gepakt of de metro. Dit zijn gewoon lonewolfs.
Geen wachtrijen, flex toch?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:51 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Unieke foto's van een leeg park
quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:48 schreef capuchon_jongen het volgende:
En nu, 120 doden en wss nog meer. komop dat we kunnen we toch niet toelaten
Jup, ze hebben ook aangegeven dat ze niet weten hoe ze een groep van 8 zo hebben kunnen laten lopen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef Falco het volgende:
Denken jullie ook niet dat de Franse veiligheidsdiensten hebben lopen suffen? Het zou me niks verbazen dat dat ook nog meespeelt en het zo uit de hand heeft kunnen lopen.
Erkennen dat er grote problemen zijn binnen de (culturele) islam is niet zo moeilijk. Moslims hebben er alleen op grote schaal moeite mee en kruipen liever in de slachtofferrol.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als ze niets zeggen is het ook niet goed.
Christenen hebben ook een geschiedenis van geweld.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Waarom zijn het moslims die dit soort geweldadige acties doen?
Je ziet ook geen Christenen die een zaal vol mensen vermoord. Los van eenmans acties.
Ik heb niks tegen mensen die moslim zijn. Maar wat brengt deze groep extremisten toch zover?
Hoeveel evenementen waren er wel niet op een vrijdagavond in Parijs? Daar heb je toch nooit genoeg mankracht voor. Het stadion zijn ze in ieder geval niet binnen weten te dringen. Zo'n concert van een of andere vage band...zou 't niet gelijk als target #1 op m'n anti-terreurlijstje hebben.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef Falco het volgende:
Denken jullie ook niet dat de Franse veiligheidsdiensten hebben lopen suffen? Het zou me niks verbazen dat dat ook nog meespeelt en het zo uit de hand heeft kunnen lopen.
Daarnaast moet je flink je best doen om de eiffeltoren los van de grond te krijgen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eiffeltoren was ook een doel, maar dat is niet gelukt.
Ja dat zal die mongolen op andere gedachten brengen...quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:44 schreef Poison-Ivy het volgende:
Het zou mooi zijn als grote leiders met moslimgeloof zich uitspreken over deze acties.
Ze zijn volgens mij nog steeds opzoek naar mensenquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Jup, ze hebben ook aangegeven dat ze niet weten hoe ze een groep van 8 zo hebben kunnen laten lopen.
Het stadion inkomen is vrijwel onmogelijk, denk dat ze dat sowieso niet van plan waren. Wel de aandacht afleiden door buiten jezelf op te blazen is een goeie tactiek en zo samen met de restaurant-slachers de aandacht afleiden door uiteindelijk een 'grote slag' te slaan in dat theaterquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Volgens mij was het de bedoeling dat ze zouden aanslag plegen in het stadion. Maar op de een of andere manier zit er toch iets van mens in hun die zegt dat ze dat beter niet zouden doen. Daarom hebben ze wss beslist om te ontploffen buiten het stadion waar geen volk is.
Sowieso was de President in het stadion... daar moet (en terecht) natuurlijk de meeste beveiliging naartoe.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Hoeveel evenementen waren er wel niet op een vrijdagavond in Parijs? Daar heb je toch nooit genoeg mankracht voor. Het stadion zijn ze in ieder geval niet binnen weten te dringen. Zo'n concert van een of andere vage band...zou 't niet gelijk als target #1 op m'n anti-terreurlijstje hebben.
Het doel is dan ook niet 'zoveel ogelijk doden'. Het doel is verwarring, onrust, angst veroorzaken.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:48 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Trouwens, als het doel is om zoveel mogelijk doden te maken met een zelfmoordaanslag zoals IS wil. Waarom dan een bom af laten gaan buiten het stadion en er niet in of als het stadion leeg zou lopen.
Ook pakken ze een random cafe en stappen ze een of andere concertzaal binnen. Lijkt me niet opgezet en IS lult maar wat. Dan hadden ze de Eiffeltoren wel gepakt of de metro. Dit zijn gewoon lonewolfs.
Collectieve psychosequote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Waarom zijn het moslims die dit soort geweldadige acties doen?
Je ziet ook geen Christenen die een zaal vol mensen vermoord. Los van eenmans acties.
Ik heb niks tegen mensen die moslim zijn. Maar wat brengt deze groep extremisten toch zover?
Omdat de gemiddelde moslim hier net zo min schuld aan heeft als jij of ik, daar gaat het om. Dat er een probleem is met islamitische groeperingen valt niet te ontkennen, maar ik denk alleen niet dat het antwoord is om de hele islam te bestrijden. Naast dat er gewoonweg te veel moslims zijn, creeër je daarmee nog meer tegenstellingen bij nog meer mensen waaruit haat kan uitstaan.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:51 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook niet "afschaffen". Het is een feit dat de islam er NU wel degelijk een rol, zo niet de grootste rol in speelt. Het is mogelijk dat mensen in naam van een andere ideologie gekke dingen uithalen maar dat is volstrekt irrelevant wanneer we het over de aanslagen van NU hebben. Godallemachtig waarom heb jij steeds die behoefte om de schuld proberen te minimaliseren en/of te verleggen.
Met Charlie Hebdo hadden ze de daders ook in de peiling. Alleen geen capaciteit om iets met die kennis te kunnen doen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef Falco het volgende:
Denken jullie ook niet dat de Franse veiligheidsdiensten hebben lopen suffen? Het zou me niks verbazen dat dat ook nog meespeelt en het zo uit de hand heeft kunnen lopen.
Nee. Lees dat stuk uit NRC next maar eens. Wekelijks, wellicht dagelijks verijdelen ze aanslagen. Maar wij horen daar niks van... hier in Nederland ook niet maar ze zijn wel degelijke aan de orde. Zeker na Charlie Hebdo lijkt het me dat de inlichtingendiensten mega alert zijn, 24/7. Ondanks dat is dit blijkbaar niet te voorkomen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef Falco het volgende:
Denken jullie ook niet dat de Franse veiligheidsdiensten hebben lopen suffen? Het zou me niks verbazen dat dat ook nog meespeelt en het zo uit de hand heeft kunnen lopen.
Hoezo? De lieden kunnen in Syrie deze afspraak hebben gemaakt. Of simpelweg 1x uitspreken; Psst ElDinosaur vrijdag 13 Jan in Amsterdam, jij dam ik leidsche om 11u. Verder contact is niet noodzakelijk.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Precies, dit zijn geen lone wolfs die dit op hun zolderkamertje hebben opgezet.
Ik verwacht dat ze in de afgelopen jaren minimaal één keer naar het midden-oosten zijn geweest.
Pleur op.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef aloa het volgende:
[..]
Christenen hebben ook een geschiedenis van geweld.
Lees de bijbel even.
Precies.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ben je het dan niet met een deel van de mensen hier eens dat er teveel moslims zijn ( in eigen kring bij mij iig ) die het afkeuren maar tegelijk ook min of meer verdedigen? Telkens een argument waarom het gebeurde en dat er oorlog is daar etc... in plaats van gewoon duidelijk zeggen: dit is afschuwelijk en ik vind het verschrikkelijk dat mijn geloof hiervoor misbruikt wordt.
Hoe weet je dat?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eiffeltoren was ook een doel, maar dat is niet gelukt.
En waarquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef Fokker101 het volgende:
Nu kijken wanneer Nederland aan de beurt is.
Ja dan kunnen ze zoeken tot aan hun dood.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ze zijn volgens mij nog steeds opzoek naar mensen
Zij gaan de oorlog leiden? Apart dat de VS zo ineens weggeeftquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Hollande: 'We are going to lead a war which will be pitiless'
http://www.washingtonexam(...)less/article/2576337
Fransen die een oorlog gaan voeren.
Dit gaat vast goed
Standaardtactiek van terroristen. Zelfs Breivik deed dat. Die had toen die bomaanslag waarna hij naar dat eiland ging.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef Falco het volgende:
[..]
Het stadion inkomen is vrijwel onmogelijk, denk dat ze dat sowieso niet van plan waren. Wel de aandacht afleiden door buiten jezelf op te blazen is een goeie tactiek en zo samen met de restaurant-slachers de aandacht afleiden door uiteindelijk een 'grote slag' te slaan in dat theater.
Ja ik vind dat ook.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef Poison-Ivy het volgende:
[..]
Precies.
Niet ..verschrikkelijk maar...
Niks maar. Dit verdient geen excuus
Dat is symptoombestrijding wat je nu beschrijft. Ik bedoel meer gesuf met het in de gaten houden van de moslimgekkies vooraf. Maar goed dat is ook onmogelijk met al die pauperige banlieues die tjokvol potentiële moslimgekkies zitten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Hoeveel evenementen waren er wel niet op een vrijdagavond in Parijs? Daar heb je toch nooit genoeg mankracht voor. Het stadion zijn ze in ieder geval niet binnen weten te dringen. Zo'n concert van een of andere vage band...zou 't niet gelijk als target #1 op m'n anti-terreurlijstje hebben.
De band is redelijk groot en succesvol. Bovendien weten we niet of bandleden anti-Islam uitingen hebben gedaan in een interview oidquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Hoeveel evenementen waren er wel niet op een vrijdagavond in Parijs? Daar heb je toch nooit genoeg mankracht voor. Het stadion zijn ze in ieder geval niet binnen weten te dringen. Zo'n concert van een of andere vage band...zou 't niet gelijk als target #1 op m'n anti-terreurlijstje hebben.
Je bent best een tijdje offline geweest, of niet?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:55 schreef Etsu het volgende:
Voor de laatste keer dat ik op FOK! keek, waren er nog 60 doden.
Toch 1800 mensen bij elkaar in een concertzaal. Valt me nog mee hoeveel doden daar zijn gevallen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Hoeveel evenementen waren er wel niet op een vrijdagavond in Parijs? Daar heb je toch nooit genoeg mankracht voor. Het stadion zijn ze in ieder geval niet binnen weten te dringen. Zo'n concert van een of andere vage band...zou 't niet gelijk als target #1 op m'n anti-terreurlijstje hebben.
Ik voorspel straks een aanslag in Meppel.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef Fokker101 het volgende:
Nu kijken wanneer Nederland aan de beurt is.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Hollande: 'We are going to lead a war which will be pitiless'
http://www.washingtonexam(...)less/article/2576337
Fransen die een oorlog gaan voeren.
Dit gaat vast goed
Andere geschiedenis.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Waarom zijn het moslims die dit soort geweldadige acties doen?
Je ziet ook geen Christenen die een zaal vol mensen vermoord. Los van eenmans acties.
Ik heb niks tegen mensen die moslim zijn. Maar wat brengt deze groep extremisten toch zover?
Pleur opquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Pleur op.
Dat is honderden jaren geleden, moet je dat nu nog steeds betrekken in discussies? Laten we het dan maar niet over de mooren hebben en de islamitische slavenhandelaars.
Hoe dacht je dat Zuid-Amerika Katholiek is geworden?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Waarom zijn het moslims die dit soort geweldadige acties doen?
Je ziet ook geen Christenen die een zaal vol mensen vermoord. Los van eenmans acties.
Ik heb niks tegen mensen die moslim zijn. Maar wat brengt deze groep extremisten toch zover?
Klopt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef Messina het volgende:
[..]
Je bent best een tijdje offline geweest, of niet?
Blijkt het gewoon ETA te zijnquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
IS heeft de aanslag dus niet opgeëist.
Hahahah dat zou wat zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef superniger het volgende:
[..]
Ik voorspel straks een aanslag in Meppel.
Niemand gedacht aan Utrecht CS?quote:
Dat soort dingen zijn dan ook behoorlijk beveiligd. In het zicht lopen daar gewoon militairen. Wrs is er ook een hoop beveiliging wat wij niet zien.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eiffeltoren was ook een doel, maar dat is niet gelukt.
Wel geclaimd.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
IS heeft de aanslag dus niet opgeëist.
De geschiedenis is niet meer te veranderen. De toekomst wel en die begint vandaag. Wij zijn nu de sjaak van een religie die in de geschiedenis leeft.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef Cothen het volgende:
[..]
Hoe dacht je dat Zuid-Amerika Katholiek is geworden?
En ooit van de kruistochten gehoord? Die gingen er echt niet zo vreedzaam aan toe als die ene in spijkerbroek doet suggereren.
Ik geef 020 meer kansquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:57 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Niemand gedacht aan Utrecht CS?
Klopt, echter komen dit soort aanslagen de regering ook wel uit. Een bang, angstig volk is makkelijker in toom te houden natuurlijk. En de leiders (net als lachebekje Ruttjes) vinden het weer enorm verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Nee. Lees dat stuk uit NRC next maar eens. Wekelijks, wellicht dagelijks verijdelen ze aanslagen. Maar wij horen daar niks van... hier in Nederland ook niet maar ze zijn wel degelijke aan de orde. Zeker na Charlie Hebdo lijkt het me dat de inlichtingendiensten mega alert zijn, 24/7. Ondanks dat is dit blijkbaar niet te voorkomen.
Ik denk dat het heel verstandig is geweest niet mee te bombarderen in Syrië.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef Fokker101 het volgende:
Nu kijken wanneer Nederland aan de beurt is.
quote:
twitter:michaelh992 twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 10:20:14#ISIS did not claim the #ParisAttack, all statements are either fake, old or "just" celebrating the attack reageer retweet
Bij rugbywedstrijden wordt er amper gecontroleerd. Daar had het ze wel gelukt vrees ik.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef Falco het volgende:
[..]
Het stadion inkomen is vrijwel onmogelijk, denk dat ze dat sowieso niet van plan waren. Wel de aandacht afleiden door buiten jezelf op te blazen is een goeie tactiek en zo samen met de restaurant-slachers de aandacht afleiden door uiteindelijk een 'grote slag' te slaan in dat theater.
Ik snap oprecht niet wat dit ermee te maken heeftquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef Cothen het volgende:
[..]
Hoe dacht je dat Zuid-Amerika Katholiek is geworden?
En ooit van de kruistochten gehoord? Die gingen er echt niet zo vreedzaam aan toe als die ene in spijkerbroek doet suggereren.
Hoezo een station? Verwacht dan eerder iets op de dam in Adam.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:57 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Niemand gedacht aan Utrecht CS?
Amen...quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Omdat de gemiddelde moslim hier net zo min schuld aan heeft als jij of ik, daar gaat het om. Dat er een probleem is met islamitische groeperingen valt niet te ontkennen, maar ik denk alleen niet dat het antwoord is om de hele islam te bestrijden. Naast dat er gewoonweg te veel moslims zijn, creeër je daarmee nog meer tegenstellingen bij nog meer mensen waaruit haat kan uitstaan.
En toch denk ik dat je de meeste terreur zaait als je op de lokale zaterdagmarkt van Uden een slachtpartij aanricht. Dat is pas echt complete willekeurquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:57 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Niemand gedacht aan Utrecht CS?
Die gedachte is ook zo hypocriet als wat, met in gedachte dat wij in Irak wel vrolijk meedoen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:57 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik denk dat het heel verstandig is geweest niet mee te bombarderen in Syrië.
Het is het enige mogelijke antwoord als het terrorisme niet wil laten winnen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Hollande: 'We are going to lead a war which will be pitiless'
http://www.washingtonexam(...)less/article/2576337
Fransen die een oorlog gaan voeren.
Dit gaat vast goed
Ik heb begrepen van wel. Vanmorgen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
IS heeft de aanslag dus niet opgeëist.
Standaard reacties die je krijgt ja. Je hebt helemaal niets aan dat soort mensen inderdaad. Beter gaan ze lekker weg.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef Piles het volgende:
Volgens 2 moslimjongens uit m'n omgeving zijn de aanslagen door VS/Israel geregeld om de aandacht af te leiden van wat er in Palestina en Syrië gebeurd. Ofzo
Alle moslims en vluchtelingen zijn welkom in Nederland wat mij betreft, maar dit soort mensen kunnen misschien beter gewoon vertrekken. Ondanks dat ze gewoon Nederlander zijn.
Wagelijk om zoiets te denken/zeggen 1 dag nadat zoveel mensen zijn afgeslacht
Station is 4x drukker dan de dam hoor.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:58 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
Hoezo een station? Verwacht dan eerder iets op de dam in Adam.
Straks Sinterklaasquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:58 schreef HulkHeld het volgende:
Jezus die NOS-presentatrice, om 11:00 gaat de uitzending verder, goedemiddag. Hmmmkaaaaaaay
Alleen een video online gezet met daarin de boodschap dat we meer kunnen verwachten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:59 schreef Elzies het volgende:
[..]
Ik heb begrepen van wel. Vanmorgen.
Dit hoor ik ook veel van Moslims uit mijn omgeving jaquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef Piles het volgende:
Volgens 2 moslimjongens uit m'n omgeving zijn de aanslagen door VS/Israel geregeld om de aandacht af te leiden van wat er in Palestina en Syrië gebeurd. Ofzo
Alle moslims en vluchtelingen zijn welkom in Nederland wat mij betreft, maar dit soort mensen kunnen misschien beter gewoon vertrekken. Ondanks dat ze gewoon Nederlander zijn.
Wagelijk om zoiets te denken/zeggen 1 dag nadat zoveel mensen zijn afgeslacht
Je beseft dat zij ook beinvloed worden door familie, vrienden? Het is een vicieuze cirkel die steeds maar sterker wordt... Dus zo reageren helpt niet, maar goed.. whatever..quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef Piles het volgende:
Volgens 2 moslimjongens uit m'n omgeving zijn de aanslagen door VS/Israel geregeld om de aandacht af te leiden van wat er in Palestina en Syrië gebeurd. Ofzo
Alle moslims en vluchtelingen zijn welkom in Nederland wat mij betreft, maar dit soort mensen kunnen misschien beter gewoon vertrekken. Ondanks dat ze gewoon Nederlander zijn.
Wagelijk om zoiets te denken/zeggen 1 dag nadat zoveel mensen zijn afgeslacht
12:00 op NPO 3quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:59 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Komt die haatbaard vandaag aan?
Ja straks met al z'n negertjesquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:59 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Komt die haatbaard vandaag aan?
Ja dat zal. Nja je weet het ook niet.. vind een restaurant om een aanslag te plegen ook niet het meest logisch.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:59 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Station is 4x drukker dan de dam hoor.
Slappe hap inderdaad. Maar ja... je moet wel correct blijven hequote:Op zaterdag 14 november 2015 10:57 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Klopt, echter komen dit soort aanslagen de regering ook wel uit. Een bang, angstig volk is makkelijker in toom te houden natuurlijk. En de leiders (net als lachebekje Ruttjes) vinden het weer enorm verschrikkelijk.
Aantonen dat ook Christenen in staat zijn om de meest gruwelijke dingen uit naam van hun god te doen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:58 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik snap oprecht niet wat dit ermee te maken heeft
Gaan we nu alle geloven tegen elkaar afzetten en dan bekijken wie het meeste dode heeft veroorzaakt en dat dan afschaffen ofzo?![]()
Ik begrijp gewoon niet wat je met dit soort statistieken zou willen doen.
twitter:matshummels twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 10:03:05Back in 🇩🇪 unbelievable what happened yesterday. This world is fucked up right now. My thoughts are with those who lost someone they love.. reageer retweet
Dat klopt maar we hebben het hier niet over incidenten. We hebben het over grote aantallen mensen die extreem moslim zijn, die in sommige gevallen gesteund worden door gematigde moslims of in elk geval is er begrip voor en die buitengewoon gevaarlijk zijn en blijkbaar heel effectief zijn in het ontwrichten van de samenleving met een groeiend aantal slachtoffers.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Omdat de gemiddelde moslim hier net zo min schuld aan heeft als jij of ik, daar gaat het om. Dat er een probleem is met islamitische groeperingen valt niet te ontkennen, maar ik denk alleen niet dat het antwoord is om de hele islam te bestrijden. Naast dat er gewoonweg te veel moslims zijn, creeër je daarmee nog meer tegenstellingen bij nog meer mensen waaruit haat kan uitstaan.
Ach, net zo verwerpelijk als de omgeving die roept dat alle moslims gedeporteerd dienen te worden.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:59 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Dit hoor ik ook veel van Moslims uit mijn omgeving ja
Heel apart.
Heeft iemand die boodschap ook? Altijd wel benieuwd.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Alleen een video online gezet met daarin de boodschap dat we meer kunnen verwachten.
Dat is inderdaad niet goed. Gewoon keihard afkeuren en geen 'maar's. Ik denk dat die moslims zichzelf en hun geloof vooral willen indekken. Dat ze proberen te verklaren dat het niet komt door het geloof, maar door andere factoren. Ze worden er immers wel op aangekeken en dan is het moeilijk om niet in de verdediging te schieten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:50 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ben je het dan niet met een deel van de mensen hier eens dat er teveel moslims zijn ( in eigen kring bij mij iig ) die het afkeuren maar tegelijk ook min of meer verdedigen? Telkens een argument waarom het gebeurde en dat er oorlog is daar etc... in plaats van gewoon duidelijk zeggen: dit is afschuwelijk en ik vind het verschrikkelijk dat mijn geloof hiervoor misbruikt wordt.
Ik hoor/lees te vaak ja het is wel erg maar ze krijgen ook minder kansen in de maatschappij, of het westen voert oorlog in het MO.
Ja maar Utrecht is nog onlogischerquote:Op zaterdag 14 november 2015 11:00 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
Ja dat zal. Nja je weet het ook niet.. vind een restaurant om een aanslag te plegen ook niet het meest logisch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |