Ik vind het veel erger dat mensen zingen en juichen als een boot vol illegalen Nederland binnen komt. Daardoor zitten we nu met een totaal verloederde multiculturele samenleving opgescheeptquote:Op zaterdag 14 november 2015 02:40 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Veel pauper autochtone Nederlanders zijn ook bijzonder slecht geïntegreerd.
Als je hoort wat die allemaal roepen. Lachen op facebook als er bootjes met vluchtelingen zingen of roepen dat ze die mensen wel mogen afschieten. Ze pleiten voor dezelfde gruwelijkheden als waar ze de sharia-terroristen van beschuldigen. Eigenlijk verschillen ze niet zoveel van elkaar.
So what? Het is allang oorlog. Het wordt hoog tijd dat dat besef eens doordringt in de hoofden van poco's en van politici die denken dat ze deze barbaarse religie kunnen beteugelen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Doen, maar niet vergeten dat men keihard terug zal slaan.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Supporters uit Duitsland
Waar haal je deze flauwekul vandaan?quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:43 schreef Coco98 het volgende:
"Opinion: The goal of these attacks is to make the West hate muslims indiscriminately. No matter how upset we are, we must resist this. We must remember that IS is doing this to other muslims in Syria every day, and welcome them as refugees and allies."
Oorlog voeren als oplossing aanvoeren.quote:
Dat zei je net ook al toch?quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef MissionPhailed het volgende:
Ik vind het streven naar een islam-vrij Europa té extreem. Wél ben ik ervoor om Turkije uit de NAVO te gooien en sympathisanten van bijvoorbeeld IS te deporteren, goedschiks of kwaadschiks.
In welk geloof is wel liefde? In het Midden Oosten bv?! Flikker toch op. Al het geloof is ziekmakend.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:43 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Raar he dat mensen moslim moe worden, kijk naar het nieuws, dag in dag uit alleen maar ellende door dit hypocriet, middeleeuws en barbaars kutgeloof. Wordt eens wakker en ga in jezelf geloven ipv een fictief persoon waarvan nooit bewijs is geleverd dat je na je dood tich maagden krijgt, wees blij dat je leeft hier op aarde maak er een feest van, maar nee dood en verderf is waar dit geloof op gebasseerd is, niks liefde..
Ohjaquote:Op zaterdag 14 november 2015 02:45 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Dat zei je net ook al toch?
EN JIJ MAG OOK HET LAND UIT !quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef Morendo het volgende:
[..]
Mooie spreuk. Enkel schrijf je islam niet met hoofdletter, zelfs niet wanneer je er een zin mee opent.
Ah oke, had je bericht verkeerd gelezen. Nog wel wat nuance dus.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:42 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik nergens? Ik zeg IEDERE moslim die zulke gedachte erop nahoudt, is er 1 teveel. Dus moslims die zulke gedachten niet hebben, zijn prima welkom.
Whatsup?
Dat komt omdat wij, vele van ons, het vanuit de emotie goed willen doen. Mensen helpen elkaar in nood. Daarvan schiet je geen gaten in het bootje en laat je ze zinken..quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ik vind het veel erger dat mensen zingen en juichen als een boot vol illegalen Nederland binnen komt. Daardoor zitten we nu met een totaal verloederde multiculturele samenleving opgescheept
Dat volk in die bootjes zijn overigens geen vluchtelingen, maar illegale migranten.
Barbaarse religie. Proest. Zieke gast.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
So what? Het is allang oorlog. Het wordt hoog tijd dat dat besef eens doordringt in de hoofden van poco's en van politici die denken dat ze deze barbaarse religie kunnen beteugelen.
Ik interpreteerde je post verkeerd, excuses.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:42 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik nergens? Ik zeg IEDERE moslim die zulke gedachte erop nahoudt, is er 1 teveel. Dus moslims die zulke gedachten niet hebben, zijn prima welkom.
Whatsup?
Want als ze ergens tijdens een grenscontrole aan de Belgisch-Franse grens waren tegengehouden was dit allemaal niet gebeurdquote:Op zaterdag 14 november 2015 02:42 schreef IMVHI het volgende:
Zo mooi, die open grenzen van onze geliefde EU
Actiegroep Kick Out Zwarte Piet (KOZP) zou er ook iets mee te maken kunnen hebbenquote:Op zaterdag 14 november 2015 02:41 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
IS zou het geclaimed hebben. Volgens iemand op Twitter.
Maar op Twitter zeiden ze ook dat de eifeltoren op zwart ging voor de slachtoffers en dat belgie de grenzen dicht heeft gegooid.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:40 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik ben klaar met nuanceren, met problemen downplayen. De islam als zodanig een bron van terreur, geweld en grove mensenrechtenschendingen. Iedereen die zichzelf moslim noemt, gematigd of streng, kiest er met z'n volle verstand voor om deze bagger aan te hangen. Religie is een keuze. Wil je zonodig moslim zijn, ga dan fijn wonen in een moslimland.
Europa moet de islam de oorlog verklaren.
Jij bent ook gehersenspoeld door de media? Pim heeft dit alles ook al eens gezegd hoor.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:42 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ideale volgelingen die alles voor je doen als je de juiste woorden spreekt, kijkt maar naar Geertje.
Zolang ik geen geweld gebruik en geen mensen om zeep help vanwege hun mening of geloofsovertuiging, zou ik je over mij geen zorgen maken. Ik zeg gewoon op een stevige en duidelijke manier wat ik vind, namelijk dat ik die hele schijt-islam spuug- en spuugzat ben.quote:
Wat een onzin, ik ben het met je eens dat onze westerse samenleving niet functioneert in combinatie met de islam maar mensen moeten godverdomme eens normaal doen. Elke moslim is geen terrorist en elke terrorist is geen moslim. Een religie de oorlog verklaren? Wil je onschuldige moslims de oorlog verklaren? Net zoals deze terroristen onschuldige mensen koelbloedig de oorlog verklaarden.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:43 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon gelijk. De islam hoort niet thuis in een westerse samenleving. Het is een ziekelijke ideologie dat een voedingsbodem voor terrorisme is.
Gelul. Laten we vooral niet het verschil uit het oog verliezen tussen de extremistische en gematigde vredelievende Moslimsquote:
Verdiep je eens in de islam. Je kunt geen onderscheid maken tussen IS-aanhangers en de rest, zo duidelijk is het namelijk niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef MissionPhailed het volgende:
Ik vind het streven naar een islam-vrij Europa té extreem. Wél ben ik ervoor om Turkije uit de NAVO te gooien en sympathisanten van bijvoorbeeld IS te deporteren, goedschiks of kwaadschiks.
De wereld is wel degelijk anders. Jaren geleden hadden we deze 'invasie' van vluchtelingen en de bijkomende ellende nog niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef deadprez het volgende:
Gadverdamme elf, ik mis de tijden dat je het PVVee nog de nuance bij probeerde te brengen. En nee, de wereld is niet opeens anders. Je bent gewoon geradicaliseerd.
Met jou kan ik wel door 1 deurquote:Op zaterdag 14 november 2015 02:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
So what? Het is allang oorlog. Het wordt hoog tijd dat dat besef eens doordringt in de hoofden van poco's en van politici die denken dat ze deze barbaarse religie kunnen beteugelen.
De islam niet als barbaarse religie zijn, gast, in welke wereld leef jij?quote:Op zaterdag 14 november 2015 02:46 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Barbaarse religie. Proest. Zieke gast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |