Het is moeilijk om met termen als normaal aan te komen, want ze zijn allemaal te mooi. Dus de norm is "iedere vrouw is te mooi". Ze zijn allemaal te mooi, ik durf ze allemaal niet aan te spreken.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:21 schreef Wimperkruller het volgende:
Er zijn in jouw ogen zóveel te mooie vrouwen en je durft ze allemaal niet aan te spreken? Spreek dan eens de normale mooie vrouwen aan. Of durf je dat ook niet?
Waar moet ik dan aan werken? Onzeker ben ik niet, ik ken mijn plaats wel hoor. Er is een zekerheid dat ik in beginsel een vrouw wil aanspreken, maar op het moment dat ik in actie moet komen, haak ik af.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:26 schreef rhubarbje het volgende:
Gelukkig gaat het vrouwen niet alleen om looks. Je hebt toch vast wel iets te bieden
Naja als je zo onzeker bent dat je niet met vrouwen durft te praten kun je daar waarschijnlijk beter aan werken want dan ben je ook niet echt een aantrekkelijke optie
Dus je durft vrouwen niet aan te spreken. Ik weet niet wat de oplossing daarvan is. Ik denk dat je het juist moet gaan doen.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:26 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Het is moeilijk om met termen als normaal aan te komen, want ze zijn allemaal te mooi. Dus de norm is "iedere vrouw is te mooi". Ze zijn allemaal te mooi, ik durf ze allemaal niet aan te spreken.
Ja, te mooi idd. Dus ze zien er goed uit, erg sociaal, goed in de omgang, slim etc. Maar het draait allemaal op een snelheid die ik niet kan bijbenen.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:26 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Jezus man, 'te mooi'. Hoe oppervlakkig kun je zijn.![]()
nou aan hoe vrouwen ziet (alleen als een buitenkant) en het feit dat er een of andere hiërarchie bestaat op basis van looks lijkt me een beginquote:Op vrijdag 13 november 2015 21:30 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Waar moet ik dan aan werken? Onzeker ben ik niet, ik ken mijn plaats wel hoor. Er is een zekerheid dat ik in beginsel een vrouw wil aanspreken, maar op het moment dat ik in actie moet komen, haak ik af.
Ja ik ken alleen de buitenkant. Wat ik zie zijn uiterlijk, de omgang met anderen, intelligentie, hun hele voorkomen etc. Is er dan ook opeens een binnenkant?quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:33 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
nou aan hoe vrouwen ziet (alleen als een buitenkant) en het feit dat er een of andere hiërarchie bestaat op basis van looks lijkt me een begin
nee maar waarom geïntimideerd zijn door zoiets? Wie weet is ze wel een vreselijk mensquote:Op vrijdag 13 november 2015 21:34 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Ja ik ken alleen de buitenkant. Wat ik zie zijn uiterlijk, de omgang met anderen, intelligentie, hun hele voorkomen etc. Is er dan ook opeens een binnenkant?
Dat kan zijn. Maar ik kan alleen een oordeel vellen met wat ik op dat moment zie. Niet meer.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:35 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
nee maar waarom geïntimideerd zijn door zoiets? Wie weet is ze wel een vreselijk mens
maar het is toch gewoon zo simpel als: doe dat niet want het slaat nergens op?quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:40 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Dat kan zijn. Maar ik kan alleen een oordeel vellen met wat ik op dat moment zie. Niet meer.
Dat is waar, maar op de momenten dat ik ze tref in openbare gelegenheden, dan hebben deze dames echt veel zelfvertrouwen. Dat stralen ze iig uit, ik zie dat graag, maar klap dicht omdat ik geen kans maak zo vermoed ik. Wat doe ik daar aan? Ik heb bijvoorbeeld veel minder vrienden op Facebook dan zij. Ik vind het best die rust en enkele vrienden zijn genoeg, maar de meeste vrouwen die ik zie op Facebook zijn echt zó sociaal. Daar kan ik niet tegenop. Ze zullen me saai vinden. Komt ook door de andere levensfase.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:39 schreef George_Zina het volgende:
Haha. Je moet maar denken dat ook zij in de ochtend met hun broek / ondergoed op hun knieën over het toilet hangen om een grote boodschap te draaien. Kom op, gast. Verder is mooi ook maar een mening hey? In Zambia hebben ze liever wat vollere dames en wordt slank als veel minder aantrekkelijk gezien.
Ik doe dat automatisch, ik kan dat moeilijk onderdrukken. Ik vind dat wel erg simpel gesteld, want ik krijg altijd voorkeuren voor iemand ongeacht of ik dat wil of niet.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:42 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
maar het is toch gewoon zo simpel als: doe dat niet want het slaat nergens op?
Je kunt toch kijken naar hoe realistisch die gedachten zijn en het ombuigen?quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:45 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Ik doe dat automatisch, ik kan dat moeilijk onderdrukken. Ik vind dat wel erg simpel gesteld, want ik krijg altijd voorkeuren voor iemand ongeacht of ik dat wil of niet.
Goed genoeg om voor de dag te komen. Ik zie er representatief uit zover dat hier van me gevraagd wordt.quote:
De enige manier om het realistisch te bekijken is om uit te testen door vrouwen aan te spreken. Maar dat durf ik niet.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:46 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Je kunt toch kijken naar hoe realistisch die gedachten zijn en het ombuigen?
Als je het zo brengt klinkt het meer als een 'ik wil mijn gedachten niet kritisch bekijken en veranderen'
quote:
Ja dat klopt. Maar nu zijn die vrouwen te mooi, later idd niet meer. Maar nog even terugkomend op mijn uiterlijk: Ik ben ook niet de grootste, dus ja. Op datigsites vragen ze vaak dat "een echt man willen die mij tegengas kan geven" of "een mannelijke kerel" oid. Nou daar kom ik dan aan met mijn babyface. Ik ben wel gemiddeld lang (185cm), maar dat is dan ook mijn enige troef. Ik snap die vrouwen wel hoor die zo denken. Die hebben ook bepaalde verlangens e.d.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:57 schreef LazyDave het volgende:
Vrouwen worden ook oud en lelijk, maar waar bevind je werkplek zich eigenlijk?
Over het algemeen verouderen dames sneller dan mannen. Daar tegenover staat dat ze gemiddeld een paar jaar langer leven. Tenminste in Nederland. In Rusland is het helemaal dramatisch. De gemiddelde Russische man wordt nog niet eens 65 jaar en de Russische dames reiken tot ver boven de 70 jaar.....quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:57 schreef LazyDave het volgende:
Vrouwen worden ook oud en lelijk, maar waar bevind je werkplek zich eigenlijk?
Mee eens, maar lengte maakt niet heel veel uit, aangezien pubers van 16 ook al 185 kunnen zijn. Wat maturiteit geeft is toch de breedte en spiermassa, en dat ontbreekt bij mij nogal. Zo kan iemand van 170 er veel mannelijker uitzien dan ik.quote:Op vrijdag 13 november 2015 22:04 schreef George_Zina het volgende:
185 kerel! Je bent langer dan 95% van de wereldbevolking. In Nederland is de gemiddelde lengte voor een man ook niet meer dan 1,81/1,82. Je bent bovengemiddeld lang.
Erg dominant kwamen zij op me over, erg fijn leek me dat. Maar tevens waren ze ook best wel arrogant en afstandelijk, althans die enkelen die ervaren heb. Dit waren ook typisch van die dames waarbij een relatie onmogelijk zou zijn. Zo onmogelijk dat op de momenten dat ik vrouwen tref, ik niet eens (druf) te denken aan hun als aantrekkelijk. Dan denk ik niet eens of ik wel of geen kans maak. Pas nu op een vrijdagavond overdenk ik alles en zie ik in dat ik geen kans zou hebben gemaakt.quote:
Ik heb een Russisch meisje gekend maar die was verre van dominant. Verder kan ik daar totaal geen goed woord over doen. De enige Russische waar ik echt wat over kan vertellen is Maria Sharapova (reuzin van 1,88m) en dat is omdat ik het tennis bovengemiddeld goed volg. Bij voorkeur mannentennis omdat het niveau veel hoger ligt maar soms ook damestennis.quote:Op vrijdag 13 november 2015 22:11 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Erg dominant kwamen zij op me over, erg fijn leek me dat. Maar tevens waren ze ook best wel arrogant en afstandelijk, althans die enkelen die ervaren heb. Dit waren ook typisch van die dames waarbij een relatie onmogelijk zou zijn. Zo onmogelijk dat op de momenten dat ik vrouwen tref, ik niet eens (druf) te denken aan hun als aantrekkelijk. Dan denk ik niet eens of ik wel of geen kans maak. Pas nu op een vrijdagavond overdenk ik alles en zie ik in dat ik geen kans zou hebben gemaakt.
Aan die spiermassa kan je er wat doen dmv krachttraining en voeding, en het kan ook van positieve invloed zijn op je zelfvertrouwen. Het kan een rol spelen maar ik ken in mijn omgeving ook voorbeelden van smaller gebouwde gasten met met een wat jongensachtig normaal uiterlijk met een mooie vriendin. Voor de rest qua persoonlijkheid wel toffe gasten, niet overdreven maar met interesses, een eigen mening en niet bang om hun vriendin tegen te spreken als ze een meningsverschil hadden.quote:Op vrijdag 13 november 2015 22:06 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Mee eens, maar lengte maakt niet heel veel uit, aangezien pubers van 16 ook al 185 kunnen zijn. Wat maturiteit geeft is toch de breedte en spiermassa, en dat ontbreekt bij mij nogal. Zo kan iemand van 170 er veel mannelijker uitzien dan ik.
Dat is iets waar ik vroeger last van had (niet precies de dingen die jij hier neer hebt gezet, maar wel dat ik vrouwen die ik heel knap (en misschien ook indrukwekkend) vond, niet "eerlijk" durfde te behandelen). Maar das iets waar ik de laatste tijd juist aan heb gewerkt (hiervoor ook maar het resultaat vond ik nog niet goed genoeg) en dat heeft geholpen.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:19 schreef ScaleoPax het volgende:
Beste lieden,
Laat ik voorop stellen een zeer gelukkig mens te zijn. Ik zit hier in de juiste omgeving aangezien ik een werkplek heb waar vrouwen in mijn directe omgeving niet ouder zijn dan 25 jaar. Natuurlijk wel ouder dan 18 jaar. Maar ik loop zelf tegen de dertig aan en de vrouwen hier gaan liever om met andere studenten dan met mij. Ik behoor natuurlijk ook niet meer tot de studenten qua levensstijl, hoewel ik bepaalde colleges bijwoon en assisteer en zo dus in contact kom met studenten.
Maar afgezien van het verschil in levensfase, verbaas ik me iedere keer weer over de schoonheid van de dames. Bovendien is er dankzij de vele internationale studentes een grote diversiteit aan vrouwelijk schoon te aanschouwen.
Het probleem is echter, ik kan niet tippen aan deze dames. Zij zijn te mooi. Nog afgezien van het verschil in levensfase en leeftijd, heb ik nooit durven aan te kloppen bij deze vrouwen. Op datingsites is het al niet veel beter. Ook hier zijn de dames te mooi. Ik sta op enkele datingsites, maar tot een berichtje sturen is het nog niet gekomen. Naarmate ik ouder word, voel ik de druk om een relatie aan te gaan, groter worden. Plus dat vrouwen het steeds raarder zullen vinden dat ik al lange tijd geen relatie meer heb gehad. Kortom, een dilemma met urgentie.
Wie ervaart dit ook? Wie heeft ook last van te mooie dames waarbij je denkt geen kans te maken?
Gelukkig maar (voor mij danquote:Op vrijdag 13 november 2015 21:26 schreef rhubarbje het volgende:
Gelukkig gaat het vrouwen niet alleen om looks.
Hoe heb je er aan gewerkt? Ben wel benieuwd.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat is iets waar ik vroeger last van had (niet precies de dingen die jij hier neer hebt gezet, maar wel dat ik vrouwen die ik heel knap (en misschien ook indrukwekkend) vond, niet "eerlijk" durfde te behandelen). Maar das iets waar ik de laatste tijd juist aan heb gewerkt (hiervoor ook maar het resultaat vond ik nog niet goed genoeg) en dat heeft geholpen.
Verder vond ik het ook gewoon stom dat ik dat deed, maar maakt verder niet uit.
Door ze gewoon aan te spreken en mijn eigen gedrag te observeren en daarvan te leren.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:23 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Hoe heb je er aan gewerkt? Ben wel benieuwd.
Daar ging het TS niet omquote:Op zaterdag 14 november 2015 11:51 schreef SonicVolcano het volgende:
Eens met TS.
Het leven is niet eerlijk.
Nou ja, het is gewoon eerlijk vind ik. Het is gewoon te hoog gegrepen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:51 schreef SonicVolcano het volgende:
Eens met TS.
Het leven is niet eerlijk.
Deze zin kan in elk topic geplaatst worden. Daarnaast vroeg ik om ervaringen in dit topic, niet om oplossingen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 12:00 schreef Wespensteek het volgende:
Het probleem is dat je te weinig zelfvertrouwen hebt, werk daar aan.
Menig man vinden mij ook te mooiquote:Op zaterdag 14 november 2015 12:36 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Deze zin kan in elk topic geplaatst worden. Daarnaast vroeg ik om ervaringen in dit topic, niet om oplossingen.
En dan?quote:Op zaterdag 14 november 2015 12:36 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Deze zin kan in elk topic geplaatst worden. Daarnaast vroeg ik om ervaringen in dit topic, niet om oplossingen.
Excuses. Mijn ervaring zegt me dat je te weinig zelfvertrouwen hebt en je daar aan moet werken.quote:Op zaterdag 14 november 2015 12:36 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Deze zin kan in elk topic geplaatst worden. Daarnaast vroeg ik om ervaringen in dit topic, niet om oplossingen.
Dan ontstaat er hopelijk een discussie waar ervaringen worden uitgewisseld. Eerst wil ik mensen die hetzelfde ervaren horen en kijken wat hun beweegredenen zijn waarom ze dit ook doen. Of een oplossing van toepassing is, lijkt me zeer voorbarig, want dan wordt gesteld alsof het een probleem betreft. Alleen de druk van de buitenwacht kan als een probleem worden gezien, maar die zien niet precies waarom ik nog geen vrouw heb getroffen. Misschien is de conclusie ook wel dat een relatie helemaal niets voor mij is en dat ik beter alleen kan blijven. Dat gaat me tot nu toe prima af.quote:
quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:26 schreef roosjeroosje1988 het volgende:Jezus man, 'te mooi'. Hoe oppervlakkig kun je zijn.
![]()
Op vrijdag 13 november 2015 21:47 schreef Helsinki het volgende:
Niks urgentie. Ga maar eens aan je zelfvertrouwen werken. Dat lijkt namelijk het probleem te zijn in plaats van de ''te mooie'' vrouwen.
Ik tref nooit vrouwen van het MBO, buiten winkelpersoneel en caissières om. Wat is het "Annie gehalte"?quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:35 schreef droppus het volgende:
Misschien moet je eens gaan kijken op een MBO niveau 1 of 2. Daar is het Annie gehalte veel hoger.
Toevallig dacht ik juist nog aan mijn titel en woordkeuze die onjuist zijn. Het gaat idd niet zozeer om "te mooi", maar om het effect daarvan, namelijk dat vrouwen dermate fel begeerd worden dat ik denk nooit een kans te maken. Dat sluit ook aan op die ongelijke man-vrouw ratio, die ik zelf ook ervaren heb op datingsites.quote:Van een datingsite moet je ook niet uitgaan. Daar zitten vaak hoogopgeleide vrouwen met een eisenlijst te grote van een 24 delige encyclopedie. Het viel me ook op dat die personen er al jaren actief bezig waren.
De andere types die erop zitten, daar is vaak ook iets mis mee. En als er al een leuke vrouw erop zit dan duiken daar zowat alle mannen op, want de man vrouw ratio op die sites is vrij schuin.
Ervaringen, mogelijk dat dat een advies kan zijn, maar dat verwacht ik niet direct.quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:36 schreef rhubarbje het volgende:
Dus je wil alleen advies van mensen die het ook niet lukt? Oké
Meer dames uit volkbuurten bedoel ik daar mee. Uitzonderingen daargelaten, maar die zijn vaak minder aantrekkelijk. Slechtere voeding, vaak minder charme, lagere intelligentie.quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:44 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Ik tref nooit vrouwen van het MBO, buiten winkelpersoneel en caissières om. Wat is het "Annie gehalte"?
[..]
Toevallig dacht ik juist nog aan mijn titel en woordkeuze die onjuist zijn. Het gaat idd niet zozeer om "te mooi", maar om het effect daarvan, namelijk dat vrouwen dermate fel begeerd worden dat ik denk nooit een kans te maken. Dat sluit ook aan op die ongelijke man-vrouw ratio, die ik zelf ook ervaren heb op datingsites.
De beste manier om gelijk te krijgen is denken dat iets niet lukt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:44 schreef ScaleoPax het volgende:
dat ik denk nooit een kans te maken.
My bad, want wanneer je spreekt over ergens ''last'' van hebben en een ''dilemma met urgentie'' dan heb je natuurlijk echt geen probleem. Behalve dan dat je niet aan die dames kunt tippen (jouw woorden). Lekker met die plaat door blijven lopen en hopen op een zeer vruchtbare discussie met zulke reactiesquote:Op zaterdag 14 november 2015 13:14 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Dan ontstaat er hopelijk een discussie waar ervaringen worden uitgewisseld. Eerst wil ik mensen die hetzelfde ervaren horen en kijken wat hun beweegredenen zijn waarom ze dit ook doen. Of een oplossing van toepassing is, lijkt me zeer voorbarig, want dan wordt gesteld alsof het een probleem betreft. Alleen de druk van de buitenwacht kan als een probleem worden gezien, maar die zien niet precies waarom ik nog geen vrouw heb getroffen. Misschien is de conclusie ook wel dat een relatie helemaal niets voor mij is en dat ik beter alleen kan blijven. Dat gaat me tot nu toe prima af.
Wat vluchtige normatieve oneliners en oordelen zoals nu het merendeel van de comments betreft, zijn daarom weinig zinvol voor mij, zoals:
[..]
Verklaart dat zijn gedrag? Fuck, geen fijn vooruitzicht. Wat is te lang?quote:
Omfg.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:43 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Ik heb bijvoorbeeld veel minder vrienden op Facebook dan zij.
Ik schrijf hier twee dingen: ikzelf ervaar het als een probleem, plus dat het probleem gevoed wordt door externe factoren (dikgedrukte). Of die externe factoren (on)bewust als verantwoordelijkheid afschuiven kunnen worden gezien, laat ik hier buiten beschouwing. Over dit probleem zou ik dus graag in discussie treden met anderen, wat bijvoorbeeld met enkelen ook prima gaat in dit topic. Zo kan ik mijn probleemstelling bijstellen. Als ik eenmaal mijn probleemstelling heb bijgesteld of onveranderd is gebleven aan de hand van meer dan mijn eigen perspectief, kan vervolgens gekeken worden naar oplossingen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:08 schreef Helsinki het volgende:
[..]
My bad, want wanneer je spreekt over ergens ''last'' van hebben en een ''dilemma met urgentie'' dan heb je natuurlijk echt geen probleem. Behalve dan dat je niet aan die dames kunt tippen (jouw woorden). Lekker met die plaat door blijven lopen en hopen op een zeer vruchtbare discussie met zulke reacties.
Maar blijkbaar zijn er figuren zoals jij die alle stappen kunnen overslaan en meteen een aanbeveling kunnen doen op basis van louter een probleemstelling (met maar één bron, ik namelijk in de OP), terwijl het probleem dus nog niet eens is scherp gesteld. Voor dat laatste zit ik hier.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:19 schreef ScaleoPax het volgende:
Het probleem is echter, ik kan niet tippen aan deze dames. Zij zijn te mooi. Nog afgezien van het verschil in levensfase en leeftijd, heb ik nooit durven aan te kloppen bij deze vrouwen. Op datingsites is het al niet veel beter. Ook hier zijn de dames te mooi. Ik sta op enkele datingsites, maar tot een berichtje sturen is het nog niet gekomen. Naarmate ik ouder word, voel ik de druk om een relatie aan te gaan, groter worden. Plus dat vrouwen het steeds raarder zullen vinden dat ik al lange tijd geen relatie meer heb gehad. Kortom, een dilemma met urgentie.
Wie ervaart dit ook? Wie heeft ook last van te mooie dames waarbij je denkt geen kans te maken?
Gelijk krijgen? Is dit wetenschappelijk te benaderen? Het gaat hier om persoonlijke voorkeuren, dus denk het niet. Hier is geen sprake van gelijk krijgen. Dat is juist het euvel hier. Sommige lieden denken hier door wat normatieve oneliners gelijk te krijgen of te hebben. Eerst ga ik een probleem vaststellen aan de hand van meerdere ervaringen om vervolgens tot een mogelijke oplossing te komen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 15:56 schreef Wespensteek het volgende:
De beste manier om gelijk te krijgen is denken dat iets niet lukt.
Wat bedoel je?quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:14 schreef Chai het volgende:
[..]
Omfg.
Edit: krijg toch een beetje de indruk dat je niet helemaal in touch bent met de realiteit.
Ligt niet aan de leeftijd maar je komt gewoon een beetje vreemd over.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:19 schreef ScaleoPax het volgende:
Maar ik loop zelf tegen de dertig aan en de vrouwen hier gaan liever om met andere studenten dan met mij.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:14 schreef Chai het volgende:
[..]
Omfg.
Edit: krijg toch een beetje de indruk dat je niet helemaal in touch bent met de realiteit.
Jij maakt mij dagelijks mee of wat? Ik heb ook een ander functie dan zij, een andere woonruimte dan zij etc. Jouw onderbouwing mist net als in 90% van de posts hier. Snel oordeel, normatief (gebruik van het woord vreemd of missen van realiteit, immers jullie weten wat normaal is). Gebaseerd ook nog op een uitleg van mij die ook nog eens op meerdere manieren te interpreteren is zoals over dat ik "veel minder vrienden heb dan zij op facebook". Ipv vragen wat "veel minder" betekent, kan je maar beter een oneliner eruit gooien? Serieus, wat moet ik hiermee?quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:40 schreef rosalinde93 het volgende:
[..]
Ligt niet aan de leeftijd maar je komt gewoon een beetje vreemd over.
Wat moeten wij met dit topic? Je neemt toch niets aan en geeft overal een draai aan. Je geeft overigens zelf ook al het antwoord. Gewoon aanspreken.quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:46 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
[..]
Jij maakt mij dagelijks mee of wat? Ik heb ook een ander functie dan zij, een andere woonruimte dan zij etc. Jouw onderbouwing mist net als in 90% van de posts hier. Snel oordeel, normatief (gebruik van het woord vreemd of missen van realiteit, immers jullie weten wat normaal is). Gebaseerd ook nog op een uitleg van mij die ook nog eens op meerdere manieren te interpreteren is zoals over dat ik "veel minder vrienden heb dan zij op facebook". Ipv vragen wat "veel minder" betekent, kan je maar beter een oneliner eruit gooien? Serieus, wat moet ik hiermee?
Volgens mij is het niet de bedoeling om met oplossingen te komen hoor.quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:47 schreef PascalDutch het volgende:
TS ik snap exact wat je bedoelt. Heb ik ook gehad (al was ik wel iets jonger) probeer met het aanspreken van vrouwen in je naaste omgeving dan komt het vanzelf goed. Succes
O oke. Sorryquote:Op zaterdag 14 november 2015 19:47 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Volgens mij is het niet de bedoeling om met oplossingen te komen hoor.
Ik geniet van vrouwen en helemaal als ze sexy gekleed zijn.quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:19 schreef ScaleoPax het volgende:
Beste lieden,
Laat ik voorop stellen een zeer gelukkig mens te zijn. Ik zit hier in de juiste omgeving aangezien ik een werkplek heb waar vrouwen in mijn directe omgeving niet ouder zijn dan 25 jaar. Natuurlijk wel ouder dan 18 jaar. Maar ik loop zelf tegen de dertig aan en de vrouwen hier gaan liever om met andere studenten dan met mij. Ik behoor natuurlijk ook niet meer tot de studenten qua levensstijl, hoewel ik bepaalde colleges bijwoon en assisteer en zo dus in contact kom met studenten.
Maar afgezien van het verschil in levensfase, verbaas ik me iedere keer weer over de schoonheid van de dames. Bovendien is er dankzij de vele internationale studentes een grote diversiteit aan vrouwelijk schoon te aanschouwen.
Het probleem is echter, ik kan niet tippen aan deze dames. Zij zijn te mooi. Nog afgezien van het verschil in levensfase en leeftijd, heb ik nooit durven aan te kloppen bij deze vrouwen. Op datingsites is het al niet veel beter. Ook hier zijn de dames te mooi. Ik sta op enkele datingsites, maar tot een berichtje sturen is het nog niet gekomen. Naarmate ik ouder word, voel ik de druk om een relatie aan te gaan, groter worden. Plus dat vrouwen het steeds raarder zullen vinden dat ik al lange tijd geen relatie meer heb gehad. Kortom, een dilemma met urgentie.
Wie ervaart dit ook? Wie heeft ook last van te mooie dames waarbij je denkt geen kans te maken?
Er zijn ook lelijke vrouwen, misschien is dat meer iets voor je?quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:26 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Het is moeilijk om met termen als normaal aan te komen, want ze zijn allemaal te mooi. Dus de norm is "iedere vrouw is te mooi". Ze zijn allemaal te mooi, ik durf ze allemaal niet aan te spreken.
Dus die problemen liggen helemaal buiten jouw schuld én je wil er geen oplossing voor?quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:20 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Ik schrijf hier twee dingen: ikzelf ervaar het als een probleem, plus dat het probleem gevoed wordt door externe factoren (dikgedrukte). Of die externe factoren (on)bewust als verantwoordelijkheid afschuiven kunnen worden gezien, laat ik hier buiten beschouwing. Over dit probleem zou ik dus graag in discussie treden met anderen, wat bijvoorbeeld met enkelen ook prima gaat in dit topic. Zo kan ik mijn probleemstelling bijstellen. Als ik eenmaal mijn probleemstelling heb bijgesteld of onveranderd is gebleven aan de hand van meer dan mijn eigen perspectief, kan vervolgens gekeken worden naar oplossingen.
Wij? Dat bepaal je toch voor jezelf wat je ermee moet of niet? Ik heb mijn persoonlijke voorkeur en als anderen er anders over denken dan hoor ik dat graag. Dat is wat anders dan dat ik iets moet aannemen. Op basis waarvan zou ik iets aan moeten nemen? Op basis van oneliners die niet zijn onderbouwd die mij vertellen wat normaal is?quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:47 schreef Myrr het volgende:
[..]
Wat moeten wij met dit topic? Je neemt toch niets aan en geeft overal een draai aan. Je geeft overigens zelf ook al het antwoord. Gewoon aanspreken.
Die laatste zin neem ik in beschouwing, die twee daarvoor natuurlijk niet, want waar mag dat op gebaseerd zijn?quote:Ah, en geen enkele vrouw geeft een neuk om hoeveel Facebook vrienden je hebt. Daar kijkt niemand naar. Heb vier jaar een relatie en serieus geen idee hoeveel Facebook vrienden mijn vriend heeft.
Ja kan wel zijn dat we niet alles over jou weten, maar 30 jarige gasten met studentes zien we overal, wat uitsluit dat leeftijd bij jou het probleem is. Je woont beter, je hebt meer te besteden, je bent 'volwassener' (quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:46 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
[..]
Jij maakt mij dagelijks mee of wat? Ik heb ook een ander functie dan zij, een andere woonruimte dan zij etc. Jouw onderbouwing mist net als in 90% van de posts hier. Snel oordeel, normatief (gebruik van het woord vreemd of missen van realiteit, immers jullie weten wat normaal is). Gebaseerd ook nog op een uitleg van mij die ook nog eens op meerdere manieren te interpreteren is zoals over dat ik "veel minder vrienden heb dan zij op facebook". Ipv vragen wat "veel minder" betekent, kan je maar beter een oneliner eruit gooien? Serieus, wat moet ik hiermee?
Hoe kom jij tot "helemaal" als er twee dingen staan (interne en externe factoren). Zelfs als die interne factoren 0,1% zijn en de externe factoren 99.9% (dus theoretisch, zonder betrouwbaarheidsinterval oid), dan nog kan je niet spreken van helemaal. Plus dat ik ook nog in het midden laat of deze externe factoren daadwerkelijk extern zijn of niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:09 schreef Gray het volgende:
[..]
Dus die problemen liggen helemaal buiten jouw schuld én je wil er geen oplossing voor?
Oke doei
Dat klinkt als een chill leven wat je daar beschrijft. Ik heb dat ook, minus die avontuurtjes.quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:48 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Ik geniet van vrouwen en helemaal als ze sexy gekleed zijn.
Ik maak geen kans, better accept that.
Maar als ik ze zie, dan denk ik: mooi man!
Heel af en toe heb ik een avontuurtje, dat vind ik genoeg.
Ik ben allang blij dat vrouwen hun best doen om er mooi uit te zien.
Ik heb avontuurtjes een paar keer per jaar. Ik kan ze wel op een hand tellen. Ik ben vrijgezel. Dat scheelt enorm, ook voor de vrouwen zelf. Soms voel je het aan en dan ga je in het gesprek af en toe een stapje verder. Je merkt dan vanzelf wel of ze ook zin heeft, anders gelijk doorpraten over het weer. Ik vind een paar keer per jaar genoeg en steeds wat anders, soms een tweede keer...quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:27 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Dat klinkt als een chill leven wat je daar beschrijft. Ik heb dat ook, minus die avontuurtjes.
Ik vind ze te mooi om weg bij te blijven. Ik ga mezelf niets onthouden. Bovendien zijn er bepaalde dingen waarbij ik ze tref, alleen al op professioneel vlak.quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:27 schreef Myrr het volgende:
Je komt best vermoeiend over TS, wat ik overigens niet ga onderbouwen. Blijf maar bij de vrouwen weg ja.
En waar treft je deze gewillige deernen dan zoal? Ook op professioneel vlak, of kan je dat niet maken om ze daar te polsen? Ik doe wel wat vrijwilligerswerk waar ik vrouwen tref, maar die komen daar niet om sociale contacten op te doen. Ik voel me al gauw opdringerig.quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:31 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Ik heb avontuurtjes een paar keer per jaar. Ik kan ze wel op een hand tellen. Ik ben vrijgezel. Dat scheelt enorm, ook voor de vrouwen zelf. Soms voel je het aan en dan ga je in het gesprek af en toe een stapje verder. Je merkt dan vanzelf wel of ze ook zin heeft, anders gelijk doorpraten over het weer. Ik vind een paar keer per jaar genoeg en steeds wat anders, soms een tweede keer...
Genoeg vrijgezelle vrouwen die ook willen.
Goh, waarom zou niemand jou willen, zeg?quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:26 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Hoe kom jij tot "helemaal" als er twee dingen staan (interne en externe factoren). Zelfs als die interne factoren 0,1% zijn en de externe factoren 99.9% (dus theoretisch, zonder betrouwbaarheidsinterval oid), dan nog kan je niet spreken van helemaal. Plus dat ik ook nog in het midden laat of deze externe factoren daadwerkelijk extern zijn of niet.
Nee, ik hoef geen oplossingen van figuren zoals jij die de Nederlandse taal niet beheersen.
In de kroeg. Maar zelfs ook op het werk! (Paar keer zelfs). Sommige vrouwen zijn erg heet. Maar je moet het zo doen dat je een stapje naar haar doet en zij een stapje naar jou doet. Merk je snel genoeg. Dat kan een aanraking zijn (op je billen bijvoorbeeld).quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:35 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
En waar treft je deze gewillige deernen dan zoal? Ook op professioneel vlak, of kan je dat niet maken om ze daar te polsen? Ik doe wel wat vrijwilligerswerk waar ik vrouwen tref, maar die komen daar niet om sociale contacten op te doen. Ik voel me al gauw opdringerig.
Hoe mooier de vrouw, hoe lelijker de kerelquote:Op maandag 16 november 2015 10:03 schreef hottentot het volgende:
Ik zie in elke stad voldoende mooie vrouwen lopen met een lelijke kerel.
Dat kan z'n charme hebben! Wat jij te bieden hebt kan héél charmant zijn!quote:Op vrijdag 13 november 2015 21:32 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Ja, te mooi idd. Dus ze zien er goed uit, erg sociaal, goed in de omgang, slim etc. Maar het draait allemaal op een snelheid die ik niet kan bijbenen.
Jij loopt er gewoon op af ?? Hoi Hoe is het ? Keertje bakkie doen zoiets?quote:Op donderdag 19 november 2015 18:42 schreef fs180 het volgende:
dan spreek je niemand aan en blijf je maagd
Dat heb ik dus altijd, met vrijwel elke vrouw. Mits brunette met donkerkleurige ogen en hoogopgeleid uiteraard. De rest neem ik niet in beschouwing.quote:Op maandag 30 november 2015 12:54 schreef FlyDutchMan het volgende:
Ik denk dat iedere man weleens geïntimideerd is door een mooie vrouw. Dat heb ik zelf ook wel meegemaakt.
Om welke landen gaat het dan precies?quote:Alleen het is me ondertussen wel duidelijk dat vrouwen een stuk minder om uiterlijk geven dan andersom. Bij intelligentere dames is dit effect sterker en in mijn ervaring is het bij buitenlandse dames (ligt een beetje aan het land van oorsprong) nóg sterker.
Dat is waar zo weet ik uit ervaring.quote:Een gesprek in het echt levert altijd meer punten op dan hetzelfde gesprek via Facebook.
Het is meer een kwestie van welke landen niet denk ik. Buitenlandse studentes en expats staan gemiddeld sowieso meer open voor nieuwe contacten (waaronder romantisch) dan mensen in eigen land. Oost-Europese meisjes vind ik vooral erg benaderbaar, (Oost-)Aziatische een stuk minder. Maar ik moet zeggen dat ik het bij die laatste simpelweg nooit heb gedaan, omdat ze vaak in een eigen groepje lopen. Dus ja, je moet het eigenlijk gewoon een beetje proberen, dan merk je het vanzelf. Het zal namelijk ook meespelen wat voor type je zelf bent.quote:Op zaterdag 5 december 2015 10:17 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Dat heb ik dus altijd, met vrijwel elke vrouw. Mits brunette met donkerkleurige ogen en hoogopgeleid uiteraard. De rest neem ik niet in beschouwing.
[..]
Om welke landen gaat het dan precies?
[..]
Dat is waar zo weet ik uit ervaring.
quote:Op zaterdag 5 december 2015 16:03 schreef Baas_bas het volgende:
Gewoon even aftrekken daarna valt het altijd weer mee. Heb ik dan. Je staat echt verstelt hoe erg vrouwen opeens in schoonheid dalen nadat je bent klaargekomen. Dan blijven er nog maar heel weinig echt leuke over
quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:26 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Hoe kom jij tot "helemaal" als er twee dingen staan (interne en externe factoren). Zelfs als die interne factoren 0,1% zijn en de externe factoren 99.9% (dus theoretisch, zonder betrouwbaarheidsinterval oid), dan nog kan je niet spreken van helemaal. Plus dat ik ook nog in het midden laat of deze externe factoren daadwerkelijk extern zijn of niet.
Nee, ik hoef geen oplossingen van figuren zoals jij die de Nederlandse taal niet beheersen.
Heb dit 3 x gelezen maar snap het nog niet. Het valt mij op dat je verschrikkelijk "gezwollen" en ingewikkeld praat maar dat je met de simpelste dingen moeite hebt. Volgens mij ben je een nerd. En voordat je booos wordt, ik zie vaak dat net die nerds kontstant de allerlekkerste wijven neuken. Van de week nog een illegale dvd gekocht en gekeken naar de 12 delige PORNO serie "Nerd fucks the whole World" Ongelooflijk. Er was er eentje bij die was zo nerveus bij mooie vrouwen dat wanneer ie bij zo een vrouw stond van nerveusiteit met zijn eigen tong over zijn kruin likte! Nou, wat die aan meiden afsleepte.quote:Op zaterdag 14 november 2015 20:26 schreef ScaleoPax het volgende:
[..]
Hoe kom jij tot "helemaal" als er twee dingen staan (interne en externe factoren). Zelfs als die interne factoren 0,1% zijn en de externe factoren 99.9% (dus theoretisch, zonder betrouwbaarheidsinterval oid), dan nog kan je niet spreken van helemaal. Plus dat ik ook nog in het midden laat of deze externe factoren daadwerkelijk extern zijn of niet.
Nee, ik hoef geen oplossingen van figuren zoals jij die de Nederlandse taal niet beheersen.
Juist Baas_Bas, en doe je dat 3 x achter mekaar (dat aftrekken kort van tevoren) dan denk je al gauw, wat moet ik hier, ik ga naar huis wat op de bank liggen.quote:Op zaterdag 5 december 2015 16:03 schreef Baas_bas het volgende:
Gewoon even aftrekken daarna valt het altijd weer mee. Heb ik dan. Je staat echt verstelt hoe erg vrouwen opeens in schoonheid dalen nadat je bent klaargekomen. Dan blijven er nog maar heel weinig echt leuke over
Interessant om weten, maar nvt op mij. Dan kan ik lang wachten. Ik durf ze niet eens aan te kijken. Maar dat maakt niet uit, ik red me ook wel zonder al die mooie vrouwen.quote:Op maandag 7 december 2015 00:55 schreef Yiwei het volgende:
Askmen.com met de populistische artikelen adverteert ermee dat mannen niet achter vrouwen horen te gaan, maar dat vrouwen achter mannen horen te gaan. Hun filosofie is dat je vrouwen het initiatief moet laten nemen en haar aan het lijntje te houden voor spanning. Volgens hun filosofie handelt TS correct om te wachten totdat vrouwen het initiatief nemen, om maar eens een ander perspectief te laten zien.
Het is blijkbaar een simpele rekensom waar jij moeite mee hebt. Gezien jouw schrijfstijl in andere posts, bestaande uit elke zin op nieuwe regel beginnen, veel woorden tussen haakjes, pratende over wollige niet-tastbare zaken die niet te verifiëren zijn, lijk jij me een kloon van JustTalkLove. Alleen dan wel de oversekste en vulgaire versie van hem zo te lezen. Wel ironisch dat uitgerekend jij begint over een gezwollen schrijfstijl.quote:Op zaterdag 5 december 2015 16:38 schreef LeesFoknl het volgende:
Heb dit 3 x gelezen maar snap het nog niet. Het valt mij op dat je verschrikkelijk "gezwollen" en ingewikkeld praat maar dat je met de simpelste dingen moeite hebt.
ONZE HEER HEEFT GESPROKEN!quote:Op donderdag 19 november 2015 22:27 schreef Geerd het volgende:
[..]
Jij loopt er gewoon op af ?? Hoi Hoe is het ? Keertje bakkie doen zoiets?
quote:Op zaterdag 5 december 2015 16:38 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
[..]
En door mijn gebrek aan wilskracht hangt mijn mond altijd open. Zou je deneken ik heb geen kans bij die mooie vrouwen. Toch wel. Ik ga tussen hen in op parties en overal waar het druk is. Ik kies er dan een mooie uit van rond de 1,80 mtr. Ga voor d´r en "bots" dan "per ongeluk" opzettelijk tegen haar aan. Zogenaamd geduwd door de omstanders, de menigte. dan gaat mijn (open) mond toevallig opzettelijk over haar tepel. Nu, van de 5 keren krijg ik 4 x een klap.Maar ... van de vijfde een blijde glimlach, een lieve blik en haar telefoon nummer. Dus in schatgewijze heb ik bij ongeveer 23.2 % succes.
JustTalkLove, die ken ik nog niet.quote:Op maandag 7 december 2015 10:25 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Het is blijkbaar een simpele rekensom waar jij moeite mee hebt. Gezien jouw schrijfstijl in andere posts, bestaande uit elke zin op nieuwe regel beginnen, veel woorden tussen haakjes, pratende over wollige niet-tastbare zaken die niet te verifiëren zijn, lijk jij me een kloon van JustTalkLove. Alleen dan wel de oversekste en vulgaire versie van hem zo te lezen. Wel ironisch dat uitgerekend jij begint over een gezwollen schrijfstijl.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |