Gvd wat een geniaal interviewquote:Op zaterdag 14 november 2015 12:23 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Dan hebben ze t hier beter gedaan.
quote:Op zaterdag 14 november 2015 15:56 schreef Poedelpoes het volgende:
Jeej deze zijn voor Marthe.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Aah zoquote:Op zaterdag 14 november 2015 15:55 schreef Gellarboy het volgende:
Doordat er al een hele desk voor geklust was enzo. Niet echt een spontaan quizje, zeg maar. Toen hebben we het ook nog zo geoefend dat hij aan me (terwijl ik nog in het publiek zat) zou vragen of ik zin had in een quizje, gewoon vanaf m'n plek. Maar dat hebben ze uiteindelijk dus ook geschrapt. Jammer, want ik vond dit item eigenlijk alleen maar goed uit de verf komen als je dit verhaal erbij kent. Nu kwam het een beetje uit de lucht vallen en snapte niemand het hoe en waarom...
Kristel quote over K3 als ze dood is wil ik eigenlijk nog in een gifje steken.quote:
Ik zie nu pas dat Kristel ook zwanger isquote:Op zaterdag 14 november 2015 16:01 schreef Gellarboy het volgende:
Bestaat er een gifje van dat buik-kroel moment op het einde van Zou Er Iemand Zijn Op Mars?
Hij moet een beetje oppassen met z'n handjesquote:Op zaterdag 14 november 2015 16:42 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Ik zie nu pas dat Kristel ook zwanger is![]()
[ afbeelding ]
Haha dat vind ik nou een goed verhaal. Was een stuk leuker geweest dan deze uitvoering. Jonas zal best een geschikte jongen zijn hoor, maar ik vind zijn programma niet goed gelukt. Had tijdens dit interview een Jeroen van Koningsbrugge of Jandino ingezet en het was lachen gieren brullen geweest. Jonas was te obvious, volgens mij had K3 het na 30 seconden al door. (En de vragen hadden ook beter gekund)quote:Op zaterdag 14 november 2015 14:49 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Nou, hou je vast... Het was aanvankelijk de bedoeling dat ík het oortje in kreeg.
Er waren twee "K3 kent K3" desks gebouwd met zo'n rode quizknop er op. K3 zou achter de ene knop staan en ik achter de andere. Vervolgens zouden we vragen krijgen waar geen enkele superfan het antwoord op zou weten. Welk schilderij hangt er achter de rode stoel van Kristel? Op welke datum heeft Josje haar piercing laten zetten? etc. Gert zou mij vervolgens de antwoorden influisteren. Ik heb de dag voor de opname de heeeeeeele dag in die studio gezeten om te repeteren (met het meest schitterende weer ooit). De volgende dag (tijdens K3 @ SAIL) kreeg ik te horen dat ze het hele item geschrapt hadden omdat ze bang waren dat het te snel doorgestoken kaart zou lijken. Uiteindelijk is het dat "interview" geworden.
Jonas van Geel is overigens de ENIGE presentator die werkelijk geen seconde raar gedaan heeft over volwassen K3 fans. Hij was continu leuk en respectvol, vond het een hele geschikte jongen.
JAAAAA JANDINO MOET K3 INTERVIEWEN ALS JUDESKAquote:Op zaterdag 14 november 2015 17:25 schreef Maartenfr12 het volgende:
Haha dat vind ik nou een goed verhaal. Was een stuk leuker geweest dan deze uitvoering. Jonas zal best een geschikte jongen zijn hoor, maar ik vind zijn programma niet goed gelukt. Had tijdens dit interview een Jeroen van Koningsbrugge of Jandino ingezet en het was lachen gieren brullen geweest. Jonas was te obvious, volgens mij had K3 het na 30 seconden al door. (En de vragen hadden ook beter gekund)
Thanks, gaaf!quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:42 schreef Poedelpoes het volgende:
Ik zie nu pas dat Kristel ook zwanger is![]()
[ afbeelding ]
Wat lachen. Afgrijselijke timing van dat album trouwens. Release na Sinterklaas en zelfs de start van de tournee.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:35 schreef DumpTruck het volgende:
Vandaag in de binnenstad werd er veel kindermuziek gedraaid (intocht van de Sint), en er kwam dus veel K3 langs; ook 10.000 luchtballonnen. Het geluid is duidelijk anders qua zang, maar het valt zeker niet uit de toon tussen de rest.
k was vanaf haar auditie direct grote fan van de spontaniteit en persoonlijkheid van Hanne. Zeer ad rem, binnen enkele jaren zal ze wel een sterke persoonlijkheid in de media zijn. Alleen is haar zang en dans etc wel minder, wat enkel kon gecompenseerd worden door 2 andere toppers. Dat is niet gebeurd.quote:Goh na dat 538 interview ben.ik overtuigd Hannefan. Klaasje klink5 alsof ze wereld heeft veroverd, nogal kapsonesachtig.
Still not convinced, sorryquote:Op zaterdag 14 november 2015 15:56 schreef Poedelpoes het volgende:
Jeej deze zijn voor Marthe.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zet de clip eens stil op 0:58. Josje had duidelijk een zeer slechte dagquote:Op zondag 15 november 2015 13:40 schreef bogtrotter het volgende:
Ik blijf me afvragen wie er groen licht heeft gegeven voor de lyric "mondje wijd en tong eruit".
JAAAA DIT IS EEN LEUK NUMMER Jammer dat K3 niet meer aan singles doet, die na t album uit komen, met de juiste promotie had dit echt een hit kunnen zijn. Ben dan weer niet zo'n fan van die sportpakjes...quote:Op zondag 15 november 2015 13:44 schreef Maartenfr12 het volgende:
Zet de clip eens stil op 0:58. Josje had duidelijk een zeer slechte dag Verder is het echt een topnummer trouwens, met een leuke clip. Ik blijf altijd weer gefascineerd door Kristel, haar mimiek blijft geweldig om naar te kijken. Die knipoog op 02:16. Beetje mysterieus.
0:16 tot 0:20 ook duidelijk dat ze graag in de schijnwerpers wil staan. Net even sexy voor de camera langslopen, uitbundig springen etcetera. (sorry, ik let altijd op de details in dit soort clips)
Haha dat moment doelde ik ook op ja. Echt een Kristel-momentje. Even de aandacht pakken.quote:Op zondag 15 november 2015 14:06 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
JAAAA DIT IS EEN LEUK NUMMER Jammer dat K3 niet meer aan singles doet, die na t album uit komen, met de juiste promotie had dit echt een hit kunnen zijn. Ben dan weer niet zo'n fan van die sportpakjes...
[ afbeelding ]
Zie ook nu dat ze hakken aan heeft HOE MAAKT ZE DIE SPRONG IN HET VOLGENDE SHOT OP HAKKEN
Miguel & Co. uiteraard, die schrijven al dit soort fraais. Verhulst en Bourlon bemoeien zich echt niet met dit soort details. En ik zie het probleem ook niet. Zolang er maar geen echt moeilijke woorden in de teksten zitten blèren de kindjes de teksten vrolijk mee, dat doen ze met Heyah Mama ook.quote:Op zondag 15 november 2015 13:40 schreef bogtrotter het volgende:
Ik blijf me afvragen wie er groen licht heeft gegeven voor de lyric "mondje wijd en tong eruit".
Dit had ik ook eigenlijk gehoopt dat K3 met de leden (Karen, Kristel en Josje) zou meegroeien (en nog steeds met een laag regenboogjes en glitters erover heen) naar iets volwassener.quote:Op zondag 15 november 2015 15:06 schreef Riparius het volgende:
Miguel & Co. uiteraard, die schrijven al dit soort fraais. Verhulst en Bourlon bemoeien zich echt niet met dit soort details. En ik zie het probleem ook niet. Zolang er maar geen echt moeilijke woorden in de teksten zitten blèren de kindjes de teksten vrolijk mee, dat doen ze met Heyah Mama ook.
Het is wel te vrezen, afgaande op de nieuwe nummers die we in de finale hebben gehoord, dat we nu met de nieuwe lichting infantielere teksten gaan krijgen, en dat vind ik jammer en is ook helemaal niet nodig (maar: een enkel regeltje in 10.000 luchtballonnen geeft dan weer hoop). De oude K3 leden waren trouwens al iets ouder dan de nieuwe toen ze begonnen en hadden ook allemaal een afgeronde opleiding en een job (nu ja, Karen was gesjeesd bij Studio Herman Teirlinck en werkte in een karaoke bar), dus de oude K3 leden begonnen al met wat meer levenservaring dan de huidige.
Bij een groep die wat langer bestaat is het juist mooi als je een evolutie krijgt naar een steeds meer gesofisticeerde stijl (die ook beter bij hun leeftijd past) en tegelijk ook een evolutie in de liedjes naar intelligentere teksten. Voor de oorspronkelijke doelgroep maakt dat niets uit, het is eerder zo dat je daarmee de doelgroep juist kunt verbreden. Bij ABBA was dat ook zo: in het begin waren ze dankzij hun kleurrijke uitdossingen en catchy songs die direct goed in het gehoor liggen vooral populair bij (jonge) kinderen, maar gaandeweg werden de songs steeds meer gesofisticeerd en teksten steeds volwassener. Toch had dit geen impact op de populariteit bij kinderen tussen pakweg 6 en 12 jaar, die bleef onverminderd groot.
Volgens mij zit er zelf continuïteit in deze clip en "Jurkje"; want de jurkjes sie ze in het begin aanhebben zijn die van, wel..Jurkje (noshit). Intricate K3 lore.quote:Op zondag 15 november 2015 14:06 schreef Poedelpoes het volgende:
[ afbeelding ]
Zie ook nu dat ze hakken aan heeft HOE MAAKT ZE DIE SPRONG IN HET VOLGENDE SHOT OP HAKKEN
Dacht ik eerst ook, maar is een andere. Welk zelfde soort jurkje.quote:Op zondag 15 november 2015 15:33 schreef DumpTruck het volgende:
Volgens mij zit er zelf continuïteit in deze clip en "Jurkje"; want de jurkjes sie ze in het begin aanhebben zijn die van, wel..Jurkje (noshit). Intricate K3 lore.
En daarom draag ik als man altijd gewoon een broek met overhemd/Trui. Niets om door de war te halen.quote:Op zondag 15 november 2015 15:37 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook, maar is een andere. Welk zelfde soort jurkje.
[ afbeelding ] (Jurkje uit zeg eens aaa)
[ afbeelding ] (Jurkje uit Jurkje)
Omg stuur het hier pls. Ik hoop nog altijd dat iemand ooit een complot theorie video maakt of iets over K3 maakt.quote:Op zondag 15 november 2015 15:40 schreef WhiteBeard het volgende:
Ai, het 666 symbool alweer. Ik heb eens een filmpje op internet gezien over verborgen satanische symbolen bij K3
quote:Op zondag 15 november 2015 15:47 schreef DumpTruck het volgende:
K3
K is de 11e letter => 1+1=2. 2x drie leden = 6.
K3, K staat voor 6 => 6(K)"3"=> 6, drie keer achter elkaar => 666
666=Satan=New World Order=Illuminati confirmed.
Ahahahhaha zit K3 daar ook in?quote:Op zondag 15 november 2015 15:53 schreef WhiteBeard het volgende:
Devil Worship Satanic Hand Signs Illuminati Music Industry
quote:Op zondag 15 november 2015 16:07 schreef WhiteBeard het volgende:
Bij één van de afleveringen van Hallo K3 loopt een man met omgekeerd kruis de kroeg van Roos binnen. K3 doet vaak het 666 symbool met de handen. In één aflevering communiceren ze ook met de doden. In de film Bengeltjes als K3 dikke vrouwen worden zie je ook een omgekeerd kruis op die trainingspakken. Ik kan het filmpje niet meer vinden helaas.
Ik krijg het idee (gezien je onderschrift) dat je deze nog serieus meent ook?quote:Op zondag 15 november 2015 16:07 schreef WhiteBeard het volgende:
Bij één van de afleveringen van Hallo K3 loopt een man met omgekeerd kruis de kroeg van Roos binnen. K3 doet vaak het 666 symbool met de handen. In één aflevering communiceren ze ook met de doden. In de film Bengeltjes als K3 dikke vrouwen worden zie je ook een omgekeerd kruis op die trainingspakken. Ik kan het filmpje niet meer vinden helaas.
De hele muziek industrie zit vol met satanische symbolen. Het zou vreemd zijn als dat bij K3 niet het geval zou zijn. Wellicht weten de dames niet eens wat ze aan het doen zijn.quote:Op zondag 15 november 2015 16:09 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Ik krijg het idee (gezien je onderschrift) dat je deze nog serieus meent ook?
Ik denk dat dat in ieder geval voor wat betreft K3 flauwekul is, oftewel een kwestie van hineininterpretieren. Niet dat Studio 100 dat niet goed uitkomt, want diezelfde flauwekul genereert ook een hoop publiciteit en dat vinden ze vanuit commercieel oogpunt uiteraard prachtig. Het zou me daarom niet verbazen als daar soms ook een klein beetje op wordt ingespeeld.quote:Op zondag 15 november 2015 16:25 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
De hele muziek industrie zit vol met satanische symbolen. Het zou vreemd zijn als dat bij K3 niet het geval zou zijn. Wellicht weten de dames niet eens wat ze aan het doen zijn.
Heb je ook al Klaasje-gifjes uit die clip?quote:Op zondag 15 november 2015 17:26 schreef Poedelpoes het volgende:
Ok dan![]()
*Gifjes van Hanne passing through*
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kaassoufletje doe ik morgenquote:Op zondag 15 november 2015 17:28 schreef Maartenfr12 het volgende:
Heb je ook al Klaasje-gifjes uit die clip?
Ja dit zijn de shots waar we voor gaanquote:Op zondag 15 november 2015 17:34 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Kaassoufletje doe ik morgen![]()
[ afbeelding ]
Wat een geweldig shot, doet me aan dat stukje van josje denken uit Kitty:quote:Op zondag 15 november 2015 17:34 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Kaassoufletje doe ik morgen![]()
[ afbeelding ]
wat een leuk chickie stiekem <3quote:Op zondag 15 november 2015 17:26 schreef Poedelpoes het volgende:
Ok dan![]()
*Gifjes van Hanne passing through*
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik dacht dat dat blote-billen gezicht van Josje altijd een foutje van de visagie bij de K3zoektK3 shows was, maar ik zie dat ze het vaker heeft.quote:Op zondag 15 november 2015 17:40 schreef DumpTruck het volgende:
[..]
Wat een geweldig shot, doet me aan dat stukje van josje denken uit Kitty:
Hanne "Vlaanderen <3 Me" verbruggen
[ afbeelding ]
VS.
Josje "Vlaanderen </3 Me" Huisman
[ afbeelding ]
Throwdown van de eeuw
Ik weet dat haar knapheid subjectief is maar hier is Marthe wel erg bewerkt; die rechterarm is ook lekker gebrushed.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |