SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2015 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mooi rijtje toplocaties...
Run in Vollenhoven is op zaterdag omdat ze daar nogal Christelijk zijn en er op zondag niet gesport mag worden.
Daar zullen ze in Vegas wat minder moeite mee hebben
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
In vegas heb je ook kerken hoorquote:Op vrijdag 13 november 2015 13:03 schreef Cynic het volgende:
Mooi rijtje toplocaties...
Run in Vollenhoven is op zaterdag omdat ze daar nogal Christelijk zijn en er op zondag niet gesport mag worden.
Daar zullen ze in Vegas wat minder moeite mee hebben
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Kerk? Niet gezien, wel een heleboel wedding chapels
Ik begin al een beetje in race modus te komen. Vooral omdat je overal ziet staan dat zondag de strip gesloten is voor alle verkeer. En dan denk ik: das voor mij![]()
Vandaag naar de expo
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Interessant LT!
Over techniek gesproken, ik loop de laatste tijd behoorlijk te ploffen bij het landen. Weet niet zo goed waar het aan ligt, maar mijn techniek is volgens mij knudde.
Misschien eens op zoek naar een AV of loopgroep om wat techniek te leren (maar lastig want ik kan alleen maandag avond structureel naar een AV/loopgroep)![]()
Leuk! Volgens mij heb je een top loopreis. Ben benieuwd hoe het gaat zondag, Guard.quote:Op vrijdag 13 november 2015 13:40 schreef Guard het volgende:
Kerk? Niet gezien, wel een heleboel wedding chapels
Ik begin al een beetje in race modus te komen. Vooral omdat je overal ziet staan dat zondag de strip gesloten is voor alle verkeer. En dan denk ik: das voor mij![]()
Vandaag naar de expo
Heb je wel zoete broodjes zondag?![]()
![]()
Vergeet je misschien je heupen hoog te houden/core aan te spannen?quote:Op vrijdag 13 november 2015 13:41 schreef steffelonio het volgende:
Interessant LT!
Over techniek gesproken, ik loop de laatste tijd behoorlijk te ploffen bij het landen. Weet niet zo goed waar het aan ligt, maar mijn techniek is volgens mij knudde.
Misschien eens op zoek naar een AV of loopgroep om wat techniek te leren (maar lastig want ik kan alleen maandag avond structureel naar een AV/loopgroep)Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Oh ja goeiequote:Op vrijdag 13 november 2015 13:45 schreef steffelonio het volgende:
[..]
Leuk! Volgens mij heb je een top loopreis. Ben benieuwd hoe het gaat zondag, Guard.
Heb je wel zoete broodjes zondag?, nog even wat scoren morgen
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Weet je dat ik nooit snap wat er bedoeld wordt bij dingen als "heup hoog houden" of "bekken naar voren kantelen"? Ik zou niet weten hoe ik dat moet uitvoeren.quote:Op vrijdag 13 november 2015 13:46 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Vergeet je misschien je heupen hoog te houden![]()
Wat veel mensen doen is een beetje gaan zitten/in elkaar zakken tijdens de landing. Dan ga je dus met heel veel gewicht en lange contacttijd op de grond blijven en kost het veel meer moeite om weer af te zetten. Je wil eigenlijk alleen de grond 'aantikken' en puur alleen kracht overbrengen tijdens je afzet, niet de gebruikte energie in de grond laten zakken als het ware. Om dat te bereiken moet je dus zo gestrekt mogelijk blijven lopen, inderdaad met het bekken gekanteld en het lichaam als een stijve plank iets voorover gekanteld.quote:Op vrijdag 13 november 2015 14:05 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Weet je dat ik nooit snap wat er bedoeld wordt bij dingen als "heup hoog houden" of "bekken naar voren kantelen"? Ik zou niet weten hoe ik dat moet uitvoeren.
Dus dit:
in plaats van dit:
Bekken kantelen kun je bijvoorbeeld oefenen op een swiss ball. Of door tijdens het uitvoeren van de rechte plank actief je kont naar onderen te draaien.
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ok, duidelijk. Alleen is mijn grondcontacttijd het enige dat volgens mij wel in orde is, afgaande op mijn garminstaatjes (Cadans gemiddeld 165-170, verticale oscillatie dan weer heel hoog met 11 cm, grondcontact meestal minder dan 249 ms.)![]()
Ik ben motorisch onhandig, dus het wordt nog een hele opgave om iets te veranderen.
Maar bedankt voor de uitleg LT!![]()
Nouja ik heb mijn contacttijd nog nooit gemeten hoor, maar ik merk wel dat het veel beter is voor mijn gewrichten en loopsnelheid als ik actief let op mijn heupen hoog houden en mijn core aangespannen
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik kan ongeveer 5 minuten op m'n loophouding letten en daarna ben ik te moe![]()
Heb wel het idee dat, als je algemene fitheid beter is, je houding ook vanzelf beter wordt.It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
Ik kan wel zeggen dat ik bewust aan die houding heb gewerkt. Het gaat gelukkig nu grotendeels automagischDe houding kakt in bij vermoeidheid.
Meer van die plankoefeningen (ofwel: sterkere core) kunnen natuurlijk nog meer helpen. Maarja.![]()
Ja, inderdaad, het hele systeem moet beter getraind worden waardoor het automatisch gaat. Maar jezelf er af en toe aan herinneren helpt soms wel.quote:Op vrijdag 13 november 2015 14:32 schreef Cynic het volgende:
k kan ongeveer 5 minuten op m'n loophouding letten en daarna ben ik te moe
Heb wel het idee dat, als je algemene fitheid beter is, je houding ook vanzelf beter wordt.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik weet mijn grondcontact tijd ook niet, of mijn verticale oscillatie of diagonale reverberatie (of wat de volgende generatie horloges aan marketing termen / 'onmisbare' statistieken meekrijgt). Gewoon lopen
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Dat inderdaad. Ik let nooit echt op hoe ik loop. Weet van jaren trainen bij een AV wel het een en ander of loophouding. Enige wat ik nooit goed lijk te doen is het bewegen van de armen. Hoeveel opmerkingen de trainers ook maakten, dat ging er nooit uit.quote:Op vrijdag 13 november 2015 14:51 schreef Guard het volgende:
Ik weet mijn grondcontact tijd ook niet, of mijn verticale oscillatie of diagonale reverberatie (of wat de volgende generatie horloges aan marketing termen / 'onmisbare' statistieken meekrijgt). Gewoon lopen![]()
Noh! Toevalliiiig!quote:Op vrijdag 13 november 2015 14:51 schreef Quoi het volgende:
Ik ga trouwens vanavond eten bij een tent die Seven Hills heet. HOE toevallig!![]()
Seven Hills slaat hier op de zeven heuvels waar NY op is gebouwd. Daarop googlend zijn er meer steden van dat kaliber: https://en.wikipedia.org/(...)built_on_seven_hills.quote:
Afijn, het thema is Zevenheuvelen!Ik moet zelfs een column over de 7HL fabriceren dit weekend.
![]()
Wie gaat er vanavond code geel trotseren?Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik ga lekker 1000tjes doen, maar dan alleen wind mee. Souplessevliegen dusquote:Op vrijdag 13 november 2015 15:53 schreef La_Tramposa het volgende:
Wie gaat er vanavond code geel trotseren?![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: