Handigquote:Op woensdag 18 november 2015 20:49 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
De dakpannen die bij mij door de storm scheef worden geblazen schudden altijd weer recht na een aardbevinkje
Heeft er iemand voor mij een roeibootje vanmiddag en wat zandzakken?quote:Natte donderdag verwacht: plensbuien trekken over Brabant
EINDHOVEN - Malse buien verwacht donderdag in Brabant. Meteorologen denken dat het vooral in het zuiden van Brabant 'flink door gaat plenzen'. Het wordt ongeveer 12 tot 13 graden.
Donderdag blijft het bewolkt, in de ochtend gaat het al af en toe regenen. Ook de wind blijft gewoon doorwaaien, al neemt die in de loop van de dag in kracht af.
Plensbuien
's Middags krijgen we het te verduren: vanaf een uur of één kun je gerust binnen blijven, het gaat dan flink regenen. "Zeker in het zuiden van de provincie is dat het geval. Aan de grens met België kan er 10 tot 15 liter water per vierkante meter vallen", licht MeteoGroup toe.
Pas donderdagavond en -nacht klaart het op. Het koelt dan ook af naar 10 tot 7 graden.
18 januari 2007.quote:Op woensdag 18 november 2015 02:22 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ik heb maar 1x een echte storm meegemaakt. 17 jan 2007 geloof ik. Rond die koers.
Lekker naar het strand, windstoten tot 130km/u, hele stations kapotgewaaid, en geen enkele trein terug naar Breda
Mooi was dat. Windkrachtje 10 deden we toen. Hier nooit boven de 6 of 7.
Die ja. Mooi was dat. Met de wind mee beginnen lopen en er na 2km achter komen dat je dus echt niet ertegenin kuntquote:Op donderdag 19 november 2015 08:04 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
18 januari 2007.
Verjaardag van m'n zus, vergeet het nooit weer. De wind tyfte me in de sloot met fiets en al
Nee dat was niet mooiquote:Op donderdag 19 november 2015 08:25 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Die ja. Mooi was dat. Met de wind mee beginnen lopen en er na 2km achter komen dat je dus echt niet ertegenin kunt
UIteindelijk de duinen doorgestampt en we kregen nog een lift van iemand omdat er gewoon niet tegen de wind in te lopen viel.
In Breda schijnt altijd de zonquote:Op donderdag 19 november 2015 08:50 schreef Oriente het volgende:
Klote, ik ga vanmiddag naar Breda, krijgen we weer van dat taffesweer
Uhuquote:Op donderdag 19 november 2015 08:51 schreef roislecxe het volgende:
[..]
In Breda schijnt altijd de zon
Ik kom hier op terug, dat was ik met djeezquote:Op donderdag 19 november 2015 12:19 schreef INViCTuS het volgende:
Onlangs was hier een korte "discussie" over wel of geen winterbanden waarbij iemand een link plaatste met enige uitleg. Iemand haalde daar de all-season band aan dat die geschikt genoeg zou zijn, maar niet mag dienen als winterband, logisch, maar je er dus feitelijk ook niet mee mag rijden in bijvoorbeeld de Alpen. Weet iemand welke link dat was of waar ik dat kan vinden?
okquote:Op donderdag 19 november 2015 17:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik kom hier op terug, dat was ik met djeez
Ik kan de pagina zelf niet meer vinden, was in het vorige topic.quote:
Klopt, maar een all season band met bepaalde symbolen kunnen ook.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:15 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik kan de pagina zelf niet meer vinden, was in het vorige topic.
Ik weet dat bepaalde landen, waaronder Duitsland, winterbanden verplichten bij winterse omstandigheden.
Dat zeg ikquote:Op donderdag 19 november 2015 20:28 schreef nikky het volgende:
[..]
Klopt, maar een all season band met sneeuwvloksymbool is ook voldoende in Duitsland.
Ik heb mijn post even aangepastquote:Op donderdag 19 november 2015 20:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat zeg ikmaar of het verstandig is is een tweede.
Je mag ook met linglong lego plastic compound bandjes rondrijden in Nederland bij sneeuw. Dat is niet slim, maar het mag.
Je banden zijn de enige contactpunten tussen je auto en de weg, daar rust dus in de meeste gevallen meer dan 1000 kilo op. Je contactvlak is per band niet groter dan een 2 euro muntstuk (gemiddeld) dus om dan juist dáár op te gaan besparen gaat mijn pet te boven. Is echt iets heel typisch Nederlands ook heb ik het idee.quote:Op donderdag 19 november 2015 20:35 schreef nikky het volgende:
[..]
Ik heb mijn post even aangepast. Kon recente info vinden.
Nederland kent geen verplichting voor winterbanden. Dus mag je overal op rijden.
Maar als er iets is dat ik heb geleerd is dat goede banden een wereld van verschil is ten opzichte van die yingyongtang bandjes.
Klopt hoor! Mijn auto weegt 1500 kilo. Laat de sneeuw maar komen met mijn Michelin Alpine5quote:Op donderdag 19 november 2015 20:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je banden zijn de enige contactpunten tussen je auto en de weg, daar rust dus in de meeste gevallen meer dan 1000 kilo op. Je contactvlak is per band niet groter dan een 2 euro muntstuk (gemiddeld) dus om dan juist dáár op te gaan besparen gaat mijn pet te boven. Is echt iets heel typisch Nederlands ook heb ik het idee.
''Hoezo banden van 70 euro per stuk, die van 30 zijn toch ook rond en zwart huehuehue''
En elke keer als het regent staan er massive files en is zijn er talloze blikschades. Bah. Niet dat goede banden je ineens godmodus geven (je moet je altijd aanpassen aan de omstandigheden) maar het verschil is inderdaad érg groot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |