Ja, zo'n V8 diesel klinkt bruutquote:Op dinsdag 10 november 2015 17:22 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Die Chevrolet busjes zijn toffer.
Die ambulance Chevy is idd LPG.quote:Op dinsdag 10 november 2015 20:38 schreef Sounddragon het volgende:
Waren geen diesels volgens mij. Toen die dingen in gebruik genomen werden wilde je best een G-van rijden, maar moest je met een grote boog om US diesels heen lopen. Zal wel ergens een dikke LPG tank in liggen.
Ik heb een keer zo'n ding horen lopen, zat echt een diesel in.quote:Op dinsdag 10 november 2015 20:38 schreef Sounddragon het volgende:
Waren geen diesels volgens mij. Toen die dingen in gebruik genomen werden wilde je best een G-van rijden, maar moest je met een grote boog om US diesels heen lopen. Zal wel ergens een dikke LPG tank in liggen.
Aha, scheelt dat zoveel met een busje qua comfort. Had ik niet verwacht. Wel aparte dingen om te zien die E klasses.quote:Op dinsdag 10 november 2015 16:14 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Sneller en comfortabeler. Overigens gebruikt alleen de RAVU (Utrecht) ze nog, de rest van Nederland is over op (hoofdzakelijk) de T5, Limburg is nogal verzot op de Sprinter. De Chevys sterven ook aardig uit ondertussen.
de E-klasses komen overigens met lange wielbasis binnen bij de ambu-fabriek, is een speciale uitvoering voor opbouwers van ambulances, lijkwagens en limousines.
Wie?quote:Op woensdag 11 november 2015 07:07 schreef Anne het volgende:
Hoera! Fripsi wordt vandaag 12 jaar!
Gefeliciteerd Fristi![]()
![]()
!
[ afbeelding ]
Je zet jezelf nu al zo onmetelijk voor lul dat ik niks meer hoef te doen.quote:Op woensdag 11 november 2015 08:57 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Wie?![]()
Toe maar Alex, zeg het maar, 'kut newbie'
quote:Op woensdag 11 november 2015 07:07 schreef Anne het volgende:
Hoera! Fripsi wordt vandaag 12 jaar!
Gefeliciteerd Fristi![]()
![]()
!
[ afbeelding ]
Plagiaat, wat ik je brom!quote:Op woensdag 11 november 2015 14:20 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
De Mercedes onder de landbouwvoertuigen.
en Sint Maartenquote:Op woensdag 11 november 2015 11:52 schreef Anne het volgende:
[..]
Speciaal voor jou is carnaval in het leven geroepen toch?
En voor mijn broertje.
niet eens koekje van eigen deeg?quote:Op woensdag 11 november 2015 19:22 schreef Alexxxxx het volgende:
stond derLudolf hier zonet ineens voor de deur. Heb hem maar een mandarijntje gegeven, hield hij ten minste op met zingen
Tiktak Tiktak, Alex is en dikzak, ik ben een dunnetje, geef me pepermunnetjequote:Op woensdag 11 november 2015 19:22 schreef Alexxxxx het volgende:
stond derLudolf hier zonet ineens voor de deur. Heb hem maar een mandarijntje gegeven, hield hij ten minste op met zingen
FOK! werkt mobiel ook goed.quote:Op donderdag 12 november 2015 11:25 schreef Anne het volgende:
Omdat ik nog niet achter een computer heb gezeten.
Bij mij niet.quote:Op donderdag 12 november 2015 11:34 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
FOK! werkt mobiel ook goed.
Eigenlijk beter, lay-out is chiller.
Nokia 3310.quote:Op donderdag 12 november 2015 11:42 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Da's vreemd. Welke telefoon?
quote:Op donderdag 12 november 2015 11:34 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
FOK! werkt mobiel ook goed.
Eigenlijk beter, lay-out is chiller.
quote:
Waarschijnlijk een elektrische storing bij de Renault.quote:
wel eerst een drol gelegd hebben, nu stinkt het enormquote:
Uhu. Roept die imam bij Pauw ook nog mooi dat terrorisme geen kleur heeft, duidelijk gevalletje voor eigen parochie preken. Grr kan d'r zo kwaad om wordenquote:
stiekem best fijn, wat meer ruimte en minder blik om je zorgen om te maken, of niet?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:53 schreef Anne het volgende:
De Nissan is trouwens verkocht; we hebben weer wat meer plek op de oprit (die ik eigenlijk even moet aanvegen, wat een zooi komt er onder die auto vandaan). En tevens wat meer plek in de garage: Winterbanden van zowel de Nissan als Seat weg, en dadelijk wordt ook nog een van de motors opgehaald.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |