Oh wat had ik graag the plagued proto drake gehad, maar ik was nog nooit in een raid dungeon geweest voor ze die verwijderdenquote:
Ik zou het niet zeker weten, maar ik vrees dat mail gold niet zal meetellen.quote:Op donderdag 12 november 2015 22:57 schreef Syphixx het volgende:
is gold die in je mail zit ook 'actief' geld ?
ik wil een kut account activeren met redelijk wat gold op, en gold doorsturen naar main account.
en via die weg een token kopen.
maar ik vrees dat dit niet zal werken ? zal dan 2 accounts moeten activeren... mits ik het gold wil op m'n hoofdaccount
Het is mij de afgelopen week prima gelukt. Zorg dat je afleiding moet hebben, focus op dingen die je wilt verzamelen of achievements die je wilde doen: klaar.quote:Op vrijdag 13 november 2015 15:29 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
Help. ik wil weer verslaafd raken aan WoW maar het lukt me niet
Raidenquote:Op vrijdag 13 november 2015 15:29 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
Help. ik wil weer verslaafd raken aan WoW maar het lukt me niet
Dit zal helaas niet gaanquote:Op donderdag 12 november 2015 22:57 schreef Syphixx het volgende:
is gold die in je mail zit ook 'actief' geld ?
ik wil een kut account activeren met redelijk wat gold op, en gold doorsturen naar main account.
en via die weg een token kopen.
maar ik vrees dat dit niet zal werken ? zal dan 2 accounts moeten activeren... mits ik het gold wil op m'n hoofdaccount
K heb hem ook.. Gaat best snel als je iets anders erbij doetquote:Op vrijdag 13 november 2015 19:16 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb in 1 dag 100 coins gefarmed voor een Crimson Water Strider(oh en Netflix zitten kijken uiteraard)
Oh, ik heb alle vis verkocht aan een vendor. Had niet eens zin om uit te zoeken wat ik er mee kon maken. Was allemaal Sea Scorpion van de kustwaters.quote:Op vrijdag 13 november 2015 19:35 schreef Olment het volgende:
K heb hem ook.. Gaat best snel als je iets anders erbij doet
En je maakt mooie winst als je de vis kookt naar 125 food
Je bent er bijna![]()
ik wil ook weer subben, maar geen idee wat te doenquote:Op vrijdag 13 november 2015 15:29 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
Help. ik wil weer verslaafd raken aan WoW maar het lukt me niet
was te mooi om waar te zijnquote:Op vrijdag 13 november 2015 19:14 schreef Olment het volgende:
[..]
Dit zal helaas niet gaan
Gold in de mail telt niet mee
Je had die zooi op de AH moeten gooienquote:Op vrijdag 13 november 2015 19:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh, ik heb alle vis verkocht aan een vendor. Had niet eens zin om uit te zoeken wat ik er mee kon maken. Was allemaal Sea Scorpion van de kustwaters.
En ik associeer Downton Abbey nu voor altijd met het 'beet' geluidje van fishing
http://www.wowhead.com/item=128315/medallion-of-the-legion kopenquote:Op zaterdag 14 november 2015 23:42 schreef VanFleppenstein het volgende:
Wat was de makkelijkste manier om de tanaan reputatie op revered te krijgen?
Ach, ik heb er nooit moeite mee. Gewoon een tv-serie kijken terwijl ik de knopjes indruk.quote:Op maandag 16 november 2015 23:08 schreef Timwonnacott het volgende:
Zo, laatste week even goed gebruik gemaakt van de bonus xp voor pet battles. Nu gemiddeld pet lvl van 18.5 over al mn 699 en mn pet battle monument binnen. Volgende bonus week maar weer een push naar 25 voor alles. Niet te doen zonder die bonus XP
Je krijgt vanwege 11 jaar wow een buff met 11% extra xp en rep.quote:Op zaterdag 14 november 2015 23:42 schreef VanFleppenstein het volgende:
Wat was de makkelijkste manier om de tanaan reputatie op revered te krijgen?
Ik heb hem gevonden, en ik bewaar hem netjes...maar bedankt voor de tipquote:Op dinsdag 17 november 2015 09:46 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Je krijgt vanwege 11 jaar wow een buff met 11% extra xp en rep.
Hij is wel alleen bruikbaar TIJDENS de WoW anniversary, hou dat wel in de gaten. Dus zo'n twee weken.quote:Op dinsdag 17 november 2015 09:49 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Ik heb hem gevonden, en ik bewaar hem netjes...maar bedankt voor de tip
ik hoorde iemand ook wat roepen over andere rep bonus items....quote:Op dinsdag 17 november 2015 09:56 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Hij is wel alleen bruikbaar TIJDENS de WoW anniversary, hou dat wel in de gaten. Dus zo'n twee weken.
Ik ken alleen die medaillon voor extra rep in draenor.quote:Op dinsdag 17 november 2015 10:22 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
ik hoorde iemand ook wat roepen over andere rep bonus items....
Hoef je niet te bewaren, is geen one time use. Hij is permanent bruikbaar voor de komende 2 weken, hoeft enkel elk uur even de buff te hernieuwen.quote:Op dinsdag 17 november 2015 09:49 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Ik heb hem gevonden, en ik bewaar hem netjes...maar bedankt voor de tip
Ik koop van die trader altijd de zakjes gold. Zit toch gemiddeld 15 gold in.quote:Op zaterdag 14 november 2015 11:28 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Je had die zooi op de AH moeten gooienSommige vis geven nog mooi 200/300 gold per stack
Doe ik ook met overtollige garrison resources
Even naar de trading post en regents halen en op de AH gooien!
Wel jammer dat hij dan weer niet geldt voor questsquote:Op dinsdag 17 november 2015 11:28 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Hoef je niet te bewaren, is geen one time use. Hij is permanent bruikbaar voor de komende 2 weken, hoeft enkel elk uur even de buff te hernieuwen.
Nou ja, tis niet zozeer de pet battles zelf, maar eerder de XP. In plaats van 4-5 battles om een pet van 10 naar 15 te krijgen hoef je er bij de bonus maar 2 te doen. Gewoon stuk sneller.quote:Op maandag 16 november 2015 23:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ach, ik heb er nooit moeite mee. Gewoon een tv-serie kijken terwijl ik de knopjes indruk.
Bedankt!!! Ik dacht dat het one time only was en ik was braaf aan het kijken welk uur ik even kon knallen met 1 faction...quote:Op dinsdag 17 november 2015 11:28 schreef Timwonnacott het volgende:
Hoef je niet te bewaren, is geen one time use. Hij is permanent bruikbaar voor de komende 2 weken, hoeft enkel elk uur even de buff te hernieuwen.
dat had ik ookquote:Op dinsdag 17 november 2015 14:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Bedankt!!! Ik dacht dat het one time only was en ik was braaf aan het kijken welk uur ik even kon knallen met 1 faction...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 november 2015 18:49 schreef Timwonnacott het volgende:
Durf te leven en gewoon klikken op dingen!!
Ik had het opgezocht omdat ik wilde weten of het stiekem toch ook met quests werkte... maar helaas.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ga wel even uitzoeken welke ik kan grinden. Denk dat ik de grindables wel al bijna allemaal heb.
Nou die heb ik ook niet. WSG moet je dan 100 keer winnen of zoquote:Op dinsdag 17 november 2015 18:56 schreef Timwonnacott het volgende:
Moet er zelf nog 2:
Silverwing Sentinels - ik pvp zelden en die rep is gewoon te slow zelfs met de buffed rep in WoD. Nog altijd spijt dat ik hem niet in vanilla heb gedaan zoals Alterac valley rep.
Shandopan assault - dat doe ik wel in legion als ik die raid solo.
De rest heb ik er net allemaal op zitten helaas.
Zoiets ja. Zal vast wel een keer zo gek zijn dat te doen maar dan moet ik me wel heel erg vervelen.quote:Op dinsdag 17 november 2015 19:00 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou die heb ik ook niet. WSG moet je dan 100 keer winnen of zoDie andere 2 heb ik wel.
Ik ben Alliance dus wij winnen ook niet zo vaak. Ik zie dat ik wel al honored ben. Maar ja die 11% meer zal niet superveel zoden aan de dijk zetten.quote:Op dinsdag 17 november 2015 19:04 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Zoiets ja. Zal vast wel een keer zo gek zijn dat te doen maar dan moet ik me wel heel erg vervelen.
http://www.icy-veins.com/wow/completed-quests-checkerquote:Op dinsdag 17 november 2015 20:12 schreef Syphixx het volgende:
ik wil graag "nagrandeur" afwerken maar nobundo heeft geen enkele quests, of kan niks anders iets vinden
ik moet nog: the dark heart of oshu'gun en the shadow of the void
heb geen idee welke pre quests er ook al completed zijn. elemental plateau is wel al gecleared
hartelijk bedanktquote:Op dinsdag 17 november 2015 20:20 schreef TwyLight het volgende:
[..]
http://www.icy-veins.com/wow/completed-quests-checker
Dat is handig! Nu even niet nodig maar ik ga hem wel bookmarken.quote:Op dinsdag 17 november 2015 20:20 schreef TwyLight het volgende:
[..]
http://www.icy-veins.com/wow/completed-quests-checker
Ja, dat herinner ik me nog welquote:Op dinsdag 17 november 2015 23:32 schreef VanFleppenstein het volgende:
Vroeger moest je voor Loremaster echt elke quest afwerken. Bijna geen speling, nu heb ik nog best veel quests open staan en heb ik Dreanor Loremaster al binnen.
Dacht dat je 35 rep per flag cap kreeg in WSG, dat is dus, als je alles met 3-x wint, per win 105 rep. Zo blij dat ik op 1 character al exalted was in Vanilla.quote:Op dinsdag 17 november 2015 19:00 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou die heb ik ook niet. WSG moet je dan 100 keer winnen of zoDie andere 2 heb ik wel.
Zelfs met de extra rep duurt dat dus echt maandenquote:Op woensdag 18 november 2015 09:30 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Dacht dat je 35 rep per flag cap kreeg in WSG, dat is dus, als je alles met 3-x wint, per win 105 rep. Zo blij dat ik op 1 character al exalted was in Vanilla.
Wel jammer dat ik AB nooit leuk genoeg vond, die tabard is zo mooi. Ben revered op mijn paladin, maar kan me echt niet toe zetten om exalted te grinden.
Vroeger moest je alle quests van kalimdor en eastern kingdom gedaan hebben. Zoek maar uit waar ergens. Daarna is gekomen dat je er X in land Y gedaan moest hebben.quote:Op woensdag 18 november 2015 06:51 schreef icemotion het volgende:
De oudere loremasters is idd meer "doe 130 quests in area x" terwijl sinds Pandaria de Loremaster achieves meer liggen op questlines / stukken verhaal en dat daarnaast nog een hoop 'extra' quests te vinden zijn.
In AB krijg je tegenwoordig 50 rep per 150 resources, dus 500 per win. Gewoon 2-3 arathi basins per dag doen voor 1k rep per day en je bent binnen 21 dagen exalted. Kleine stapjesquote:Op woensdag 18 november 2015 09:30 schreef Lhyanna het volgende:
[..]
Dacht dat je 35 rep per flag cap kreeg in WSG, dat is dus, als je alles met 3-x wint, per win 105 rep. Zo blij dat ik op 1 character al exalted was in Vanilla.
Wel jammer dat ik AB nooit leuk genoeg vond, die tabard is zo mooi. Ben revered op mijn paladin, maar kan me echt niet toe zetten om exalted te grinden.
FFS! Serieus?!quote:Op vrijdag 20 november 2015 18:41 schreef Sjiznit het volgende:
Mount farmen heeft deze week zich uitbetaald. Woensdag de Swift Zulian Panther gedropped. Donderdag de Razzashi raptor en nu net de Grand Black Mammoth. Sinds ik rarity heb geinstalleerd een maand of wat terug heb ik 90 kills nodig gehad voor de panter, 98 voor de raptor en 173 voor de mammoth. Achterlijke mammoth. Nu eens bedenken welke raids ik dan ga doen ;p
Ja mooi. Zul Gurub heb ik nu wel gezien. VoA was niet zon probleem. 4 kansen per week per character. Dat schiet snel zat op.quote:Op vrijdag 20 november 2015 19:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
FFS! Serieus?!Ik ga al die plaatsen ook zo vaak af en nooit iets.
Maar jij hoeft tenminste nooit meer terugGefeliciteerd!
4 kansen per week? huh? 1x per week per char toch?quote:Op vrijdag 20 november 2015 19:09 schreef Sjiznit het volgende:
VoA was niet zon probleem. 4 kansen per week per character. Dat schiet snel zat op.
4 kansen op de mount. Alle 4 die lui hebben kans dat die mount dropped. Een lockout per week jaquote:Op vrijdag 20 november 2015 19:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
4 kansen per week? huh? 1x per week per char toch?
En Zul GurubIk heb wel de 'oude tijger' - 2 weken voor de expansion kwam en de tijger verdween
Swift Zulian Tigerquote:Op vrijdag 20 november 2015 19:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
4 kansen per week? huh? 1x per week per char toch?
En Zul GurubIk heb wel de 'oude tijger' - 2 weken voor de expansion kwam en de tijger verdween
Ik las "4 kansen per week per character" dus....quote:Op vrijdag 20 november 2015 19:19 schreef Sjiznit het volgende:
4 kansen op de mount. Alle 4 die lui hebben kans dat die mount dropped. Een lockout per week ja
Zulian tiger had ik ook geluk mee. Zie net dat ik de dag ervoor ook de Raven Lord geloot had :p Ook een lucky streak.
96% dat hij dropte op een run....je hebt heel veel pech. Ik had de Flametalon op de eerste run, ik wist helemaal niet dat ie bestond.quote:Op vrijdag 20 november 2015 19:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik las "4 kansen per week per character" dus....![]()
Oh ja, Raven Lord doe ik al 200+ keer.
Ja, ik weet het. Dus ik ga ook maar stug door.quote:Op vrijdag 20 november 2015 23:01 schreef VanFleppenstein het volgende:
92,07% dat hij dropte op een run....je hebt heel veel pech
Ik zit nog steeds te mokken dat ze "m'n" mistweaver de nek om gedraaid hebben. En ik heal al een tijdje niet meer.quote:Op zaterdag 21 november 2015 03:49 schreef TwyLight het volgende:
Was/ben wel een beetje klaar met WoW maar de nieuwe beta datamine dingen brengt de hype train toch wel weer een beetje op gang![]()
Echt, iedereen is straks demon hunter. Huuuuuquote:Op zaterdag 21 november 2015 08:00 schreef Asschen_sukar het volgende:
Ik zit nog steeds te mokken dat ze "m'n" mistweaver de nek om gedraaid hebben. En ik heal al een tijdje niet meer.![]()
Ben wel benieuwd naar de demon hunter tank spec nu. Hopelijk komt er daar wat meer info over binnenkort.
Net zoals iedereen ook ineens een DK hadquote:Op zaterdag 21 november 2015 08:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Echt, iedereen is straks demon hunter. Huuuuu
Dat is dan ook een Kwalitatief Uitermate Teleurstellende classquote:Op zaterdag 21 november 2015 08:56 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Monks zijn eigenlijk de enige uitzondering geweest waar je er niet een hele server van vol zag bij de launch.
Monk begon dan ook op level 1, scheelt toch hoop als je instapt op 55 of 90. Overigens zelf nog nooit een DK of Monk verder dan de starting zone experience gekregen. Die wou ik ervaren en daarna had ik het wel gezien.quote:Op zaterdag 21 november 2015 08:56 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Net zoals iedereen ook ineens een DK had
Monks zijn eigenlijk de enige uitzondering geweest waar je er niet een hele server van vol zag bij de launch.
Ik geloof dat een guildie graag wilde tanken in Legion, in dat geval roll ik wel een demo lock. Anders wordt het monk of DH tank.
quote:Op zaterdag 21 november 2015 11:32 schreef Denni5 het volgende:
[..]
Dat is dan ook een Kwalitatief Uitermate Teleurstellende class
Ja, komt 1 slot bijquote:Op zaterdag 21 november 2015 16:03 schreef VanFleppenstein het volgende:
Ik hoop wel dat ik er een slot bijkrijg, momenteel alle slots vol en op 100.
Ik speel(de) shadow priest en die krijgt wel echt flinke veranderingen die er ook wel tof uit zienquote:Op zaterdag 21 november 2015 08:00 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds te mokken dat ze "m'n" mistweaver de nek om gedraaid hebben. En ik heal al een tijdje niet meer.![]()
Ben wel benieuwd naar de demon hunter tank spec nu. Hopelijk komt er daar wat meer info over binnenkort.
quote:Op zaterdag 21 november 2015 16:20 schreef TwyLight het volgende:
Ik speel(de) shadow priest en die krijgt wel echt flinke veranderingen die er ook wel tof uit zien
Zelfde heb ik met de renewing mist, chi en uplift combinatie bij mistweavers, ook jammer dat ze dat nu anders gaan doen.quote:Op zaterdag 21 november 2015 16:48 schreef TwyLight het volgende:
Vind het alleen wel jammer dat Shadow Orbs weggaan. Veel mensen vonden dat blijkbaar niet leuk maar ik juist wel. Soort ranged rogue met combo points
Vanmorgen de Raven Lord gekregen na 34 pogingen, lol en na 6 pogingen de Swift White Hawkstriderquote:Op vrijdag 20 november 2015 19:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik las "4 kansen per week per character" dus....![]()
Oh ja, Raven Lord doe ik al 200+ keer.
Ik had gehoopt dat ze holy power ook eindelijk weg zouden doen voor retribution, maar dat gaat weer gewoon lekker verder in Legion...quote:Op zaterdag 21 november 2015 16:48 schreef TwyLight het volgende:
Vind het alleen wel jammer dat Shadow Orbs weggaan. Veel mensen vonden dat blijkbaar niet leuk maar ik juist wel. Soort ranged rogue met combo points
De ground mounts vind ik over het algemeen wel mooier dan de flying mounts.quote:Op zondag 22 november 2015 08:42 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Vanmorgen de Raven Lord gekregen na 34 pogingen, lol en na 6 pogingen de Swift White Hawkstrider
Die kytes en vliegende kleden zijn gewoon raar.quote:Op zondag 22 november 2015 10:09 schreef Karina het volgende:
[..]
De ground mounts vind ik over het algemeen wel mooier dan de flying mounts.
Bij mij dropte laatst de Ragnaros mount, ik helemaal blij maar eigenlijk is hij helemaal niet zo mooiEn van de week de Netherwings mounts bemachtigd, die zien er uit als het debiele broertje van alle andere draken
De kite die ik vervolgens kreeg vanwege de 'We're Going to Need More Saddles' achievement is ook al niet geweldig (vieze kleur
).
En de flying mount die je krijgt als je de draenor achievement hebt is ook kut. Die Skyterror.quote:Op zondag 22 november 2015 10:15 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Die kytes en vliegende kleden zijn gewoon raar.
jij bent raar..:Pquote:Op zondag 22 november 2015 10:15 schreef VanFleppenstein het volgende:
[..]
Die kytes en vliegende kleden zijn gewoon raar.
Tja de mooiste mounts gaan naar de store....wat zou jij doen als blizzard zijndequote:Op zondag 22 november 2015 10:28 schreef Isabeau het volgende:
Als je 300 mountachievement haalt krijg je een cloud serpent. Want daar had je er nog niet één van(doe dan eens iets unieks voor zo'n achievement, Blizzard!!)
Allemaal recolours inderdaad op die van 200 (Dragonhawk) na, die heeft als enige wel een uniek model. Het sneue is alleen dat de recolours nog lelijk zijn ook. Felbird, albine drakequote:Op maandag 23 november 2015 09:08 schreef icemotion het volgende:
De "x hoeveelheid mounts" achievements zijn eigenlijk vrijwel allemaal recolors. Witte drake, groene pandaren kite (de andere die je kan krijgen is n stuk beter, maar nog steeds raar ;p ), groene vuurvogel (aka Ragnaros Firelands mount)...
Dus ach en stiekem is die kleurcombinatie van dat heavenly effect met t blauwe best wel mooi; IMO echt een van de mooiere cloud serpents wel. Maar voordat ik bij de 300 mounts ben dan duurt t nog wel ff.. eerst die 250 maar.
Waarom druk maken over mounts, de enige die je nodig hebt is de skyscreamer.quote:Op zondag 22 november 2015 10:09 schreef Karina het volgende:
[..]
De ground mounts vind ik over het algemeen wel mooier dan de flying mounts.
Bij mij dropte laatst de Ragnaros mount, ik helemaal blij maar eigenlijk is hij helemaal niet zo mooiEn van de week de Netherwings mounts bemachtigd, die zien er uit als het debiele broertje van alle andere draken
De kite die ik vervolgens kreeg vanwege de 'We're Going to Need More Saddles' achievement is ook al niet geweldig (vieze kleur
).
Ik heb 11 characters op 100 en ik wil ze allemaal een leuke unieke ground en flying mount geven plus een leuk companion erbij.quote:Op maandag 23 november 2015 15:55 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Waarom druk maken over mounts, de enige die je nodig hebt is de skyscreamer.
Ik ben sowieso wel fan van al die protodrakesquote:Op maandag 23 november 2015 18:38 schreef Sapstengel het volgende:
Rusted proto drake vind ik wel een van de mooiste.
En dat is de reden dat ik t maar gewoon per dag doe xD Al had ik vorig jaar na een week op 2 toons wel de toy, maar niet de pet.. hopelijk dit jaar beter..quote:Op dinsdag 24 november 2015 11:04 schreef Bienelientjee het volgende:
Ik gister op 3 characters al dat voedsel van Pilgrim's Bounty maken voor de komende 5 dagen, want 3% drop kans op die pet en toy die ik nog niet had (en met mijn geluk meegeteld.....)
Krijg ik die pet en toy vandaag allebei na twee dailies
Naja, koste ook niet veel. Maar ik heb voor die paar silver geen zin om overal dubbel langs te gaan. Alle mats ophalen en weer overal langs moeten, want de ene mats voor Stormwind vind je in Darnassus, en die van Darnassus in Ironforge (kweet niet de precieze combinatie, maar je snapt me wel)quote:Op dinsdag 24 november 2015 16:26 schreef icemotion het volgende:
[..]
En dat is de reden dat ik t maar gewoon per dag doe xD Al had ik vorig jaar na een week op 2 toons wel de toy, maar niet de pet.. hopelijk dit jaar beter..
Oh god, die moet ik ook nogquote:Op dinsdag 24 november 2015 11:04 schreef Bienelientjee het volgende:
Ik gister op 3 characters al dat voedsel van Pilgrim's Bounty maken voor de komende 5 dagen, want 3% drop kans op die pet en toy die ik nog niet had (en met mijn geluk meegeteld.....)
Krijg ik die pet en toy vandaag allebei na twee dailies
Zelfs nog nooit van gehoord.quote:Op woensdag 25 november 2015 18:54 schreef Stofzuigert het volgende:
Speelt iemand hier ook op Nostalrius?
Zonde. Ook jammer dat die dupe wave van een tijd terug niet mij bereikt heeft. Gingen op US Tigers voor 200k.quote:Op woensdag 25 november 2015 22:06 schreef Isabeau het volgende:
Als iemand nog bepaalde TCG pets & mounts (vooral mounts) wilde hebben dan moet je die nu eigenlijk zsm kopen als ze op het AH staan. De TCG cards worden niet meer gemaakt en de laatste pakjes zijn recentelijk in de verkoop gegaan. In die laatste editie kan je elke TCG pet of mount aantreffen. De pets kunnen wel weer doorverkocht worden als je ze toch niet meer wilt of liever gold hebt, maar de mounts zijn straks natuurlijk echt gewoon "op". Zal niet lang duren voor die allemaal belachelijk duur (denk 999.999 gold) verkocht gaan worden.
Dus echt nooit een spectral tiger voor mij(stonden vorig jaar nog op ons AH voor 500.000, beetje balen dat ik dat toen niet heb gekocht).
http://www.ebay.com/itm/W(...)1:g:50kAAOSw37tWCF7Tquote:Op woensdag 25 november 2015 22:06 schreef Isabeau het volgende:
Als iemand nog bepaalde TCG pets & mounts (vooral mounts) wilde hebben dan moet je die nu eigenlijk zsm kopen als ze op het AH staan. De TCG cards worden niet meer gemaakt en de laatste pakjes zijn recentelijk in de verkoop gegaan. In die laatste editie kan je elke TCG pet of mount aantreffen. De pets kunnen wel weer doorverkocht worden als je ze toch niet meer wilt of liever gold hebt, maar de mounts zijn straks natuurlijk echt gewoon "op". Zal niet lang duren voor die allemaal belachelijk duur (denk 999.999 gold) verkocht gaan worden.
Dus echt nooit een spectral tiger voor mij(stonden vorig jaar nog op ons AH voor 500.000, beetje balen dat ik dat toen niet heb gekocht).
Zoveel geld voor een fucking mount....quote:Op donderdag 26 november 2015 20:59 schreef Blistering het volgende:
[..]
http://www.ebay.com/itm/W(...)1:g:50kAAOSw37tWCF7T
Is dit een scam dan?Zo goedkoop..
Shipping 16,35quote:Op donderdag 26 november 2015 20:59 schreef Blistering het volgende:
[..]
http://www.ebay.com/itm/W(...)1:g:50kAAOSw37tWCF7T
Is dit een scam dan?Zo goedkoop..
Dit is niets. Spectrals waren 750 dollar toen ik er eentje kreegquote:Op donderdag 26 november 2015 21:11 schreef Denni5 het volgende:
[..]
Zoveel geld voor een fucking mount....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |