Klaag away. Ik ben blij met Marthe, maar had de andere 2 graag ingeruild voor wat leuks voor jou om naar te kijken. Heb niet veel met Kloosje, dus zou je tevreden zijn met Lisa en Lauren? Verven we er gewoon 1 over.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:24 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Haha ik begrijp bij God niet hoe je in Marthe een mooie dame kan zien, maar over Hanne zijn we het eens. (sorry ik heb een beetje recht tot klagen, de Marthe-fans hebben nu toch hun zin)
Die moet gewoon lekker dr eigen gang gaanquote:Op vrijdag 6 november 2015 23:28 schreef tralalala het volgende:
[..]
Waarom heeft Tessa eigenlijk niet meegedaan?
quote:Klaasje Meijer is een van de winnaressen van het tv programma k3 zoekt k3, dat najaar 2015 is uitgezonden. Samen met Marthe de Pillecyn en Hanne vormt ze K3, die eerst bestond uit Karen, Kristel en Josje! Ze is een leuke meid. Ze is de dochter van een dominee uit 's Gravenzande.
Hanne is wel leuk.
10000 LUCHTBALLONNEN!!
Blijft me ook aardig verbazen ja. (hoewel downiehoofd wellicht wat ver gaat) Maar kom op, iedereen zou toch 1000 keer liever Lauren moeten willen.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:28 schreef Zhero het volgende:
Marthe heeft toch gewoon een downiehoofd, hoe kun je die nou mooi vinden.
quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:29 schreef PatriQue89 het volgende:
Pagine is genomineerd voor verwijdering
quote:De reden die hiervoor is opgegeven, luidt: Net naar de televisie gekeken?
Lijkt erop dat je gelijk hebt.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:23 schreef Memoblokje het volgende:
[..]
Nee. En je zag ook aan Lauren dat ze dat zelf al doorhad. Ze deed wel echt haar best, maar ze straalde toch wel uit dat ze eigenlijk er al vanuit ging dat Marthe het zou worden. Werd er een beetje sippig van. Lisa idem dito, al wist die het net wat beter te verbergen.
twitter:laurenderuyck twitterde op vrijdag 06-11-2015 om 23:25:07Ik wil jullie bedanken voor de onvoorwaardelijke steun en liefde. Ik had het verwacht. 😊 En ik heb dik zin om een toppsycholoog te worden!! reageer retweet
quote:Klaasje Meijer is een van de winnaressen van het tv programma k3 zoekt k3, dat najaar 2015 is uitgezonden. Samen met Marthe de Pillecyn en Hanne vormt ze K3, die eerst bestond uit Karen, Kristel en Josje! Ze is een leuke meid. Ze is de dochter van een dominee uit 's Gravenzande.
Hanne is ook leuk.
Fok forum
Ah daar heb ik mijn antwoord over Kathleen! Thnxquote:Op vrijdag 6 november 2015 23:23 schreef rowan634 het volgende:
amper Kathleen vermeld, lijkt ook wel alsof het niet de bedoeling was toen Karen en Kristel haar toch noemde. Josje stond er verloren bij, dit had zóveel mooier en leuker gekund.
Maar succes voor de nieuwe meiden!
Haha, sorry, deze hadden de mensen hier kunnen zien aankomen.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:29 schreef Memoblokje het volgende:
[..]
Klaag away. Ik ben blij met Marthe, maar had de andere 2 graag ingeruild voor wat leuks voor jou om naar te kijken. Heb niet veel met Kloosje, dus zou je tevreden zijn met Lisa en Lauren? Verven we er gewoon 1 over.
Jindra was blijkbaar net als Demi en Lisa. Houd ze de hele tijd aan het lijntje en prijs ze de hemel in om ze vervolgens genadeloos van de SS K3 af te kiepen.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:28 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Erg jammer, verbaast me trouwens wel dat Jindra zo volstrekt kansloos was. Maar goed, met Klaasje kan ik in ieder geval nog lezen. De enige die de mokkel-topics zal halen.
quote:Klaasje Meijer is een van de winnaressen van het tv programma k3 zoekt k3, dat najaar 2015 is uitgezonden. Samen met Marthe de Pillecyn en Hanne vormt ze K3, die eerst bestond uit Karen, Kristel en Josje! Ze is in tegenstelling tot Hanne een leuke meid. Ze is de dochter van een dominee uit 's Gravenzande.
quote:Kalebasje is de dochter van een dominee uit 's Gravenzande.
Beetje pissig ben ik er wel over. Gewoon geen enkele verassing. 0, noppes, nada. Niemand van de jury die ingegrepen heeft.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:31 schreef Memoblokje het volgende:
[..]
Jindra was blijkbaar net als Demi en Lisa. Houd ze de hele tijd aan het lijntje en prijs ze de hemel in om ze vervolgens genadeloos van de SS K3 af te kiepen.
quote:MWAH DAG MENEER DE RAAF EN DAG MENEER SPAGHETTI!!!
Maakt het niet minder jammer.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:30 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
Lijkt erop dat je gelijk hebt.twitter:laurenderuyck twitterde op vrijdag 06-11-2015 om 23:25:07Ik wil jullie bedanken voor de onvoorwaardelijke steun en liefde. Ik had het verwacht. 😊 En ik heb dik zin om een toppsycholoog te worden!! reageer retweet
quote:Klaasje Meijer
Klaasje Meijer (roepnaam Alieke Meijer) is een van de winnaressen van het tv programma K3 zoekt K3, dat najaar 2015 is uitgezonden op SBS6 en VTM. Samen met Marthe de Pillecyn en Hanne Verbruggen vormt ze meisjesgroep K3, die eerst bestond uit Karen, Kristel en Josje.En ze is een leuke meid. Ze is de dochter van een dominee uit 's Gravenzande.
Pipo koeien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |