quote:
Valt niet mee meneer zit niet stil als hij je camera ziet schuift hij dichterbij en begint te draaien.quote:Op woensdag 4 november 2015 21:39 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]voor de tandjes, jammer van de niet-ingedaalde bal
![]()
Pics van Fonzie?
Ik heb deze zomer een langharige syriër overgenomen, en door die vacht lijkt ie altijd wat groter en breder dan 'ie in werkelijkheid is. (Hij staat ook altijd op met een enorme ontplofte out-of-bed-look. Dat is dan wel weer ergens schattigquote:
Ik had vroeger altijd hamsters uit de dierenwinkel, waren wel bolletjes, maar wel vaak spichtig en een beetje contactgestoord. Tot ik eens twee hamsters bij twee verschillende hobbyfokkers haalde. Ronde muppetkoppies en DIK. Ronde pluizige pingpongballen. Eentje had geen achterpootjes en die tikte de 75 gram aan op een gegeven momentquote:Op donderdag 5 november 2015 11:33 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ik heb deze zomer een langharige syriër overgenomen, en door die vacht lijkt ie altijd wat groter en breder dan 'ie in werkelijkheid is. (Hij staat ook altijd op met een enorme ontplofte out-of-bed-look. Dat is dan wel weer ergens schattig) En die vacht maakt het ook lastiger om te voelen hoe het met zijn buikje en vetjes zit. Zijn onuitputtelijke 'wemoetenrennenvliegenvallenopstaanenweerdoorgaan'-instelling helpt daar ook niet echt bij
. Maar hij is niet bepaald voedselgedreven (een enkele keer pakt 'ie iets van je aan. Meelwormen e.d. moet 'ie niet...), hij rent lekker rond in de avond, en hij maakt ook gewoon een voorraad aan. Dus het zal wel loslopen.
Murph noemen we obesikat, die vind ik leukerquote:Op donderdag 5 november 2015 11:18 schreef Candaasje het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
Die ga ik onthouden. Wat er toch wel (meer dan) eens langskomt....
![]()
En drie keer raden wie vaak even mag helpen tillen.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:53 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Is dit pies of sproeisel van onze kat? Het stinkt niet.
[ link | afbeelding ]
In geval van sproeisel achter komen waarom de poezel daar sproeit. Heeft hij (zij?) genoeg kattenbakken? Te veel katten in het huis? Te veel stress? Een nieuwe kat in het huis of buiten? Drinkt de poezel meer dan normaal? Bloed in de urine?quote:In geval van sproeisel, zou Feliway in stopcontact helpen?
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:58 schreef Koettie het volgende:
We gooien nu met haar eten, dat rennen vindt ze wel leuk. :p
Ik had een obesicaafquote:Op donderdag 5 november 2015 13:47 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Murph noemen we obesikat, die vind ik leuker
Hoeveel % lichaamsgewicht voer je? En welk vlees? Varieren is belangrijk he. En af en toe een visje mag ook.quote:Op donderdag 5 november 2015 11:11 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Ik ben zwaar anti dikke huisdieren heur, wees daar maar niet bang voor. Mijn Golden is prachtig slank, want van die obesiretrievers word ik verdrietigmaar met de ragdoll vind ik het lastig. Dit is mijn tweede Rag nog maar en de vorige hadden we natuurlijk veel te kort door FIP, maar dat haar zit gewoon zo ontzettend in de weg.
Bij Charlie de Golden kan je het en goed zien en goed voelen, maar met die kat zie je alleen een dikke haarblob en als je goed wil voelen zit dat haar ook in de weg.
Het was ook niet mijn standaard dierenarts helaas, maar ze zei ook al dat ik hem geen vers mag voeren en dan neem ik sowieso al minder van haar aan![]()
![]()
![]()
![]()
Maar ik luister absoluut niet blind naar de fokker hoor, daarom krijgt ie nu ook wel iets minder maar ik vind het zooooo laaaastig.
Heeft hij veel jeuk?quote:Op donderdag 5 november 2015 11:16 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Het zit overal vrees ik. Waar ze toen een monster van genomen hadden ergens in zijn flank zaten ze toen ook. Hij is voor de rest gewoon vrolijk. Alleen worden wij gestoord van zijn gemauw. Gehoorapparaten bestaan nog niet voor katten he?
Ik heb nog niks over gehoord, ben benieuwd!quote:Op donderdag 5 november 2015 11:18 schreef Valerie. het volgende:
Oh we belden van de week trouwens met de fokker van Cairo (fipkat), en die zei dat er een nieuw artikel was waarin stond dat ze de oorzaak van fip hebben gevonden. Ik moet nu werken, zal t vanavond even opzoeken.
quote:Op donderdag 5 november 2015 11:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Valt niet mee meneer zit niet stil als hij je camera ziet schuift hij dichterbij en begint te draaien.![]()
[ afbeelding ]
en dan krijg je dit :
[ afbeelding ]
Het is een geweldig fijne hond, reuze lief en kan goed luisteren ( alssie zin heeft dan hé) Is niet erg vernielzuchtig en kan prima een uurtje alleen met Nell blijven. Is ook goed zindelijk, en heeft goede darmen, nooit ziek geweest tot nu toe. ( afkloppen
)
[ afbeelding ]
Hij is nu ongeveer net zo hoog als Nell en volgens mij groeit hij nog wel verder . Hij heeft ook veel grotere voeten als Nell. Echte berenpoten.
Norit is natuurlijk geen oplossing hoor. Net als mensen kunnen katten diverse darmaandoeningen hebben, zoals prikkelbare dikke darm of zelfs een ziekte van Crohn achtige ziektebeelden. En net als bij mensen, kom je er niet verder tot de diagnose zonder nader onderzoek. Ontlastingsonderzoek, endoscopie met bioptname enz enz. Is je analoge DA ooit gesproken over het doorsturen naar een internist?quote:Op donderdag 5 november 2015 16:12 schreef Pek het volgende:
Mijn kater heeft nogal moeilijke darmen, als ik hem zacht voer of "normale" brokjes geef, gaat hij gegarandeerd aan de spetterpoep. Hij krijgt nu speciaal voer voor gevoelige darmen (Royal Canin Sensitive) en dat maakt het wel iets beter, maar het blijft erg zacht.
Hij was veel te dik, dus ik ben hem steeds minder eten gaan geven (minder erin, minder eruit) en hij is enorm afgevallen in 2 jaar tijd en ziet er nu gewoon goed uit, maar die poep wordt maar niet beter.
Nog minder eten geven is geen optie, ik zit echt al aan het minimum van 65 gram per dag (voor zijn gewichtsklasse volgens de verpakking).
Is er nog meer aan te doen? Norit voor katten ofzo
De laatste keer dat ik die gesproken heb, was hij nog erg dik en was het advies dus: minder eten geven en afvallen. Dat is gelukt en het is ook wel wat beter geworden maar ik wil gewoon donkere, stevige drollen zien! Ik zal weer eens een afspraak maken.quote:Op donderdag 5 november 2015 16:25 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Is je analoge DA ooit gesproken over het doorsturen naar een internist?
- Kattenbak gebruikt ze niet. Ze doet alles (nog steeds) buiten. Hebben er wel 1 staan en de korrels zijn nog schoon (controleer regelmatig).quote:Op donderdag 5 november 2015 16:11 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]Ik ben geen CSI, dus op basis van een foto: geen idee...
[..]
In geval van sproeisel achter komen waarom de poezel daar sproeit. Heeft hij (zij?) genoeg kattenbakken? Te veel katten in het huis? Te veel stress? Een nieuwe kat in het huis of buiten? Drinkt de poezel meer dan normaal? Bloed in de urine?
Feliway kan meehelpen met het oplossen van gedragsproblemen/stress, maar het is geen wondermiddel en geen geneesmiddel. Je kan het niet gebruiken in plaats van bijv. woonsituatie aanpassen/ meer kattenbakken/ minder stress enz.
Ja? Gooi altijd darmen door het huis!quote:Op donderdag 5 november 2015 16:12 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]Dat is toch geen KVV mag ik hopen? Ik zie al voor mij hoe jullie vlees door de kamer rondgooien
Mooi, Loes is er hoorbaar blij mee:quote:Op maandag 2 november 2015 11:24 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Geen ideeIk kan op de website van Purina niet gelijk vinden wat er in Gourmet zit (en wat er niet in zit). Afgezien het natvoer is en dus 80% water, lijkt mij af en toe een blikje geen probleem hoor.
Volgens mij was het deze link http://www.winnfelinefoun(...)sceptibility--part-1quote:Op donderdag 5 november 2015 16:19 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Ik heb nog niks over gehoord, ben benieuwd!
Per wanneer is een kat geen kitten meer? Gaat dat per 1 jaar of kan ik beter zes maanden aanhouden? Volgens de Carnibest-richtlijnen, waar ik weinig waarde aan hecht omdat de richtlijn vaak veel te hoog zit en je zo fatties krijgt, moeten kittens 60-80 gram, en volwassen 30-40 gram.quote:Op donderdag 5 november 2015 16:17 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Hoeveel % lichaamsgewicht voer je? En welk vlees? Varieren is belangrijk he. En af en toe een visje mag ook.
Ja ik ben er ook voorstander van, maar als die da zegt dat we op moeten passen zijn mijn ogen vast niet ok of zo.quote:Op vrijdag 6 november 2015 10:04 schreef Isegrim het volgende:
Volgens mij is op het oog voeren juist prima. Mijn devon rexjes krijgen samen twee van die kleine worstjes per dag, dus eentje per poes. Ze doen het daar prima op. Veel energie, niet te dun of te dik.
De mijne eten ook tweemaal per dag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |