Heet dat een penthouse tegenwoordig? Zal in Groningen net geen ton kostenquote:Op zondag 1 november 2015 21:21 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Toevallig las ik dat Stacey Rookhuizen haar penthouse te koop heeft gezet. Ik moest eerst even nadenken wie dat ook alweer was maar het is dus die irritante doos die vroeger met regelmaat op televisie was. Uit nieuwsgierigheid toch maar even geklikt.
En wat blijkt? Het is gewoon een ordinaire zolderkamer.......![]()
Oordeel zelf:
http://www.bekendeburen.n(...)n-de-jordaan-te-koop
Hoe durf je deze opgevoerde rukbunker als penthouse in de markt te zettenhet is ook zo'n huis volgens mij waar je van binnen niet kunt zien wat er beneden op straat gebeurt. Zit je binnen, hoor je commotie beneden op straat, kun je het niet zien omdat als je uit het raam kijkt je tegen de dakrand aankijkt. Ook weinig en kleine ramen.
Een zolder een penthouse noemen
Nou hier in Rotterdam noemen we dat een woonzolder. Onder een penthouse wordt over het algemeen een iets luxere accomodatie verstaanquote:Op zondag 1 november 2015 21:23 schreef Renesite het volgende:
[..]
Heet dat een penthouse tegenwoordig? Zal in Groningen net geen ton kosten!
Ja, met een mega badkamer ensuite en een woonkamer met mooi zicht op het stadscentrumquote:Op zondag 1 november 2015 21:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Nou hier in Rotterdam noemen we dat een woonzolder. Onder een penthouse wordt over het algemeen een iets luxere accomodatie verstaan
Zoiets als dit is een penthouse:quote:Op zondag 1 november 2015 21:26 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ja, met een mega badkamer ensuite en een woonkamer met mooi zicht op het stadscentrum!
Zeer vervelende zolderkamer, pauper hok dat het isquote:Op zondag 1 november 2015 21:29 schreef MrSalazar het volgende:
Zolderkamer die ook nog betaald is door d'r pappie. Net als d'r 'platenlabel'Heel vervelend wijf.
quote:Bijzonder is overigens dat Stacey midden in de kamer een schommel heeft hangen. Erg leuk detail.
Dat zijn ook niet echt penthousewaardige afmetingen. Mijn woonkamer is 48m2quote:
Een kwart miljoen voor iets meer dan 40 m2... Dan heeft TS wel ergens een punt.quote:Op zondag 1 november 2015 21:55 schreef Skv het volgende:
Ik snap het gezeik hier niet. Leuk klein appartementje. Ik vind het klachtwaardiger dat die bekendeburen site bestaat, en dat TS daar op zit te gluren en er topic over opent.
Dit.quote:Op zondag 1 november 2015 21:57 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een kwart miljoen voor iets meer dan 40 m2... Dan heeft TS wel ergens een punt.
De klacht is dat het penthouse genoemd wordt terwijl het een woonzolder is.quote:Op zondag 1 november 2015 21:55 schreef Skv het volgende:
Ik snap het gezeik hier niet. Leuk klein appartementje. Ik vind het klachtwaardiger dat die bekendeburen site bestaat, en dat TS daar op zit te gluren en er topic over opent.
Waarom zou je zoiets kopen als je voor hetzelfde geld een mooi vrijstaand huis hebt?quote:Op zondag 1 november 2015 21:29 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Zoiets als dit is een penthouse:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat zul je aan de mensen moeten vragen die dat kopen maar ik vermoed dat het met voorkeur te maken heeft.quote:Op zondag 1 november 2015 22:21 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Waarom zou je zoiets kopen als je voor hetzelfde geld een mooi vrijstaand huis hebt?
Ik herinner me haar toen ze lekkerder wasquote:
Is nooit lekker geweest.quote:Op zondag 1 november 2015 22:44 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik herinner me haar toen ze lekkerder was
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |