Speentjes?quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 14:55 schreef hetzusjevan het volgende:
On a sidenote.. heeft iemand tips voor kleine handige dingetjes (niet te duur) die ik op het Sinterklaaslijstje kan zetten? Ik heb al baby/kinder kleerhangertjes (die heb ik zelf al nooit genoeg, laat staan voor beeb
), setje hydrofieldoeken/luiers/weetikhet (blijkbaar kun je die niet genoeg hebben?), aankleedkussenhoes (altijd handig een extra).
Ja kont heb ik vanochtend ook ontdektquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 19:06 schreef Kuukske het volgende:
Dat wordt niet minder. Na voeten krijg je straks een kont in je rib die er continue langs schuurt.
Zag hij toch in dat het een goede koop is!?quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 16:21 schreef Sicilia het volgende:
Wiehoe blije hormonenWe gaan toch voor de bugaboo!
Jeetje! Wat heftig! Sterkte voor je vriend en voor jouquote:Op zondag 1 november 2015 09:27 schreef Bloesem. het volgende:
Bizarre nacht.. Kregen gisteren te horen dat een van de beste vrienden van m'n lief is overleden bij een kano-ongeluk in Engeland. Hij is verdronken. Zo raar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |