Zolang er genoeg kanslozen op deze aardkloot leven heeft IS genoeg kanonnenvoer om door te gaan met oorlog voeren.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:06 schreef Richestorags het volgende:
Hmmm, IS wordt flink onderschat blijkt maar eens weer:
http://www.almasdarnews.c(...)city-in-east-aleppo/
Zonder de hulp van de Russische luchtmacht is de SAA gewoon geen partij voor IS, helaas. Deze stond een aantal dagen aan de grond door slechte weersomstandigheden. Maar zelfs met hulp gaat het tergend langzaam.
Maar goed, we gaan zien wat voor effecten een grotere campagne van zowel Rusland als Amerika hebben: op een gegeven moment moet IS dat toch wel gaan voelen.
En genoeg drugs: lees deze verhalen maar eens. Misschien is e.e.a. overdreven en deels propaganda maar het zijn verhalen die erg vaak terugkomen. Het verklaart ook waarom ze zo superieur zijn in gevechten: ze voelen geen pijn, geen angst, kunnen blijven doorgaan en kogels moeten echt vitale punten raken voordat ze stoppen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:13 schreef HSG het volgende:
[..]
Zolang er genoeg kanslozen op deze aardkloot leven heeft IS genoeg kanonnenvoer om door te gaan met oorlog voeren.
Klopt. En nog die vent willen vrij krijgen. Je moet toegeven: Die Saudi's hebben wel gevoel voor humor en grenzeloze hypocrisiequote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:34 schreef IPA35 het volgende:
Dat Captagon spul is enorm populair. Die Saoedische Prins is er past ook mee gepakt, hele vliegtuig vol met een nieuwe lading voor de mujahideen.
Niet echt. PKK heeft in de afgelopen maanden bewezen voornamelijk militaire en politie-eenheden aan te vallen(terwijl Turkije voornamelijk met snipers op kinderen schoot in Cizre en Dersim).quote:Op woensdag 28 oktober 2015 15:50 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dan gaan er een hoop Russische toeristen dood en gaan de Russen alle YPG-ers afslachten.
Strak plan.
De al-Saud familie is een ordinaire maffia. Ze mogen blijven zitten omdat de grootmachten er redelijk mee overweg kunnen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:39 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Klopt. En nog die vent willen vrij krijgen. Je moet toegeven: Die Saudi's hebben wel gevoel voor humor en grenzeloze hypocrisie
Ideaal inderdaad. Kunnen ze daar allemaal hun martelaarsdood sterven.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:13 schreef HSG het volgende:
[..]
Zolang er genoeg kanslozen op deze aardkloot leven heeft IS genoeg kanonnenvoer om door te gaan met oorlog voeren.
Dat is een grote leugen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:44 schreef Teutonicus het volgende:
[..]
Niet echt. PKK heeft in de afgelopen maanden bewezen voornamelijk militaire en politie-eenheden aan te vallen(terwijl Turkije voornamelijk met snipers op kinderen schoot in Cizre en Dersim).
Als PKK de gevechten verzet naar de toerismeplaatsen, en er vallen tientallen politie en militaire slachtoffers, dan zakt de Turkse toerisme-economie in elkaar. Zie Libie. Zie Egypte en nog meer landen.
Dit klinkt heel aannemelijk. Iedereen gelooft dit. Echt waar.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:44 schreef Teutonicus het volgende:
Niet echt. PKK heeft in de afgelopen maanden bewezen voornamelijk militaire en politie-eenheden aan te vallen(terwijl Turkije voornamelijk met snipers op kinderen schoot in Cizre en Dersim).
Zoals ik al zei, strak plan. Bomaanslagen op Russen in Antalya.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:44 schreef Teutonicus het volgende:
Als PKK de gevechten verzet naar de toerismeplaatsen, en er vallen tientallen politie en militaire slachtoffers, dan zakt de Turkse toerisme-economie in elkaar. Zie Libie. Zie Egypte en nog meer landen.
Ja ideaal dat de SAA continu land verliestquote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:51 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Ideaal inderdaad. Kunnen ze daar allemaal hun martelaarsdood sterven.
Lijkt dus eerder dat die soldaat is omgekomen door een bom ipv zelfmoord.twitter:ChristopherJM twitterde op woensdag 28-10-2015 om 12:42:49Soldier Moscow says hanged self in Syria has broken neck, nose, skull, jaw, cuts near navel https://t.co/UazIufYUHP https://t.co/9gr1LhzHEz reageer retweet
Ach, tijdelijk. Vertrouw de Russen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:56 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja ideaal dat de SAA continu land verliest
Als ze zelfs in Aleppo verliezen heb ik daar niet echt vertrouwen in. De oorlog valt vies tegen voor de Russen volgens mij.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:02 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Ach, tijdelijk. Vertrouw de Russen.
Geduldig zijn wolfie.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:04 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Als ze zelfs in Aleppo verliezen heb ik daar niet echt vertrouwen in. De oorlog valt vies tegen voor de Russen volgens mij.
Kan jij niet lezen? Dus als er volgens jou een politie-eenheid wordt aangevallen, dan vallen er zomaar dode Russen?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:56 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dit klinkt heel aannemelijk. Iedereen gelooft dit. Echt waar.
[..]
Zoals ik al zei, strak plan. Bomaanslagen op Russen in Antalya.
[ afbeelding ]
Ze zijn net begonnen. Gezien hun strategische overwegingen gaan ze Alawistan (de kuststreek) niet opgeven. De rest zou tijdelijk kunnen worden verloren, maar we weten allemaal dat de bende terroristen dat niet lang volhoudt.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:04 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Als ze zelfs in Aleppo verliezen heb ik daar niet echt vertrouwen in. De oorlog valt vies tegen voor de Russen volgens mij.
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:10 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Ze zijn net begonnen. Gezien hun strategische overwegingen gaan ze Alawistan (de kuststreek) niet opgeven. De rest zou tijdelijk kunnen worden verloren, maar we weten allemaal dat de bende terroristen dat niet lang volhoudt.
Ach , ze zullen wel een doorstart gaan maken onder een andere naam.De meesten hebben toch een bivakmuts op.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:16 schreef Gerolsteiner het volgende:
IS is voor eeuwig? Nee.
Geef het tijd.
Want Rusland gaat de overwinning eruit slepen.....Zoals dat grote Hizbullah dat jaren al doet. En door Iran gestuurde sjia-huurlingen....quote:
Ze vechten tegen 150k man. Dat gaat niet vanzelf. Ook moet Rusland nog leren: ze zijn pas krap 4 weken in Syri. Ook de SAA moet veranderen strategisch gezien door Russische en Iraanse adviseurs.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:19 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Want Rusland gaat de overwinning eruit slepen.....Zoals dat grote Hizbullah dat jaren al doet. En door Iran gestuurde sjia-huurlingen....
Dit. Er was al gezegd dat IS verslaan jaren gaat duren en dan nog vergeten dat wat er overblijft zich opsplitst in splintergroepjes die gewoon doorgaan omdat toch niks te verliezen hebben.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:16 schreef Gerolsteiner het volgende:
IS is voor eeuwig? Nee.
Geef het tijd.
Mwaah. Met boots on the ground is het vrij snel gedaan met IS hoor. Die zijn geen partij voor het marine corps.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:29 schreef HSG het volgende:
[..]
Dit. Er was al gezegd dat IS verslaan jaren gaat duren en dan nog vergeten dat wat er overblijft zich opsplitst in splintergroepjes die gewoon doorgaan omdat toch niks te verliezen hebben.
Rusland gaat er vooral voor zorgen dat Assad en z'n Alawieten kunnen blijven. Wat tussen Latakia en Bagdad zal gebeuren is moeilijk te voorspellen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:19 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Want Rusland gaat de overwinning eruit slepen.....Zoals dat grote Hizbullah dat jaren al doet. En door Iran gestuurde sjia-huurlingen....
Veroveringsoorlogen verlopen nou eenmaal niet lineair, veroverd gebied moet eerst consolideren voordat het kan worden toegerekend tot het definitief veroverde gebied, tijdens de consolidatieperiode kan het ook weer verloren gaan en dat is helemaal niet erg, hoort er allemaal bij.quote:
Tja de Feddayin in Umm-Qasr hielden de Britten ook op afstand onder de invloed van amfetamine, de US Marines daartegen rolden ze gewoon op met of zonder pillen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:23 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En genoeg drugs: lees deze verhalen maar eens. Misschien is e.e.a. overdreven en deels propaganda maar het zijn verhalen die erg vaak terugkomen. Het verklaart ook waarom ze zo superieur zijn in gevechten: ze voelen geen pijn, geen angst, kunnen blijven doorgaan en kogels moeten echt vitale punten raken voordat ze stoppen.
http://www.frontpagemag.c(...)slam-dawn-perlmutter
http://www.dailymail.co.u(...)ps-boost-morale.html
http://www.dailymail.co.u(...)drugs-terrified.html
http://www.mirror.co.uk/n(...)ogenic-drugs-5443242
http://www.mirror.co.uk/n(...)isis-savages-4423619
Dat hoort er niet bij als je tegen een stel amateurs vecht die niet eens een luchtmacht hebbenquote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:39 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Veroveringsoorlogen verlopen nou eenmaal niet lineair, veroverd gebied moet eerst consolideren voordat het kan worden toegerekend tot het definitief veroverde gebied, tijdens de consolidatieperiode kan het ook weer verloren gaan en dat is helemaal niet erg, hoort er allemaal bij.
idd wat o wee als iemand niet met je eens is, dan is het frustratie jaquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 05:18 schreef Che_ het volgende:
De frustratie bij clapclapyourhands en johnson555 is ongekend
Het hogere kader lijkt toch wel enige kennis en ervaring te hebben, voormalig Iraakse republikeinse garde bv.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dat hoort er niet bij als je tegen een stel amateurs vecht die niet eens een luchtmacht hebben
Nu ja, qua budget zullen beide partijen aan elkaar gewaagd zijn.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dat hoort er niet bij als je tegen een stel amateurs vecht die niet eens een luchtmacht hebben
Een stel amateurs zou ik het niet willen noemen, een deel heeft wel degelijk militaire ervaring, een ander deel zijn gewoon doorgedraaide psychoten, weer een ander deel staat nog stijver van de pillen dan een gemiddelde gabber in de jaren 90 op een zaterdagavond en sommigen combineren meerdere van de bovenstaande factoren.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dat hoort er niet bij als je tegen een stel amateurs vecht die niet eens een luchtmacht hebben
Of isis is juist georganiseerd.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 18:08 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Een stel amateurs zou ik het niet willen noemen, een deel heeft wel degelijk militaire ervaring, een ander deel zijn gewoon doorgedraaide psychoten, weer een ander deel staat nog stijver van de pillen dan een gemiddelde gabber in de jaren 90 op een zaterdagavond en sommigen combineren meerdere van de bovenstaande factoren.
Een groot deel is dus niet meer in staat tot rationeel nadenken en dat maakt ze onvoorspelbaar en dus gevaarlijk, tel daar de enorme hoeveelheden aan gratis Amerikaanse wapens bij op en je hebt een goed recept voor een lekkere chaos.
markito ook, post jij ookquote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:20 schreef firefly3 het volgende:
[..]
weer die jenanmoussaze post altijd onzin en troep. Vorige keer ook al een onjuiste uitspraak.
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 16:44 schreef Teutonicus het volgende:
[..]
terwijl Turkije voornamelijk met snipers op kinderen schoot in Cizre en Dersim).
Voorbeeld: Zie Taliban.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:34 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Mwaah. Met boots on the ground is het vrij snel gedaan met IS hoor. Die zijn geen partij voor het marine corps.
Met het grootste verschil dat Putin deze oorlog nodig heeft voor zijn propaganda offensief. Hij zal dus een verlies nooit accepteren. Mocht het met gelimiteerde luchtaanvallen niet lukken om de SAA een duwtje in de rug te geven dan gaan die steden/dorpen/bolwerken/bergen in handen van 'ISIS' gewoon allemaal plat.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:19 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Want Rusland gaat de overwinning eruit slepen.....Zoals dat grote Hizbullah dat jaren al doet. En door Iran gestuurde sjia-huurlingen....
quote:Fears are growing of a humanitarian crisis in regime-held parts of Aleppo city because of the Islamic State's cut-off of the Syrian military's main route, the Khanasir-to-Aleppo road.
A journalist for pro-regime al-Akhbar reports that prices of fruit and vegetables soared before supplies ran out within two days. The cost of fuel has tripled.
Al-Akhbar says fuel depots hold enough benzene and diesel for 15 days, but supply of fuel to private generators has already stopped.
A Red Crescent worker says there is only a 7-day stockpile of flour and confirms the depletion of fruit and vegetables. The situation is so serious that the Red Crescent is negotiating with the Free Syrian Army to bypass the Islamic State's blockade and bring supplies into Aleppo, including regime-held sections.
About 700,000 to 1 million people live in the regime-controlled districts of the city.
Markitoquote:Op woensdag 28 oktober 2015 18:24 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
markito ook, post jij ook
Daarnaast is het imo niet verkeerd om kritisch naar Al-Qaeda en co te kijken.
1) Russisch offensief voor Aleppo begint.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 20:35 schreef Slayage het volgende:
sokayk weer ingenomen door de rebellen
[ afbeelding ]
grote problemen voor de assadisten en de burgers van het regime helft van aleppo als de blokkade stand blijft houden
[..]
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
Poetin approval rating 90+%quote:Op woensdag 28 oktober 2015 22:25 schreef vigen98 het volgende:
Mooi allemaal maar ik ben benieuwd wat het Russische volk hier allemaal van vindtIk zei persoonlijk weinig steun vanuit het volk.
Dat had ik al vrij snel door ja.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:52 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
haha dat is het nieuws van NWO gekkies
Whahahahahahatwitter:markito0171 twitterde op woensdag 28-10-2015 om 23:18:05#Russia'n troops leaving #Syria now & crossing Orontes bridge https://t.co/6t0nKUd1T3 reageer retweet
Lelijk jaquote:Op donderdag 29 oktober 2015 01:26 schreef IPA35 het volgende:
Whahaha Markito heeft een foto van Sovjet soldaten uit Afghanistan geplaatst als "Russische soldaten vluchten uit Syri over een brug over de Orontes".
![]()
![]()
![]()
Whahahahahahatwitter:markito0171 twitterde op woensdag 28-10-2015 om 23:18:05#Russia'n troops leaving #Syria now & crossing Orontes bridge https://t.co/6t0nKUd1T3 reageer retweet
Waarom plunderen ze kerken als ze zo 'gematigd' zijn? Wat een humor..quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:18 schreef firefly3 het volgende:
Haha deze foto is wel humor![]()
Terrorisme Monitor @TerreurMonitor
"Gematigde" #terrorist van het Vrije Syrische Leger poseert met kruis na beroving van een #kerk in Homs, #Syri.
[ afbeelding ]
https://mobile.twitter.co(...)s/659097085862662144
Zitten er nou retweets onder van mensen die denken dat het echt is?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 01:26 schreef IPA35 het volgende:
Whahaha Markito heeft een foto van Sovjet soldaten uit Afghanistan geplaatst als "Russische soldaten vluchten uit Syri over een brug over de Orontes".
![]()
![]()
![]()
Whahahahahahatwitter:markito0171 twitterde op woensdag 28-10-2015 om 23:18:05#Russia'n troops leaving #Syria now & crossing Orontes bridge https://t.co/6t0nKUd1T3 reageer retweet
Moet je een extremist zijn om scheit aan het christendom te hebben? In tijden van oorlog zou ik misschien ook een kruis uit een verlaten kerk pakken. Hilarisch.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 06:45 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waarom plunderen ze kerken als ze zo 'gematigd' zijn? Wat een humor..
Geen extremist, wel een stuk tuig.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 07:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Moet je een extremist zijn om scheit aan het christendom te hebben? In tijden van oorlog zou ik misschien ook een kruis uit een verlaten kerk pakken. Hilarisch.
Waarom zou je huilie gaan doen om een kruis terwijl links en rechts mensen dood neervallen? Het zijn slechts objectenquote:Op donderdag 29 oktober 2015 07:51 schreef HexHunter het volgende:
[..]
Geen extremist, wel een stuk tuig.
Dat zijn de betere fatoes inderdaad.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 07:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Moet je een extremist zijn om scheit aan het christendom te hebben? In tijden van oorlog zou ik misschien ook een kruis uit een verlaten kerk pakken. Hilarisch.
Als Turkije en SA zich er niet mee hadden bemoeid was Isis in een paar maanden weggeweest. Als Isis hulp krijgt van voornoemde landen kan het inderdaad nog een hele tijd duren.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:29 schreef HSG het volgende:
[..]
Dit. Er was al gezegd dat IS verslaan jaren gaat duren en dan nog vergeten dat wat er overblijft zich opsplitst in splintergroepjes die gewoon doorgaan omdat toch niks te verliezen hebben.
quote:Op donderdag 29 oktober 2015 08:31 schreef firefly3 het volgende:
Je bent in een verlaten wijk in Aleppo samen met nog iemand. Overal is alles kapot, behalve wat gebouwen en een kerkje. Wat doe je? Met tranen in je ogen van het lachen een troll foto plaatsen op twitter waarbij je zelf gekleed bent in een costuum.
Je verwacht het niet.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:18 schreef firefly3 het volgende:
Haha deze foto is wel humor![]()
Terrorisme Monitor @TerreurMonitor
"Gematigde" #terrorist van het Vrije Syrische Leger poseert met kruis na beroving van een #kerk in Homs, #Syri.
[ afbeelding ]
https://mobile.twitter.co(...)s/659097085862662144
Bron.quote:Date of announcement Name Rank Unit Source
1. 7th October Hossein Hamedani Brigadier General - Fars
2. 13th October Farshad Hasounizadeh Colonel (retired) Saberin special forces Tabnak
3. 13th October Hamid Mokhtarband Colonel (retired) 1st ‘Hazrat Hojjat’ brigade Tabnak
4. 14th October Rasoul Pourmorad - Basij (Qazvin) Defapress
5. 17th October Moslem Khizab Colonel 14th Imam Hossein ‘Ya Zahra’ battalion Defapress
6. 18th October Nader Hamidi - volunteer Tasnim
7. 19th October Majid Sanei - 161st Imam Hossein battalion Fars
8. 19th October Mehdi Karami - 154th ‘Hazrate Ali Akbar’ commando battalion Fars
9. 20th October Mehdi Alidoust - 17th ‘Ali ibn Abi Talib’ battalion Abna
10. 20th October Komeil Ghorbani First Lieutenant 8th ‘Najaf Ashraf’ armoured division Najafabad News
11. 20th October Hassan Ahmadi Second Lieutenant 8th ‘Najaf Ashraf’ armoured division Najafabad News
12. 21st October Reza Damroudi - Basij (Sabzevar) Defapress
13. 22nd October Mohammad Estekami Jahromi - 33rd airborne ‘al-Mahdi’ special forces brigade Defapress
14. 22nd October Hadi Shojaei - Basij (Chahardangeh) Tehran News
15. 23rd October Abdollah Bagheri - ’Ansar al-Mahdi’ corps Fars
16. 23rd October Amin Karimi - ’Ansar al-Mahdi’ corps Fars
17. 24th October Reza Khavari - Fatemiyoun division Fars
18. 24th October Mostafa Sadrzadeh - Fatemiyoun division Fars
19. 24th October Seyyed Milad Mostafavi - Basij (Hamedan) Fars
20. 24th October Mohammad Zahiri Third Lieutenant Saberin special forces Abna
21. 25th October Seyyed Ruhollah Emadi - - Fars
22. 25th October Sajad Taherniya - Basij (Gilan) Tnews
23. 26th October Hamidreza Daei Taghi Second Lieutenant 8th 'Najaf Ashraf' armoured division Najafabad News
24. 26th October Pouya Izadi Second Lieutenant 8th 'Najaf Ashraf' armoured division Najafabad News
25. 27th October Jabar Araghi - - Defapress
26. 27th October Abuzar Amjadian Captain - Abna
27. 27th October Mohammadreza Asgari - - Fars
28. 27th October Moslem Nasr Second Lieutenant 33rd airborne 'al-Mahdi' special forces brigade Fars
29. 28th October Mehdi Kaeini - - Fars
Ja lekker man, 50 families die rouwen om hun zonen / neven / broers. Dat is wel een goede start inderdaad. En weet je wat nog leuker is? Er zijn meer dode Tunesirs dan Iranirs in Syri. Terwijl Tunesirs geen FUCK te maken hebben met Syri.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:07 schreef Aloulu het volgende:
Effe een lijstje met Iraanse huurlingen omgekomen in Syrie sinds 30 sept. het grote offensief begon met Russische luchtsteun:
[..]
Bron.
Toch wel lekker dat de iraniers zich gaan doodvechten in een uitzichtloze oorlog en Assad sinds dat o-zo grote offensief helemaal geen noemenswaardige vooruitgang heeft gemaakt en kunnen consolideren.
50 dode iraniers in de eerste maand is een goede start![]()
Wat een mongool.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:18 schreef firefly3 het volgende:
Haha deze foto is wel humor![]()
Terrorisme Monitor @TerreurMonitor
"Gematigde" #terrorist van het Vrije Syrische Leger poseert met kruis na beroving van een #kerk in Homs, #Syri.
[ afbeelding ]
https://mobile.twitter.co(...)s/659097085862662144
We gaan niet piepen nu he? Hele subforum klapt dagelijks om dodenquote:[b]Op donderdag 29 oktober 2015 10:21 sJa lekker man, 50 families die rouwen om hun zonen / neven / broers. Dat is wel een goede start inderdaad. En weet je wat nog leuker is? Er zijn meer dode Tunesirs dan Iranirs in Syri. Terwijl Tunesirs geen FUCK te maken hebben met Syri.
Oorlog is geen spelletje ofzo, idioot.
Is dit echt? Zal toch alleen materieel zijn? Of gaat Rusland echt grondtroepen inzetten?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 22:18 schreef Nintex het volgende:
Vandaag gespot in Latakia, Russen onderweg naar het Front
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Rusland blijft Assad actief steunen met zijn barrelbombs....ondanks dat Assad nu de Russische luchtmacht heeft....tot zover de Russische strijd tegen terror en het actief vermoorden van syrische burgers.twitter:JadYateem twitterde op woensdag 28-10-2015 om 13:42:44#FSA captured Dureid Assad,son of Rifaat Assad, brother of #Hafez_Assad the main responisble for #Hama Massacre 1982 https://t.co/U6Zr8zAs5e reageer retweet
Another one bites the dust. hoeveel alawieten zouden er volgend jaar nog over zijn om te vechten? wordt nog meer iraanse en russische huurlingen invliegen hoor....en hogere casualties onder deze buitenlandse huurlingen volgend jaartwitter:Malcolmite twitterde op donderdag 29-10-2015 om 08:47:12Wtf Russia opposes UN draft resolution against Assads barrel bombs saying it would "jeapordise peace" https://t.co/XW7Baao1uT reageer retweet
Syrian rebels advance in Hama after clashes with pro-Assad forcestwitter:Malcolmite twitterde op donderdag 29-10-2015 om 00:07:47Breaking: Assad regime senior Brig. General Hassan Salman Al Nasiri in charge of Latakia offensive killed by rebels https://t.co/fklDGTb3N0 reageer retweet
Haha wat voor iets kinderachtigs is het om een lijst van dode soldaten te posten. Als we een lijst van je dode Tunesische maatjes bij al qaeda zouden posten zou het postlimiet van deze editie zo vol zitten...quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:07 schreef Aloulu het volgende:
Effe een lijstje met Iraanse huurlingen omgekomen in Syrie sinds 30 sept. het grote offensief begon met Russische luchtsteun:
[..]
Bron.
Toch wel lekker dat de iraniers zich gaan doodvechten in een uitzichtloze oorlog en Assad sinds dat o-zo grote offensief helemaal geen noemenswaardige vooruitgang heeft gemaakt en kunnen consolideren.
50 dode iraniers in de eerste maand is een goede start![]()
Ze kunnen beter door FSA gevangen genomen worden dan door isis. Of niet?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:13 schreef Aloulu het volgende:
Nice capture
Rusland blijft Assad actief steunen met zijn barrelbombs....ondanks dat Assad nu de Russische luchtmacht heeft....tot zover de Russische strijd tegen terror en het actief vermoorden van syrische burgers.twitter:JadYateem twitterde op woensdag 28-10-2015 om 13:42:44#FSA captured Dureid Assad,son of Rifaat Assad, brother of #Hafez_Assad the main responisble for #Hama Massacre 1982 https://t.co/U6Zr8zAs5e reageer retweet
Another one bites the dust. hoeveel alawieten zouden er volgend jaar nog over zijn om te vechten? wordt nog meer iraanse en russische huurlingen invliegen hoor....en hogere casualties onder deze buitenlandse huurlingen volgend jaartwitter:Malcolmite twitterde op donderdag 29-10-2015 om 08:47:12Wtf Russia opposes UN draft resolution against Assads barrel bombs saying it would "jeapordise peace" https://t.co/XW7Baao1uT reageer retweet
Syrian rebels advance in Hama after clashes with pro-Assad forcestwitter:Malcolmite twitterde op donderdag 29-10-2015 om 00:07:47Breaking: Assad regime senior Brig. General Hassan Salman Al Nasiri in charge of Latakia offensive killed by rebels https://t.co/fklDGTb3N0 reageer retweet
De Russen zullen wel denken..."moeten wij nu dat hele fucking Syrie gaan verdedigen a nutteloos Assadje?"![]()
Gevangen Assad soldaten, gisteren door FSA op een railway gevonden en maar meegenomen naar huis:
[ afbeelding ]
go ahead mate.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:19 schreef Koskesh het volgende:
Haha wat voor iets kinderachtigs is het om een lijst van dode soldaten te posten. Als we een lijst van je dode Tunesische maatjes bij al qaeda zouden posten zou het postlimiet van deze editie zo vol zitten...
dan is iedereen blij lijkt me zo. dat er nog velen mogen volgen, maar daar heb ik geen twijfel over.quote:Bovendien is het voor IRGC en basij mensen en hun families best een eer om te sterven in oorlog. #valhalla #respect #levenslang uitkering voor familie
Tuurlijk. FSA kennen nog genade. IS niet. Alleen Bashar zelf moet door IS worden gevangen genomen. Dat verdient die gewoon wel.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:24 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Ze kunnen beter door FSA gevangen genomen worden dan door isis. Of niet?
Moeilijk doen om een kruis en costuum terwijl de ledematen afgeschoten worden.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:24 schreef Szura het volgende:
[..]
Wat een mongool.
Zowel die terrorist als jij.
nice allemaal!!quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:13 schreef Aloulu het volgende:
Nice capture
Rusland blijft Assad actief steunen met zijn barrelbombs....ondanks dat Assad nu de Russische luchtmacht heeft....tot zover de Russische strijd tegen terror en het actief vermoorden van syrische burgers.twitter:JadYateem twitterde op woensdag 28-10-2015 om 13:42:44#FSA captured Dureid Assad,son of Rifaat Assad, brother of #Hafez_Assad the main responisble for #Hama Massacre 1982 https://t.co/U6Zr8zAs5e reageer retweet
Another one bites the dust. hoeveel alawieten zouden er volgend jaar nog over zijn om te vechten? wordt nog meer iraanse en russische huurlingen invliegen hoor....en hogere casualties onder deze buitenlandse huurlingen volgend jaartwitter:Malcolmite twitterde op donderdag 29-10-2015 om 08:47:12Wtf Russia opposes UN draft resolution against Assads barrel bombs saying it would "jeapordise peace" https://t.co/XW7Baao1uT reageer retweet
Syrian rebels advance in Hama after clashes with pro-Assad forcestwitter:Malcolmite twitterde op donderdag 29-10-2015 om 00:07:47Breaking: Assad regime senior Brig. General Hassan Salman Al Nasiri in charge of Latakia offensive killed by rebels https://t.co/fklDGTb3N0 reageer retweet
De Russen zullen wel denken..."moeten wij nu dat hele fucking Syrie gaan verdedigen a nutteloos Assadje?"![]()
Gevangen Assad soldaten, gisteren door FSA op een railway gevonden en maar meegenomen naar huis:
[ afbeelding ]
Zien we zo'n video van assad onlinequote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:27 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Tuurlijk. FSA kennen nog genade. IS niet. Alleen Bashar zelf moet door IS worden gevangen genomen. Dat verdient die gewoon wel.
Oostindisch dove.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 08:31 schreef firefly3 het volgende:
Je bent in een verlaten wijk in Aleppo samen met nog iemand. Overal is alles kapot, behalve wat gebouwen en een kerkje. Wat doe je? Met tranen in je ogen van het lachen een troll foto plaatsen op twitter waarbij je zelf gekleed bent in een costuum.
Zolang ze maar nooit terugkeren naar Tunesi lijkt het mij opzich netto een positief resultaat voor de gemiddelde Tunesier.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 10:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja lekker man, 50 families die rouwen om hun zonen / neven / broers. Dat is wel een goede start inderdaad. En weet je wat nog leuker is? Er zijn meer dode Tunesirs dan Iranirs in Syri. Terwijl Tunesirs geen FUCK te maken hebben met Syri.
Oorlog is geen spelletje ofzo, idioot.
En dat is het verschil. Die Iranirs die daar zitten zijn gewoon normale soldaten, die functioneren in de Iraanse maatschappij en geen bedreiging vormen. Die Tunesirs die daar zitten zijn verdwaalde zielen, getraumatiseerd en compleet psychopatisch in sommige gevallen. Bovendien hebben ze allemaal ervaring met moorden en in sommige gevallen zelfs wreed executeren. Geen types die je terug in je maatschappij wil hebben inderdaad. En sowieso al "verloren" voor de familie.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 13:07 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Zolang ze maar nooit terugkeren naar Tunesi lijkt het mij opzich netto een positief resultaat voor de gemiddelde Tunesier.
Het punt is dat er nog steeds genoeg mensen Assad de overwinning NIET gunnen. En dat houdt hem verzwakt omdat zij zijn andere tegenstanders maar blijven bewapenen. Als die FSA geen TOW's had gehad was het allang gedaan met ze.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:08 schreef Gerolsteiner het volgende:
Serieus mensen, dit is al bijna vijf jaar gaande. Denken jullie nu echt dat Assad opeens verdwijnt nu hij de directe steun van Poetin heeft? Dat Iran en Hezbollah niet bijzonder machtige partijen zijn wisten we al, maar zij hebben het conflict al die tijd in stand kunnen houden. Assad heeft vrienden genoeg, IS heeft vijanden genoeg. Niemand gunt IS de overwinning, behalve misschien wat Saudi's die net zo worden uitgekotst door de wereld.
zullen we de rollen omdraaien?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het punt is dat er nog steeds genoeg mensen Assad de overwinning NIET gunnen. En dat houdt hem verzwakt omdat zij zijn andere tegenstanders maar blijven bewapenen. Als die FSA geen TOW's had gehad was het allang gedaan met ze.
Dan moet je de SAA ook alle wapens geven: inclusief die doorgedraaide jihad mentaliteit van de FSA. Dat is de reden waarom ze zo succesvol zijn. Ze zijn helemaal gebrainwashed en totaal niet bang om een martelaarsdood te sterven. Assad's leger is veel seculierder dan dat en die jongens willen graag nog wel morgen leven.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:28 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
zullen we de rollen omdraaien?
Saa soldaten Fsa wapens geven en aan Fsa, wapens van Saa geven. Binnen 1 dag geen Saa, Assad, Iran en Rusland meer in Syri zal het resultaat zijn.
Fsa is in de meerderheid, dat is de enige reden.Niks doorgedraaid.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:31 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dan moet je de SAA ook alle wapens geven: inclusief die doorgedraaide jihad mentaliteit van de FSA. Dat is de reden waarom ze zo succesvol zijn. Ze zijn helemaal gebrainwashed en totaal niet bang om een martelaarsdood te sterven. Assad's leger is veel seculierder dan dat en die jongens willen graag nog wel morgen leven.
Christenen zijn al gelovigquote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:35 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Fsa is in de meerderheid, dat is de enige reden.Niks doorgedraaid.
Niet bang om martelaarsdood te sterven?
Mensen , ook christenen, worden gelovig als ze weten dat ze binnenkort dood (kunnen) gaan.
Psychologisch bereid je je dan voor op de dood.
ik bedoel dat ze het meer gaan praktiseren, veel meer.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:37 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Christenen zijn al gelovigOf zijn dat kuffar volgens jou
Er is geen enkel verschil. Jij ziet een verschil omdat je Assad steunt. En daarom val je emotioneel uit als iemand staat te juichen dat jouw favoriete ayatollah-schandknapen het loodje leggen in een land waar ze niets mee te maken zouden moeten hebben.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 13:11 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En dat is het verschil. Die Iranirs die daar zitten zijn gewoon normale soldaten, die functioneren in de Iraanse maatschappij en geen bedreiging vormen. Die Tunesirs die daar zitten zijn verdwaalde zielen, getraumatiseerd en compleet psychopatisch in sommige gevallen. Bovendien hebben ze allemaal ervaring met moorden en in sommige gevallen zelfs wreed executeren. Geen types die je terug in je maatschappij wil hebben inderdaad. En sowieso al "verloren" voor de familie.
En Erdoquote:Op donderdag 29 oktober 2015 14:08 schreef Gerolsteiner het volgende:
IS heeft vijanden genoeg. Niemand gunt IS de overwinning, behalve misschien wat Saudi's die net zo worden uitgekotst door de wereld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |