quote:Op woensdag 20 januari 2016 11:11 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Denk dat het wel meevaltJan weet echt wel wat naampjes hoor.
Jan
quote:Pinkpop-baas Jan Smeets kon de komst van James Morrison nog niet officieel bevestigen. "Hij staat op de lijst, maar ik heb nog niks bevestigd gekregen", zei Smeets tegen 3FM-dj Giel Beelen. "De programma-commissie is dit jaar echt goed bezig om de namen zelfs voor mij geheim te houden. Maar als Morrison het zegt zal het wel zo zijn. Ik heb het officieel nog niet van Rob Trommelen gehoord."
is er wel publiek voor Radiohead, dat bedoel ik niet negatief.quote:Op donderdag 21 januari 2016 09:42 schreef indiaantje89 het volgende:
Radiohead is wel een bizar fenomeen wat dat betreft. Ik vind het ook niet echt meer een Pinkpop naam. Maar voor BKS/DTRH en ook Lowlands schat ik ze eigenlijk te groot in.
Edit: Volgens Jan Smeets dus geen Pinkpop
ik zou dat wel doen. Zeker als er verder geen optreden in Nederland zou zijn.quote:Op donderdag 21 januari 2016 09:47 schreef KingRadler het volgende:
[..]
is er wel publiek voor Radiohead, dat bedoel ik niet negatief.
Kopen mensen een kaartje om die band te zien op Pinkpop.
ik word juist vrolijk van kwaliteit...quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:04 schreef Metalfreak het volgende:
Radiohead zou voor mij een reden zijn om NIET te gaan, mijn God wat een depressieve kutmuziek is dat toch. Toen ze de vorige keer op Pinkpop stonden ben ik van ellende weggerend.
Ja, het zit diep![]()
https://www.countercultur(...)bekend-voor-pinkpop/quote:Derde headliner Pinkpop uitgelekt? Dit, en meer nieuws!
Lodewijk 21 januari 2016 Rock
Het festivalseizoen van 2016 laat inmiddels niet heel lang meer op zich wachten, en dus draait de geruchtenmolen op volle toeren. Onlangs werd de redactie van Counter Culture getipt over de derde headliner voor Pinkpop. Geen Editors (daar ging Best Kept Secret mee aan de haal), geen Guns N’ Roses (dat durfde Jan Smeets nog niet aan) en ook geen Pearl Jam (waarschijnlijk naar Rock Werchter). Het festival uit Limburg heeft niemand minder dan Paul McCartney hoogstwaarschijnlijk gestrikt! Reden genoeg om uit te pluizen hoe dat precies zit en welke andere grote namen deze zomer wel eens langs de Europese festivalweides kunnen gaan trekken.
Ondanks het uitvallen van rockheld Dave Grohl en zijn Foo Fighters, kan Pinkpop afgelopen jaar terugkijken op een succesvolle editie. Opvallend dat headliners als Pharrell, Avicii, Kensington, Joost van Bellen, Robbie Williams, The Script en OneRepublic weinig tot niets te maken hebben met rock ’n roll. Daarom is het mooi om te zien dat voor dit jaar ondertussen de stevigere namen van, terug van weggeweest, Red Hot Chili Peppers (vrijdag) en Rammstein (zaterdag) op de affiche prijken. De geruchten omtrent de derde grootheid die het Limburgse festival mag afsluiten, blijven zich opstapelen en zijn ook te vinden in de categorie van de gitaren.
Pearl Jam kan ondertussen worden weggestreept. Onlangs hebben de grunge veteranen een deel van hun tour bekend gemaakt. Tijdens Pinkpop spelen ze nog in de Verenigde Staten, maar een maand later is er tijd genoeg voor een passage langs Rock Werchter. Jammer Jan, volgend jaar weer proberen.
Een tweede gerucht is dat The Boss deze zomer ook weer te vinden is in Europa. In 2009 en 2012 wist Bruce Springsteen al op fraaie wijze het festival al af te sluiten. Dat smaakte naar meer, dus een derde optreden op Pinkpop zou zeker niet misstaan.
Nu zijn we echter op een sterk gerucht gestuit, betreffende Paul McCartney. Het verhaal zou zijn dat Pearl Jam bijna was binnengehaald voor Pinkpop 2016, tot Jan Smeets besloot om zijn zinnen te zetten op de beroemde Beatle. Niks ligt voorlopig vast, maar onze bron heeft bevestigd dat het om een zekere Paul gaat, en dat hij in een beroemde band speelde waarvan een lid is doodgeschoten in New York. Dat zijn tips die natuurlijk wijzen richting Sir Paul McCartney, een naam die Smeets vorig jaar al wilde laten overkomen als vervanger voor de Foo Fighters. De grote onthulling zou echter op zich laten wachten tot de traditionele perspresentatie in Paradiso.
Wie trouwens wel zeker van de partij is op 10, 11 of 12 juni is James Morrison. De zwoele singer-songwriter doet het vooral goed bij de dames en verklapte vanmorgen bij Gerard Ekdom dat hij niet alleen in april in Nederland te zien zal zijn.
Voor meer geruchten moet je gewoon onze site in de gaten houden. Volgende maand vindt de bekende Pinkpop-persconferentie plaats en begint ook de kaartverkoop. Wie naar de affiches kijkt van Rock am Ring, Download en Greenfield weet dat er voor de rockliefhebber veel leuke bands in de buurt zijn. Een derde metaldag is altijd leuk meegenomen.
Wat ons kort brengt bij Fortarock, wat een week eerder valt dan Pinkpop, en bezig is aan een fijne line up met Megadeth, Disturbed, Abbath, Volbeat, King Diamond, Obituary, Havok en Heidevolk. Het Nijmeegse festival voegt daar vandaag een naam aan toe. Down, de band van ex-Pantera frontman Phil Anselmo.
Als gejank in een microfoon gelijk staat aan kwaliteit, dan pas ik even...quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:05 schreef peaceman het volgende:
[..]
ik word juist vrolijk van kwaliteit...
quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:58 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Als gejank in een microfoon gelijk staat aan kwaliteit, dan pas ik even...
Als ze komen dan niet voor stage 4, daar zijn ze te groot voor gok ik. Ik twijfel zelfs of ze niet te groot zijn voor de Brand Bier stage.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:08 schreef KingRadler het volgende:
is er een kans dat New Wave op Pinkpop komt.
Omdat ze ook de Popprijs hebben gewonnen.
iets voor Stage 4
Tsja ik ken eigenlijk heel dat New Wave project niet behalve dat nummer van Drank & Drugs. En dat is wel weer een ergequote:Op donderdag 21 januari 2016 16:18 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik denk dat het Pinkpop publiek misschien iets teveel overeenkomt met de mensen in de zaal bij de uitreiking vd popprijs. En 't dus geen succes zal zijn.
60 Miljoen keer geluisterd op Spotifyquote:Op donderdag 21 januari 2016 16:20 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Tsja ik ken eigenlijk heel dat New Wave project niet behalve dat nummer van Drank & Drugs. En dat is wel weer een ergewaardig. Vooral die Lil Kleine gun ik zo'n prijs niet.
En aantal views of spotify luisters is nog niet gelijk aan kwaliteit. Je wilt de top 20 van youtube hits binnen NL ook niet allemaal op Pinkpop zien neem ik aanquote:Op donderdag 21 januari 2016 16:24 schreef KingRadler het volgende:
[..]
60 Miljoen keer geluisterd op Spotify
zeker allemaal met gratis abbo
de jeugd van tegenwoordig (niet die groep) koopt helemaal geen muziek meer.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:33 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
En aantal views of spotify luisters is nog niet gelijk aan kwaliteit. Je wilt de top 20 van youtube hits binnen NL ook niet allemaal op Pinkpop zien neem ik aan.
Toegegeven het is allemaal best catchy en aanstekelijk, maar van de andere kant is het ook wel een beetje dommige muziek (al mag je dit niet zeggen van 3voor12). Maar om een pop prijs te winnen is er imo meer nodig dan 1 hitje, en heeft niet Nederland echt wel wat beters te winnen.
Maar goed niks om jezelf druk over te maken. Ze zouden best een vroeg op de dag kunnen staan op de main, net zoals een paar jaar terug Gers Pardoel een beetje buiten boort viel kwa mij persoonlijk smaak. Maar eerlijk is eerlijk dat het wel bij het publiek werkte.
Maar die kopen geen kaartje van 90 euro om dat zooitje ongeregeld op pinkpop te kunnen zien terwijl ze ze gratis bij elke kermis kunnen zien.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:35 schreef KingRadler het volgende:
[..]
de jeugd van tegenwoordig (niet die groep) koopt helemaal geen muziek meer.
en New Wave is het enige dat op dit moment in trek is bij de jonge generatie.
1 hitje, serieus? Bijna alle tracks van dat album hebben een aantal miljoen views/listens. Zit ook gewoon ontzettend tof spul tussen (lang niet alles). En ach, PP boekt zo nu en dan in de middag wel eens een act voor kids en dan is New Wave een super goede optie.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:33 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
En aantal views of spotify luisters is nog niet gelijk aan kwaliteit. Je wilt de top 20 van youtube hits binnen NL ook niet allemaal op Pinkpop zien neem ik aan.
Toegegeven het is allemaal best catchy en aanstekelijk, maar van de andere kant is het ook wel een beetje dommige muziek (al mag je dit niet zeggen van 3voor12). Maar om een pop prijs te winnen is er imo meer nodig dan 1 hitje, en heeft niet Nederland echt wel wat beters te winnen.
Maar goed niks om jezelf druk over te maken. Ze zouden best een vroeg op de dag kunnen staan op de main, net zoals een paar jaar terug Gers Pardoel een beetje buiten boort viel kwa mij persoonlijk smaak. Maar eerlijk is eerlijk dat het wel bij het publiek werkte.
Ja serieus 1 hitje, vergeet niet dat in hun scene al snel aan miljoenen views/listens komen, sneller dan een bandje iig. Heel andere fans hebben die ook.quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:52 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
1 hitje, serieus? Bijna alle tracks van dat album hebben een aantal miljoen views/listens. Zit ook gewoon ontzettend tof spul tussen (lang niet alles). En ach, PP boekt zo nu en dan in de middag wel eens een act voor kids en dan is New Wave een super goede optie.
Sinds wanneer is de straat een afspiegeling van het festivalpubliek? Ligt er natuurlijk ook een beetje aan wie je het vraagt.. Als je aan een 14-jarige vraagt of ze iets kennen van Radiohead weten ze daar ook geen raad mee.quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:55 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ja serieus 1 hitje, vergeet niet dat in hun scene al snel aan miljoenen views/listens komen, sneller dan een bandje iig. Heel andere fans hebben die ook.
Weet zekedr dat je op straat gaat vragen wat ze kennen van New dat ze alleen Drank & Drugs kennen.
Niet heel lang terug stonden Gers Pardoel, The Opposites en meer van zulks op het hoofdpodium. Dat schaar ik ook onder kindermiddag.quote:Op donderdag 21 januari 2016 19:06 schreef KingRadler het volgende:
een kindermiddag op Pinkpop
met iemand die in een pak rond loopt als een Pinkpop.
We hadden het over hitjes tochquote:Op donderdag 21 januari 2016 20:51 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Sinds wanneer is de straat een afspiegeling van het festivalpubliek? Ligt er natuurlijk ook een beetje aan wie je het vraagt.. Als je aan een 14-jarige vraagt of ze iets kennen van Radiohead weten ze daar ook geen raad mee.
Ik vind The Oppo's ook best oké maar het is ook niet verkeerd om New Wave oké te vinden. Denk dat ze best op het begin van de dag een showtje kunnen neerzetten.quote:Op donderdag 21 januari 2016 20:59 schreef indiaantje89 het volgende:
En ik vind persoon The Opposites wel tof, hebben best wel goede platen gemaakt. Alleen ook wat verkeerde uitschieters idd.
Mooi, nog nergens anders tegen gekomen.quote:Op zondag 24 januari 2016 05:28 schreef chansadres het volgende:
Hier nog niet bekend:
Will and the People bevestigd.
Vast wel Aviccii trok toch een doelgroep die normaal niet zou komenquote:Op zondag 24 januari 2016 17:26 schreef KingRadler het volgende:
Zal er dit jaar weer een {Just Push Play) DJ komen zoals vorig jaar.
Het was behoorlijk druk ja, zelfs een aantal opstootjes gezien. En daardoor merkte je het wel dat het ander publiek was dan "normaal" op Pinkpop. Iedereen stond al een behoorlijke tijd voor de 3FM stage voor een goed plekje bij Avicii. Dan komt er 2 minuten voor het optreden een vader met zijn zoon op schouders naar voren gedongen want hij had een kind bij en die kon anders niks zien.... Op een gegeven waren er mensen die terecht hadden gezegd dat hij dan maar wat eerder had moeten komen.quote:Op maandag 25 januari 2016 00:28 schreef 1shot1kill het volgende:
Avicii heeft wel meer mensen naar de 3FM stage getrokken dan ik er ooit eerder heb gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |