SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Yep voor velgrem kan je prima voor radiaal en achter 1kant radiaal en 1 kant x over 3 makenquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:19 schreef ratatat het volgende:
Heb even wat verder gelezen. Maar schijnt dus dat radiaal gespaakt niet echt met torsie om kan gaan. Voorwiel met een velgrem kan dus gewoon radiaal worden gespaakt. Met een schijfrem werkt radiaal waarschijnlijk weer niet.
Juist want een velgrem pak je op de velg en met een schijfrem moet die kracht door je spaken heen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:19 schreef ratatat het volgende:
Heb even wat verder gelezen. Maar schijnt dus dat radiaal gespaakt niet echt met torsie om kan gaan. Voorwiel met een velgrem kan dus gewoon radiaal worden gespaakt. Met een schijfrem werkt radiaal waarschijnlijk weer niet.
Bedankt schat.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:31 schreef kaasplankje het volgende:
En kano ik kraak je wielen niet af feit dat jij ze heel houdt met 21 spaken wil juist zeggen dat het wiel zeer sterk moet zijn.
als je ze niet meer vertrouwen kon waren ze al kapot geweest. Remmen ze schokkerig door de deuk? Dat is wel vervelend met dalen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:33 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Bedankt schat.
Baal nog steeds van die deuk in de zonda's. Ik weet eigenlijk niet of ik ze nog wel kan vertrouwen.
Dat is ook wel weer zo. Met remmen, bochten maken enzo heb ik geen last van.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:38 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
als je ze niet meer vertrouwen kon waren ze al kapot geweest. Remmen ze schokkerig door de deuk? Dat is wel vervelend met dalen.
Nou en, niks mis mee. Even wat ander dingen doenquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:56 schreef poiuytr het volgende:
van 8,5 uur trainen per week naar nog niet eens 3uur nu op de fietseven dipje.
Jazeker, nu nog donateur. Tommeke ook trouwensquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:25 schreef Z het volgende:
Yankee, ben/was jij een tandje hoger renner?
De Tuimeltrofeequote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:48 schreef Z het volgende:
Ik kan me met name een stuk herinneren over punten voor bepaalde blessures. Voor een open breuk kreeg je de meeste punten geloof ik.
Wij hadden de kaartencompetitie.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:53 schreef Tommeke het volgende:
[..]
De Tuimeltrofee
Aantal ambulances etc en renners die je meeneemt in je val tellen ook mee
Het is een beetje afhankelijk van welke lichting die gasten waren of je ook stukjes van mij hebt kunnen lezen.
Ohja. Dat is ver voor m'n tijd. Ik ken die gasten wel een beetje in de zin dat ik ze wel eens gesproken heb.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:59 schreef Z het volgende:
Volgens mij heb ik jou de naam Binne hier wel eens zien noemen, ik was o.a. met Folkert fietsen.
Oegequote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:38 schreef kaasplankje het volgende:
Joah met oege, binne, folkert en sietze skitterend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |