maar toch wel fijnquote:
Misschien voor de herstart even, daarna eigenlijk niet nee.quote:Op zondag 25 oktober 2015 20:56 schreef tralalala het volgende:
Sc is niet echt in het voordeel voor Max toch?
Gewoen plat kallč jong...quote:Op zondag 25 oktober 2015 20:56 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Nou mijn limburg's accent zou niet fijn zijn maar door simpel te kijken ben ik 10x meer op de hoogte dan Olav momenteel, ik zou het niet zovaak fout hebben.
Maakt op zich niet zoveel uit. Max rijdt nu op z'n plek en Hulkenberg gaat 'm sowieso wel inhalen.quote:Op zondag 25 oktober 2015 20:56 schreef tralalala het volgende:
Sc is niet echt in het voordeel voor Max toch?
Lijkt me wat gevaarlijk achter het stuurquote:
ken er maar 1 de winnaar zijnquote:
Dat dacht ik ook, maar Max reed de ronde voor de Safety Car ook ineens 1:45quote:Op zondag 25 oktober 2015 20:58 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Maakt op zich niet zoveel uit. Max rijdt nu op z'n plek en Hulkenberg gaat 'm sowieso wel inhalen.
hi ha hoquote:Op zondag 25 oktober 2015 20:58 schreef Szura het volgende:
[..]
Lijkt me wat gevaarlijk achter het stuur
Whehehe.quote:Op zondag 25 oktober 2015 20:58 schreef Szura het volgende:
[..]
Lijkt me wat gevaarlijk achter het stuur
Zuur dit..quote:Op zondag 25 oktober 2015 20:59 schreef franklop het volgende:
Max gaat straks dus veel plekken verliezen als hij moet pitten
Vergne rijdt toch in de Formule Equote:
net zo nieuw als de rest die ook gepit wasquote:Op zondag 25 oktober 2015 20:59 schreef VXXLL het volgende:
Waarom gaat Max in de pits? Hij heeft toch redelijk nieuwe banden
we gaan gewoon maar doorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |