SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Even de punten ophalen? Even compleet weggespeeld worden, gaat denk ik dichter bij de waarheid liggen. Helaas.![]()
Niet doen. Unibet ziet dat als een niet geldige bet en kan je inzet afnemen.quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:30 schreef vigen98 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik lieg niet hoorBenut je kans!
Dit, dus.![]()
Ik krijg echt aids van spelers die de bal verliezen en er daarna achteraan sjokken
Zag Bazoer het al doen en net Gudelj ook weer![]()
Totaal geen scherpte. Ajax gaat er gewoon vanaf met een nulletje of 4.quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:43 schreef Heeinz het volgende:
Ik krijg echt aids van spelers die de bal verliezen en er daarna achteraan sjokken
Zag Bazoer het al doen en net Gudelj ook weer![]()
Maar dat mogen ze nietquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:40 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Niet doen. Unibet ziet dat als een niet geldige bet en kan je inzet afnemen.![]()
![]()
Nou we zullen zien. Ze zullen het gewoon annuleren dan denk ikquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:45 schreef Fargo het volgende:
[..]
Je bet gaat echt niet door, hoor. Ghazi moet toch starten?Proberen waard
![]()
![]()
Meh weet niet. In principe zou je denken van wel maar ik zie het ook wel zo gebeuren dat we lucky met 0-1 winnenquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Totaal geen scherpte. Ajax gaat er gewoon vanaf met een nulletje of 4.![]()
Ze mogen zomaar geld afnemen omdat zij fout zitten?quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:46 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Zeker wel, al is het maar omdat je als minderjarige aan het betten bent.![]()
![]()
Het spijt me, maar is er al een bal aangekomen van achteruit? Veltman stapelt fout op fout en Riedewald ziet er de laatste weken ook steeds meer als een bang jongetje uit.![]()
Ik heb nog geen enkele normale aanval gezien, van Ajax danMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Heeft meer mee te maken met een middenveld dat al jaren veel te diep staat onder De Boer.quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:48 schreef Fargo het volgende:
Het spijt me, maar is er al een bal aangekomen van achteruit? Veltman stapelt fout op fout en Riedewald ziet er de laatste weken ook steeds meer als een bang jongetje uit.![]()
Ik had ook niet anders verwacht met deze opstelling.quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:49 schreef Tagliano het volgende:
Ik heb nog geen enkele normale aanval gezien, van Ajax danVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ze zijn toch gewoon verschrikkelijk uit vorm?quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:50 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Heeft meer mee te maken met een middenveld dat al jaren veel te diep staat onder De Boer.![]()
We spelen al meer dan 20 minuten, ik heb geen spits normaal aangespeeld zien worden. Dat zou de Graafschap niet eens minder doenquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:51 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik had ook niet anders verwacht met deze opstelling.
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Spits..? Die hebben we helemaal nietquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:51 schreef Tagliano het volgende:
[..]
We spelen al meer dan 20 minuten, ik heb geen spits normaal aangespeeld zien worden. Dat zou de Graafschap niet eens minder doen![]()
![]()
Fischer en Klaassen, lekker in de 4-4-2quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:52 schreef Wave103 het volgende:
[..]
Spits..? Die hebben we helemaal niet
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Het is toch ook van de zotte dat je als trainer steeds je spelers moet motiveren om druk te zetten.quote:Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Dat drukzetten van Ajax ziet er ook echt niet uit he.. Sjokken een beetje plichtmatig naar hun tegenstander toe zonder dat ze echt het geloof uitstralen dat ze die bal ook daadwerkelijk kunnen afpakken.![]()
Vind ik vandaag niet in elk geval. Mag ook weer als een debiel op rechtsbuiten komen opdraven. Lekker voor hem...quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:54 schreef zealot het volgende:
Die Sinkgraven is ook zo lui als de tering![]()
Met geel op zakquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:54 schreef Heeinz het volgende:
Gudelj denkt dat het verstandig is om een sliding van achteren in te zetten
Domme idiootMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Waarom verdedigt ie niet mee terug of zet druk op zn directe tegenstander? Dat heeft echt niks met je positie te maken. Dat is gewoon luiheid cq motivatiegebrekquote:Op zondag 25 oktober 2015 14:55 schreef Fargo het volgende:
[..]
Vind ik vandaag niet in elk geval. Mag ook weer als een debiel op rechtsbuiten komen opdraven. Lekker voor hem...![]()
Geen enkele speler zet druk, dus waarom hij er nu wordt uitgepikt...quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:57 schreef zealot het volgende:
[..]
Waarom verdedigt ie niet mee terug of zet druk op zn directe tegenstander? Dat heeft echt niks met je positie te maken. Dat is gewoon luiheid cq motivatiegebrek![]()
Hij kon hier in mijn ogen niet heel veel meer dan tegen de bal aan lopen.quote:Op zondag 25 oktober 2015 14:58 schreef OllieWilliams het volgende:
Bazoer moet wel echt nog werken aan zijn afwerking... vaak te druistig en onnauwkeurig.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Net op n moment dat dat dus wel gebeurd doet ie niet meequote:Op zondag 25 oktober 2015 14:58 schreef Fargo het volgende:
[..]
Geen enkele speler zet druk, dus waarom hij er nu wordt uitgepikt...![]()
![]()
Hier niet echt, maar in t algemeen.quote:Op zondag 25 oktober 2015 15:00 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hij kon hier in mijn ogen niet heel veel meer dan tegen de bal aan lopen.![]()
Goed is het niet maar ik had erger verwachtquote:Op zondag 25 oktober 2015 15:04 schreef Enchanter het volgende:
Als ik het zo lees , is het dus weer niet om aan te gluren ?![]()
Dat is juist, al krijgt Ajax het laatste kwartier iets meer gripquote:Op zondag 25 oktober 2015 15:04 schreef Enchanter het volgende:
Als ik het zo lees , is het dus weer niet om aan te gluren ?Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
En dan die commentator net die zegt dat 'ie een spektakelstuk had verwacht. Wat een grapjas.quote:Op zondag 25 oktober 2015 15:06 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Goed is het niet maar ik had erger verwacht
Forum Opties Forumhop: Hop naar: