een van de eerste films die ik op VHS heb gezien en gekocht. Mijn ouders kochten in die periode pas hun eerste videorecorder.....quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is goed nieuws!
Vannacht Natural Born Killers gekeken. Die had ik dus nog nooit gezienMaar het was een hele belevenis
Bijzondere film. Ook typisch Tarantino. Een aanrader dus voor de enkeling die de film nog niet kent! T/m 31 oktober op Netflix.
Staat nog wel op Netflix, niet op de Nederlandse. Engeland en Duitsland oa nog wel.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:02 schreef richolio het volgende:
Ik durf te zweren dat Into The Wild er ooit op stond?
Nee. Vroeger kon je het makkelijk zien bij je lijst, maar dat is met de redesign komen te vervallen. Ben maanden op zoek geweest naar een vervanging, totdat ik Unogs.com vond. Maar dat blijkt dus niet helemaal te kloppen als ik die lijst van Aether zie. Heb de laatste tijd hier gepost wat daar vermeld stond, maar toch een heleboel gemist kennelijk.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 17:12 schreef Lizaatje het volgende:
Ik weet wel dat je per titel kan zien tot wanneer hij beschikbaar is. Maar is dat ook ergens in lijst vorm te zien?
Dan weet ik met welke films ik haast moet maken.
Tof! Ik had hem van de week op mijn lijst gezet. Morgen gelijk maar kijken dan.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:05 schreef Amarantha het volgende:
Zojuist Beasts of No Nation gezien. DamnWat een goede film en acteurs
Wel een heftige film maar ik vond hem erg goed in elkaar gezet.
Ga je zeker geen spijt van krijgen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:12 schreef Lizaatje het volgende:
[..]
Tof! Ik had hem van de week op mijn lijst gezet. Morgen gelijk maar kijken dan.
Niks mis met tranen bij een film hoor.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:14 schreef Amarantha het volgende:
Het was dat ik met meer mensen keek.. anders had ik wel even een traantje gelaten tijdens de film
waarom mag je geen gevoelens tonen?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:14 schreef Amarantha het volgende:
Het was dat ik met meer mensen keek.. anders had ik wel even een traantje gelaten tijdens de film
Kom op heequote:Op woensdag 28 oktober 2015 23:14 schreef Amarantha het volgende:
Het was dat ik met meer mensen keek.. anders had ik wel even een traantje gelaten tijdens de film
Pussy.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 07:27 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Kom op hee
Lekker boeiend, gewoon janken! Doe ik ook en ik ben een man!
Welkequote:Op vrijdag 30 oktober 2015 01:06 schreef Lizaatje het volgende:
Is er veel verdwenen vandaag?
Ik mis 12 titels
deadwood staat ook op netflix nederland en dat is toch een HBO serie. dus het zou best kunnen maar of het dan ook gaat gebeurenquote:Op donderdag 29 oktober 2015 17:01 schreef perro. het volgende:
wat ik me al een tijd afvraag maar niet zeker weet;
rechten van series in handen van hbo of hulu, kunnen die alsnog op een buitenlandse (=niet amerikaanse) regio vrijgegeven worden?
jup, ik vond het wel een leuke serie. Maar ik ben ook opgegroeid met de filmsquote:Op vrijdag 30 oktober 2015 09:23 schreef sandertjuh het volgende:
Vorige week begonnen met de serie Scream op Netflix, moet nu nog 2 afleveringen. Geen topserie maar wel vermakelijk voor als ik ff een uurtje thuis op de bank zit
Mensen hier die serie ook gekeken toevallig?
Ik was er van de zomer aan begonnen, maar heb het na een paar afleveringen laten liggen. Toen het op Netflix verscheen dacht ik "weet je wat, ik geef het nog een kans," ben bij aflevering 1 begonnen en heb er toen meteen 8 op een rij gekeken. Vond het best leuk, dus. Minder goed dan de films, maar zeker niet slecht.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 09:23 schreef sandertjuh het volgende:
Vorige week begonnen met de serie Scream op Netflix, moet nu nog 2 afleveringen. Geen topserie maar wel vermakelijk voor als ik ff een uurtje thuis op de bank zit
Mensen hier die serie ook gekeken toevallig?
Hier staat een 'lijstje' van 178 titels die verwijderd zouden zijn.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 01:06 schreef Lizaatje het volgende:
Is er veel verdwenen vandaag?
Ik mis 12 titels
Als ik dat wistquote:
Dank!quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 11:48 schreef DiRadical het volgende:
[..]
Hier staat een 'lijstje' van 178 titels die verwijderd zouden zijn.
Mr Robot is toch van USA?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 17:01 schreef perro. het volgende:
wat ik me al een tijd afvraag maar niet zeker weet;
rechten van series in handen van hbo of hulu, kunnen die alsnog op een buitenlandse (=niet amerikaanse) regio vrijgegeven worden?
ben namelijk erg benieuwd naar mr. robot maar die is van hulu.
quote:The Ridiculous 6 op Netflix wordt Western-parodie
De eerste film van Adam Sandler speciaal voor Netflix gemaakt zal een parodie op een klassieke Western zijn. Vorig jaar tekende de komiek een contract bij Netflix, waarin werd vastgelegd dat hij in de komende jaren zeker vier films voor de streamingdienst zal maken. Het eerste resultaat hiervan is The Ridiculous 6.
Netflix heeft bekend gemaakt dat The Ridiculous 6 een parodie zal zijn op de klassieke Western The Magnificent Seven. Dit is een film uit 1960, waarin zeven gewapende mannen naar een klein Mexicaans dorpje trekken. De inwoners huren het zevental in om het dorp te beschermen tegen bandieten. Ondertussen leren ze de inwoners hoe ze zelf kunnen optreden. Uiteindelijk doen de rovers een poging om het dorp binnen te breken, maar weten de inwoners terug te slaan. Bij een tweede aanval gaat het echter mis en wordt het zevental uitgeleverd. Vervolgens ontstaat een spannende strijd.
The Ridiculous 6
In The Ridiculous 6 wordt een eigen draai gegeven aan dit verhaal. Naast Sandler spelen ook Taylor Lautner, Dan Aykroyd, Terry Crews, Witney Cummings, Luke Wilson, Steve Buscemi, Danny Trejo, Nick Swardson en Nick Nolte in de film. Daarnaast zijn er ook rollen weggelegd voor Rob Schneider, Chris Parnell, Jon Lovitz en Will Forte. Sandler zal een wees spelen in een reservaat, met drie halfbroers. Ook is er een rol weggelegd voor Jorge Garca, die vooral bekend is van zijn rol als Hugo ‘Hurley’ Reyes in Lost. Garcia vertolkt de rol van een van de halfbroers van Sander.
Staat op Canada.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 21:50 schreef DJKoster het volgende:
Reign Over Me is de beste en de enige goede film met Adam Sandler erin, helaas niet op Netflix.
Cast ziet er wel goed (lees: vermakelijk) uit van The Ridiculous 6
alle horrorspul is saai kan je net zo goed american horror story kijken.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 20:16 schreef KingRadler het volgende:
weet iemand een goede Horror/Halloween film op Netflix NL
The Thingquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 20:16 schreef KingRadler het volgende:
weet iemand een goede Horror/Halloween film op Netflix NL
mediahint?zenmate? kijk je dns server na.quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 20:31 schreef NEKONEKOCHAN het volgende:
Mijn excuses als deze vraag al eerder gesteld is, maar weet iemand hoe het kan dat ik soms nog steeds Amerikaans aanbod ontvang? Ik dacht Hola een paar maanden geleden al uit de browser te hebben verwijderd, maar zag later dat het alleen uitstond en dat ik het via de browser niet helemaal kon verwijderen. Heb het toen via een andere manier geprobeerd (weet niet meer precies hoe) en nu vind ik niks meer terug ervan, maar het aanbod doet het nog steeds? Betekent dit dat Hola niet verwijderd is en dat nog steeds iemand gebruik kan maken van mijn verbinding?
Bedankt voor de reactie. Bedoel je of ik Mediahint of Zenmate erop had staan? Ik heb in een ver verleden weleens Mediahint gebruikt, maar volgens mij niet via deze computer (wel zelfde modem, maar weet niet of dat wat uitmaakt?). Wat je met dns server nakijken bedoelt weet ik niet, heb niet echt verstand van dat soort zakenquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 20:33 schreef redboyke het volgende:
[..]
mediahint?zenmate? kijk je dns server na.
The Cabin in the Woodsquote:Op zaterdag 31 oktober 2015 20:16 schreef KingRadler het volgende:
weet iemand een goede Horror/Halloween film op Netflix NL
Zombieland is echt enorm grappig.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |