SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door Artoo op 24-10-2015 16:15:23 ]Fear is the path to the Dark Side.
Op zich mag ik alles eten (in gezonde porties). Een keertje fritjes kan geen kwaad, maar niet te vaak natuurlijk.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:19 schreef Sunnythesun het volgende:
Zijn er, afgezien van de porties, dingen waar je rekening mee moet houden of niet kan/mag eten? Dan kunnen we daar rekening mee houden als we tips willen geven
Ok, dus uiteindelijk best gewoon. Suiker zullen we je toch al niet aanraden dus dat komt goedquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:23 schreef Saarah het volgende:
[..]
Op zich mag ik alles eten (in gezonde porties). Een keertje fritjes kan geen kwaad, maar niet te vaak natuurlijk.
Tegen dingen met te veel suiker (koffiekoeken, pudding, drinkyoghurt, ...) kan ik niet tegen. Of ja, ik kan daar vier hapjes van eten, als ik meer eet, word ik sowieso slecht. In het algemeen wordt het aangeraden om suikers zo veel mogelijk te vermijden.
Ik wacht nog even met vers brood en rood vlees te proberen aangezien dat misschien slecht kan vallen.
Voor de rest is het belangrijk om genoeg goede voedingsstoffen en eiwitten etc binnen te krijgen (hoewel ik sowieso vitamine-supplementen neem hoor).
Dat is het wel zowat, denk ik...
Ik weet niet wat je juist bedoelt met "gevoeliger"? Ik heb gewoon echt vééél sneller genoeg dan vroeger... En ja, tegen suikers kan ik dus niet goed tegen. Vettige dingen (fritjes bv) kan ik wel eten, maar veel minder dan gewone aardappels.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:25 schreef Artoo het volgende:
Oké, is je maag dan ook echt een stuk gevoeliger geworden? Dat lijkt me wel pittig, om daar een goede weg in te vinden.
Ja, ik bedoel inderdaad gevoelig in de zin van het verdragen van bepaald voedsel. Wat je nu zegt, dat je niet zo goed (meer?) tegen suikers kunt. Dat je sneller vol zit lijkt me wel logischquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:30 schreef Saarah het volgende:
[..]
Ik weet niet wat je juist bedoelt met "gevoeliger"? Ik heb gewoon echt vééél sneller genoeg dan vroeger... En ja, tegen suikers kan ik dus niet goed tegen. Vettige dingen (fritjes bv) kan ik wel eten, maar veel minder dan gewone aardappels.
Dat is vooral in het begin heel erg uitproberen. Er zijn mensen die veel problemen hebben met véél voedsel (soms zelfs met gezonde dingen...), er zijn evengoed mensen die weinig problemen hebben.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:38 schreef Artoo het volgende:
[..]
Ja, ik bedoel inderdaad gevoelig in de zin van het verdragen van bepaald voedsel. Wat je nu zegt, dat je niet zo goed (meer?) tegen suikers kunt. Dat je sneller vol zit lijkt me wel logisch
Begeleiding vind ik nu ook nog erg weinig hoor, veel op eigen initiatief. Ik ben blij dat bij mij die knop voor mijn GBP al om is gegaan, anders had ik veel minder succes als nu.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:30 schreef Saarah het volgende:
[..]
Ik weet niet wat je juist bedoelt met "gevoeliger"? Ik heb gewoon echt vééél sneller genoeg dan vroeger... En ja, tegen suikers kan ik dus niet goed tegen. Vettige dingen (fritjes bv) kan ik wel eten, maar veel minder dan gewone aardappels.
Mijn GBP is op zich ook al 6 jaar geleden, maar ik heb op 8 oktober een minimizer bandje geplaatst gekregen omdat mijn voedsel rechtstreeks van mijn maag naar de darm ging. Ik had dus geen volheidsgevoel meer en kon plots veel meer eten (terwijl mijn maagje nog even klein was als in het begin hoor)... Dat in combinatie met stoppen met roken eind 2013 zorgde ervoor dat ik wel terug wat kilo's wat bijgekomen.
Het bandje is nu geplaatst om de overgang maag/dunne darm, zodat voedsel slechts erg traag kan passeren (en als bijkomstigheid kan mijn maagje nooit uitrekken), dus nu is het terug eventjes een beetje zoeken. Rood vlees en vers brood zouden voor problemen kunnen zorgen bij het bandje (maar ook weer niet bij iedereen), dus ik stel het nog even uit om dat te proberen.
En ik zie dit echt als een allerlaatste kans, wil het nu goed doen, en heb ook het idee dat ik "eindelijk" mentaal de klik heb kunnen maken, waar dat bij mijn GBP toch nog een stuk minder was eerlijk gezegd. Mijn chirurg zei me ook dat in die tijd (2009) de begeleiding bij zulke operaties zeer miniem was in vergelijking met nu. Al is dat ook geen excuus hoor.
Hoop alleen dat ik hier niet te veel veroordelingen over mij ga krijgen (wat misschien normale reacties zijn hoor).
dat zijn ongeveer 50 biertjes, dat lukt je nietquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 19:04 schreef foetre het volgende:
Ik heb deze week 5000 colorieen gespaard en die gaan vanavond allemaal op😂🍺🍔
Weer is gezellig de kroeg in.
Gelukkig vandaag wel 65 km gefietst.
Hoeveel kapsalons?quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 19:24 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dat zijn ongeveer 50 biertjes, dat lukt je niethave fun!
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |