quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:13 schreef b2py het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ben benieuwd.
Al sinds ingang dienstregeling 2014 jaquote:Op woensdag 21 oktober 2015 12:07 schreef spectrumanalyser het volgende:
in de nacht van maandag op dinsdag rijden er tussen Amsterdam Sloterdijk en Heerhugowaard bussen in plaats van treinen. de laatste reguliere trein gaat om 0:22. vanaf 0:39 gaat de trein tot zaandam en vertrekt aldaar om 1:33 een stopbus richting Heerhugowaard.
in Uitgeest kan men overstappen op een snelbus naar Alkmaar.
dit schijnt al lange tijd zo te zijn en een einddatum is onbekend.
dus omdat ze 60 zijn hoeven ze minder voor dalvrij te betalen. Why??quote:Op woensdag 21 oktober 2015 08:23 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik heb mijn ouders zo'n kaart cadeau gedaan en nu kunnen ze tenminste op bezoek komen!
Ik zou het wel handig vinden als bij elke mooi uitgestippelde route ook de juiste prijs getoond kon worden.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 12:15 schreef Igen het volgende:
[..]
Ziet er verder wel flitsend uit, die nieuwe site. Dat je de treinroute op een kaart uitgestippeld kan zien enzo. Of het handig is weet ik nog niet, maar mooi en modern enzo is het wel.
Je moet nog maar hopen dat ze mijn vraag echt begrepen heeft en het goed kan overbrengen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 12:15 schreef Igen het volgende:
[..]
Ziet er verder wel flitsend uit, die nieuwe site. Dat je de treinroute op een kaart uitgestippeld kan zien enzo. Of het handig is weet ik nog niet, maar mooi en modern enzo is het wel.
Ik vind het niet zo'n toegevoegde waarde, ik heb bij plannen liever een lijstje onder elkaar dan die blokjes met reisopties naast elkaarquote:Op woensdag 21 oktober 2015 12:15 schreef Igen het volgende:
[..]
Ziet er verder wel flitsend uit, die nieuwe site. Dat je de treinroute op een kaart uitgestippeld kan zien enzo. Of het handig is weet ik nog niet, maar mooi en modern enzo is het wel.
Afkortingen gaan ze ook aan werken zag ik. Het mag van mij allemaal wel een tikkie compacter eigenlijk.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:01 schreef dennistd het volgende:
[..]
Ik kan geen afkortingen gebruiken
Nicequote:Op woensdag 21 oktober 2015 16:45 schreef James1988 het volgende:
Voor de liefhebbers, techblog The Verge heeft een fotoserie van de nieuwe Eurostar e320-treinen:
http://www.theverge.com/2(...)rain-design-pictures
Zoals ik al schreef.....quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:27 schreef b2py het volgende:
De eerste gaat specifiek over compensatie tabel over de gehele reis, de tweede alleen over de toeslag. Appels peren
Omdat cadeau doen anders wel erg duur wordt. Damn, pindabrein.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 13:09 schreef Yreal het volgende:
[..]
dus omdat ze 60 zijn hoeven ze minder voor dalvrij te betalen. Why??
Niet meer?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:35 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Hij heeft een punt: https://forum.ns.nl/#!/ov(...)egwerpchipkaart-3724
Die URL werkt niet. Sloop #! eruit en hij doet het weer wel...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |