Ik bied een bakje verse donuts van de bakkerquote:Op donderdag 22 oktober 2015 22:17 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
kijk, dat zijn de aanbiedingen!! *noteert stok nog verder richting duitse grens*
quote:Op donderdag 22 oktober 2015 22:17 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
kijk, dat zijn de aanbiedingen!! *noteert stok nog verder richting duitse grens*
Moet ie wel westwaarts.quote:Op donderdag 22 oktober 2015 22:20 schreef Spockjuh_ het volgende:
kom er toch langs dus neem al wat Bossche bollen mee. donuts zou dan een overkill zijn
likt hij zelf wel op, geen probleemquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 10:26 schreef OxygeneFRL het volgende:
Gadverdamme haal dat snot eens uit de neus van je kind.
Steek er een stokje voor whahahahahaquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 10:35 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
likt hij zelf wel op, geen probleem
Zwolle???quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 11:35 schreef Spockjuh_ het volgende:
Zo, de Stok is geplaatst in.....Zwolle!
Pics volgen zodra ik thuis ben
Ik denk deze Zwollequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hooray for boobies!
Achterhoekquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 13:51 schreef Spockjuh_ het volgende:
yup! plan was eerst om de stok in de gemeente Apeldoorn achter te laten maar bij het checken van de maringo's site struikelde ik over dit stukje achterhoek.
Nog nooit geweest buiten winterswijk dus last minute de koers verlegd naar dit mooie stukje nederland
quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 13:42 schreef Spockjuh_ het volgende:
na een relatief kort ritje met de oudste achterin door een mooi en variërend landschap gearriveerd op de gewenste locatie.
niceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 13:30 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ik denk deze ZwolleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Grazi!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |