http://www.heelhollandbakt.nl/home/quote:Kijkcijferhit ‘The Great British Bake Off’ komt naar Nederland!
De Nederlandse versie van de Britse kijkcijferhit ‘The Great British Bake Off’ is vanaf juni te zien bij MAX.
In Heel Holland Bakt gaan we op zoek naar Nederlands meest getalenteerde thuisbakker. Gedurende acht weken nemen tien gepassioneerde amateurbakkers het tegen elkaar op met als uiteindelijk doel; Wie wordt de beste thuisbakker van Nederland?
Onder toeziend oog van de professionele jury worden de bakfanaten getest op alle disciplines binnen de bakkerswereld; van verjaardagstaart tot tarte tartin en van brood tot beignets.
2 van de 4 in ieder geval welquote:Op zondag 18 oktober 2015 20:45 schreef Negentiendertig het volgende:
Ze hadden het gewoon door, met de prikker
Yepquote:Op zondag 18 oktober 2015 20:46 schreef Nizno het volgende:
ow ja het gaat natuurlijk ook om het zakken in de deeg.
laten we duimenquote:Op zondag 18 oktober 2015 20:48 schreef franklop het volgende:
Farida gaat de mist in, zal het dan toch...
Vast nietquote:Op zondag 18 oktober 2015 20:48 schreef franklop het volgende:
Farida gaat beetje de mist in, zal het dan toch...
Niet alleen vandaagquote:Op zondag 18 oktober 2015 20:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij Farida loopt het vandaag niet echt.
Het loopt nooit bij Farida, maar ze redt het steeds toch..quote:Op zondag 18 oktober 2015 20:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij Farida loopt het vandaag niet echt.
ja alleen heeft zij nu wel de jam er op, en de andere twee dames niet.quote:Op zondag 18 oktober 2015 20:49 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Het loopt nooit bij Farida, maar ze redt het steeds toch..
Het komt allemaal zo ongeïnteresseerd en te nonchalant over wat ze doet..
Lijkt Masterchef welquote:
Martine mist ook het stokje en de jam ook nog....quote:
Krijg het idee dat ze de opdracht met 10 minuten te kort hebben gemaakt. Of zou het anders maken van het beslag echt zo veel uitmaken??quote:
misschien bedoelde ze 'tob bakkers'quote:
quote:Op zondag 18 oktober 2015 20:54 schreef franklop het volgende:
[..]
misschien bedoelde ze 'tob bakkers'
You gotta love Martinequote:Op zondag 18 oktober 2015 21:00 schreef Joosie200 het volgende:
Ik heb nog nooit zulk heerlijk behang geproefd. Kom je bij me behangen?![]()
![]()
LOL dat is precies wat ik net hardop zeiquote:Op zondag 18 oktober 2015 21:01 schreef Elvi het volgende:
Gooi gewoon met die cake joh. Kan jou het schelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |