Lijken me uitstekende eisen voor elke asielzoeker.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:30 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ja maar... dat is zielig! Alles mag hier, en je mag niemand beoordelen op uiterlijk (kop verstoppen en nooit douchen bijvoorbeeld) want dat is discriminatie... Dus alles en iedereen moet alles maar mogen. Of er worden wel mensenrechten bijgehaald...
De eisen voor legale migranten zijn streng maar wat mij betreft prima. Nederland zou VEEL meer eisen moeten stellen aan illegale migranten (die in de media nog steeds vluchtelingen worden genoemd, ondanks dat ze uit diverse veilige landen komen). Kleine opsomming uit de losse pols:
-eet een schnitzeltje om aan te tonen dat je geen antiek boek boven onze normen en waarden stelt
-scheur wat blaadjes uit datzelfde boek
-pas je aan
-houd je aan alle wetten
-zeik niet over Nederlanders (letterlijk en figuurlijk)
-douche je 's ochtends en trek schone kleren aan
-leer Nederlands en praat Nederlands
-span geen rechtzaken aan tegen onze staat
-vertrek zodra je eigen land weer veilig is, of zodra enig ander derdewereldland bereid is je op te nemen
Enige overtreding hierop zou direct tot deportatie incl. familie moeten leiden.
Ik snap deze uitspraak niet. De Nederlandse overheid is de enige die een verblijfstatus kan geven. Mensen gaan niet plotseling een verblijfstatus krijgen doordat ze gaan rellen, of een stapeltje verblijfspapieren jatten bij een gemeentehuis.quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 22:07 schreef Nintex het volgende:
[..]
Naief om te denken dat kanslozen die hun eigen landen gesloopt hebben hier braaf in een tentje wachten tot ze aan de beurt zijn. Het hele concept van bureaucratie kennen die mensen niet. De Nederlandse overheid denkt controle te hebben over dit proces, maar dat is een illusie.
Ik zat recent met enkele kenniswerkers uit India om de tafel, die ook met enige verbazing kijken naar de manier waarop Nederland vluchtelingen verwelkomt en worden verkocht als oplossing voor demografische problemen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:34 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Het idee dat de politiek arbeidsmigranten op een hoop wil gooien met illegalen is behoorlijk schofterig.
India is wel het laatste land dat hier iets over zou moeten zeggen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:41 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Ik zat recent met enkele kenniswerkers uit India om de tafel, die ook met enige verbazing kijken naar de manier waarop Nederland vluchtelingen verwelkomt en worden verkocht als oplossing voor demografische problemen.
Recent: "we moeten kijken of dit gedrag invloed heeft op de behandeling"... zodra ze in Nederland zijn betekent crimineel gedrag hooguit arrestatie (met tolken), een rechtzaak (met tolken), taakstraf (met tolken) of celstraf... Vervolgens gaat het gewoon verder i.p.v. dat ze direct worden uitgezet. Het is allemaal enorm vrijblijvend.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:39 schreef DustPuppy het volgende:
Dus ja, wij hebben wel 100% in eigen hand wie er wel of niet een verblijfstatus krijgt.
Mensen kunnen inderdaad gaan rellen, maar dan is het vrij snel duidelijk wat de uitkomst van die procedure gaat worden.
Licht eens toe.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:55 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
India is wel het laatste land dat hier iets over zou moeten zeggen.
Dat ziet er beter uit dan Nederland, ik zou lekker daar blijven, moet je kijken wat een huizen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:27 schreef Scorpie het volgende:
https://www.facebook.com/metka.pregrad/videos/1654662608111111/
Opstellen in rijen van 10 en doorlopen maar.
Een land waar groepsverkrachtingen aan de orde van de dag zijn.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:55 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
India is wel het laatste land dat hier iets over zou moeten zeggen.
Wat heeft dat te maken met een hoogopgeleide Indier die in Nederland z'n mening geeft over de instroom aan illegalen?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:11 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Een land waar groepsverkrachtingen aan de orde van de dag zijn.
Mooi commentaar leveren op ons beleid terwijl er dat soort misstanden plaatsvinden in zijn eigen land. Ronduit walgelijk.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:14 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Wat heeft dat te maken met een hoogopgeleide Indier die in Nederland z'n mening geeft over de instroom aan illegalen?
De invasie is in volle gang... De buitengrenzen laten ze door omdat dat lekker makkelijk is en ze toch weer via de andere kant doorlopen richting rijk West-Europa. En hier kunnen ze hun gang gaan... M.a.w. een heel treintje van lokale belangen van landen die officieel "1 Europa" zouden moeten zijn, en allemaal het grotere plaatje negeren. Sluit de grenzen, laat niemand zonder papieren binnen, deporteer iedereen zonder geldige verblijfspapieren uit de EU.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 10:27 schreef Scorpie het volgende:
https://www.facebook.com/metka.pregrad/videos/1654662608111111/
Opstellen in rijen van 10 en doorlopen maar.
Wat een onzin. Dat zou alleen maar zo zijn als hij geen kritiek had op misstanden in 'zijn eigen land'. In werkelijkheid kunnen expats voor goede inzichten zorgen zowel professioneel als cultureel.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:16 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Mooi commentaar leveren op ons beleid terwijl er dat soort misstanden plaatsvinden in zijn eigen land. Ronduit walgelijk.
Europa heeft dezelfde strikte immigratieregels. "Fort Europa" wordt het genoemd. Het geldt echter om onbegrijpelijke redenen alleen voor legale immigranten.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:58 schreef MartijnUK het volgende:
Het heeft me welgeteld 6 maanden procedures, medische onderzoeken en 130 A4-tjes formulieren gekost om hier een verblijfsvergunning te krijgen, en dat valt nog mee. Als ik hier een misdrijf zou begaan wordt die ook daadwerkelijk ingetrokken en kom ik het land nooit meer in. Toeristen die hier 1 dag langer dan 3 maanden blijven worden ook voor 5 jaar geblokkeerd. NZ is niet het enige land met dergelijk beleid. Vrijwel alle landen buiten Europa hebben immens strikte immigratieregels.
Illegaal binnenkomen is een garantie voor een bestaan in Europa! En dat is niet moeilijker dan in een bootje stappen of over een 30 cm hoog hekje stappen...quote:Je laat mensen binnen zonder documenten, kunt niet traceren wanneer ze het land binnen komen, kunt niet traceren hoe lang ze blijven, of ze de illegaliteit in duiken, of ze überhaupt rechtmatig vluchteling zijn. Niets van hun achtergrond is bekend, geen medische testen of welke ziektes ze eventueel met zich meebrengen (ex-TBC patiėnten mogen NZ bijvoorbeeld helemaal niet in). Het is begrijpelijk dat je medeleven moet tonen naar mensen die traumas / oorlogsgebieden ontvluchten, maar als je geen enkele vorm van screening doet aan de buitengrenzen ben je echt bloedlink bezig.
quote:Twee aanhoudingen na dreigende vechtpartij
Laatste update: 21-10-2015 | 13:03Woordvoering: Zeeland-West-Brabant - mediadesk Oost
Oisterwijk - De politie heeft woensdag 21 oktober 2015 omstreeks 00.30 uur in het AZC aan de Kievitsblekweg na een melding van een dreigende vechtpartij twee aanhoudingen verricht ter zake de verdenking van bedreiging. Het gaat om twee 16-jarige vreemdelingen. Er wordt nader onderzoek gedaan naar de toedracht.
Rond 23.30 uur werd gemeld dat twee groepen bewoners elkaar aan het uitdagen waren. Ter plaatse, was toen de agenten arriveerden, alles al weer rustig. Het bleek dat een groep jongeren uit Eritrea een conflict had gehad met een groep Syriėrs. Beveiligers en medewerkers hadden de groepen gescheiden. Een van de beveiligers heeft aangifte gedaan van bedreiging.
https://www.politie.nl/mi(...)nde-vechtpartij.html
Serieus, dit is nieuws? Iedere schooldag zijn er meerdere Nederlandse tieners die dreigen te vechten.quote:
Ik had vorige week bijna een auto ongeluk, als dat fout was gegaan waren er bijna doden gevallen. Ik was verbijsterd dat dit het nieuws niet haalde.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 13:20 schreef snakelady het volgende:
[..]
Serieus, dit is nieuws? Iedere schooldag zijn er meerdere Nederlandse tieners die dreigen te vechten.
Inderdaad!quote:Op woensdag 21 oktober 2015 13:22 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Ik had vorige week bijna een auto ongeluk, als dat fout was gegaan waren er bijna doden gevallen. Ik was verbijsterd dat dit het nieuws niet haalde.
Nederland heeft ook heel strikte immigratieregels.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:58 schreef MartijnUK het volgende:
Vrijwel alle landen buiten Europa hebben immens strikte immigratieregels.
bronquote:Burgemeester Vos stelt noodverordening en aanwijzingsbesluit vast
Gepubliceerd op: 21 oktober 2015
De burgemeester van de gemeente Steenbergen heeft als verantwoordelijke voor de openbare orde en veiligheid een noodverordening vastgesteld die vanmiddag, 21 oktober 2015, om 16.00 uur in werking treedt.
De burgemeester acht dit noodzakelijk om de openbare orde en veiligheid te handhaven rondom de beeldvormende vergadering over de mogelijke opvang van vluchtelingen.
De noodverordening is geldig tot 21 oktober 2015, 23.59 uur dan wel een nader door de burgemeester bekend te maken tijdstip. Tevens heeft burgemeester Vos besloten een bepaald gebied in de kern Steenbergen aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied.
Enerzijds ben ik er voor om mensen (tijdelijk) opvang te bieden, en dan alleen aan echte vluchtelingen. Zodra het veilig is ook weer terug naar eigen land. Maar door dit soort berichten (en die komen maar al te vaak voorbij) begin ik toch weer te twijfelen. Dan kom je uit een oorlogsgebied en dan leer je er nog niets van. Er heersen simpelweg compleet andere normen en waarden daar. En met de vrijheid die men hier in Europa krijgt zie je maar al te vaak dat die mensen weer hun eigen normen en waarden gaan hanteren.quote:
Ik verbaas er dan altijd over dat dit nu pas het geval is. Ik verbaas me toch over die Somaliėrs die hier asiel kregen en hun vroegmiddeleeuwse gebruiken gewoon meenemen naar ons land. Bv het geval van een afgestudeerd Somalisch meisje dat naar Somaliė werd gelokt om uitgehuwelijkt te worden. Somalische vrouwen die niet door een mannelijke NL arts willen worden behandeld. 60% van de Somaliėrs zit in de bijstand. Ergo: compleet mensen van een andere planeet.. Hoe is het mogelijk dat dit soort lieden in NL asiel krijgen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 16:51 schreef nixxx het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)nd-in-nederland.html
Stukje positief allochtonen/asielzoeker nieuws.:)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |